عکس های زیبای کره ای

???zendegi

عضو جدید
من که بیشتر از خودشون کشورشون و دوست دارم.خدا قسمت کنه یه سر بزنیم.:redface:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرچه زیاد کره ایی ها رو دوست ندارم ولی عکساتون عالی بودن مرسی

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرشم من متوجه نشدم شماچراازکره خوشتون نمیاد!!!!:eek:

ببخشیدا راستش فیلماشونو که میبینم به نظرم اغراق زیاده همشون 1محتوا داره و یکم هم لوس هستن ابتکارم زیاد ندارن فقط مغزشون برای تکنولوژی کار میکنه البته نظر من هستا وگرنه 1خواهر دارم دیوونمون کرده ازبس فیلم کره ایی میبینه غذاشونم که نگو اوه اوه 2بار خوردم از دل درد مردم

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
سلام شب بخیر خوبیدشماخانم محترم؟
بحث فیلم مهم اینکه شماتابه حالاچه سبک فیلیمی ازاونادیدید وگرنه اکثرامی پسندن فیلم های کره ای را...
ب شماداریدفکرمیکنیدکه لوس هستن درصورتی که خیلی اخلاق وفرهنگ روحیه اونا ضریف ولطیف هستش...
انگاری شما فقط پیشرفت اونارادر زمینه تکنولوژی رادیدیدوگرنه امروز درهرزمینه ای بسیارفعالن..سیاست علم پزشکی مدیریت اقتصاد ووو.
خب این دیگه سلیقه شماست چون عادت نکرده بودی به غذای اونا وگرنه اونا وسواس زیادی درانتخاب سبک غذادارن....
بازم ممنونم که نظرخودتونا گفتیدچون دوست دارم ببینم نگاه مردم ما به اوناچطوریه واسه همین بودکه شقایق گفتم ازبچه هانظربگیر...

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشیدا راستش فیلماشونو که میبینم به نظرم اغراق زیاده همشون 1محتوا داره و یکم هم لوس هستن ابتکارم زیاد ندارن فقط مغزشون برای تکنولوژی کار میکنه البته نظر من هستا وگرنه 1خواهر دارم دیوونمون کرده ازبس فیلم کره ایی میبینه غذاشونم که نگو اوه اوه 2بار خوردم از دل درد مردم

منم تا حدی باهات موافقم
هم فیلم های کره ای مثلا قدیمی دیدم هم جدید

همشون در یک چیز مشترکن

زناشون فقط بلدن دهناشون رو کج و کوله کنن...حالم بهم میخوره از این رفتارشون...
فکر میکنن قشنگه...اما فوق العاده لوس و ننره...
ولی از نظر قیافه و پوست و بخصوص غذاهاشون خیلی خوشم میاد ازشون
فکر میکنم فرهنگ جالبی هم داشته باشن
در کل ازشون بدم نمیاد...آدم هستن دیگه...بنده خدان

رامین قاسم نتاج

اخراجی موقت
سلام به شما....
من دفاع خودمو از کره کردم دیگه هرشخصی نظرداره ونظرشماهم قابل احترام دوست محترم....

student.sh86

عضو جدید
سلام....مرسی عکسا خیلی بانمک هستن شقایق جان
اما سوالو جواب ندادیااا؟ واقعا نمیدونم خب..................
چطوری فرق بین کره ای ها و ژاپنی ها و چینیهارو متوجه میشی؟

Relampago

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق کره و فرهنگشم.......اگه فرصت بشه حتما یه بار به این کشور زیبا سفر میکنم.......:smile:

yasihood

عضو جدید
ممنون بابت عکساا خیلی جالب بودن:gol:
راستش من در مورد کره اطلاعی نداشتم الانم هرچیزی که میدونم از پست آقای قاسم نتاج هست وگرنه قبلش اطلاعی ازشون نداشتم :D
اما از پشت کارشون خوشم میاد و برندای کره ای هم استفاده میکنم، به نظرم با کیفیتن;)

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

nahal78

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییییییییی قشنگ هستن :gol: ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون :gol:

SEVDA.14

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم شدیدا کره و کره ای ها رو دوس دارم ممنون که این تاپیکو گذاشتین.
rkvypndnt86h5868m74.jpgxtc1llpkdcx9xl2w11.jpg