راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

راهنمایی در خصوص انتخاب کلاس در کنکور کارشناسی ارشد معماری و مدیریت

• خانه عمران

رای: 0 0.0%
  • ایوان خانه معمار

رای: 8 61.5%
  • مرکز معماری ایران

رای: 4 30.8%
  • آکادمی تخصصی معماری

رای: 2 15.4%
  • ماهان

• پردیس ملی

• جهاد دانشگاهی تهران

• مجموع رای دهندگان
    13
  • نظرسنجی بسته .

Anita.Mosavi

عضو جدید
بچه ها کسی استاد فرزین می شناسه تو دانشگاه تهران؟ بعضیا میگن از طراحای درکه! جزوه ای چیزی از ایشون پیدا میشه؟

donya-70

عضو جدید
سلام
من باید سال 94 ارشد شکت کنم ... اون موقع لیسانسمو گرفتم ...
میتونم برای سال 93 هم ازمون ارشد بدم ...
من کاردانی مو تموم کردم ... از مهر هم کارشناسی ناپیوسته م شروع میشه ...
باد جتما لیسانس داشته باشی تا توی ارشد شرکت کنی ؟
یا میشه مثل کارشناسی پیوسته وقتی سوم دبیرستان بودیم ازمون ازمایشی میدادیم ؟
ممنون

معمارباشی

عضو جدید
سلام
من باید سال 94 ارشد شکت کنم ... اون موقع لیسانسمو گرفتم ...
میتونم برای سال 93 هم ازمون ارشد بدم ...
من کاردانی مو تموم کردم ... از مهر هم کارشناسی ناپیوسته م شروع میشه ...
باد جتما لیسانس داشته باشی تا توی ارشد شرکت کنی ؟
یا میشه مثل کارشناسی پیوسته وقتی سوم دبیرستان بودیم ازمون ازمایشی میدادیم ؟
ممنون
می شه ازمایشی داد ولی نباید روزانه قبول بشی چون 2 سال محرومیت داره ...

معمارباشی

عضو جدید
ببخشید یه سوال دیگه ... اول امتحان میدیم ... بعد از اینکه رتبه اومد انتخاب شهر میکنیم یا از اول باید شهر مونو انتخاب کنیم ؟
رتبه اولیه که اومد یعنی رتبه کنکور تستی ... اون وقت معلوممی شه مجاز شدی یا نه و رتبت اومده و بعد انتخاب رشته می کنی ... بعد هم باید اماده بشی برای امتحان اسکیس ... نتایج نهایی هم یکی دو ماه بعد از امتحان اسکیس میاد ...

اواسط ابان : ثبت نام ارشد
اواسط بهمن : کنکور تئوری
اوایل خرداد : نتایج اولیه (درصد و کارنامه دروس تئوری) + فرم انتخاب رشته
اواسط تیر: کنکور اسکیس
اوایل شهریور : نتایج نهایی (اعلام دانشگاه قبولی یا مردودی)
اوایل مهر : درصد اسکیس و کارنامه ...

آخرین ویرایش:

hagir

عضو جدید
کاربر ممتاز
معماز باشی بد تر از من توام حواست پرت شده ها
اوایل خرداد نتایج اولیه میاد و اواسط تیر کنکور اسکیس میگیرن

Maryam.67

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین ؟
من اول مهر واسه کلاسای استادسروش نیا زنگ زدم ایوانخانه
گفتن باید همایش برگزار بشه
کسی حدود تاریخ این همایش و می دونه؟

ghasedakkk

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبین ؟
من اول مهر واسه کلاسای استادسروش نیا زنگ زدم ایوانخانه
گفتن باید همایش برگزار بشه
کسی حدود تاریخ این همایش و می دونه؟

تند تند به خود ایوان خانه زنگ بزن ازشون بپرس. اطلاع رسانیشون ضعیفه

sora66

عضو جدید
خسته نباشید به همه دوستان.. سوال دارم:!.این نظر سنجی شامل آزمون های آزمایشی هم میشه؟؟0(که کدوم بهتره..)2.جامعه آماری کدوم موسسه بیشتره؟؟3.اگه کسی اظلاع داره بودجه بندی کدوم موسسه بهتره و آزمون هاش طبق بودجه بندی هستن؟..

آریاتس

عضو جدید
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اول از همه سطح آکادمی معماری بیش از حد پایین و حرفی برای گفتن و رقابت کردن نداره
اگر می خواهید ایوان خانه برید
سر کلاس سروش نیا حتما برید و اصلا طباطبایی حرفی برای گفتن نداره در قبال سروش نیا (من شاگرد هر دوشون بودم ) متد تدریسش هم بی نهایت ضعیف بازم در مقابل سروش نیا ، فقط یه شاگرد تقلید کار
اما
کزازی واقعا خوب تدریس میکنه ولی خب شاید جزوه هاش کفایت کنه براتون
چون جزوه های سروش نیا همپوشانی زیادی با عناصر داره
آقایی تدریسش چندان تعریفی نداره ولی جزوه هاش خوبه
رستمی هم استاد خیلی خوب و زحمت کشی
اما
به هیچ وجه شاگرد مانا قابوسی نشید چون تدریسش مفت نمی ارزه و اینکه جزوشم پر غلط و واقعا گیج کننده هست ولی مطالبی که گفته مهم اولین دور دیوونه میشید ولی همزمان باید با 3 تا کتاب تطبیقش بدید که بتونید دور بعد تازه از روش بخونید

نسیم عسگری شاگردش نشید ضرر کردید لا اقل جزوشو بخونید

کلا ایوان خانه در منظر فوق العاده ضعیف
و نظرم در مورد درک هم همینه
طباطبایی درک هم چیز زیادی نمیدونه ، کلا تکلیفش با خودشم معلوم نیست

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اول از همه سطح آکادمی معماری بیش از حد پایین و حرفی برای گفتن و رقابت کردن نداره
سر کلاس سروش نیا حتما برید و اصلا طباطبایی حرفی برای گفتن نداره در قبال سروش نیا (من شاگرد هر دوشون بودم ) متد تدریسش هم بی نهایت ضعیف بازم در مقابل سروش نیا ، فقط یه شاگرد تقلید کار
اما
اما
به هیچ وجه شاگرد مانا قابوسی نشید چون تدریسش مفت نمی ارزه و اینکه جزوشم پر غلط و واقعا گیج کننده هست ولی مطالبی که گفته مهم اولین دور دیوونه میشید ولی همزمان باید با 3 تا کتاب تطبیقش بدید که بتونید دور بعد تازه از روش بخونید

سلام
من اومدم بعد از یه غیبت طولانی و ریکاوی بعد از یه تصادف جانانه
آریاتس عزیزم کامل درست میگه و همه حرفاشو تصدیق می کنم
به جز قسمت آقایی
امان ازاین کپی امان ازاین آکادمی که من هرچی می گم گوش نمی کنن که
سروش نیا معرکه است...عشقه...می گین نه از بچه های امسالش بپرسین)

معمارباشی

عضو جدید
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اما
اما

یعنی تک تک کلمات این پست تایید می شه !!
اقایی سر کلاسش بودم ... نه می شه گفت عالیه نه بده ... عادیه ... ولی چون هر جلسه ازت امتحان می گیره و تست هم کار می کنه مجبور می شه بخونی و باهاش پیش بری که این خیلی عالیه ... من پارسال شاگردش بودم ... مطمئنن تا الان تجربه اش بیشتر شده و کارش هم بهتره ...

Anita.Mosavi

عضو جدید
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اما
اما

گل گفتی دوستم. تقلید ضایعا در حد تیم ملی
منکه امسال خوب ندادم فقط فن خوب زدم به لطف سروش نیا از طریق آموزش ایملی
راجع به تقلید کلا باهات موافقم چون امسال الکی پولمو حروم کردم گول تبلیغات خوردم رفتم وورکشاپ ایستایی. هیچی که نفهمیدم هیچ هرچی بلد بودم یادم برد جواب سؤال هم بلد نبودش بده
ول کردم شبش همون سوالا را با ایمیل از سروش نیا پرسیدم دوصفحه توضیح داد کلا شیرفهم شدم.

بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اما
اما

سلام
به جز قسمت آقایی

اقایی سر کلاسش بودم ... نه می شه گفت عالیه نه بده ... عادیه ... ولی چون هر جلسه ازت امتحان می گیره و تست هم کار می کنه مجبور می شه بخونی و باهاش پیش بری که این خیلی عالیه ... من پارسال شاگردش بودم ... مطمئنن تا الان تجربه اش بیشتر شده و کارش هم بهتره ...

راجع به تقلید کلا باهات موافقم چون امسال الکی پولمو حروم کردم گول تبلیغات خوردم رفتم وورکشاپ ایستایی. هیچی که نفهمیدم هیچ هرچی بلد بودم یادم برد جواب سؤال هم بلد نبودش بده
ول کردم شبش همون سوالا را با ایمیل از سروش نیا پرسیدم دوصفحه توضیح داد کلا شیرفهم شدم.

من عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشق سروش نیام...فوق العاده ست این بشر...............خیلی خوب جواب ایمیل میده......اینکارش واقعا خیلی منو تحت تاثیر قرار داده.....:smile:
همه راس میگین.
درک دکترفراهانی بهترینه هم با معلوماته هم باتجربه.
ایستایی سروش نیاو بس، خلاق، باسواد، خوش اخلاق و مسئول، یک جادوگره. آقای جواد طباطبایی (معروف به کپی یا به قول شما تقلیدکار) بهتره راجبش چیزی نگم چون همه میشناسنش. دستش برا همه روشده.
عناصر ولی شریفی از کزازی خیلی بهتره. کزازی هم خسته کننده است هم بیشتر نظام مهندسی میگه تا ارشد. ولی کزازی پیگیرتره.
نسیم عسگری عالی و پرانرژی و دلسوز.
آقایی رو نمی شناسم ولی برادران بد نیست
زبان با رستمی راحت نبودم ولی ظاهرا بهترینه
منظرم کوثر محمودنژاد خیلی خوبه. مسئول و دلسوز.
مانا قابوسی یکم بی تجربه و عصبیه ولی بد نیست ولی در کنارش باید کتابم خوند

مهسا 67

عضو جدید
بچه های عزیز
برای کلاس ها ی کنکور
اما
اما

سلام
به جز قسمت آقایی

همه راس میگین.
درک دکترفراهانی بهترینه هم با معلوماته هم باتجربه.
ایستایی سروش نیاو بس، خلاق، باسواد، خوش اخلاق و مسئول، یک جادوگره. آقای جواد طباطبایی (معروف به کپی یا به قول شما تقلیدکار) بهتره راجبش چیزی نگم چون همه میشناسنش. دستش برا همه روشده.
عناصر ولی شریفی از کزازی خیلی بهتره. کزازی هم خسته کننده است هم بیشتر نظام مهندسی میگه تا ارشد. ولی کزازی پیگیرتره.
نسیم عسگری عالی و پرانرژی و دلسوز.
آقایی رو نمی شناسم ولی برادران بد نیست
زبان با رستمی راحت نبودم ولی ظاهرا بهترینه
منظرم کوثر محمودنژاد خیلی خوبه. مسئول و دلسوز.
مانا قابوسی یکم بی تجربه و عصبیه ولی بد نیست ولی در کنارش باید کتابم خوند

