كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Old Architectur

عضو جدید
صحبت لیگ قهرمانان آسیاس؟

طرفه حرفه ما کیه؟لنگی ها؟

ما باهاشون در این مورد خاص حرفی نداریم.....باختن 5 بر 1 اونها باعث شد سهمیه آسیامون نابود بشه...الان قطر 4 تا مستقیم داره...

اندازه ما نیستین....

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صحبت لیگ قهرمانان آسیاس؟

ما باهاشون در این مورد خاص حرفی نداریم.....باختن 5 بر 1 اونها باعث شد سهمیه آسیامون نابود بشه...الان قطر 4 تا مستقیم داره...

اندازه ما نیستین....

بچه ها همشون مثل همن
:biggrin:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صحبت لیگ قهرمانان آسیاس؟

اندازه ما نیستین....

بعضی تیم ها تو دور گروهی بدون برد حذف میشن تو فکر پرسپولیسم 5 تا خورده
هنوز یه هفته نشده 4 تایی شدید خخخخخخخخخخخخ

علیرضا ل

عضو جدید
فكر كنم arrow خان سوت شد رفت هوا
بچم رشته شو عوض كرده نوشته غير مهندسی :biggrin:
عذاب وجدان گرفتم. ميترسم بره معتاد بشه. خيلی داغون بود طفلكی.
بچه ها همه براش دعا كنيد به زندگی برگرده بلكم مهندس بشه

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا خواهشا جو ندید!
مثل این بچه ها آفتابه گرفتید دستتون، رفتید تو 40تا تاپیک گفتید بیاید اینو ببینید، بیاید اونو ببینید !
یعنی منتظرید که یکی یه چی بگه، آبروش رو ببرید!
زشت کار شماست
این همه لنگیا اومدن تو تاپیک استقلالیا، کلی هم چرت و پرت گفتن
ما گفتیم که لنگیا همشون بی شعورن؟
همشون نفهمن؟
ازشون بیشتر از این انتظار نمیره؟
پس خواهشا اونایی که فکر میکنن بزرگ شدن، مثل بزرگ ها رفتار کنن!
جمع نبندید!
آفرین

علیرضا ل

عضو جدید
عاقا خواهشا جو ندید!
مثل این بچه ها آفتابه گرفتید دستتون، رفتید تو 40تا تاپیک گفتید بیاید اینو ببینید، بیاید اونو ببینید !
زشت کار شماست
همشون نفهمن؟
جمع نبندید!
آفرین

آقای عزيز... البته اگه با من هستيد!
من جمع نبستم. يعنی يادم نمياد، اگر هم جايی از من خونديد معذرت ميخوام
جای ديگه ای هم نگفتم
فكر كنم فحش ركيك ايشون رو همه ديدن. چيزی كه اينجا سابقه نداشته. يا شايدم بازم من يادم نمياد
به هر حال طرفداری از يه همچين آدمی هم زشته چه پرسپوليسی چه كيسه كش

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقای عزيز... البته اگه با من هستيد!
من جمع نبستم. يعنی يادم نمياد، اگر هم جايی از من خونديد معذرت ميخوام
جای ديگه ای هم نگفتم
فكر كنم فحش ركيك ايشون رو همه ديدن. چيزی كه اينجا سابقه نداشته. يا شايدم بازم من يادم نمياد
به هر حال طرفداری از يه همچين آدمی هم زشته چه پرسپوليسی چه كيسه كش
من کاری ندارم که اون چه حرفی زده
اون آقا هر حرفی زده، مسئولش خودشه، درسته؟
من از کسی طرفداری نکردم هنوز

بزرگ مردان پرسپولیسی اینجا ( که بقیه رو بچه میدونن )، نباید به کل استقلالیا بگن که شما ازتون بیشتر از این انتظار نمیره و ...
خوب نیست به خاطر چیزای کم ارزش، اینقدر اعصاب خوردی درست بشه
وگرنه بیاین از همین الان کل کل فحش و هر جور چرت و پرتی که بخواین راه بندازیم
ببینیم کی زودتر کم میاره
این که نشد کار!

aliiagh

عضو جدید
صحبت لیگ قهرمانان آسیاس؟

اندازه ما نیستین....

من کاری به بی حرمتی ها و توهین هایی که بقیه به میکنن ندارم. توهین نمی کنم و در مقام همون کل کل میگم : نه که شما با آخر شدن تو گروهتون آبروی ایران رو نبردید؟؟؟ کلا 2 تا تیم از ایران تونستن تو گروهشون آخر بشن و آبروریزی کنن. یکیش صبای قم بود یکیشون هم استقلال. حالا صبای قم بی بضاعت بودن بنده خداها. استقلال با اون همه مهره چطور تونست این افتضاح رو بار بیاره این کار فقط از استقلال بر میاد و بس.

aliiagh

عضو جدید
عاقا خواهشا جو ندید!
زشت کار شماست
همشون نفهمن؟
جمع نبندید!
آفرین

خوبه یه نگاه به تاپیک های دوستانتون بندازید.

