دفتر مدیریت تالار مهندسی برق

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. یه مشکلی هست. من تاپیک که در قسمت مخابرات ایجاد می کنم نمایش داده نمیشه!! اشکال از کجاست؟ بعضی وقتا نیاز به کمک فوری دارم ولی تاپیک نمایش داده نمیشه و کسی متوجه نمیشه برای پاسخ دادن و هم فکری مشکل من!! :(

سلام

احتمالا تاپیک های بخش مخابرات نیاز به تایید مدیر دارن تا نمایش داده بشن...اگر مدت زیادی از ایجاد تاپیک گذشته احتمالا تاپیکتون به دلیل تکراری بودن یا هر دلیل دیگه ای تایید نشده...بهتره از طریق مدیر مربوطه پیگیر موضوع باشید:gol:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام. یه مشکلی هست. من تاپیک که در قسمت مخابرات ایجاد می کنم نمایش داده نمیشه!! اشکال از کجاست؟ بعضی وقتا نیاز به کمک فوری دارم ولی تاپیک نمایش داده نمیشه و کسی متوجه نمیشه برای پاسخ دادن و هم فکری مشکل من!! :(

سلام تمام تاپیک های تالار مخابرات نیاز به تایید دارند که من حداکثر تا 1 روز تاییدشون میکنم.
اگر تاپیکتون را پیدا نمیکنید به این دلیل هست که تاپیک روتو جای نامناسب ایجاد کردین و تاپیک بعد از تایید به قسمت سوالات و مشکلات مخابرات منتقل شده است.

LM741

عضو جدید
سلام
مدیر محترم سایت اشخاص زیر تمامشون یا تخریب می کنند یا برای موسسه مدرسان کلاهبردار تبلیغ می کنند .
تالار تحصیلات تکمیلی رو بهم ریختند این ها ............ هستند خواهش می کنم باهاشون بشدت برخورد کنید و از باشگاه برای همیشه اخراجشون کنید . .
ehsannnnnnnnnn و
بابک منافی
mohamad aziz
سهیل شیخ leily1

آخرین ویرایش:

efa_67

عضو جدید
با سلام
من یه پیشنهاد برای مدیر سایت دارم که یه تاپیک ایجاد کنید به نام تجربیات، دوستان عزیز بیان تجربیاتشون را در زمینه های مختلف کاری، آزمایشگاهی، نرم افزاری و درسی برای دوستان بگن تا بقیه از تجربیات درس بگیرن و اون اشتباهات را تکرار نکنن.
با تشکر

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام
من یه پیشنهاد برای مدیر سایت دارم که یه تاپیک ایجاد کنید به نام تجربیات، دوستان عزیز بیان تجربیاتشون را در زمینه های مختلف کاری، آزمایشگاهی، نرم افزاری و درسی برای دوستان بگن تا بقیه از تجربیات درس بگیرن و اون اشتباهات را تکرار نکنن.
با تشکر
با تشکر

شما میتونید تاپیک رو ایجاد کنید، ما هم حمایتتون میکنیم. اتفاقا اگه جا بیوفته میتونه تاپیک مفیدی باشه.

AmooSaeid

عضو جدید
نمیدونم چرا تا به حال هر تاپیکی که من ایجاد کردم تایید نشده ! آخریش هم تاپیک نظام مهندسی بود . مشکل کجاست ؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
نمیدونم چرا تا به حال هر تاپیکی که من ایجاد کردم تایید نشده ! آخریش هم تاپیک نظام مهندسی بود . مشکل کجاست ؟
1- تاپیک سوالات در تالارهای اصلی تایید نمیشن که قبلا اطلاع رسانی شده.
2- تاپیک های مشابه نیز تایید نمیشن چون سیاست تالار روی تاپیک های جامع هست.

AmooSaeid

عضو جدید
1- تاپیک سوالات در تالارهای اصلی تایید نمیشن که قبلا اطلاع رسانی شده.
2- تاپیک های مشابه نیز تایید نمیشن چون سیاست تالار روی تاپیک های جامع هست.

