بایگانی نتایج مسابقات عکاسی باشگاه مهندسان

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
... خب ما زورمون رو زدیم و شـــد اما مقادیری مشکل و مانع سر راه سبز شده:

اول اینکه ابن کاری که ما داریم تو محل کارمون انجام میدیم (و از قضا موضوعش انگ موضوع مسابقه باشگاه هست) هم کارفرمای حقوقی داره و هم کارفرمای حقیقی. چند روز پیش که با بچه ها می خواستیم کار رو بذاریم اینجا، از طرف مدیریت شرکت منع شدیم اونها به متن قرارداد اشاره داشتن که تو اون کارفرما، مشاور رو از نشر هرگونه تصویر و نقشه و سند تا قبل از اتمام مراحل قانونی پیمان برحذر داشته ...
دوم اینکه کار یاد شده در حد حرفه ای یا نزدیک به حرفه ای هست (من خودم دو سه روز بیشتر با گروه نبودم ها:D) و پنج شش نفر یکی دو ماه روش وقت گذاشتن بنابراین انصاف نیست با کارهای دانشجویی که به تبع هم وزنشون نیست با یک دیده قضاوت بشن ... حق دوستان دانشجو تضییع میشه
سوم اینکه حد نصاب نفرات هر گروه شرکت کننده 2 نفر اعلام شده که باز قضیه تضییع حق پیش میاد. اینا کمِ کم پنج نفر ثابت بودن با یه عده متغیر
چهارم هم اینکه علاوه بر عزیزانی که به عنوان داور ذکر شدن گویا قراره دوستان دیگه ای هم اضافه بشن که باز قضیه تضییع حق پیش میاد. طبعا حــق هر شرکت کننده ای هست که از ابتدای امر ترکیب هیئت داوری رو به وضوح بشناسه.
==========================================
من بعد از اتمام همون مراحل قانونی، تصاویر کار رو میذارم تو باشگاه تا بچه ها هم استفاده کنن چون به نظر کار نسبتا بامایه ای شده... اگه بعد سه چهار سال گذرتون به "سرعین" افتاد و دیدین یکی دو تا از آبگرم هاش پوست انداختن یادی از اون حضرات بکنید:D
مشکل اصلی فقط و فقط اینه که میفرمایید بیش از 2 نفر با هم همکاری کردند البته در نظر داشته باشید که مدارکی تو مسابقه نیاز نیست گزاشته شه در حد 2 تا رندر داخلی و کمی توضیح در مورد روند طراحی که فک نمیکنم مشکلی ایجاد کنه و مساله دیگه اینکه فک نکنم برای طراحی مثلا 2 تا از فضاهای داخلیتون چند نفر با هم مدل و رندر کرده باشن یا بیش از 2 نفر از گروه راجع به طراحی 2 تا از فضاهای داخلی تصمیم گرفته باشن که اگه اینجور باشه شما هم میتونید کارتونو شرکت بدید در مسابقه:gol:
مطمئنم حداقل چند تا کار حرفه ای بین کارها خواهیم داشت در نهایت برای رقابت پس از نظر اینکه فرمودید با کار دانشجویی نمیشه مقایسه شه هم مشکلی نیست همونطور هم که تو متن مسابقه گفته شده به هیج وجه رندر ملاک نیست;)

nahidavanloo

عضو جدید
سلام به دوستان گلم خوبید ؟ سلام به همه اونهایی که تا الان شروع کردن و خیلی خوب هم پیش رفتن دیدم کارهاتون رو دوستان اگه منم بخوام شرکت کنم باید چیکار کنم خوشحال میشم شرکت کنم دوستان اگه لطف کنید کمی راهنماییم کنید راجع به ثبت نامش ؟ چطوری اعلام حضور باید بکنم ؟ وقتم خیلی کمه می دونم ولی سعی خودم رو می کنم من تازه عضو شدم واسه همین تازه این پست رو دیدم :)

