كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خب شما هم همون صفحات رو بخون .... اوج نوشته های دوستان استقلالی بنده چیزی مثل لنگی و ... این چیزا بود ولی دوستان شما که می یان و می نویسند
لیاقت نداشتید برسید فینال ، آبروریزی کردید و حقارت و.... اینها رو هم خوندید .. اقلا اینایی اش که خودم نقل قول گرفتم ... به نظرتون ما باید چی بگیم ...
آره من قبول دارم این دوستمون خیلی زیادی شلوغ می کنند ولی فکر نمی کنم این که ما لیاقت داریم یا هر چیز دیگری رو باید یک پرسپولیسی نظر بده و بگه ... همین ...
اقلا کسی که یکی دو دوره اومده باشه بالا و سطح این بازی ها رو دنبال کرده باشه باید نظر بده ... نه هم تیمی های شما ...
باشه اصلا شما بگو ا من به دلیل اینکه طولانی بود ننوشتم پرسپولیس و یکم جدیدا عادت کردم مخفف بگم و ابتدای اسم ها رو ... (ببخشید:D)
دوست خوبم میشه بگی دقیقا چند ساله ؟:D (ناراحت نشی هاااااااااااااا فقط یه کل کل هستش با شما .. فکر نمی کنم بعد از اون قهرمانی که با قطبی داشتید دیگه چیزی باشه (البته از لحاظ کیفیت بازی عرض می کنم ... اون زمان به عنوان یک استقلالی بگم واقعا قابل تحسین بودید ولی الان چی !! خصوصا لیگ امسال ... نمی گم ما هم خیلی سطح بالا بودیم و این چیزا ولی از تیم شما
سرتر هستیم مطمئنا" ، البته همین الان جدول لیگ رو نشون ندید چون ما به دلیل بازی در آسیا ذهنمون در گیر بود و 3 بازی هم عقب بودیم.
))

دوست خوبم یه بار گفتم ایشالله بعد 120 سال اگه به همون مقامم رسیدید و با همین تیم رودررو شدید اون موقع درباره اش حرف بزنید ...
خوبه واسه ما تجربه اس و واسه شما چی؟(شما تا حالا همچین جایی نرفته تیمتون که بدونید چقدر خوشحالی داره .. )
درمورد توهین و اینا دیگه حرفی نمیزنم هر کسی مسئول حرفای خودشه و قبلا هم گفتم هر کسی با حرفاش شخصیت خودش رو نشون میده ..
درمورد اون قسمت قرمز عزیزم اتفاقا اگه بخوای از لحاظ کیفیت بازی نگاه کنی همین قهرمانی سال قبلتون برو بازیاتونو ببین .. همه بازیای علی اصغری که با یه گل و 90 دقیقه دفاع مطلق به دست اومد و همه بردای آبدوخیاری .. اتفاقا ما پارسال با اینکه خوب نتیجه نگرفتیم زمان گل محمدی (بغیر از بازیای آخر) خیلی قشنگ و با کیفیت فوتبال بازی میکردیم .. یا سال قبلش با اینکه 12م شدیم و واقعا بازیکنای تیممون در حد درجه 3 بودن با دنیزلی بهترین بازیا رو انجام میدادیم و خط حمله مون فقط 6 گل از بهترین خط حمله لیگ کمتر گل زده بود ..
برای اینکه کسی بدونه سطح تیمی چطوره که حتما نباید باهاش روبرو بشه که ... مثل این میمونه که من بگم بایرن تیم درجه 3 اروپاست و برای اثباتش به شما بگم بزار با بایرن بازی کنین اونوقت میفهمین ..!!!
با اون تیم که روبرو نشدیم ولی با الشباب رو به رو شدیم و قشنگ میدونیم در چه سطحیه :D
بعدا کی باید رشوه گیری های نماینده های مجلس رو بررسی و شناسایی کنند ؟؟ :D
والا منم امید چندانی ندارم به رو شدن دست اینا .. ولی همین که تو این مملکت گل و بلبل قبول کردن که آره فوتبالمون فاسده خودش کلیه ..
چیزی که ما تا امروز دیدیم این بوده که همیشه از کنار این مسائل راحت رد میشن و منکر وجودش میشن نکنه آبروی کسی بره یا نکنه کسی شلوغ کنه نکنه کسی تو کار کس دیگه ای بزاره و ....

