کلوپ آبیدلان.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستم کنارمه تازه دماغشو عمل کرده پستای آقای پلیمرو میخونه غش کرده از خنده . حالا بخاطر دماغش باید نخنده! یه دو سانتی دماغش بزرگ شد:biggrin:.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستم کنارمه تازه دماغشو عمل کرده پستای آقای پلیمرو میخونه غش کرده از خنده . حالا بخاطر دماغش باید نخنده! یه دو سانتی دماغش بزرگ شد:biggrin:.

بیست تومن میگیرم دیگه پست خنده دار ندم...وگرنه ی پستایی میدم که دماغ رفیقتون بشه اندازه خرطوم ماموت...دیگه خود دانید

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه چی به خودت میکی که به من میگی کمرمو بخارون ؟:cool:

بیخیال
داش سعید چه خبر ای ده روز کجا بودی ؟

بودم.همین دور و بر بودم
جات خالی با خونواده رفتیم معراج ی چند روز...ذکر برگشتو فراموش کردی.تو اسمون چهارم گیر افتادیم...لامصب هر اسمون میرفتیم بالا تا خود عرش عوارضی گذاشته بودن

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بودم.همین دور و بر بودم
جات خالی با خونواده رفتیم معراج ی چند روز...ذکر برگشتو فراموش کردی.تو اسمون چهارم گیر افتادیم...لامصب هر اسمون میرفتیم بالا تا خود عرش عوارضی گذاشته بودن

دقیقا اتوبان ساوه همینطوره ؟نکنه از اونجا رفتی:D
خوش گذشت :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راسی ممد موسوی وردار بیا اغاجاری.همسایمون رفته اصفهان برا هفت هشت ده روز کلید خونشو داده دست من...اگه معتاد نیستی بیا

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راسی ممد موسوی وردار بیا اغاجاری.همسایمون رفته اصفهان برا هفت هشت ده روز کلید خونشو داده دست من...اگه معتاد نیستی بیا

خرابمون کردی معتاد چیه؟

خونه مجردی در حال حاظر اینجا فراوان داریم الان سرم خیلی شلوغه اگه موقعیتش بود سری بهت میزنم
امروز تو سد یکی از همشهریاتونو دیدم اسمش عباس بود

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااامــــــــــــ