مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
چهارشنبه طراحی ثبت نام کردم برای منم زده تایید نشده ، توی کدوم بخش سایت برای شما نوشته مشکل داره و باید برین نظام مهندسی ؟

این چه وضعیتی است اگه قرار هست که بلند شیم بریم اونجا چرا ثبت نام رو اینترنتی کردن !!!
عزیزم به دلیل ینکه بنده آدم بسیار سمجی هستم ...امروز رفتم پرسیدم...گفتن نگران نباشید از طرف مرکز یعنی تهران به هر شهرستان باید یه کد و رمز عبور بدن ...اونو بدن تمامیه ثیت نام ها تائید نهایی میشه و این موضوع گفت ربطی به ما نداره...;)با خیال آسوده برید کتابها رو یکی یکی تهیه کنید و بخونید...:)

se7ven

عضو جدید
راهنمايي بيشتر برای رشته معماری تو نظام مهندسی معماری (نظارت - اجرا - طراحی)

راهنمايي بيشتر برای رشته معماری تو نظام مهندسی معماری (نظارت - اجرا - طراحی)

بچه ها کدومشون بهتره از لحاظ شغلی برای ازمون سال ديگه يه کم اطلاعات ميخوام
آزمونای نظام مهندسی معماری(نظارت - طراحی - اجرا)
مرسی

mm.ai

عضو جدید
سلام
کمیسیون هم ارزی فقط برای امتحان طراحی هستش.
برای امتحان نظارت و اجرا نیازی به جواب کمیسیون هم ارزی نیست.حتی برای بچه های تکنولوژی.در واقع بچه های تکنولوژی هیچ مشکلی برای امتحان نظارت و اجرا ندارند.
موفق باشید.
مرسی دوست عزیز;)

vertex

اخراجی موقت
مرسی
سلام دوست عزیز این اولین پست شماست . که برای اون هم یه تاپیک ایجاد کردین . بهتر نبود قبل از اینکه سریعا یه تاپیک ایجاد کنید اول یه چرخی توی تاپیک های دیگه میزدین. جواب سوال شما در خیلی از تاپیک ها از جمله تعرفه خدمات مهندسی تا حدودی داده شده . در ضمن شما باید اطلاعات خودتون رو بالا ببرین یعنی چی که از لحاظ شغلی کدومشون بهتره؟ یه خورده سوالتون عجیب و غریبه ...

arckey

عضو جدید
عزیزم به دلیل ینکه بنده آدم بسیار سمجی هستم ...امروز رفتم پرسیدم...گفتن نگران نباشید از طرف مرکز یعنی تهران به هر شهرستان باید یه کد و رمز عبور بدن ...اونو بدن تمامیه ثیت نام ها تائید نهایی میشه و این موضوع گفت ربطی به ما نداره...;)با خیال آسوده برید کتابها رو یکی یکی تهیه کنید و بخونید...:)

عزیزم مرسی سماجت :)

ehsan_shp

عضو
سلام دوستان یه سوال
code.jpg
در شماره عضویت نظام مهندسی، در قسمت کد مرتبط بودن یا اصلی بودن رشته، هر کدام از ارقام به چه معناست؟
یعنی کد 2 منظور چیه؟

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
مرسی
از لحاظ شغلی همه صلاحیت ها را باید داشته باشید. صلاحیت اجرا که تازه اومده ولی بین طراحی و نظارت، طراحی ارزشش بیشتره. (طبق قیمت هایی که این چند ساله برای پروانه های حقوقی دیدم. )

baharestan.f

کاربر بیش فعال
برا من اسمس اومده که 25 تومن به حساب نظام مهندسی بریزیم تا تأیید بشه.

saeed.yadollahi

عضو جدید
من الان خریدم.قیمتش خوبه که! من قبلا 70هزار دادم الان هم 20هزار.به هر حال هرکسی نظری داره.

mm.ai

عضو جدید
دوستان -کسی این سوال منو جواب بده ممنون میشم-میخواستم بدونم ما که با تکنولوژی معماری ثبت نام کردیم کد مرتبطمون 140 حساب میاد یا 120 -سوال دومم اینه که تا چه پایه مهندسی میتونیم با این مدرک بریم-آیا تا پایه 2 فقط میشه گرفت-اینقد هرکی راجبه این داستان چیزی گفته که گیجه گیج شدیم-ممنون میشم جوابتونو بدونم :)

kheir khah

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسای عزیز من امروز سی شهریور کارت ثبت نام معماری نظارت را اشتباها خریداری کردم ، از مهندسایی که می خوان در نظارت معماری شرکت کنند ،تقاضا دارم بهم کمک کنند و کارت ثبت نام و از من بخرند . آدرس ایمیل من
[email]amin.hasanzadeh.r@gmail.com
[/EMAIL]

ثبت نام نظام مهندسی تمدید شد تا تاریخ دهم مهر ماه تمدید شد . شماره تلفن من 9113413681

آخرین ویرایش:

shavadun

عضو جدید
سلام
دوستان من تازه 1هفته هست که کارشناسی رو تمام کردم امتحان رو با مدرک کاردانیم می خواهم بدهم که 5سال ازش گذشته تأییدیه ثبت نام چیه یعنی ثبت نام می کنی بعد یوزر پس می دهند می رویی می بینی که تأیید شده یا نه؟
یک سوال دیگه هم داشتم کسایی که می خواهند امتحان گرایش طراحی آزمون نضام مهندسی با مدرک کاردانی بدهند در قسمت موارد زده شده که امتحان تشریحی امتحانن تشریحی یعنی اسکیس یا منظور این است که سوال و جواب هست امتحانشون و به صورت 4گذینه ایی نیست؟
لطفا" سریع جوابم رو بدهید چون مهلت ثبت نام تا فردا هست

mahshid shz

عضو جدید
قابل توجه داوطلبان آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان، كاردانهاي فني ساختمان و تعيين صلاحيت حرفه اي معماران تجربي آذر 92

با توجه به درخواست‌هاي متعدد از سوي سازمانهاي نظام مهندسي و داوطلبان آزمونهاي فوق به اطلاع مي‌رساند ثبت‌نام اين آزمونها تا تاريخ چهارشنبه 10/07/92 تمديد گرديد و همچنين تاريخ اخذ تأييديه ثبت‌نام توسط سازمانهاي نظام مهندسي و كارداني استان تا تاريخ دوشنبه 15/07/92 خواهد بود. لازم بذكر است كليه داوطلبان مظفند تأييديه ثبت‌نام خود را از بخش "قبلا ثبت‌نام نموده‌ام" سامانه ثبت‌نام كنترل نمايند و در صورت عدم تأييد، حداكثر تا تاريخ 15/07/92 به سازمانهاي نظام مهندسي و يا كارداني استان خود مراجعه نمايند.

لازم بذكر است اين تاريخ‌ها به هيچ عنوان قابل تمديد نبوده و اين اطلاعيه بمنزله ابلاغ رسمي به ادارات كل راه و شهرسازي و سازمانهاي نظام مهندسي استانها نيز مي باشد.

"دفتر مقررات ملّي ساختمان"

shavadun

عضو جدید
رشته معماري (كارداني)
• قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و آئين‌نامه‌هاي اجرايي آن (1390)
• مبحث اول (تعاريف)- (1392)
• مبحث دوم (نظامات اداري )- (1384)
• مبحث سوم (حفاظت ساختمانها در مقابل حريق)- (1392)
• مبحث چهارم (الزامات عمومي ساختمان)- (1387)
• مبحث پنجم (مصالح و فرآورده‌هاي ساختماني)- (1389)
• مبحث هشتم (طرح و اجراي ساختمانهاي با مصالح بنايي)- (1384)
• مبحث دوازدهم (ايمني و حفاظت كار در حين اجرا)- (1392)
• مبحث نوزدهم (صرفه‌جويي در مصرف انرژي)- (1389)
• راهنماي جوش و اتصالات جوشي در ساختمانهاي فولادي (بخشهاي نظارت و اجرا) (1390)
• گودبرداري و سازه‌هاي نگهبان *
• جزئيات اجرائي ساختمان*
• اصول اجرائي ساختمان*
• آشنايي با فناوري‌هاي نوين ساختمان*

دوستان موارد بالا برای آزمون با مدرک کاردانی هست من برای 4مورد آخر نمی دانم چه منابعی بخونم ممکن راهنمایی کنید

simai

عضو جدید
من ثبت نام کردم ولی تاییدیه کمیسیون یرای امتحلن نگرفتم یعنی اگه طراحی قبول بشم برای گرفتن پروانه واسم مشکل پیش میاد.اخه روز 30شهریور ثبت نام کردم زنگ زدم نظام گفت فعلا کاردانیتو ننویس

simai

عضو جدید
باید تاریخ ماه فارغالتحصیلیتو دو عددی بنویسی یعنی اگه شهریور 06بزنی منم این مشکل و داشتم اینطوری درست شد

majia23

عضو جدید
دوستان من یه سوالی دارم
حتما باید کتابای جدید رو بخریم؟؟؟ من چندتا از کتابارو دارم دوسال قبل خریدم
نمیشه اونارو خوند؟؟ باید بریزم دور؟؟
:(

ehsan arch

عضو جدید
دوستان من یه سوالی دارم
حتما باید کتابای جدید رو بخریم؟؟؟ من چندتا از کتابارو دارم دوسال قبل خریدم
نمیشه اونارو خوند؟؟ باید بریزم دور؟؟
:(

تا انجا که من خبر دارم طراحان سوال سعی میکنند بیشترین درصد سوال ها را از قسمتهای جدید کتاب طراحی کنند.... به نظر من به خاطر چند تا کتاب شانس قبولی خودت رو پایین نیار....

DDDIQ

مدیر ارشد
پست موقت به منظور اطلاع رسانی :تاپیک: [دانلود] جزوات و فایل های آزمون نظام مهندسی معماری

با توجه به درخواست دوستان و پراکندگی جزوات و فایل های مفید آزمون نظام مهندسی در تاپیک های مختلف , به منظور مدون کردن و گردآوری این جزوات و فایل ها تاپیکی در نظر گرفته شده که در خواست میکنم فایل و جزوات مفید خودتان را در تاپیک به اشتراک بگذارید ؛ پیشاپیش از همراهی و سخاوت شما سپاسگزارم .
لطفا به منظور حفظ فایل ها در صورت امکان آنها را در باشگاه آپلود و ضمیمه بفرمائید

با تشکر و ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان

بالا