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
درمورد توهین و اینا دیگه حرفی نمیزنم هر کسی مسئول حرفای خودشه و قبلا هم گفتم هر کسی با حرفاش شخصیت خودش رو نشون میده ..درمورد اون قسمت قرمز عزیزم اتفاقا اگه بخوای از لحاظ کیفیت بازی نگاه کنی همین قهرمانی سال قبلتون برو بازیاتونو ببین .. همه بازیای علی اصغری که با یه گل و 90 دقیقه دفاع مطلق به دست اومد و همه بردای آبدوخیاری .. اتفاقا ما پارسال با اینکه خوب نتیجه نگرفتیم زمان گل محمدی (بغیر از بازیای آخر) خیلی قشنگ و با کیفیت فوتبال بازی میکردیم .. یا سال قبلش با اینکه 12م شدیم و واقعا بازیکنای تیممون در حد درجه 3 بودن با دنیزلی بهترین بازیا رو انجام میدادیم و خط حمله مون فقط 6 گل از بهترین خط حمله لیگ کمتر گل زده بود .. برای اینکه کسی بدونه سطح تیمی چطوره که حتما نباید باهاش روبرو بشه که ... مثل این میمونه که من بگم بایرن تیم درجه 3 اروپاست و برای اثباتش به شما بگم بزار با بایرن بازی کنین اونوقت میفهمین ..!!! با اون تیم که روبرو نشدیم ولی با الشباب رو به رو شدیم و قشنگ میدونیم در چه سطحیه :D ....
این رو شما میگید بازی علی اصغری ما بهش میگیم قهرمانی تو لیگ ...اگه شایسته نبودیم مطمئن باش اول نمی شدیم ... بهرحال دفاع هم جزء بازیه .. خب ما اصلا با دفاع بردیم . مشکل اینه که شما با همون دفاع هم کاری نکردید و چیزی نشدید ...یه جور میگید 6 گل انگار یه ذره است .. (عزیزم این روزا یه نفر با اختلاف یکی بیشتر ارشد قبول نشده و الان رفته سربازی بنده خدا اونوقت شما میگید 6 تا ... واسه خنده گفتم ولی واقعیت داشت)آره فقط می تونید در موردش صحبت کنید ولی امر و نهی نمی تونید کنید که مثلا ما واسه چی باختیم یا همچین چیزایی .. ببین دوست خوبم این تیما هر وقت میان تو این مسابقات بسیار قوی تر میشن .. اصلا نمیشه گفت اینا همون هایی هستن که فرضا تو لیگ شون بازی می کنند ..

aliiagh

عضو جدید
باز لنگی ها دارن حرف های غیر منطقی میزنن.
1.فوتبال بنگلادش رو داری با فوتبال ازبکستان قیاس میکنی
2.استقلال بازی برگشت این تیم رو با نتیجه 3 بر 0 شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد
3.استقلال در گروه مرگ لیگ اسیا اول شد... نمیدونم چطور تو این تیم ها را تیم های درجه سه اسیا حساب میکنی
4.شما فعلا جای ما نیستی پس صحبت نکن.منظور حضور در چهار تیم برتر اسیاست. منظورم دوتا ستاره روی سینه ماست. هر وقت رفتین فینال اسیا بیا در مورد لیگ اسیا نظر بده.

استقلال 3 دوره گذشته لیگ قهرمانا آسیا رو با افتضلح حذف شد و از گروهش نرفت بالا. یعنی توقع داشتید این بار هم از گروهتون نیاید بالا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! وا... پرسپولیس هم که خودتون می گید رنگ آسیا رو ندیده تو آخرین دوره حضورش تو لیگ قهرمانان آسیا ( که اتفاقا تو گروه مرگ بوده ) از گروهش صعود کرد. منتهی پرسپولیس از این شانس ها نداره که با امثال بوریرام تایلند و الشباب روبرو بشه و مفتی مفتی بره بالا. از شانس بدش خورد تو تور بنیادکار با ریوالدو. قلعه نوعی اگه این بار هم از گروهش صعود نمی کرد دیگه معلوم نبود چیکار میخواست بکنه. 3 دوره گذشته آقای قلعه نوعی رو تو لیگ قهرمانان آسیا نگاه کنید لطفا. خدا وکیلی تا به حال مربی ای بوده که نتایجی از این بدتر گرفته باشه؟؟؟؟ 4 دور اومدن تو لیگ آسیا = 3 دورش حذف شدن= یک دوره از گروه صعود کردن و شکست دادن 2 تا تیم گلابی و 4 تا خوردن از یه تیم نسبتا قوی ( در حالیکه تیم های آقای قلعه نوعی همیشه خداییش از یه تیم ملی هم بیشتر مهره داره)

