كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب عزیز من تیمی که با پرسپولیس بازی کرد یه تیم دیگه بود این تیم بازیکناش عوض شدن ،مربیش عوض شده باید نسبت به شرایط فعلی نظر بدی نه از روی سابقه تیم.
دقیقا به همین دلیل چرا دوستان شما میگن ما به الشباب که 9 تا زدیم و شما اونجوری ....
100% تیم بنیاد کار اون دوره قوی تر بود اما وقتی میگن الشباب همون تیمیه که ما شیش تاییش کردیم ،با همون منطق باید هم بگیم بنیاد کار هم همون تیمیه که بوریرام حذفش کرد و پرسپولیس تو تهران ازش باخت و حذف شد

darab64

عضو جدید
42 سال پيش در چنين روزی؛

پـرسـپـولـيـس 4 استقلال 1

تسليت به همه كيسه كش های استقلوله
عزا عزاست امروز
روز عزاست امروز
كيسه كش چهارتايی
صاحب عزاست امروز
:biggrin::biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دقیقا به همین دلیل چرا دوستان شما میگن ما به الشباب که 9 تا زدیم و شما اونجوری ....
100% تیم بنیاد کار اون دوره قوی تر بود اما وقتی میگن الشباب همون تیمیه که ما شیش تاییش کردیم ،با همون منطق باید هم بگیم بنیاد کار هم همون تیمیه که بوریرام حذفش کرد و پرسپولیس تو تهران ازش باخت و حذف شد
الشبابی که ما 9تا بهش زدیم نه الشبابی که همین دوره با صبا تو قم بازی کرد رو همه دیدن درسته صبا رو حذف کرد ولی تیم دست و پا بسته ای بود.

یکی پیدا بشه منطقی راجع به این قضیه بحث بکنیم.

آقا پرسپولیس تو آسیا سه عنوان سومی داره و این چند سال هم به دلیل نتایج بدی که گرفته نتونسته سهمیه بگیره...

قبول این که دیگه بحث نداره که دوستان استقلالی کشش میدن.

دوستان دارن درباره تیم هایی که استقلال این دوره باهاشون بازی کرده بحث میکنن استقلالی ها میان میگن نیمه نهایی آسیا حسرت پرسپولیسیا!

خب چه ربطی داره؟

شما دو تیمی رو که حذف کردین تیم های آسونی بودن حالا بوریرام رو هم با این حال که تیم سطح اول آسیا نیست با زحمت بردین.

چرا میخواین تا این مرحله اومدن استقلال رو شاهکار تلقی کنین؟

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
الشبابی که ما 9تا بهش زدیم نه الشبابی که همین دوره با صبا تو قم بازی کرد رو همه دیدن درسته صبا رو حذف کرد ولی تیم دست و پا بسته ای بود.
آقا پرسپولیس تو آسیا فقط یه عنوان سومی داره و این چند سال هم به دلیل نتایج بدی که گرفته نتونسته سهمیه بگیره...
دوستان دارن درباره تیم هایی که استقلال این دوره باهاشون بازی کرده بحث میکنن استقلالی ها میان میگن نیمه نهایی آسیا حسرت پرسپولیسیا!
خب چه ربطی داره؟
شما دو تیمی رو که حذف کردین تیم های آسونی بودن حالا بوریرام رو هم با این حال که تیم سطح اول آسیا نیست با زحمت بردین.
یه تیم تو عرض 6 ماه کلی تغییر میکنه ، باید قبول کنی الشباب چه نسبت به سال قبل و چه نسبت به بازی با صبا تیم بهتری داشت
با این حال اما من اصلا نمیگم الشباب برای استقلال تیم قدرتمندی بود(اتفاقا بهترین حریف ممکنه بود) اما اینو میگم که استقلال نون صدرنشینی تو گروه مرگ رو خورد و افتاد با الشباب
بازم میگم اگه جای بوریرام ، بنیاد کار صعود میکرد ، یا اون تیم ژاپنی هم گروه بوریرام میومد بالا هیچ کی نمیگفت استقلال خوش شانس بوده
منم نمیگم حضور تو نیمه نهایی حسرت پرسپولیسیا ، برای من بشخصه این یه باخت بود هر چند به نظرم استقلال دور برگشت بازی با سئول نشون داد شایستگی حضور تو این مرحله رو داشته
هیچکی نمیگه اما استقلال هم بد شانس بود که تو بدترین وضعیتش خورد به سئول( و حتی بوریرام دور برگشت) و سئول( و حتی بوریرام) در بهترین وضعیت قرار داشت ( میتونی نتایج این دو تیم تو لیگ ایران و کره رو این چند هفته مقایسه کنی و اینکه تقویم لیگ قهرمانان به صعود تیمهای شرق آسیاست ) البته این ضعف کادر فنی استقلال بود که نتونستن بعد از 7-8 تا بازی تو لیگ تیمشون رو به سطح آمادگی مطلوب برسونن اما شاید اگه استقلال ساختار خوب دفاعی سال قبلشو حفظ میکرد نتیجه بهتری هم میگرفت
و اینکه پرسپولیس سه بار سوم آسیا شده

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
یه تیم تو عرض 6 ماه کلی تغییر میکنه ، باید قبول کنی الشباب چه نسبت به سال قبل و چه نسبت به بازی با صبا تیم بهتری داشت
با این حال اما من اصلا نمیگم الشباب برای استقلال تیم قدرتمندی بود(اتفاقا بهترین حریف ممکنه بود) اما اینو میگم که استقلال نون صدرنشینی تو گروه مرگ رو خورد و افتاد با الشباب
بازم میگم اگه جای بوریرام ، بنیاد کار صعود میکرد ، یا اون تیم ژاپنی هم گروه بوریرام میومد بالا هیچ کی نمیگفت استقلال خوش شانس بوده
منم نمیگم حضور تو نیمه نهایی حسرت پرسپولیسیا ، برای من بشخصه این یه باخت بود هر چند به نظرم استقلال دور برگشت بازی با سئول نشون داد شایستگی حضور تو این مرحله رو داشته
هیچکی نمیگه اما استقلال هم بد شانس بود که تو بدترین وضعیتش خورد به سئول( و حتی بوریرام دور برگشت) و سئول( و حتی بوریرام) در بهترین وضعیت قرار داشت ( میتونی نتایج این دو تیم تو لیگ ایران و کره رو این چند هفته مقایسه کنی و اینکه تقویم لیگ قهرمانان به صعود تیمهای شرق آسیاست ) البته این ضعف کادر فنی استقلال بود که نتونستن بعد از 7-8 تا بازی تو لیگ تیمشون رو به سطح آمادگی مطلوب برسونن اما شاید اگه استقلال ساختار خوب دفاعی سال قبلشو حفظ میکرد نتیجه بهتری هم میگرفت
و اینکه پرسپولیس سه بار سوم آسیا شده

همه فک کنم رو این قضیه هم عقیده هستن که استقلال بهترین قرعه نصیبش شد.

الشباب بین تیم ها ضعیف ترین تیمی بود که از گروهش اومده بود بالا.

مرحله گروهی رو که بذاریم کنار استقلال با تیم خوب و جونداری بازی نکرد تا نیمه نهایی که اونجا عیارش مشخص شد.

هرتیم ایرانی دیگه ای هم بود الشباب و بوریرام رو میتونست حذف کنه .

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه فک کنم رو این قضیه تفاهم نظر دارن که استقلال بهترین قرعه نصیبش شد.
الشباب بین تیم ها ضعیف ترین تیمی بود که از گروهش اومده بود بالا.
مرحله گروهی رو که بذاریم کنار استقلال با تیم خوب جونداری بازی نکرد تا نیمه نهایی که اونجا عیارش مشخص شد.
هرتیم ایرانی دیگه ای هم بود الشباب و بوریرام رو میتونست حذف کنه .
خوب شما هم نظراتت مثل بقیه دوستاتونه ، فرقی نداره
مهم نیست ، قرعه گروه مرگ بهترین قرعه بوده برای استقلال ، بله
آره العین و الهلال تیمهای جوکی بودن ، اصلا اف سی سئول هم تیم تعطیلی بود با این حال استقلال رو حذف کرد

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب شما هم نظراتت مثل بقیه دوستاتونه ، فرقی نداره
مهم نیست ، قرعه گروه مرگ بهترین قرعه بوده برای استقلال ، بله
آره العین و الهلال تیمهای جوکی بودن ، اصلا اف سی سئول هم تیم تعطیلی بود با این حال استقلال رو حذف کرد
دقت کنید من گفتم مرحله گروهی رو بذاریم کنار و از اون مرحله به بعد مد نظرم بود.

دوباره اگه دقت کنید گفتم تا نیمه نهایی که تازه عیارش مشخص شد(یعنی با یه تیم قوی بازی کرد).

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کنید من گفتم مرحله گروهی رو بذاریم کنار و از اون مرحله به بعد مد نظرم بود.

دوباره اگه دقت کنید گفتم تا نیمه نهایی که تازه عیارش مشخص شد(یعنی با یه تیم قوی بازی کرد).

اما من کلا از اول منظورم بود تا خیال دوستان پرسپولیسی راحت شه
فکر کن استقلال میافتاد تو یه گروه دیگه جای الهلال عربستان ، الاتفاق و جای العین همین الشباب بودن باهاش ، بعد که میومد بالا و دورهای حذفی الهلال و العین رو حذف میکرد و میخورد به اف سی سئول دوباره احتمالا پرسپولیسیا میگفتن دور گروهی خوش شانس بودید وگرنه همون دور حذف میشدید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اما من کلا از اول منظورم بود تا خیال دوستان پرسپولیسی راحت شه
فکر کن استقلال میافتاد تو یه گروه دیگه جای الهلال عربستان ، الاتفاق و جای العین همین الشباب بودن باهاش ، بعد که میومد بالا و دورهای حذفی الهلال و العین رو حذف میکرد و میخورد به اف سی سئول دوباره احتمالا پرسپولیسیا میگفتن دور گروهی خوش شانس بودید وگرنه همون دور حذف میشدید
شما الآن داری احتمال میدی که پرسپولیسی ها چی میگفتن ماهم نمیخوایم درباره احتمالات صحبت کنبم

من میگم استقلال گروه دشواری داشت و تونست صعود کنه خب تا اینجا کسی خوب کار کردن تیم استقلال رو منکر نمیشه

بحث سر اون دوتا تیمی هست که تو مراحل بعد با استقلال بازی کردن که الشباب که ضعیف ترین تیم بود و بوریرام هم که کسی حتی اسمش رو هم نشنیده بود.

اگه قبول دارید که بهترین قرعه بهتون خورد که هیچی اگه نه بفرمایید کدوم تیم قرعه اش از استقلال آسون تر بود؟

arrow

عضو جدید
خب عزیز من تیمی که با پرسپولیس بازی کرد یه تیم دیگه بود این تیم بازیکناش عوض شدن ،مربیش عوض شده باید نسبت به شرایط فعلی نظر بدی نه از روی سابقه تیم.

خدا پدرتو بیامرزه من و دوستان هم داریم به لنگی ها میگیم که این الشباب با الشباب سه سال پیش فرق داره ولی دوستان لنگی قانع نمیشن.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خدا پدرتو بیامرزه من و دوستان هم داریم به لنگی ها میگیم که این الشباب با الشباب سه سال پیش فرق داره ولی دوستان لنگی قانع نمیشن.
درسته 100درصد تیم الشباب تغییراتی داشته.

ولی ما چرا اون الشبابی که با پرسپولیس بازی کرد رو ملاک قرار بدیم همین الشبابی که با استقلال بازی کرد دیگه همه میدونن ضعیف ترین تیم اون مرحله بود.

در ضمن من میگم استقلال شما هم دوست داشتی بگو پرسپولیس.

arrow

عضو جدید

آقا پرسپولیس تو آسیا سه عنوان سومی داره و این چند سال هم به دلیل نتایج بدی که گرفته نتونسته سهمیه بگیره...

