کیا ارشد قبول شدن؟؟؟

فنا2011

اخراجی موقت
ای بابا ول کنید ارش و درکترا و این ......رو

وقتی تموم میکنی میفهمی هیچی توش نبود باید همون اول میرفتی پیگیر شغل آزاد میشدی ....

باور کنید پشیمونم که 7 سال دانشگاه درس خوندم پشیمونم..از هم سن و سال های خودم که درس نخوندن و وارد عرصه های دیگه شدم خیلی عقب افتادم الان تازه اول راهم ..

خاطره جونی

عضو جدید

وقتی تموم میکنی میفهمی هیچی توش نبود باید همون اول میرفتی پیگیر شغل آزاد میشدی ....

باور کنید پشیمونم که 7 سال دانشگاه درس خوندم پشیمونم..از هم سن و سال های خودم که درس نخوندن و وارد عرصه های دیگه شدم خیلی عقب افتادم الان تازه اول راهم ..
میخوای بگی یعنی پزشکی خوندی؟:confused:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

منم 7 سال درس خوندم بعدش 4 سال کار کردم الانم قبول شدم میخوام دکتری هم بگیرم بعد که گرفتم نمی خواد دستام کثیف بشه با مشتری کل کل کنم گاها پول اجاره مغاره رو از بابام قرض بگیرم
مگر بیرون چقدر کار هست می دونی شرکتها چقدر زیاد شدن؛ چقدر کار کم شده ....
اگر الان درسم نخونده بودی میگفتی ای بابا اگه یه لیسانس داشتم الان استخدام بودم.... این حرفا همیشه هست ....مشکل یه جایه دیگه هست

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان چیه میخای دل منوخون کنین؟
چن ماه مونده به کنکورمن هیچی بلدنیستم خدا:cry:
من اگه قبول نشم باشگاهوبه توپ وتانک میبندم:cool:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان چیه میخای دل منوخون کنین؟
چن ماه مونده به کنکورمن هیچی بلدنیستم خدا:cry:
من اگه قبول نشم باشگاهوبه توپ وتانک میبندم:cool:

ارشد قبول شدن که کاری نداره اگه در حد یه کارشناس از رشتت سر در بیاری نیازی به خوندن هم نداری..قبولی

mokhtarim

عضو جدید
omidvaram hamishe khosh bashid,ama bejaye inke fekre madrak bashid va nahayatan sar bare dolat bashid be fekre kar va pish raft va eshtegal zai bashid .............................fozooli nabasheha