aliiagh

عضو جدید
تنها قهرمانی علی دایی در لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی به دست آمد که همه آن را به خاطر دارند، او در حالی در زمین شلوغ انقلاب در کرج ناگهان از فوتبال برای همیشه خداحافظی کرد که موج بلند این خبر، "خبر پایان بازیگری بهترین گلزن تاریخ فوتبال ایران" روی همه حقایق سایه انداخت، حقایقی که البته فوتبال همواره آنها را زیر بال‌های خود پنهان می‌کند.
اما ماجرا چه بود؟ چند روز پیش فیروز کریمی سرمربی استقلال اهواز در برنامه ورزش از نگاه دو قهرمانی سایپا را در لیگ تبریک گفته بود او که در آن برنامه کنار علی دایی نشسته بود با اشاره‌ای به بازی دو روز پیش مقابل مس کرمان در یک هفته مانده به پایان لیگ گفت که پذیرفته است تیمش دیگر قهرمان لیگ نخواهد شد.
فیروز در آ ن روز به طور عجیبی آرام بود؛ چه، مدیران استقلال اهواز گفته بودند مسابقه‌ای که تمام شده، تمام شده و دیگر نمی‌شود به گذشته برگشت پس کریمی بی‌خیال آنچه در بازی تعیین کننده این تیم رخ داده بود. کنار دایی نشست و قهرمانی را به او تبریک گفت .
آن روزها ، در بحبوحه قهرمانی سایپا در لیگ و جوی که علیه صمد مرفاوی وجود داشت، اتفاق بسیار مهمی افتاد که قهرمان لیگ در آن تغییر کرد ."قهرمان" البته در جبهه‌ای دیگر به بازی( مقابل استقلال) مشغول بود اما امدادهای غیبی و امواج‌های مثبت در تهران - اهواز به دادش رسید. این ، تصمیم تعیین‌کننده داور بازی مس و استقلال اهواز در اهوازبود. یک تصمیم فراموش شده که آن وقتها واکنش جامعه فوتبال به آن در حد خطای داوری و نه بیشتر بود ؛ بی حرفی از رشوه و فساد .

قهرمانی سایپا کار بزرگی بود که بعد از پیروزی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی و برد در بازی آخر مقابل مس کرمان در کرج اتفاق افتاد، بعد از همین مسابقه آخری بود که علی دایی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد و به عنوان سرمربی تمام وقت کار خود را آغاز کرد.

شاید گذر زمان این صحنه را از ذهن شما برده باشد اما در لحظات آخر بازی استقلال – مس بود که ضربه سر علی مولایی مهاجم مس روی تیر دروازه نشست و به بیرون آمد. اما بابک داوری (اسم را نگاه کنید!) کمک خداداد افشاریان ضربه را داخل تشخیص داد و افشاریان هم با اتخاذ عجیبترین تصمیم عمر داوری‌اش وسط زمین را نشان داد تا بازیکنان مس در آغوش هم قرار بگیرند و استقلال اهواز قهرمانی را از دست بدهد. بله ، این فوتبال است اگر چه بعدها گفتند بابک داوری بچه محله علی دایی در اردبیل هست و به او علاقه داشته اما هیچ وقت اثبات نشد که چرا این خطای فاحش قهرمانی را از فیروز کریمی و تیم خوب استقلال اهواز گرفت؟ تیمی که شاید آن قهرمانی تاثیر عجیب و غریبی در سرنوشتش می‌گذاشت. تیمی درخشان و شایسته که دو سال بعد در کوران اتفاقات سیاسی و اجتماعی نزول کرد و از دست رفت ... در حالی که قهرمانی و آسیایی شدن آنها را به شرایط دیگری می‌برد.
نکته مهم ، و جالب در آن اوقات ، محبوبیت سایپا بود تیمی که با استفاده از غیبت پرسپولیس در کورس ، و با توجه با بازگشت دایی ، تیم مورد علاقه ورزشی نویسها و پرسپولیسی ها شد و بنابراین قهرمانی اش گرامی داشته شد ، در حالیکه قهرمان واقعی در غم خود مدفون می شد.
خب، مرور این داستان قدیمی فقط برای این بود از خاطر نبریم خطاهای داوری تنها علیه ما رخ نداده است. حتی گاهی این خطاها آنقدر بزرگ و مشهود بوده که ما را به مهمترین افتخار دوران مربیگری‌مان رسانده است. البته شکی نیست که دایی در آن خطا دخالتی نداشته اما وقتش رسیده از خودمان سوال کنیم آیا مدیران استقلال اهواز نمی‌توانستند در آن روز خاص آسمان را به زمین بدوزند یا جنجالی مشابه علی دایی را به راه بیاندارند؟
یادمان باشد تازه آن روز نه هفته دوازدهم لیگ که بعدتر از این حرف‌ها بود، در اوج رقابت یک هفته مانده به آخر لیگ و سوتی که سرنوشت یک شهر و علاقمندانش را تغییر داد. راستی چرا نه فیروز کریمی و نه مدیران استقلال اهواز در آن روز کسی را متهم نکردند؟
راستی چه کسی از علی شفیعی‌زاده خبر دارد؟ اگر او داستانی مشابه علی دایی اما مقابل او داشته باشد چطور؟ آن وقت چطور؟
منبع: لنگ سوراخ کن