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گلم خوبید ؟ سلام به همه اونهایی که تا الان شروع کردن و خیلی خوب هم پیش رفتن دیدم کارهاتون رو دوستان اگه منم بخوام شرکت کنم باید چیکار کنم خوشحال میشم شرکت کنم دوستان اگه لطف کنید کمی راهنماییم کنید راجع به ثبت نامش ؟ چطوری اعلام حضور باید بکنم ؟ وقتم خیلی کمه می دونم ولی سعی خودم رو می کنم من تازه عضو شدم واسه همین تازه این پست رو دیدم :)
nahidavanloo عزیز خوش اومدین خوشحال میشیم کار شما رو هم تو مسابقه داشته باشیم پیشنهاد میکنم پست 1 رو کامل بخونید که همه قوانین و مدارک لازم توش توضیح داده شده + نحوه شرکت در مسابقه #1

*مهم:*

نحوه اعلام حضور در این مسابقه ایجاد تاپیک با نام متناسب با طرح هر شخص در تالار: گالری کارهای درحال انجام است بیشتر امتیازات مربوط به تاپیک wip هر شرکت کننده (شامل روند طراحی)خواهد بود

توضیحات بیشتر:

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل اصلی فقط و فقط اینه که میفرمایید بیش از 2 نفر با هم همکاری کردند البته در نظر داشته باشید که مدارکی تو مسابقه نیاز نیست گزاشته شه در حد 2 تا رندر داخلی و کمی توضیح در مورد روند طراحی که فک نمیکنم مشکلی ایجاد کنه و مساله دیگه اینکه فک نکنم برای طراحی مثلا 2 تا از فضاهای داخلیتون چند نفر با هم مدل و رندر کرده باشن یا بیش از 2 نفر از گروه راجع به طراحی 2 تا از فضاهای داخلی تصمیم گرفته باشن که اگه اینجور باشه شما هم میتونید کارتونو شرکت بدید در مسابقه:gol:
مطمئنم حداقل چند تا کار حرفه ای بین کارها خواهیم داشت در نهایت برای رقابت پس از نظر اینکه فرمودید با کار دانشجویی نمیشه مقایسه شه هم مشکلی نیست همونطور هم که تو متن مسابقه گفته شده به هیج وجه رندر ملاک نیست;)

من این پست رو بی واسطه میذارم جلوی بچه ها تا خودشون تصمیم بگیرن ... یا از پس مدیرمون برمیان یا نه:gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من این پست رو بی واسطه میذارم جلوی بچه ها تا خودشون تصمیم بگیرن ... یا از پس مدیرمون برمیان یا نه:gol:

دوست خوبم فکر میکنم سوتفاهم پیش اومده گاهی در فضای مجازی لحن ها به درستی خونده نمیشه و اگر شما هم ماییلید کارتونو تو مسابقه
شرکت بدید مشکلی وجود نداره از لحاظ قوانین مسابقه و ما هم از حضور شما استقبال میکنیم
موفق باشید​

آخرین ویرایش:

maryam_d

عضو جدید
با سلام
موضوع پایان نامه ی من مجموعه اقامتی درمانی سالمندان با رویکرد معماری سبز (اقامتی-ورزشی-اداری-آموزشی-آب درمانی-کلینیک درمانی تخصصی)
من میتونم تو مسابقه شرکت کنم؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
موضوع پایان نامه ی من مجموعه اقامتی درمانی سالمندان با رویکرد معماری سبز (اقامتی-ورزشی-اداری-آموزشی-آب درمانی-کلینیک درمانی تخصصی)
من میتونم تو مسابقه شرکت کنم؟
سلام دوست عزیز بله حتما چرا که نه فقط این پست رو بخونید که در جریان مدارکی که برای مسابقه نیازه قرار بگیرید و با نحوه شرکت در مسابقه اشنا شید#1
(در واقع شما با توجه به موضوعتون باید حداقل 2 رندر از فضای داخلی بخش اب درمانیتون قرار بدید +wip و روند و توضیحات کارتون)
*مهم:*
نحوه اعلام حضور در این مسابقه ایجاد تاپیک با نام متناسب با طرح هر شخص در تالار: گالری کارهای درحال انجام است بیشتر امتیازات مربوط به تاپیک wip هر شرکت کننده (شامل روند طراحی)خواهد بود

توضیحات بیشتر:

