آرزو

avaye_sabz

عضو جدید
چرا آرزوها دیر می گذرن یا برآورده نمیشن؟؟

چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟

پرندیس

کاربر بیش فعال

سلام ،سوالت خیلی جامع است.ولی من فکر می کنم خدا داره تست می گیره یه امتحان سخت،ولی آدما طاقت این آزمونو ندارن ،صبر صبر صبر صبر........:gol::gol::gol::gol:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بعضی از آرزوها محالند و بعضی ها هم هنوز موقعش نشده که برآورده بشن.
when God Says : Yes , he gives you what you want
when he says : No , he gives you something better
but, when he says : wait , he wishes to give you The Best
همونطوری که پرندیس گفت ، آزمونهای خدا خیلی سختن . باید تلاش کنیم که سربلند بیرون بیایم.
فقط نمیدونم چرا خدا یکباره چند تا آزمون سختشو با هم میگیره !!!!​

pashe_naz2001

عضو جدید
خودت فکر کن میبینی بیشتر آرزوهای ما دست نیافتنیه
در ضمن امتحان الهی مهم هست اما نه برای آرزوهای رویایی

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه آرزوها دست نیافتنی نیستند. مثلا قبولی در دانشگاه آیا دست نیافتنیه ؟ با این همه دانشگاه که باز شده ، یا دانشگاههای خارج از کشور !!!
کسی که همه آرزوهاش دست نیافتنی باشه ، زیادی خیال پردازه . باید مشکل داشته باشه . تو یک عالم دیگه سیر میکنه .:eek:

pashe_naz2001

عضو جدید
جوون من نگفتم همه آرزوهای ما دست نیافتنی
من گفتم بیشتر آرزوها و جایی هم برای آرزوهای دست یافتنی گذاشتم

archi_arch

مدیر بازنشسته
همیشه میگن ارزوهاتونو یه جا بنویسین و نگه دارین.چون ارزوها براورده میشه ولی این ماییم که یادمون میره قبلا چه ارزویی داشتیم!!!در واقع جایگاهی که الان ما داریم چند سال پیش ارزومون بوده ولی الان با ارزوهای جدیدی که داریم فراموش کردیم!البته نمیگم ارزومون کاملآ همونطور که ما میخوایم براورده میشه نه ولی میشه.
مثل همون دانشجویی که میگی.الان از هر دانشجویی بپرسی ارزوت چیه میگه مثلا میخوام تو مقاطع بالاتر تحصیل کنم یا کار کنم و... و مدام از براورده نشدن ارزوش میناله ولی یادش رفت که روزی تمام ارزوش قبولی تو دانشگاه بوده که الان بهش رسیده!!!
جالبه نه؟!
جدای از اینها به نظر من اینها هیچ کدوم امتحان نیست بلکه اون موقع زمان براورده شدنش نیست و باید دوره هایی رو بگذرونی تا بهش برسی تا بتونی بهترین استفاده رو ازش ببری.استفاده حتی ممکنه شامل تکامل شخصیت،تجربه و... باشه که بعدها قطعآ به دردت میخوره.
به خدا اعتماد کن عزیزم!

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چون معمولا كلمه آرزو معني چيزي رو ميده كه ارزش بالايي داره وگرنه اسمش خواسته بود;)

archi_arch

مدیر بازنشسته
همیشه میگن ارزوهاتونو یه جا بنویسین و نگه دارین.چون ارزوها براورده میشه ولی این ماییم که یادمون میره قبلا چه ارزویی داشتیم!!!در واقع جایگاهی که الان ما داریم چند سال پیش ارزومون بوده ولی الان با ارزوهای جدیدی که داریم فراموش کردیم!البته نمیگم ارزومون کاملآ همونطور که ما میخوایم براورده میشه نه ولی میشه.
مثل همون دانشجویی که میگی.الان از هر دانشجویی بپرسی ارزوت چیه میگه مثلا میخوام تو مقاطع بالاتر تحصیل کنم یا کار کنم و... و مدام از براورده نشدن ارزوش میناله ولی یادش رفت که روزی تمام ارزوش قبولی تو دانشگاه بوده که الان بهش رسیده!!!
جالبه نه؟!
جدای از اینها به نظر من اینها هیچ کدوم امتحان نیست بلکه اون موقع زمان براورده شدنش نیست و باید دوره هایی رو بگذرونی تا بهش برسی تا بتونی بهترین استفاده رو ازش ببری.استفاده حتی ممکنه شامل تکامل شخصیت،تجربه و... باشه که بعدها قطعآ به دردت میخوره.
به خدا اعتماد کن عزیزم!
:surprised::surprised::surprised:
قبلنا چه اراجیفی میگفتما!!:surprised:

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی میخوای بگی چیزهایی که الان میگم جالب نیستن؟!
نه ولي من كلي دارم ميگم
معمولا با گذشت زمان مطالب ارسالي بيشتر حالت اسپم پيدا ميكنه ، اين درمورد شما نيست يه نظر كليه.. شايد بشه گفت يك آرزوي دست نيافتني اينه كه كسي اسپم نكنه:gol:

A.8

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان تنها آرزوم سلامتیشه و اینکه مشکلی که فکر میکنم براش پیش نیومده باشه

خاطره جونی

عضو جدید

حتما خدا یه صلاحی میدونه که آرزوهامونو برآورده نمی کنه ! اگه به خدا اعتماد کنیم و مطمئن باشیم بهترینها رو برامون رقم میزنه دیگه جایی برای گله نمی مونه...