واقعا با خوندن جزوه طباطبایی (تو شهر ما معروفه به مستر کپ چون انگاری عامو همی کارای سروش نیا رو کپ میزنه) و قابوسی وقتتون رو حروم کردین
من فک کنما آقایی و ایزدی تو یه سطحن

asaall

عضو جدید
سلام زبان عمومی و تخصصی مهندس رستمی
ایستایی سروشنیا
عناصر و مصالح کزازی
تاسیسات و تنظیم حامد اقایی
تاریخ نسیم عسگری

asaall

عضو جدید
واقعا با خوندن جزوه طباطبایی (تو شهر ما معروفه به مستر کپ چون انگاری عامو همی کارای سروش نیا رو کپ میزنه) و قابوسی وقتتون رو حروم کردین

راست میگه اکادمی کلاساشو من رفتم گله ای برخورد میکنن با دانشجو فقطو فقط پول میخوان از ادم بگیرن 60 70 نفرو میریزن تو یه کلاس کلا
امسال 2تا کلاسو رفتم ایوان خانه واقعا عالی و خوب بود کلاسام 70 نفری نبود

asaall

عضو جدید
بچه ها استاد اسکیس کسی میرطهماسب رو می شناسه؟؟؟ چطوره؟
یه ورکشاپه 60 ساعته هست که 40 ساعت با میرطهماسب 10ساعت فراهانی 10ساعت شکوهی!
من فقط می دونم که شکوهی عالیه! بنظرتون برم این ورکشاپو؟؟؟:eek:

چه شود عجب اش شوله قلم کاری بشه
ورک شاپ امیر شقاقی عالیه

آریاتس

عضو جدید
در ضمن
یه تجربه هست می تونید گوش کنید ، شاید زبان اصلا احتیاجی به کلاس کنکور نداشته باشه
من به استاد رستمی ارادت خاصی دارم چون واقعا استاد وظیفه شناس و خوبی هستند ولی شیوه ی تدریسشون شاید یه مقدار گیج کننده باشه !
در هر صورت زبان ارشد اصلا نیازی به کلاس نداره چون کلاس در واقع در مورد زبان فقط و فقط زمان بندی ! زمان بندی گرامری که بارها خوندید و یادتون نمیاد !!! (پس تکرارش کنید)
و لغت که از نظر من لغت حتی تو درک مطلب هم لازم واقعا اگر بلد نباشید نمی تونید خیلی هم رو جواب دادن به سوال های درک مطلب حساب باز کنید یعنی اگر لغت ندونید و جواب بدید کار 100 درصد اشتباهی کردید ، چون قطعن جوابتون شانسی بوده !
ولی
حتما حتما حتما کتاب رستمی رو بخرید و خوب بخونید
504 رو نخونید واقعا (رسمن نمیاد :|)! همون تافل رو بخونید با لغت سال های قبل که تو کتاب رستمی هست (که با هم همپوشانی زیادی دارند )

آریاتس

عضو جدید
بابت اسکیس

فکر کنم اینم یه خرده وابسته به خود آدم و اینکه چقدر تمرین کنه
قطعن کسایی مثل صدیق رد هستند فقط شاید تو اسکیس یه شقاقی بمونه با شکوهی !
تفاوتشون هم تو اینه که شکوهی فقط و فقط خودش درس میده
ولی شقاقی دانشجو های سال های قبلشو شریک کرده !
اینکه دانشجوهاش کار فوق العاده ای دارند یا نه !!! خب معلومه از کسی که ترم 2 ارشد توقع استادی نمیره ولیییی اسکیس هم متد داره اونا هم چیز جدیدی رو یاد نمیدن در واقع یه جور راهنما هستند و فقط حرفای شقاقی رو تکرار میکنند
پیش هر کسی رفتید فقط و فقط و فقط دو تا چیز مطرح
یکی اینکه واقعا دست قوی داشته باشید
و اون یکی اینکه چقدر پشتکار و تلاش داشته باشید تا پیشرفت کنید
اسکیس دیگه تئوری نیست که بگید شقاقی گفت یاد گرفتم !!! باید تمرین کنید
بازم تو اسکیس فقط زمان بندی رو یاد میگیرید که چطور کارتونو تو زمان محدود جمع کنید !!
شنیده های دیگران هم مهم نیست که : شکوهی بد یاد داد ، شقاقی بد یاد داد ،،،، شاید تمرین نکردند یا بد تمرین کردند !!!

آریاتس

عضو جدید

آقایی امسال هر جلسه هم امتحان نگرفت کلا شاید 3-4 بار ، اتفاقن تست هم کار نکرد ! جز جلسه آخر ! چند تا تست رو فقط رو خونی کرد

آریاتس

عضو جدید

نه نه ! آقایی و ایزدی اصلن در یه سطح نیستند ! :)
قطعن تو این مقایسه آقایی بهتره
ولی در کل تنظیم و تاسیسات کلاس نمیخواد واسه کسی که میخواد معماری شرکت کنه !

ebadi69

عضو جدید
دوستان عزیز اینجا همش صحبت از کلاسای ارشد تو تهران میشه
من امسال میخام کنکور ارشد معماری بدم منتحی شهرستانی هستم و کلاسای کنکورو نمیتونم پاشم بیام تهران
ولی کلاس اسکیس رو آخر سال برنامه ریختم بیام تهران
حالا اینجا اونقد بحث کلاس کنکور و اساتید زیاده گیج میشم چیکارکنم هرکس صدتا نظر داره به نظرم اونایی که رتبه خوب اوردن هم تو اسکیس هم تو کنکور
والان دانشگاه تهران میخونن راهنمایی کنن
یک سوال از خدمت همه دوستان دارم آیا واسه درسای که باید واقعا حفظ بشن نیاز به کلاس کنکور هست آیا؟؟ به جای اینکه بریم سر کلاس خودمون بشینیم بخونیم بهتر نیس؟؟ البته به جز درس ایستایی
من یک نفر میشناسم که الان دانشگاه تهران ارشد معماریه کلاس کنکورم فقط ایستایی سروش نیارو رفته با اسکیس شقاقی
دوستان هرکس اطلاعات جامع و کامل داره راهنمایی کنه

آخرین ویرایش:

Anita.Mosavi

عضو جدید
آنیتا جون ممکنه درباره این آموزش ایمیلی که گفتین یکم توضیح بدین؟

سلام آلاله عزیز
سوالامو از طریق ایمیل از بهترین و مسلط ترین و انسان ترین استاد یعنی آقای سروش نیا می پرسیدم ایشونم بدون منت توضیحات کامل و مفصل می داد و حالیم می کرد

Alaleh E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آلاله عزیز
سوالامو از طریق ایمیل از بهترین و مسلط ترین و انسان ترین استاد یعنی آقای سروش نیا می پرسیدم ایشونم بدون منت توضیحات کامل و مفصل می داد و حالیم می کرد

ممنونم :)
چقد بزرگواره ایشون، الکی نیس که همه دوسش دارن.. ایشالا سالم باشه همیشه...

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
همه دوستان محبت کردن منابع رو گذاشتن اما مهمتر از منابع آزمون، دروسی هست که میبایست پاس کنیم, فکر میکنم دونستن اینکه میبایست چه دروسی رو مطالعه کنیم خیلی خیلی مهمه. علی الخصوص برای عزیزانی که فکر میکنند در این گرایش (چون زیر مجموعه معماری هست) میبایست طرح بزند و دروس اینچنینی رو پاس کنند. در صورتی که اصلاً از این خبرها نیست. همونطور که از اسمش پیداست این رشته کاملاً مدیریتی هست. بهتره با مطالعه کامل انتخاب گرایش کنیم که خدای نکرده بعداً افسوس نخوریم. البته ناگفته نمونه وضعیت شغلی و درآمد دوستانی که از این گرایش فارغ التحصیل شدن به مراتب بهتر از فارغ التحصیلان گرایش های دیگه معماری در مقطع ارشد هست.

چارت درسی رشته مدیریت پروژه و ساخت
دوستان توجه داشته باشن برای عزیزانی که معماری خوندن درس روش تحقیق به صورت پیش نیاز ارائه خواهد شد.