ممنون از توضیحاتتون ولی الان معماری ها و عمرانی ها تالار نظام مهندسی دارن حتی مکانیک هم داره . اما ما تاپیک جامعی برای جمع آوری اطلاعات در زمینه نظام مهندسی نداریم .
فقط یک تاپیک هست در قسمت الکترونیک . در صورتی که نظام مهندسی بیشتر با گرایش قدرت مرتبط هست.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
ممنون از توضیحاتتون ولی الان معماری ها و عمرانی ها تالار نظام مهندسی دارن حتی مکانیک هم داره . اما ما تاپیک جامعی برای جمع آوری اطلاعات در زمینه نظام مهندسی نداریم .
فقط یک تاپیک هست در قسمت الکترونیک . در صورتی که نظام مهندسی بیشتر با گرایش قدرت مرتبط هست.
البته در تالار سوالات قدرت هم چند تاپیک هست ولی منم خیلی وقته به فکر یه تاپیک جامع هستم که انشاالله به زودی ایجاد میشه و پست های مفید به اونجا منتقل میشه.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام

به اطلاع دوستان میرسونیم که از این پس یکی از کاربران با سابقه مون با نام کاربری Joe_Bel به عنوان دستیار مدیر تالار مهندسی برق کنکور و تحصیلات تکمیلی انجام وظیفه خواهند کرد، ضمن تبریک به ایشون و تشکر از دستیار قبلی امیدواریم دوستان همکاری های لازم رو با ایشون داشته باشند.

با تشکر
Ice Man

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
تعدادی از تاپیکها که تاییدشون از قلم افتاده بود تایید شدن، البته این مهم شامل تاپیک های سوالات، تبلیغاتی و... نمیشه چون قبلا در موردشون توضیحات داده شده بود./.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

به پاس قدردانی از زحمات کاربر عزیز pouriatiz در تالار برق 100 امتیاز از طرف مدیریت به ایشون هدیه داده شد، من از این فرصت استفاده میکنم و مجددا از زحماتشون تشکر میکنم.

موفق باشید
Ice Man

TABRIZ.MACHINERY

عضو جدید
با سلام
چند روز پیش شاید نزدیک به یه هفته یه تاپیک جهت همکاری و طراحی و ساخت کنترلر سی ان سی ارسال کردم که سایت پیغام داد بعد از تایید توسط مدیران نمایش داده خواهد شد ولی تا الان که نیست.
موردش چی بود که تایید نشده برای نمایش؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام
چند روز پیش شاید نزدیک به یه هفته یه تاپیک جهت همکاری و طراحی و ساخت کنترلر سی ان سی ارسال کردم که سایت پیغام داد بعد از تایید توسط مدیران نمایش داده خواهد شد ولی تا الان که نیست.
موردش چی بود که تایید نشده برای نمایش؟
با سلام

تاپیک شما در تالار اصلی ایجاد شده که بنا به ماهیتش تایید نمیشه، باید در زیر تالار سوالات و مشکلات کنترلی این تاپیک رو ایجاد کنید.

TABRIZ.MACHINERY

عضو جدید
سلام تبریز ایگیدی.یورولمییسن.
چند روز منتظر تاییدش بودم کاش حداقل علت عدم تایید رو پی وی میکردید تا اصلاحش کنم.
چون تاپیک فراخوانی جهت همکاری بود در تالار اصلی زدم تا تمام بچه های برق ببینن چون تنها مربوط به الکترونیک یا کنترل نبود.
میشه لطفا همون تاپیک رو در تالار مناسب تایید بفرمایید؟
یا کپی رو نوشت رو ارسال بفرمایید تا من دوباره بفرستم جهت تایید خدمتتون؟
اخه من ازش کپی ندارم.
متشکرم.
ساغول موتلو یاشا

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام تبریز ایگیدی.یورولمییسن.
چند روز منتظر تاییدش بودم کاش حداقل علت عدم تایید رو پی وی میکردید تا اصلاحش کنم.
چون تاپیک فراخوانی جهت همکاری بود در تالار اصلی زدم تا تمام بچه های برق ببینن چون تنها مربوط به الکترونیک یا کنترل نبود.
میشه لطفا همون تاپیک رو در تالار مناسب تایید بفرمایید؟
یا کپی رو نوشت رو ارسال بفرمایید تا من دوباره بفرستم جهت تایید خدمتتون؟
اخه من ازش کپی ندارم.
متشکرم.
ساغول موتلو یاشا
یوللادیم گتدی کنترل تالارینا.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با عرض سلام و تبریک روز مهندس خدمت همه مهندسین حال و آینده!

