[اخبار کارشناسی ارشد عمران]

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
نگو که چند روز قبل اعلام نتایج استرس نداشتی؟و یه ساعتم واست یه ساعت نبوده موقع کنکورت ؟
مسلما استرس داشتم،منظور من اون 10 روز بود!
بیخیال عزیزم.ذکر الا بذکر الله تطمئن القلوب رو مدام زمزمه کن تا پس فردا جواب میاد

morteza2010

عضو جدید
اره من 10 هزار شدم امیدی هست یا نه باید غاز بچرونم
دعا کنید برام دارم میمیرم

farshad.gh20

عضو جدید
دفترچه سوالات کنکور های آزمایشی عمران

دفترچه سوالات کنکور های آزمایشی عمران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، آیا از دوستان کسی هست که سوالات کنکور های آزمایشی مدرسان شریف (ارشد عمران)سال های گذشته رو داشته باشه و بخواد بفروشه ؟ باتشکر فراوان

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، آیا از دوستان کسی هست که سوالات کنکور های آزمایشی مدرسان شریف (ارشد عمران)سال های گذشته رو داشته باشه و بخواد بفروشه ؟ باتشکر فراوان

سلام. فک کنم تو اینترنت باشه. سایت ارشد عمران رو یه نگا بنداز

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

با سلام

من سوالهای سال 90 این موسسه رو دارم ، ولی جستجو توی اینترنت فکر کنم سریعتر به نتیجه برسه .

ashkannnnnn

عضو جدید
تکمیل ظرفیت

تکمیل ظرفیت

باسلام من رتبم 4106 شد و غیر انتفاعی قبول شدم ولی نرفتم.
میخاستم ببینم میتونم تو تکمیل ظرفیت روزانه یا شبانه بیارم؟؟؟؟

morteza2010

عضو جدید
سلام من تکمیل ظرفیت زلزله یزد قبول شدم دوستان لطفا از دانشگاه ازاد میبد امار بدید

farshad.gh20

عضو جدید
سلام، من اینترنت رو گشتم ولی نتونستم ، مال این موسسه رو پیدا کنم، حتی برای خرید کنکور های آزمایشی ، به خود موسسه هم رجوع کردم، ولی گفتن که امتحان های گذشته رو ما نگه نمی داریم، ممنون میشدم اگه بتونم اونها رو از شما بخرم :)

farshad.gh20

عضو جدید

با سلام

من سوالهای سال 90 این موسسه رو دارم ، ولی جستجو توی اینترنت فکر کنم سریعتر به نتیجه برسه .
سلام، من اینترنت رو گشتم ولی نتونستم ، مال این موسسه رو پیدا کنم، حتی برای خرید کنکور های آزمایشی ، به خود موسسه هم رجوع کردم، ولی گفتن که امتحان های گذشته رو ما نگه نمی داریم، ممنون میشدم اگه بتونم اونها رو از شما بخرم :)

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار

برای من ، مال سال 90 هستند ، نمیدونم ، به دردتون میخوره ؟؟

به این کتاب فروشی هایی که کتاب دست دوم میفروشن ، رفتین ؟؟

شما ساکن کجا هستید ؟؟

amin majidi

عضو جدید
باسلام من رتبم 4106 شد و غیر انتفاعی قبول شدم ولی نرفتم.
میخاستم ببینم میتونم تو تکمیل ظرفیت روزانه یا شبانه بیارم؟؟؟؟

غير انتفاعي كجا قبول شدي و چه گرايشي؟
بستگي داره چه چيزايي بياد.مثلا" دوست من پارسال با 2600 روزانه سازه قوچان قبول شد.
22 تكميل ظرفيت مياد اونجا معلوم ميشه

ashkannnnnn

عضو جدید
سلام ممنون که جواب دادی
من غیرانتفاعی کرمان گرایش سازه قبول شدم.

farshad.gh20

عضو جدید

برای من ، مال سال 90 هستند ، نمیدونم ، به دردتون میخوره ؟؟

به این کتاب فروشی هایی که کتاب دست دوم میفروشن ، رفتین ؟؟

شما ساکن کجا هستید ؟؟
سلام ، بله سر زدم ولی پیدا نکردم ، من ساکن شهر تبریز هستم .
امکان داره کنکورهای آزمایشی سال 90 این موسسه رو از شما بخرم ؟
این ایمیل من هستش ، farshad.gh20@gmail.com

آخرین ویرایش:

mohammad.elmi

عضو جدید
تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي ارشدسال1393

تمديد مهلت ثبت نام آزمون كارشناسي ارشدسال1393

تمديدثبت نام آزمون اشد
قابل توجه داوطلبان گرامی آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 : به علت ایجاد پاره ای مشکلات در سیستم های پرداخت الکترونیک و درگاه های الکترونیک بانک ها و پاره ای تغییرات در سوییچ های بانک مرکزی ، زمان ثبت نام در آزمون تا پایان روز شنبه 1392/08/25 تمدید و به محض برطرف شدن مشکلات ازسوی بانک ها از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام در آزمون، فردا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

arash_alizadeh

عضو جدید
poster tehran2.jpg
سلام دوستان، من از بچه هاي انجمن مكانيك دانشگاه تهران هستم، ما يك كارگاه يك روزه ي رياضي داريم برگزار مي كنيم كه اطلاعاتش تو پوستر اومده، لطفاً نظر خودتون و بفرماييد.

بالا