آخرین ویرایش:

maryam_d

عضو جدید
تورو خدا راهنماییم کنید
میخوام تو مسابقه ی اسپا شرکت کنم
اما برا گذاشتن فایل عکس هام مشکل دارم
یا باید سایزشونو قد مورچه کنم یا بعدش به سومی که میرسهerror میده
باید چیکار کنم؟:question:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تورو خدا راهنماییم کنید
میخوام تو مسابقه ی اسپا شرکت کنم
اما برا گذاشتن فایل عکس هام مشکل دارم
یا باید سایزشونو قد مورچه کنم یا بعدش به سومی که میرسهerror میده
باید چیکار کنم؟:question:

سلام مریم عزیز

تقریبا میتونم بگم که درست انجام میدی چون در هر پست فقط دو عکس میشه گذاشت و اگر عکسای کوچک رو در صفحه ی جدید باز کنی بزرگ میشوند؛
از اینجا میتونی نحوه ی گذاشتن عکس در باشگاه رو مطالعه کنین>>>>اینجا
البته توی این سایت هم میتونی اپلود کنی (بدون کم شدن حجم) و ادرس انجمنشو در پستت بذاری >>>اینجا

ممنونم از شرکتتون :gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به خاطر اینکه تقریبا همه شرکت کننده ها موافق تمدید 1 هفته ای مسابقه بودند مسابقه تا 1 هفته دیگه تمدید میشه

(اخرین مهلت ارسال اثار:7 ابان)

موفق باشید
:gol:

maryam_d

عضو جدید
با سلام
بنده تو مسابقه شرکت کردم اما چون مجورم به خاطر مهلت دفاع پایان نامم ، کارمو طبق برنامه ریزی انجام پایان نامم پیش ببرم و این مسابقه یکی از کاربری های پروژه ی منو شامل میشه متاسفانه نمیتونم تا تموم شدن مهلت مسابقه کارمو متریال بدم و نورپردازی کنم. چون زحمت زیادی برای این پروژه کشیدم خیلی دوست داشتم تو این مسابقه شرکت کنم.
میشه راهنماییم کنید؟
خواستم بدونم میتونم کارمو تا اینجایی که انجام دادم تو تاپیکم بذارم؟ یعنی عکس های 3دی کارم که خام هستن و متریال و نورپردازی ندارن!!!
و اگر امکانش باشه داخلی هامو دستی بذارم:w19:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
بنده تو مسابقه شرکت کردم اما چون مجورم به خاطر مهلت دفاع پایان نامم ، کارمو طبق برنامه ریزی انجام پایان نامم پیش ببرم و این مسابقه یکی از کاربری های پروژه ی منو شامل میشه متاسفانه نمیتونم تا تموم شدن مهلت مسابقه کارمو متریال بدم و نورپردازی کنم. چون زحمت زیادی برای این پروژه کشیدم خیلی دوست داشتم تو این مسابقه شرکت کنم.
میشه راهنماییم کنید؟
خواستم بدونم میتونم کارمو تا اینجایی که انجام دادم تو تاپیکم بذارم؟ یعنی عکس های 3دی کارم که خام هستن و متریال و نورپردازی ندارن!!!
و اگر امکانش باشه داخلی هامو دستی بذارم:w19:

سلام مریم عزیز بله حتما میتونید همین کارو انجام بدید چون همونطور که تو متن مسابقه توضیح داده شده بود اولا پرزانته و رندر نهایی نیست که حرف اول رو در امتیازها میزنه مهم نحوه روند طراحی و خلاقیت کارتون هست و دوما اینکه قید شده بود که هیچ اجباری نیست با نرم افزار کار کنید بلکه اسکیس و راندوهای دستی هم همونقدر ارزش دارند و امتیاز میگیرند
موفق باشید

sanaart

عضو جدید
خب پس استاد جان بسم الله... فقط من تازه واردم لطفا راهنماییم کنید که چطوری میتونم بقیه پستهای شما رو هم ببینم:smile:

رضا نیکنام

عضو جدید
سلام دوست عزیز : لطفآ سعی کنید از عناصر « فضا و زمان » در طرحهای خود استفاده نمائید تا موفقیت آثار خود را از جنبه های دیگر نیز تجربه کنید ....!