به اطلاع دوستان می رسونم که سرکار خانم nazliii دستیار محترم تالار مخابرات من بعد دستیاری تالار الکترونیک رو هم به عهده دارند و امیدوارم دوستان در این تالار نیز همانند گذشته همکاری های لازم رو با ایشون داشته باشن.

مجددا از زحمات دستیار سابق (و شایسته) تالار الکترونیک، دوست خوبم amirhm که واقعا زحمات زیادی برای این تالار کشیدن تشکر میکنم.

همچنین دوستان توجه داشته باشد، تعدادی از تاپیکها از قلم افتاده بودند که در چند روز آینده مجددا بررسی و تایید میشن، البته تایید تاپیکها همچنان به شرایطی که قبلا اعلام شده بود بستگی داره.

در هفته های آینده بازبینی مجددی نیز در عناوین کاربران خواهیم داشت، دوستان می تونند با افزایش فعالیت های خود هم عناوین تخصصی رو کسب کنند و هم از گرفته شدن عناوین کسب شده جلوگیری کنند.

همچنین کاربران فعالی که از طرف مدیریت تالار تشخیص داده بشن، در صورتی که به دلیل کم بودن امتیازات عضو گروه کاربران ویژه سایت نباشن جهت عضویت به مدیریت سایت معرفی خواهند شد.

مدیریت تالار برق همچنان منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما از راههای مختلف ارتباطی هست.

با تشکر
Ice Man

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و تبریک روز مهندس خدمت همه مهندسین حال و آینده!

به اطلاع دوستان می رسونم که سرکار خانم nazliii دستیار محترم تالار مخابرات من بعد دستیاری تالار الکترونیک رو هم به عهده دارند و امیدوارم دوستان در این تالار نیز همانند گذشته همکاری های لازم رو با ایشون داشته باشن.

مجددا از زحمات دستیار سابق (و شایسته) تالار الکترونیک، دوست خوبم amirhm که واقعا زحمات زیادی برای این تالار کشیدن تشکر میکنم.

همچنین دوستان توجه داشته باشد، تعدادی از تاپیکها از قلم افتاده بودند که در چند روز آینده مجددا بررسی و تایید میشن، البته تایید تاپیکها همچنان به شرایطی که قبلا اعلام شده بود بستگی داره.

در هفته های آینده بازبینی مجددی نیز در عناوین کاربران خواهیم داشت، دوستان می تونند با افزایش فعالیت های خود هم عناوین تخصصی رو کسب کنند و هم از گرفته شدن عناوین کسب شده جلوگیری کنند.

همچنین کاربران فعالی که از طرف مدیریت تالار تشخیص داده بشن، در صورتی که به دلیل کم بودن امتیازات عضو گروه کاربران ویژه سایت نباشن جهت عضویت به مدیریت سایت معرفی خواهند شد.

مدیریت تالار برق همچنان منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما از راههای مختلف ارتباطی هست.

با تشکر
Ice Man
با سلام به شما هم باشگاهی عزیز
با توجه به این که تاپیک برای مقطع دکتری خیلی کم بوده (به خصوص تاپیک رفع اشکال درس های دکتری برق_فدرت) از شما تقاضا دارم با راهندازی این تاپیک به فعالیتهای ما اضافه کنید
با احترام جواد طایفی

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام به شما هم باشگاهی عزیز
با توجه به این که تاپیک برای مقطع دکتری خیلی کم بوده (به خصوص تاپیک رفع اشکال درس های دکتری برق_فدرت) از شما تقاضا دارم با راهندازی این تاپیک به فعالیتهای ما اضافه کنید
با احترام جواد طایفی
طبیعتا تاپیک دکتری نسبت به تعداد شرکت کننده و تحصیل کننده از درصد پایین تری برخوردار هست.