اگه بحث داوری و اتفاقات پشت پرده رو داری مطرح میکنی که باید بگم یا اطلاعات شما واقعا کمه یا دارید واقعیت هایی که به خود استقلال نسبت میدند رو به دیگران نسبت میدید که کسی علیه خودتون اعتراض نکنه. چیزی که هست همه میدونن قهرمانی های آقای قلعه نوعی چطوری به دست اومده تو استقلال و چه مسائلی به کمک ایشون اومده. اصلا من جواب شما را با استفاده از پیشکسوت های خودتون میدم. میدونید پرویز مظلومی بعد از دربی 3 - 2 بعد از اینکه هواداران استقلال همش قلعه نوعی قلعه نوعی میکردند چه جوابی به همه داد ؟ جواب این بود:

اگر یک نفر دیگه علیه من حرف بزنه و قلعه نوعی قلعه نوعی بکنه به همه میگم چرا فقط قلعه نوعی میتونه تو استقلال موفق بشه!!!!!

شما انگار هفته اول لیگ امسال بازیتون با گسترش تبریز رو یادتو رفته که همون دست های پشت پردتون با مدافع گسترش تماس گرفتن و .......
کلا راجع به هر چیزی میخواید نظر بدید مختارید ولی از من به شما نصیحت. راجع به دست های پشت پرده بهتره صحبت نفرمایئد. چون استقلال و آقای قلعه نوعی دست طولانی ای دارن و کم حرف پشتشون نیست.

reynolds_nike1

عضو جدید
داداش این اعا نیست این عین حقیقت بود. در ضمن در سه بازی اخر دژاگه غایب بود.
بازیکنای شما! یکی ندونه فکر میکنه از تیم های پایه شما رشد کردن. ولی اینو صرفا جهت اطلاع شما میگم که امیرحسین صادقی خسرو حیدری اندو تیموریان مجتبی جباری چهار بازیکنی که در ترکیب ثابت تیم ملی هستن و در تیم های پایه استقلال رشد کردن. پس حق بده به ما که بگیم تیم ملی رو استقلالی ها بردن بالا.

خالا دژاگه مصدوم بود.آیا قوچان نژاد -خسینی-احمدی و.. هم مصدوم بودند.!!!! بحث سر بازیکنای پایه نیست .بحث اصلی اینه که بازیکنای دهه 70 پرسپولیس از پرسپولیس رسیدن تیم ملی ولی استقلالیا چی؟!! نکونام- تیموریان-رحمتی-و... از استقلال رفتند تیم ملی!!! یه حرفی میزنی که آدم تعجب میکنه!! در ضمن امیر حسین صادقی در حدی نیست که راجبش بخث بشه.حقشم تیم ملی نیست.تو استقلال خسرو حیدری و جباری مخصول باشگاه استقلال تو تیم ملی هستند.همین. کمی منطقی باشی این جمله آخرتو نمیزنی.چون واقعا مبهم هستش.خوب با همین بازیکنا هم تیم رو قهرمان باشگاه های آسیا میکردید دیگه.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
این رو شما میگید بازی علی اصغری ما بهش میگیم قهرمانی تو لیگ ...اگه شایسته نبودیم مطمئن باش اول نمی شدیم ... بهرحال دفاع هم جزء بازیه .. خب ما اصلا با دفاع بردیم . مشکل اینه که شما با همون دفاع هم کاری نکردید و چیزی نشدید ...یه جور میگید 6 گل انگار یه ذره است .. (عزیزم این روزا یه نفر با اختلاف یکی بیشتر ارشد قبول نشده و الان رفته سربازی بنده خدا اونوقت شما میگید 6 تا ... واسه خنده گفتم ولی واقعیت داشت)آره فقط می تونید در موردش صحبت کنید ولی امر و نهی نمی تونید کنید که مثلا ما واسه چی باختیم یا همچین چیزایی .. ببین دوست خوبم این تیما هر وقت میان تو این مسابقات بسیار قوی تر میشن .. اصلا نمیشه گفت اینا همون هایی هستن که فرضا تو لیگ شون بازی می کنند ..
درمورد کیفیت بازی گفتی ، منم گفتم همین پارسال بازیاتون افتضاح بود از لحاظ کیفیت .. بعد میگی شایسته نبودیم قهرمان نمیشدیم :| ..چه ربطی داشت اخه ؟
بحث من 6 گل نیست میگم حتی سالی که بدترین نتیجه تاریخ لیگ رو گرفتیم هم خوب بازی کردیم و نه علی اصغری ...
مام با الشباب تو لیگشون بازی نکردیم که !!! عجب ... خب وقتیم با پرپسولیس بازی کرد اومده بود تو مسابقات ..