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله جا کار زیاد داره-وبهتر از این میشه روش کار کرد

نورپردازی خاصی نداره -توضیح داده شده از یه ویری دووم با اچ دی آر استفاده شده

اینطورام نیست مینا جان
ممنون این لینک کمکتون میکنه

خواهش میکنم-اتفاقا ایراد زیاد داره-که جلوتر میشه فهمید
این آموزش رو هم همون نوری دادم که تو این تردی هست لینک

دوست عزیز منظورم خودم بود که نورپردازی بلد نیستم...;)

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
از همه دوستان شرکت کننده برای حضور و صبرشون در اعلام نتایج ممنونم

از طرف تیم مدیریت به دلیل این تاخیر عذرخواهی میکنم
اما به زودی هماهنگی با داوران عزیز به اتمام رسیده و نتایج اعلام میشه
موفق باشید

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اعلام نتایج

اعلام نتایج

سلام خدمت اعضا محترم تالار معماری

با سپاس از تمامی دوستانی که با مسابقه همراه بودند به خصوص شرکت کنندگان محترم مسابقه و همچنین سپاس و قدردانی از اساتید بزرگواری که در داوری ما را با نظرات و دیدگاه های خودشان همراهی کردند امیدواریم بتوانیم در دوره های آینده هم از نظرات ایشان استفاده کنیم ؛

نتایج این دوره از مسابقات از دیدگاه داوران :

نظر جناب استاد عمادالدین زند​
طرح برگزیده اول: طرح Bubble Spa
طرح برگزیده دوم: طرح Relaxation Fountain چشمه آرامش
طرح برگزیده سوم: طرح spa. et-rt
طرح برگزیده چهارم: طرح اسپای هتل/ویلایی بکی (Bouquet)
طرح برگزیده پنجم: طرح کندوی آرامش

در مجموع طرح شماره 1 به دلیل خلاقیت در ایجاد فضایی جدید و نگاه متفاوت و معمارانه و هوشمندانه به خلق فضای داخلی، با اختلاف زیادی از سایر طرحها شایسته مقام اول میباشد.

در باره کارBubble Spa
(برگزیده اول)

معایب طرح: عدم ارتباط بصری مناسب با محیط بیرون و از دست دادن مناظر اطراف که بزرگترین مشکل طرح است- عدم رعایت استانداردهای و مقیاس در طرح (با توجه به مقیاس مبلمان عرض برخی از قسمتهای استخر به ۵۰ سانت میرسد.

نقاط مثبت این طرح: استفاده از کانسبت مناسب و خلاقیت در طراحی و ایجاد فضایی جدید- استفاده از نورگیرهای طبیعی در سقف-تفکیک فضاها مناسب با عملکرد-استفاده از نورهای خطی به عنوان یک عنصر بصری پیوند دهنده.
.................................................. .......

در باره کار
Relaxation Fountain چشمه آرامش (برگزیده دوم)
معایب طرح: عدم روان بودن سیرکولاسیون-جوبی که در وسط فضا قرار گرفته به دلیل لبه های بلند باعث اختلال در حرکت از این صوی جوب به آن سوی جوب خواهد شد و فاقد هرگونه عملکرد است- عدم استفاده از مبلمان مناسب مخصوصا در قسمت ماساژ که هیچ مبل مخصوص ماساژ و یا تخت ماساژ پیشبینی نشده است. استفاده از فرمهای تکراری و بازاری در سقف،

نقاط مثبت طرح: ارتباط بسیار خوب بصری فضای داخلی با فضای بیرون- استفاده از گیاهان در فضای داخلی- پیشبینی تاسیسات تحویه در سقفها

در باره کار
spa. et-rt (برگزیده سوم)
معایب طرح: عدم ارتباط بصری با فضای بیرون-عدم رعایت استانداردهای مسیر های حرکتی و لبه ها- تنوع بیش از حد متریالها- استفاده بیدلیل از اختلاف سطح و ایجاد پله( ایجاد پله در فضاهای استخری برای حرکت افراد خطرناک است و باید با دلیل و محدود انجام بگیرد)

نقاط مثبت طرح: ایجاد فضای صمیمی به دلیل الهام گرفتن از فضا های سنتی - تلاش طراح برای تلفیق فضای مدرن و سنتی هرچند که فاقد هماهنگی کافی است اما قابل تقدیر است.

