مجموعه کتاب [ انتقال حرارت ]

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
کتاب انتقال حرارت اینکروپرا ویرایش7 ـ Fundamentals of Heat and Mass Transfer, Seventh Edition7

کتاب انتقال حرارت اینکروپرا ویرایش7 ـ Fundamentals of Heat and Mass Transfer, Seventh Edition7

Fundamentals of Heat and Mass Transfer, Seventh Edition

download

لینک پشتیبان
Fundamentals of Heat and Mass Transfer, Seventh Edition
OR
[h=1]Fundamentals of Heat and Mass Transfer, Seventh Edition[/h]​

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخرین ویرایش توسط مدیر:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
آخرین ویرایش توسط مدیر:

tex.mojtaba

عضو جدید
سلام من برا شروع حرفه ای شیمی از کجا و چطوری باید شروع کنم لطف کنید جواب بدید نمیخوام دوران دانش جویی هدر بره استادا که چیزی یاد نمی دن خودم میخوام با منابع خارجی شروع کنم لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید

P O U R I A

مدیر تالار
سلام من برا شروع حرفه ای شیمی از کجا و چطوری باید شروع کنم لطف کنید جواب بدید نمیخوام دوران دانش جویی هدر بره استادا که چیزی یاد نمی دن خودم میخوام با منابع خارجی شروع کنم لطفا لطفا لطفا راهنمایی کنید
سلام دوست من ...
خیلی خوبه که می خواهید بطور جدی توی شیمی شروع به فعالیت کنید ولی خب اگر اساتید شما خیلی خوب درس نمی دهند ولی برای درس خود حتما منابعی رو معرفی کرده اند که می تونید خودتون از خوندن آنها شروع کنید..

ولی اگر راهنمایی دقیقی در مورد کتاب های مفید شیمی در زمینه های مختلف می خواهید در خواست خودتون رو در تالار شیمی مطرح کنید ...

tex.mojtaba

عضو جدید
نظرتون چیه من وقتی دارم یه مبحثو از یه کتاب میخونم چند تا مقاله یا منابع خارجی در مورد اون قسمتم بخونم تا تسلطم بیشتر بشه لطفا اگه اشتباهه راهنمایی کنید....

P O U R I A

مدیر تالار
نظرتون چیه من وقتی دارم یه مبحثو از یه کتاب میخونم چند تا مقاله یا منابع خارجی در مورد اون قسمتم بخونم تا تسلطم بیشتر بشه لطفا اگه اشتباهه راهنمایی کنید....

اگر از روی مقالات ارائه شده مطالعه داشته باشید مسلما نتیجه خیلی بهتری خواهید گرفت .. توی این قضیه شک نکنید .. اگر وقت چنین مطالعات عمیقی را دارید شک نک نکنید که خوندن مقاله بسیار بسیار کمکتون می کنند ...

P O U R I A

مدیر تالار
بالا