aliiagh

عضو جدید
خالا دژاگه مصدوم بود.آیا قوچان نژاد -خسینی-احمدی و.. هم مصدوم بودند.!!!! بحث سر بازیکنای پایه نیست .بحث اصلی اینه که بازیکنای دهه 70 پرسپولیس از پرسپولیس رسیدن تیم ملی ولی استقلالیا چی؟!! نکونام- تیموریان-رحمتی-و... از استقلال رفتند تیم ملی!!! یه حرفی میزنی که آدم تعجب میکنه!! در ضمن امیر حسین صادقی در حدی نیست که راجبش بخث بشه.حقشم تیم ملی نیست.تو استقلال خسرو حیدری و جباری مخصول باشگاه استقلال تو تیم ملی هستند.همین. کمی منطقی باشی این جمله آخرتو نمیزنی.چون واقعا مبهم هستش.خوب با همین بازیکنا هم تیم رو قهرمان باشگاه های آسیا میکردید دیگه.

داداش همون خسرو حیدری و جباری رو هم تو استقلال چهره نکردن که. بابا جباری زیر نظر اکبر میثاقیان رشد کرد تو ابومسلم. اصلا کسی مثلث طلایی حسین بادامکی ، مجتبی جباری ، آندو تیموریان رو تو ابومسلم مگه یادتون رفته. استقلال تا به حال کدوم بازیکن رو پرورش داده که جباری دومیش باشه. خسرو حیدری هم همینجور. استقلال تو این چند سالی که ما دیدیم فقط بلده مهره های کلیدی تیم های حریف که خودشون از قبل کلی اسم در کرده بودن رو به خدمت بگیره. همین.

arrow

عضو جدید
در اون سه بازی 6 استقلالی در تزکیب اصلی تیم ملی بودن. چطور شما یادتون نمیاد!
از چی تعجب میکنی از اینکه استقلال تیم پایه قوی داره که بازیکنای بزرگی مثل صادقی اندو جباری حیدری را به تیم ملی رسونده.
با همین بازیکنا هم رفتیم تو چهار تای اسیا.

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
:biggrin::biggrin:
چه مثال بی ربطی
کلا جوابات هیچ ربطی به پست طرف نداره:biggrin:

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
خیلی بی ادبی آخه شما که همین کارم نمیتونین بکنین
حدف تو نیمه نهایی آسیا حسرت پرسپولیسیا...
بوریرام رو بردن اونم به زور افتخاره؟
الشباب هم که همون تیمی بود که 6تا از ما خورده بود صبای قم هم تو قم پوکونده بودش
به الهلال هم که باخته بودین کدوم تیم درست و حسابی رو بردین تو این جام؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بوریرام رو بردن اونم به زور افتخاره؟
الشباب هم که همون تیمی بود که 6تا از ما خورده بود صبای قم هم تو قم پوکونده بودش
به الهلال هم که باخته بودین کدوم تیم درست و حسابی رو بردین تو این جام؟

شما بیین آسیا بوریرامم نبردین اشکال نداره فقط بیاین...