درباره کار اسپای هتل/ویلایی بکی (Bouquet) (برگزیده چهارم)

معایب طرح: سادگی بیش از حد طرح- طرح فاقد خلاقیت و نوآوری در افرینش فضا میباشد- عدم نورپردازی مناسب با توجه به ارتفاع بلند سقفها هیچ نور مناسبی پیشبینی نشده-

نقاط مثبت طرح: استفاده از مبلمان مناسب - استفاده از رنگهای مناسب- ارتباط بصری مناسب با محیط بیرون.

درباره کار
کندوی آرامش (برگزیده پنجم)
هر چند خلاقیت خاصی در طرح به چشم نمی خورد اما شاید این کار می توانست برگزیده سوم یا چهارم باشد اما به دلیل تاریک بودن بیش از حد تصاویر و بسته بودن کادرها کاملا نامفهوم است و نمیتوان در باره آن قضاوت کرد. از نقاط مثبت این طرح می توان به ارتباط نسبتا مناسب با فضای بیرون اشاره کرد.

.................................................. ......

سخنی با شرکت کنندگان این مسابقه:
با آرزوی موفقیت برای طراحانی که حضورشان نشانه فعال بودنشان است، و این تلاش قابل ستایش است. فراموش نکنیم شکست پله های نردبان موفقیت است، و به قول ناپلئون بناپارت: آنقدر شکست خوردم تا پیروز شدن را آموختم. پاینده و پیروز باشید

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر جناب استاد آرتور امید آذری​
Bubble Spa به عنوان انتخاب اول
1- معیارهای داوری
1-1 مطابقت صحیح تر طراحی با کانسیت ارائه گردیده از سوی طراح : به خصوص پرداختن به سازه بیونیک مرجان ها می تواند قابل قبول باشد.
1-2 استفاده مناسب از فاکتورهای روانشناسی محیط مطابق با معیارهای موجود برای طراحی فضاهای داخلی اسپاها از جمله ، آوردن آب و پوشش گیاهی در فضای داخلی و تداوم آن
عناصر با فاکتورهای عملکردی
1-3 ارائه و پرزانته بهتر نسبت به سایر پروژه ها .

2- نقدهای وارده بر طرح
1-2 عدم تطابق فضای خارجی با داخلی و عدم همگونی کانپست های طراحی که منجر به سردرگمی در طراحی گردیده است .
2-2 عدم پرداخت به ضوابط و معیارهای عملکردی در طراحی -

3- نظر کلی
به طور کلی پروژه تا حدودی دارای شاخص های فرمال و خلاقانه می باشد اما طراح دارای دید ضعیفی نسبت به حل روابط فضایی است و عملکرد در پروژه ) انجام خدمات پزشکی ، روان بخشی ، اسپای بدن و...( داشته است .

spa. et-rt به عنوان انتخاب دوم
معیارهای داوری
1- استفاده آگاهانه از مفاهیم و مبانی معماری اسلامی از جمله قوس و رنگ و ...بارز است. طراح کوشیده است این مفاهیم را با متدهای جدید وبا استفاده از نرم افزار ، مطابقت دهد و تا حدودی موفق بوده است .

نقدهای وارده بر طراحی
فضاهای خلق شده برای اسپا از پویایی کافی برخوردار نیست و فاکتورهایی چو عناصر آرام بخش ، تسکین دهنده و.. در پروژه شاخص نمی باشد .

دید کلی به پروژه :
در کل پروژه متناسب با کانیست خوب است اما در رابطه با موضوع ، از نسبت کمتری برخوردار است.

Relaxation Fountain چشمه آرامش به عنوان انتخاب سوم
1- معیارهای داوری
1-1 انتخاب هوشمندانه و آگاهانه طراح برای انتخاب سایت پروژه که دارای فاکتور های لازم برای موضوع ارائه شده می باشد .
1-2 استفاده از آب و گیاه در پروژه که باعث نزدیک شدن به موضوع طراحی شده است .