خب چه ربطی داره؟

استقلال تو گروه مرگ اول شد و مزد اول شدنشو گرفت این که جای بحث نداره. به نظر من الشباب اینقدر تیم ضعیفی نیس که دوستان اونو با تیم های لیگ یکی مقایسه میکنن. همین الشباب بازیکن 4 میلیون دلاری داره. الشباب اگه تیم ضعیفی بود از گروه خودش بالا نمیومد.
ی جوری میگی سومی داره پرسپولی ک یکی ندونه فکر میکنه ک چی شده. هواداران الشباب هم میگن ما چهارمی اسیا را داریم.
مطمئنن تیمی که تا یک چهارم بالا میاد تیم ضعیفی نیس.
لنگی ها شما چهارساله اخیر تو اسیا نبودین لطفا سکوت کنین و اینقدر ادعا نکنین.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
استقلال تو گروه مرگ اول شد و مزد اول شدنشو گرفت این که جای بحث نداره. به نظر من الشباب اینقدر تیم ضعیفی نیس که دوستان اونو با تیم های لیگ یکی مقایسه میکنن. همین الشباب بازیکن 4 میلیون دلاری داره. الشباب اگه تیم ضعیفی بود از گروه خودش بالا نمیومد.
ی جوری میگی سومی داره پرسپولی ک یکی ندونه فکر میکنه ک چی شده. هواداران الشباب هم میگن ما چهارمی اسیا را داریم.
مطمئنن تیمی که تا یک چهارم بالا میاد تیم ضعیفی نیس.
لنگی ها شما چهارساله اخیر تو اسیا نبودین لطفا سکوت کنین و اینقدر ادعا نکنین.
باشما حرفی ندارم هم عصبی به نظر می رسید و هم اینکه برداشتت از پست من درست نیست.

موفق باشی.

aliiagh

عضو جدید
اگه بریرام در حد لیگ دسته یک ایران. پس چرا اینقدر بنیادکار را شما بزرگش میکنن! بنیادکار تیمیه که از بریرام تیم در حد دسته یک ایران باخت پس فکر کنم بنیادکار در حد تیم دسته دومی ایران باشه.

بنیادکار بزرگ بود. خوب هم بزرگ بود. تو دوره حضور پرسپولیس تو لیگ قهرمانان با ریوالدو مگه نتایج این تیم رو تیم لیگ آسیا دنبال نمی کردید یا نمی خواید کنید؟

علیرضا ل

عضو جدید
هر که گردد پاک طینت محرم دلها شود
هر که در خون صاف گردد قابل مینا شود

این زبان را چون کلیدی دان در گنج سخن
پسته بی مغز چون لب واکند رسوا شود

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بنده که نخواستم سکوت کنم شما گفتین میخواین سکوت کنین.
اخه حرفات منطقی نیس. شما فقط داری نیمه خالی لیوان رو میبینی.
من منطقی حرف میزنم صفحه قبل پست های منو بخون ببین نیمه پرلیوان رو هم دیدم.

arrow

عضو جدید
من منطقی حرف میزنم صفحه قبل پست های منو بخون ببین نیمه پرلیوان رو هم دیدم.
عجب منطق جالبی دارین شما!
(مرحله گروهی را بذاریم کنار در اون دو بازی استقلال با قرعه خوبی روبرو شد)
شما لنگی ها هر کاری دارین میکنین که رفتن استقلال تو چهار تیم برتر اسیا را کوچیک کنین و از اون طرفم نرفتن خودتون تو اسیا را بپوشونین.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
شما لنگی ها هر کاری دارین میکنین که رفتن استقلال تو چهار تیم برتر اسیا را کوچیک کنین و از اون طرفم نرفتن خودتون تو اسیا را بپوشونین.
:surprised:
آقا اصلا استقلال از گروه مرگ صعود کرد و مرحله بعد الشباب که بهترین تیم تاریخ آسیا هست رو حذف کرد و مرحله بعد بوریرام قوی ترین تیم حاضر در لیگ قهرمانان و قهرمان چنین دوره لیگ قهرمانان آسیا رو حذف کرد و بعد به اف سی سئول باخت:D....خوب شد؟

موفق باشی

آخرین ویرایش:

علیرضا ل

عضو جدید

اگه واقعا مهندسی ميخونی رو ادبياتت هم كار كن، خيلی ضعيفه

بالا