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
شما بیین آسیا بوریرامم نبردین اشکال نداره فقط بیاین...
ما که مثه شما شانس نداریم که تیم های درجه 3 آسیا بهمون بخورن
جواب منو ندادین کدوم تیم قوی رو حذف کردین؟
الشباب و بوریرام در حد تیم های دسته یک ایران بودن اونم با ارفاق

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چرا اتفاقا جواب شمارو دادم گفتم که شما فقط هدفتون این باشه بیاین آسیا به بقیش نمیخواد فکر کنین نیست چند ساله نرفتین آسیا رفتن به آسیا براتون آرزو شده فعلا بیاین نیمه نهایی رفتن پیشکش یعنی چی بوریرامو الشباب دسته یک ایران بودن؟ یعنی تیمای در حد دسته یک ایران اومدن جام باشگاها شما نتونستین بیاین؟یعنی شما از تیما دسته یکی هم کمترین؟بابا ماهم همینو میگیم دیگه شما چند فصل پیش باید میرفتین دسته یک لیگ برترم زیادیتونه چه برسه به جام باشگاها:biggrin:

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
چرا اتفاقا جواب شمارو دادم گفتم که شما فقط هدفتون این باشه بیاین آسیا به بقیش نمیخواد فکر کنین نیست چند ساله نرفتین آسیا رفتن به آسیا براتون آرزو شده فعلا بیاین نیمه نهایی رفتن پیشکش یعنی چی بوریرامو الشباب دسته یک ایران بودن؟ یعنی تیمای در حد دسته یک ایران اومدن جام باشگاها شما نتونستین بیاین؟یعنی شما از تیما دسته یکی هم کمترین؟بابا ماهم همینو میگیم دیگه شما چند فصل پیش باید میرفتین دسته یک لیگ برترم زیادیتونه چه برسه به جام باشگاها:biggrin:
نه دیگه جواب نمیدی کدوم تیم درج یک آسیا رو حذف کردین ؟اصن درجه یک نه درجه دو هااااااااااااااااا کدوم تیم؟
من میگم در حد تیم های دسته یک ایرانن بله اونا تو لیگ خودشون بهترین بودن(بوریرام) الشباب که تو امارات هم حرفی برا گفتن نداره
حالا ببین چه تیم هایی رو حذف کردین
ماهم از گروهمون اومدیم بالا خوردیم به بنیاد کار مثه شما شانس نداشتیم
من چی گفتم آقا چی میگه
من دارم در مورد تیم هایی که حذف کردین حرف میزنم این داره درباره پرسپولیس حرف میزنه.چه ربطی داره

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
استقلال 3 دوره گذشته لیگ قهرمانا آسیا رو با افتضلح حذف شد و از گروهش نرفت بالا. یعنی توقع داشتید این بار هم از گروهتون نیاید بالا؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! وا... پرسپولیس هم که خودتون می گید رنگ آسیا رو ندیده تو آخرین دوره حضورش تو لیگ قهرمانان آسیا ( که اتفاقا تو گروه مرگ بوده ) از گروهش صعود کرد. منتهی پرسپولیس از این شانس ها نداره که با امثال بوریرام تایلند و الشباب روبرو بشه و مفتی مفتی بره بالا. از شانس بدش خورد تو تور بنیادکار با ریوالدو. قلعه نوعی اگه این بار هم از گروهش صعود نمی کرد دیگه معلوم نبود چیکار میخواست بکنه. 3 دوره گذشته آقای قلعه نوعی رو تو لیگ قهرمانان آسیا نگاه کنید لطفا. خدا وکیلی تا به حال مربی ای بوده که نتایجی از این بدتر گرفته باشه؟؟؟؟ 4 دور اومدن تو لیگ آسیا = 3 دورش حذف شدن= یک دوره از گروه صعود کردن و شکست دادن 2 تا تیم گلابی و 4 تا خوردن از یه تیم نسبتا قوی ( در حالیکه تیم های آقای قلعه نوعی همیشه خداییش از یه تیم ملی هم بیشتر مهره داره)

اگه میخوای آمار هم بدی آمار دست بده
گروه مرگ پرسپولیس با تیمهایی مثل الشباب، پرسپولیس و الغرافه ( فقط با یه تیم خوب : الهلال ) تشکیل شد دیگه، که تازه دوم شدید، با همین الشبابی که بخاطر اینکه ما باهاش بازی داشتیم، دارید میگید ببین با چه تیمهایی بازی داشتید و صعود کردید، تازه این تیم بوضوح از تیم پارسالش قوی تر بود
اما این دوره همون العین که دوبار رفت و برگشت بردیمش سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی تو همین دور جدید باشگاههای آسیا رو داره یعنی همین العین هم تو آسیا از تیم شما معتبر تره
شما پرسپولیسیا برد استقلال تو عربستان جلوی الهلال رو نمیبینی باختش تو تهران رو میبینی ، همین شما پارسال با تیم 10 نفره الهلال تو عربستان مساوی کردید و تو تهران باختید ، فقط میگید کدوم تیم رو حذف کردید؟؟
در ضمن امیر قلعه نویی یه بار با استقلال و یه بار با سپاهان تو مرحله گروهی حذف شد ، اما یه بار دیگه سپاهان رو به عنوان صدرنشین گروه رسوند به مرحله یک چهارم نهایی که سال بعدش جدا شد و ادامه کار رو کرانچار اومد
اینبارم با استقلال تا نیمه نهایی اومد بالا