نقدهای وارده بر طرح
1- با توجه به این که سایت انتخاب شده ، دارای عناصر بسیار قوی از جمله رنگ و فرم می باشد ، طراح می توانست از این عناصر به صورت آگاهانه برای رسیدن به رویکرد پویایی نشاط ، سرزندگی و... در طرح خود استفاده کند در صورتی که رندرهای ارائه شده دارای سنگینی و عدم پویایی می باشد .

2- طراح در ارائه خود می توانست از طراحی نور و رنگ بهتری بهره ببرد . تا آن چه ارائه
می کند به مفاهیم موجود در موضوع طراحی نزدیک تر باشد .

دید کلی به پروژه :
پروژه ارائه شده از لحاظ خط و خطوط طراحی ، می توانست خلاقانه تر باشد و ضوابط طراحی از جمله مبلمان و ضوابط مخصوص برای فضاهای ماساژ و.... دیده نشده است .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظر جناب مهندس یگانگی​
Bubble Spa
به عنوان کار برگزیده اول
هم نو آورانست و هم یاداور حمامهای قدیمی. خوب مدل شده و خوب ارائه شده

Relaxation Fountain چشمه آرامش
کار برگزیده دوم :
ایده های برتری در زمینه استفاده از سایت داره، فضای داخلیش هم خوبه ولی خیلی متهورانه نیست (ملاحظت اجرایی بیشتر مد نظر بوده

اسپای هتل/ویلایی بکی (Bouquet)

کار برگزیده سوم ایده دوری انتخاب کرده... گل آرامش دهنده هست ولی از بحث اسپا دوره و ارائه هم خیلی معمولیه

جمع بندی امتیازات 4 اثر :

برگزیده اول Bubble Spa
150 امتیاز
...
برگزیده دوم Relaxation Fountain چشمه آرامش
110 امتیاز
...
کار برگزیده سوم spa. et-rt
+70 امتیاز
...
برگزیده چهارم اسپای هتل/ویلایی بکی (Bouquet)
+50 امتیاز
----------------------------------------------------------------------------------------------------

4 کار برگزیده این دوره از مسابقات :

Bubble Spa

چشمه آرامش

spa. et-rt

اسپای هتل/ویلایی بکی (Bouquet)

جوایز مسابقه:
جایزه ای که از سوی مدیریت محترم باشگاه مهندسان برای این دوره از مسابقات در نظر گرفته شده :

نفر اول: مبلغ 50 هزارتومان + کتابرنگ در طراحی داخلی+کسب تقدیرنامه طلایی

نفر دوم : کتاب معماری داخلی احسان طایفه + کتاب مجموعه طرح دیوار + کسب تقدیر نامه نقره ای

نفر سوم : کتاب طراحی داخلی(از معماری تا دکوراسیون داخلی)

جوایز
شرکت کننده اول این دوره به این دوستان اهدا خواهد شد؛ انشالله در دوره های آتی مسابقه هم با مشارکت و استقبال هر چه بیشتر دوستان بتوانیم موجبات برگزاری هر چه پربارتر این مسابقات را فراهم کنیم ؛

با تشکر

تیم مدیریت تالارمعماری , باشگاه مهندسان ایران

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام خدمت دوستان هنرمند معمار عزیز , اعضا خوب تالار معماری

با سپاس از تمام دوستان همراه و ضمن تشکر ویژه از
دوست خوبم خانم مهندس هلن که زحمت برگزاری مسابقه رو برعهده داشتند و همچنین قدردانی و تبریک به دوستانی که کارهای برگزیده رو ارائه دادند ؛

جا دارد که باز هم از اساتید فرهیخته و گرام که قبول زحمت کردند و افتخار این رو داشتیم که از حضور ایشان در داوری مسابقه بهره ببریم از طرف خودم و تمامی اعضا تالار معماری تشکر کنم , انشالله باز هم بتوانیم از حضور و راهنمایی های ایشان در مراحل آینده نیز استفاده ببریم؛

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و برگزاری هرچه بربارتر مراحل آینده
سپاسگزارم

آخرین ویرایش:

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
سلام
نتایج این دوره از مسابقات عکاسی ِ معماری (عکاسی موضوعی معماری شماره 6 - ریتم و تکرار در معمــــــاری) رو حضور دوستان ارائه میدم که ماحصل ِ آراء داوران و آراء نظرسنجی ِ عمومی هست و این آراء معدل گیری شده و نتیجه ی آن حضور دوستان عرضه می شود :

