انتفالی لطفاً کمک کنید

mhr74

عضو جدید
سلام دوستان من ترم اول کنترل دانشگاه صنعتی شیراز هستم

می خواستم ببینم ارزشش را داره در مهمانی مبنا بیام الکترونیک یا قدرت دانشگاه اصفهان؟

من خودم فکر کنم کنترل را بیشتر دوست دارم ولی متاسفانه دانشگاه اصفهان کنترل نداره

دوستان خواهشاً کمک کنید راستش من با خوابگاه مشکل دارم و در ضمن به خاطر مشکل معده با غذاهای این جا مشکل دارم.

واقعاً موندم چه کار کنم.

ممنون از همه

mhr74

عضو جدید
آقا خواهشاً یکی کمک کنه من که دیگه نمی دانم چه کار کنم کارم فقط شده فکر کردن به کنترل و الکترونیک و قدرت و دانشگاه صنعتی اصفهان و شیراز و... دیوانه شدم به خدا

s-pashaee

عضو جدید
سلام دوست عزیز. اول یه تبریک بگم موفقیتتون رو.....اگر انقدر از کنترل اطلاعات دارید و با شناخت به این رشته علاقه دارید، به قیمت بودن در خوابگاه و تحمل مشکلات دیگه که از نظر خودتون ممکنه پیش بیاد، کنترل رودر همون جا ادامه بدید چون چیزی که براتون میمونه درسیه که خوندید حالا هر شهری...باز هم میگم بستگی داره به اولویت های خودتون داره که چقدر بتونید با شرایط سازگار شید... ولی اگر بودن تو شیراز اذیتتون میکنه در حدی که بخواید از علاقه تون(با شناخت) بگذرید به نظرم دنبال میهمانی و... باشید. که برای اینکارم باید تا اردیبهشت سال بعد صبر کنید واز طریق سایت وزارت علوم قسمت آموزش درخواست بدید... البته نا گفته نمونه که گرایش الکترونیک هم گرایش بدی نیستااااا! میتونید از دوستان فعال الکترونیکی درباره رشتشون بپرسید که تصمیمتون با مشورت مطمئنا بهتر خواهد بود... باز اگر کاری از دستم بربیاد در خدمتم...موفق باشید.

mhr74

عضو جدید
سلام دوست عزیز. اول یه تبریک بگم موفقیتتون رو.....اگر انقدر از کنترل اطلاعات دارید و با شناخت به این رشته علاقه دارید، به قیمت بودن در خوابگاه و تحمل مشکلات دیگه که از نظر خودتون ممکنه پیش بیاد، کنترل رودر همون جا ادامه بدید چون چیزی که براتون میمونه درسیه که خوندید حالا هر شهری...باز هم میگم بستگی داره به اولویت های خودتون داره که چقدر بتونید با شرایط سازگار شید... ولی اگر بودن تو شیراز اذیتتون میکنه در حدی که بخواید از علاقه تون(با شناخت) بگذرید به نظرم دنبال میهمانی و... باشید. که برای اینکارم باید تا اردیبهشت سال بعد صبر کنید واز طریق سایت وزارت علوم قسمت آموزش درخواست بدید... البته نا گفته نمونه که گرایش الکترونیک هم گرایش بدی نیستااااا! میتونید از دوستان فعال الکترونیکی درباره رشتشون بپرسید که تصمیمتون با مشورت مطمئنا بهتر خواهد بود... باز اگر کاری از دستم بربیاد در خدمتم...موفق باشید.

سلام بسیار ممنون از شما که پاسخ دادید

آقا من شناخت دقیقی از هر 4 گرایش ندارم و یک شناخت سطحی دارم آخه من که درس های این 4 گرایش را تا حالا نخواندم تا بتوانم تصمیم گیری کنم فقط موقعی که می خواستم انتخاب رشته کنم از چند نفر پرسیدم و فکر کردم به الکترونیک و کنترل بیشتر از قدرت و مخابرات علاقه دارم و در نهایت گفتند بازار کار کنترل بهتر از الکترونیک است

حالا دوست من شما ببین من داخل خوابگاه نمی توانم درس بخوانم و به خاطر مشکل با غذاهای این جا مشکل دارم تازه 5 شنبه و جمعه هم که غذا نداریم

حالا والا موندم چه کارکنم صنعتی اصفهان کنترل داره ولی پارتی و آشنا می خواهد که من ندارم حتی نتوانستم کسی را پیدا کنم که در ازای پول کارم راه بندازه چون مشکل مالی ندارم اصفهان هم فقط الکترونیک و قدرت داره

آقا کسی هم به من کمک نمی کنه حالا دیگه نمی دانم چی کار کنم شاید نهایتاً باید در فرم مهمانی مبنا بعد صنعتی اصفهان الکترونیک و قدرت دانشگاه اصفهان را هم بزنم البته همه می گن دانشگاه اصفهان پایین تر از صنعتی شیراز است و کلاً به درد نمی خورد
والا من که دیوانه شدم دیگه

s-pashaee

عضو جدید
خواهش میکنم. کاری نکردم. مشکل خوابگاهی که میفرمایید ی مشکل عمومیه! یعنی همه دارن! ولی عادت میکنن و سازگار میشن. اینکه شما تو انتخاب رشته این مورد رو وارد کردید یعنی توانایی اجراشو دارید. درسته؟ پس اگر مشکلتون فقط ایناست من خودم خوابگاهی ام میگم که میشه باهاش کنار اومد. در باره انتقالی و میهمان خودم هم تجربه داشتم بازهم این مشکل مشکل همه درخواست دهنده هاست البته بجز عده معدودی که... در ضمن تا الان که درخواست فقط تا 2 انتخاب برای میهمانی و..هست سال بعدو نمیدونم... از دوستان دانشگاهایی که نام بردید تو همین باشگاه درباره دانشگاهتون بپرسید. راهنماییتون میکنن...

بالا