Mahsa/S

عضو جدید
انسان ها بجز کودک درون، یک عدد خر درون نیز دارند که گاهی زمام امور را به دست میگرد:biggrin:

aliiagh

عضو جدید
من کاری ندارم که اون چه حرفی زده
اون آقا هر حرفی زده، مسئولش خودشه، درسته؟
من از کسی طرفداری نکردم هنوز

بزرگ مردان پرسپولیسی اینجا ( که بقیه رو بچه میدونن )، نباید به کل استقلالیا بگن که شما ازتون بیشتر از این انتظار نمیره و ...
خوب نیست به خاطر چیزای کم ارزش، اینقدر اعصاب خوردی درست بشه
وگرنه بیاین از همین الان کل کل فحش و هر جور چرت و پرتی که بخواین راه بندازیم
ببینیم کی زودتر کم میاره
این که نشد کار!

این حرف شما رو قبول دارم. از دوستان چه پرسپولیسی چه استقلالی تقاضا دارم اولا فضای بحث رو عوض کنن و به سمت کل کل و طرفداری از تیمتون با دلیل و منطق روی بیارید. حالا این دلیل و منطق رو میشه بررسی کرد که اگه اشتباه بود خیلی راحت نقضش می کنیم. دوما لطفا اگر توهینی تو این تاپیک به کسی شد اول اینکه شما پاسخ مودبانه بدید. دوم اینکه حالت بدتر اگر خواستید با توهین جواب بدید ( که آفراد باشخصیت اینکار رو نمی کنن) لطفا تو حوزه فوتبال باشه
جواب توهینتون. کاری به رشته و محل زندگی و کار و .... نداشته باشیم. به هر حال تو این بحث های فوتبالی ( که خداییش روراست باشیم می بینیم هیچی هم تهش نیست ) نباید کار و رشته شخص رو به تمسخر بگیریم. آخه اینکار قطعا روی روحیه و نگرش فرد نسبت به رشتش تاثیر میذاره و ممکنه روی مسیر زندگی اون هم تاثیر بذاره ( اون هم به خاطر یه سری مسائل بی ارزش که قطعا فوتبال یکی از اونهاست ). به هر حال دوستان عزیز ما قبل از اینکه استقلالی یا پرسپولیسی باشند هموطنان ما هستند و من برای همشون صرف نظر از رشته ای که دارند احترام قائلم.

aliiagh

عضو جدید

رفیق، اون موضوعی بوده بین شما و اون دوستمون
این وسط گناه من و بقیه چیه که توهین بشه بهشون؟

رفیق بین من و اون دوستتون نبود. دقت کنید. بین اون دوستمون و اون دوستتون بود. من و شما فعلا باید وسط دعوا بقیه رو جدا کنیم. البته اگه خودمون کتک نخوریم!!!!!!!!!!!!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرف شما رو قبول دارم. از دوستان چه پرسپولیسی چه استقلالی تقاضا دارم اولا فضای بحث رو عوض کنن و به سمت کل کل و طرفداری از تیمتون با دلیل و منطق روی بیارید. حالا این دلیل و منطق رو میشه بررسی کرد که اگه اشتباه بود خیلی راحت نقضش می کنیم. دوما لطفا اگر توهینی تو این تاپیک به کسی شد اول اینکه شما پاسخ مودبانه بدید. دوم اینکه حالت بدتر اگر خواستید با توهین جواب بدید ( که آفراد باشخصیت اینکار رو نمی کنن) لطفا تو حوزه فوتبال باشه
جواب توهینتون. کاری به رشته و محل زندگی و کار و .... نداشته باشیم. به هر حال تو این بحث های فوتبالی ( که خداییش روراست باشیم می بینیم هیچی هم تهش نیست ) نباید کار و رشته شخص رو به تمسخر بگیریم. آخه اینکار قطعا روی روحیه و نگرش فرد نسبت به رشتش تاثیر میذاره و ممکنه روی مسیر زندگی اون هم تاثیر بذاره ( اون هم به خاطر یه سری مسائل بی ارزش که قطعا فوتبال یکی از اونهاست ). به هر حال دوستان عزیز ما قبل از اینکه استقلالی یا پرسپولیسی باشند هموطنان ما هستند و من برای همشون صرف نظر از رشته ای که دارند احترام قائلم.
منم همینو دارم میگم
مرسی :gol:

پرسپولیسی ها این باشگاه، همه رفیقای ما هستن ( غیر از سیامک که هی میاد آواتار منو میذاره :دی )
همشون مثل داداش های من میمونن
این بحث هم دیگه تمومش کنیم
بشه مثل سابق
سوبله چوبله :D

aliiagh

عضو جدید
منم همینو دارم میگم
مرسی :gol:

پرسپولیسی ها این باشگاه، همه رفیقای ما هستن ( غیر از سیامک که هی میاد آواتار منو میذاره :دی )
همشون مثل داداش های من میمونن
این بحث هم دیگه تمومش کنیم
بشه مثل سابق
سوبله چوبله :D

6 تایی ها !!!!!!1:biggrin:

بالا