ردیفتصاویرامتیازات ِ نظرسنجی
Aتصویر شماره 0141 امتیاز
Bتصویر شماره 0217 امتیاز
Cتصویر شماره 0346 امتیاز
Dتصویر شماره 0412 امتیاز
Eتصویر شماره 051 امتیاز
Fتصویر شماره 0639 امتیاز
Gتصویر شماره 078 امتیاز
Hتصویر شماره 082 امتیاز
Iتصویر شماره 0925 امتیاز
Jتصویر شماره 10
13 امتیاز​

• تصاویر برتر مرحله 6

عکس منتخب شماره 1
Cتصویر شماره 0346 امتیاز

هدایا :
- 125 امتیاز
- معرفی در فصلنامه هنری نقشینه

عکس منتخب شماره 2

Aتصویر شماره 0141 امتیاز

هدایا :
- 100 امتیاز

عکس منتخب شماره 3

Fتصویر شماره 0639 امتیاز

هدایا :
- 75 امتیاز

عکس منتخب شماره 4

Iتصویر شماره 0925 امتیاز

هدایا :
- 50 امتیاز

در پایان، به همه ی عزیزان شرکت کننده، به خصوص دوستانی که تصاویرشون منتخب مسابقه شد، تبریک میگم و از حضور و همراهی ِ همه ی عزیزان تشکر میکنم.
همچنین از داوران محترم که زحمت ِ قضاوت این دوره را تقبل کردن، کمال سپاسگزاری رو دارم.
انشاالله بزودی جوایز دوستان اهداء خواهد شد.
با آرزوی موفقیت و شادی ِ بی پایان...

دوستان ِ خوبم
هر نوع بحث، گفتگو، نقد و نظر در رابطه با مسابقه ی شماره 6 و نحوه ی برگزاری و نقد و بررسی تصاویر برتر و ... رو میتونید در اینجا مطرح و پیگیری کنید.
همچنین دوستان اگر تمایل داشته باشند ، میتونن برای موضوع مرحله ی بعدی ِ مسابقات عکاسی معماری، پیشنهاد بدن ؛ بهترین پیشنهادات بررسی خواهد شد و از بین اونا، یکی رو انتخاب خواهیم کرد.
با آرزوی موفقیت ...

VIP Archi

عضو جدید
با چ نرم افزاری کار کردین؟
اگه میشه بهم بگید رندر چیه؟من از هرکی میپرسم ی جواب میده ک من هنوز نمیدونم رندر چیه؟

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اعلام نتایج مسابقات عکاسی معماری شماره 7
موضوع :
تضاد و کنتراست در معماری

با سلام و احترام
با برگزاری نظرسنجی و بر مبنای نظرات و آراء دوستان گرامی ِ شرکت کننده در تاپیک ، نتایج دوره ی هفتم از مسابقات عکاسی موضوعی معماری رو با موضوع تضاد و کنتراست در معماری اعلام میکنم .

• جمع بندی ِ آراء نظرسنجی :

مشاهده پیوست 215076

توضیحات 01 : رای های اول 3 امتیاز، رای های دوم 2 امتیاز و رای های سوم هر شخص به تصاویر دارای 1 امتیاز می باشد .
توضیحات 02 : رأی هایی که به تصاویر مشابهی که عکاس آن یک شخص بود داده شده بود ، به صورت مجموع برای یک تصویر از تصاویر ارسالی آن عکاس در نظر گرفته شده است.
توضیحات 03 : طبق قوانین همه ی دوره ها، رای هایی که بدون ذکر دلیل ارائه شده بودند ، محاسبه نشدند.

• معرفی تصاویر منتخب :

- تصویر منتخب اول:
عکس شماره 09B
عکاس : خانم مهندس همراهی
هدایا : 150 امتیاز + معرفی در شمارگان چهارم فصلنامه هنری نقشینه

- تصویر منتخب دوم :
عکس شماره 03
عکاس :
E . H . S . A . N
هدایا : 125 امتیاز + معرفی در شمارگان چهارم فصلنامه...