آخرین ویرایش:

aliiagh

عضو جدید
اگه میخوای آمار هم بدی آمار دست بده
گروه مرگ پرسپولیس با تیمهایی مثل الشباب، پرسپولیس و الغرافه ( فقط با یه تیم خوب : الهلال ) تشکیل شد دیگه، که تازه دوم شدید، با همین الشبابی که بخاطر اینکه ما باهاش بازی داشتیم، دارید میگید ببین با چه تیمهایی بازی داشتید و صعود کردید، تازه این تیم بوضوح از تیم پارسالش قوی تر بود
اما این دوره همون العین که دوبار رفت و برگشت بردیمش سابقه قهرمانی و نایب قهرمانی تو همین دور جدید باشگاههای آسیا رو داره یعنی همین العین هم تو آسیا از تیم شما معتبر تره
شما پرسپولیسیا برد استقلال تو عربستان جلوی الهلال رو نمیبینی باختش تو تهران رو میبینی ، همین شما پارسال با تیم 10 نفره الهلال تو عربستان مساوی کردید و تو تهران باختید ، فقط میگید کدوم تیم رو حذف کردید؟؟
در ضمن امیر قلعه نویی یه بار با استقلال و یه بار با سپاهان تو مرحله گروهی حذف شد ، اما یه بار دیگه سپاهان رو به عنوان صدرنشین گروه رسوند به مرحله یک چهارم نهایی که سال بعدش جدا شد و ادامه کار رو کرانچار اومد
اینبارم با استقلال تا نیمه نهایی اومد بالا

چقدر جالب. به پرسپولیس که رسید الشباب شد ضعیف ولی واسه استقلال شد قوی!!! الغرافه ضعیف بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیببه !!!!!!!!!!!!خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و جالب تر از اون اینه که من نمی دونم شما چجور می گید الشباب تو دوره پرسپولیس ضعیف بود اما نمی گید که الهلال تو دوره استقلال شد تیم سوم گروه و اسمشو نمیزارید تیم ضعیف!!!! الهلال امسال تیم ضغیفی داشته و گرنه سوم نمیشد که. الهلال سال های گذشته قوی بود و امسال ضعیف بود. شما استقلالیها توهم برداشتید و فکر کردید واقعا تیم بزرگی رو شکست دادید. در حالی که یه سوال ساده از خودتون نپرسیدید. اون هم اینه که اگه تیم قوی ای بود چرا سوم گروه شد؟؟؟؟ چرا حداقل دوم نشد که بگیم بخاطر قدرت !!!!!!! استقلال بود که شد دوم گروه!!!!!!!!

در ضمن ما اطلاعات درست میدیم به خلق خدا. شمایید که اطلاعات نادرست میدید. لطفا دقت داشته باشید.

arrow

عضو جدید
نه دیگه جواب نمیدی کدوم تیم درج یک آسیا رو حذف کردین ؟اصن درجه یک نه درجه دو هااااااااااااااااا کدوم تیم؟
من میگم در حد تیم های دسته یک ایرانن بله اونا تو لیگ خودشون بهترین بودن(بوریرام) الشباب که تو امارات هم حرفی برا گفتن نداره
حالا ببین چه تیم هایی رو حذف کردین
ماهم از گروهمون اومدیم بالا خوردیم به بنیاد کار مثه شما شانس نداشتیم
من چی گفتم آقا چی میگه
من دارم در مورد تیم هایی که حذف کردین حرف میزنم این داره درباره پرسپولیس حرف میزنه.چه ربطی داره
این طبیعی تیمی که نمیتونه بره اسیا هوادارانش عقده ای بشن و توهم بزن.
شما کجا تو گروه مرگ بودین که میزنی شما تو گروهی بودین که یه تیم سابقه قهرمانی اسیا را داشت اونم الهلال بود. ولی گروه مرگ امسال را سه قهرمان سابق اسیا تشکیل میدادن و نبرد قهرمانان بود.
بوریرام اگه تیم ضعیفی بود که تیم بنیادکار که به گفتی لنگیا تیم قوی هستش را حذف نمیکرد.
الشباب هم فکر کنم فاصله زیادی با تیم لنگی تو اسیا نداره. الشباب سال 1992 به مقام چهارمی اسیا رسید. این در حالی که بهترین رتبه لنگی ها هم سومی اسیاست.
اگه الشباب و بریرام تیم های ضعیفی هستن پس باید قبول کنین لنگی ها و بنیاد کار هم تیم های ضعیفی هستن.