با دستیارمود در تالار تحصیلات تکمیلی در ارتباط باشین به روشی که صلاح ببینند یک یا چند تاپیک آزمایشی راه اندازی بشه تا ببینیم افرادی هستن (از نظر سطح تحصیلات و...) که بتونند این تاپیکها رو ادامه بدن یا نه.

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبیعتا تاپیک دکتری نسبت به تعداد شرکت کننده و تحصیل کننده از درصد پایین تری برخوردار هست.

با دستیارمود در تالار تحصیلات تکمیلی در ارتباط باشین به روشی که صلاح ببینند یک یا چند تاپیک آزمایشی راه اندازی بشه تا ببینیم افرادی هستن (از نظر سطح تحصیلات و...) که بتونند این تاپیکها رو ادامه بدن یا نه.
خیلی متشکر از شما
انشالله که به خوبی پیش میره

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
به اطلاع دوستان می رسونم که تعدادی از تاپیک هایی که تاییدشون از قلم افتاده بود تایید شدن، که بابت تاخیر از دوستان عذرخواهی میکنیم.

شخصا خود من بعد اینهمه سال اگه بخوام در یه فروم داخلی و یا خارجی تاپیکی ارسال کنم حداقل چند دقیقه وقت میزارم تا بهترین تالار رو پیدا کن ولی تعدادی از دوستان متاسفانه کم لطفی کرده و تاپیک های سوال، درخواست و... خودشون رو در تالارهای عمومی ارسال میکنن که این مهم پروسه تایید تاپیکها رو زمانبر تر و سخت تر میکنه.

امیدوارم دوستان بیش از پیش در این مورد حساسیت نشون بدن.

با تشکر

f.turbo19

عضو جدید
سلام.
یه پیشنهادی داشتم که میخواستم لطف کنید توی تالار یک بخشی رو به عنوان درخواست کتاب بذارید تا بقیه اعضا راحت بتونن ببینن و در اختیار بقیه بذارن.
الان پست های درخواست ها خیلی نامرتب و من نمیدونم کجا باید درخواست بدم که همه اعضا بتونن ببینن

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
سلام.
یه پیشنهادی داشتم که میخواستم لطف کنید توی تالار یک بخشی رو به عنوان درخواست کتاب بذارید تا بقیه اعضا راحت بتونن ببینن و در اختیار بقیه بذارن.
الان پست های درخواست ها خیلی نامرتب و من نمیدونم کجا باید درخواست بدم که همه اعضا بتونن ببینن
با سلام دوست عزیز این تاپیک موجوده:

[h=3]درخواست کتاب های برق[/h]

javad ta

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید به مدیریت تالار برق
خواستم ی انتقاد کوچولو از دیزاین عضویت گروهها برای(مجله مجازی برق ) داشته باشم
اکثر مجله ها با عکسی که دارن از جهات مختلف روحیه ای میشه برای کاربران بد نیست ی تغییراتی بدید
با احترام javad ta

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
با سلام

عناوین تعدادی از دوستانی که مدتی مدتی در فعالیت هاشون وقفه ایجاد شده بود بر خلاف میل مدیریت گرفته شد، مطمئنا این کار ذره ای از ارزش و جایگاه این دوستان قدیمی کم نمیکنه.

دوستانی که عناوینشون گرفته شد:

omidvarshoei
ramos_kk77
ali_511
navidkhob
naribazi
مهران.ن
invincible

انشالله در آینده نزدیک تعدادی از دوستان هم عنوان خواهند گرفت که از همین تاپیک به اطلاع دوستان خواهد رسید.

با تشکر

chakavak-m

عضو جدید
با سلام

عناوین تعدادی از دوستانی که مدتی مدتی در فعالیت هاشون وقفه ایجاد شده بود بر خلاف میل مدیریت گرفته شد، مطمئنا این کار ذره ای از ارزش و جایگاه این دوستان قدیمی کم نمیکنه.

دوستانی که عناوینشون گرفته شد:

omidvarshoei
ramos_kk77
ali_511
navidkhob
naribazi
مهران.ن
invincible

انشالله در آینده نزدیک تعدادی از دوستان هم عنوان خواهند گرفت که از همین تاپیک به اطلاع دوستان خواهد رسید.

با تشکر
سلام این یعنی چی؟

بالا