- تصویر منتخب سوم :
عکس شماره 06
عکاس :
سرکار خانم ahoo_fr
هدایا : 100 امتیاز + معرفی در شمارگان چهارم فصلنامه...

- تصویر منتخب چهارم :
عکس شماره 10A
عکاس :
خانم مهندس الناز69
هدایا : 50 امتیاز

- تصویر منتخب پنجم :
عکس شماره 04
عکاس :
آقای مهندس MAT ARCHITECT
هدایا : 50 امتیاز

بزودی جوایز این عزیزان به حساب کاربری ایشان، واریز خواهد شد .
در پایان از حضور کلیه ی دوستان ِ هنرمند در مسابقه و همچنین عزیزان شرکت کننده در نظرسنجی تشکر می کنم و امیدوارم در دوره ی بعدی که بزودی برگزار خواهد شد ، کما فی السابق شاهد حضور گرم شما خوبان باشیم.
شادزی و مهر افزون ...:gol:

پیوست ها

• اعلام نتایج مسابقه عکاسی شماره 7 - تضاد.jpg
    0 بایت · بازدیدها: 0

E . H . S . A . N

مدیر تالار
اعلام نتایج مسابقات عکاسی معماری شماره 8
موضوع :
رنگ در معماری

با سلام و احترام
با برگزاری نظرسنجی و بر مبنای نظرات و آراء دوستان گرامی ِ شرکت کننده در تاپیک ، نتایج دوره ی هشتم از مسابقات عکاسی موضوعی معماری رو با موضوع رنگ در معماری رو اعلام میکنم .

• جمع بندی ِ آراء نظرسنجی :

مشاهده پیوست 224254

توضیحات 01 : در بخش تصاویر معماری مدرن رای های اول 3 امتیاز، رای های دوم 2 امتیاز و رای های سوم هر شخص به تصاویر دارای 1 امتیاز می باشد و در بخش معماری سنتی نیز رای های اول 2 امتیاز و رای های دوم هم دارای 1 امتیاز هستند.
توضیحات 02 : طبق قوانین همه ی دوره ها، رای هایی که بدون ذکر دلیل ارائه شده بودند ، محاسبه نشدند.

• معرفی تصاویر منتخب در بخش معماری سنتی :
- تصویر منتخب اول:
عکس شماره S 02
عکاس : خانم مهندسیاسمن بانو
هدایا : 150 امتیاز + معرفی در فصلنامه هنر و معماری نقشینه

- تصویر منتخب دوم :
عکس شماره S 01
عکاس : خانم مهندسmpb
هدایا : 125 امتیاز + معرفی در فصلنامه...

• معرفی تصاویر منتخب در بخش معماری معاصر :

- تصویر منتخب اول :
عکس شماره M 06
عکاس :
خانم مهندسYASAMAN.D
هدایا : 150 امتیاز + معرفی در فصلنامه...

- تصویر منتخب دوم :
عکس شماره M 04
عکاس :
سرکار خانم ahoo_fr
هدایا : 125 امتیاز + معرفی در فصلنامه...

- تصویر منتخب سوم :
عکس شماره M 10
عکاس :
خانم مهندسms.shahzad
هدایا : 100 امتیاز + معرفی در فصلنامه...

بزودی جوایز این عزیزان به حساب کاربری ایشان، واریز خواهد شد .
در پایان از حضور کلیه ی دوستان ِ هنرمند در مسابقه و همچنین عزیزان شرکت کننده در نظرسنجی تشکر می کنم .
همچنین جا داره که از همکاری دوست خوبم خانوم مهندس نسترن ِ عزیز(همراهی) در جمع بندی مسابقه و محاسبه ی نتایج و ... تشکر کنم.
امیدوارم در دوره ی بعدی با موضوع "عکاسی معماری در شب " یا "منظر شبانه در معماری" شاهد حضور گرم شما عزیزان باشیم.
شادزی و مهر افزون ...:gol:

1393.07.28
07:45

پیوست ها

• نتیجه مسابقه عکاسی معماری شماره 8.jpg
    نتیجه مسابقه عکاسی معماری شماره 8.jpg
    57.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی خوبه داداش :thumbsup2: اگه میشه این درخت هایی که استفاده کردی بذاری بر ما :D

بالا