آخرین ویرایش:

arrow

عضو جدید
اگه بریرام در حد لیگ دسته یک ایران. پس چرا اینقدر بنیادکار را شما بزرگش میکنن! بنیادکار تیمیه که از بریرام تیم در حد دسته یک ایران باخت پس فکر کنم بنیادکار در حد تیم دسته دومی ایران باشه.

• Like
واکنش ها: rek

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر جالب. به پرسپولیس که رسید الشباب شد ضعیف ولی واسه استقلال شد قوی!!! الغرافه ضعیف بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! عجیببه !!!!!!!!!!!!خیلی عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و جالب تر از اون اینه که من نمی دونم شما چجور می گید الشباب تو دوره پرسپولیس ضعیف بود اما نمی گید که الهلال تو دوره استقلال شد تیم سوم گروه و اسمشو نمیزارید تیم ضعیف!!!! الهلال امسال تیم ضغیفی داشته و گرنه سوم نمیشد که. الهلال سال های گذشته قوی بود و امسال ضعیف بود. شما استقلالیها توهم برداشتید و فکر کردید واقعا تیم بزرگی رو شکست دادید. در حالی که یه سوال ساده از خودتون نپرسیدید. اون هم اینه که اگه تیم قوی ای بود چرا سوم گروه شد؟؟؟؟ چرا حداقل دوم نشد که بگیم بخاطر قدرت !!!!!!! استقلال بود که شد دوم گروه!!!!!!!!

در ضمن ما اطلاعات درست میدیم به خلق خدا. شمایید که اطلاعات نادرست میدید. لطفا دقت داشته باشید.

الهلال کی سوم شد؟؟ الهلال که امسال تو گروه استقلال دوم شد عزیز من ، العین سوم شد ، الهلال اومد بالا با استقلال ، استقلال صدرنشین نشد مگه امسال؟؟
این آمار درسته الان دارید میدید که میگی قلعه نویی فقط یه بار صعود کرده و 3 بار مقدماتی حذف شده و حالا میگید الهلال امسال سوم شد و مقدماتی حذف شد؟؟
شما خودت بررسی کن گروه امسال استقلال رو با پارسال پرسپولیس ، اگه میگی گروه شما سخت تر بوده ، باشه ، حرفی ندارم
در ضمن من نگفتم الشباب قوی ... گفتم مشخصا قوی تر از تیم پارسالش بوده ، یه تیم از تیم پارسالش بهتر و قوی تر باشه بهش نمیگن که کلا تیم قوی و قدرتمندیه، من یه چیز نسبی رو گفتم

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این طبیعی تیمی که نمیتونه بره اسیا هوادارانش عقده ای بشن و توهم بزن.
شما کجا تو گروه مرگ بودین که میزنی شما تو گروهی بودین که یه تیم سابقه قهرمانی اسیا را داشت اونم الهلال بود. ولی گروه مرگ امسال را سه قهرمان سابق اسیا تشکیل میدادن و نبرد قهرمانان بود.
بوریرام اگه تیم ضعیفی بود که تیم بنیادکار که به گفتی لنگیا تیم قوی هستش را حذف نمیکرد.
الشباب هم فکر کنم فاصله زیادی با تیم لنگی تو اسیا نداره. الشباب سال 1992 به مقام چهارمی اسیا رسید. این در حالی که بهترین رتبه لنگی ها هم سومی اسیاست.
اگه الشباب و بریرام تیم های ضعیفی هستن پس باید قبول کنین لنگی ها و بنیاد کار هم تیم های ضعیفی هستن.

خب عزیز من تیمی که با پرسپولیس بازی کرد یه تیم دیگه بود این تیم بازیکناش عوض شدن ،مربیش عوض شده باید نسبت به شرایط فعلی نظر بدی نه از روی سابقه تیم.

بالا