کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد معماری دانشگاه پیام نور

• پیام نور

رای: 36 36.4%
  • آزاد

رای: 63 63.6%

• مجموع رای دهندگان
    99

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها صفحه 60 دفترچه نوشته 15 نفر در هر دانشگاه یعنی حد نصابی نیست بیخودی شرکت نکنیم کسی اطلاع دقیق داره از این مطلب این اولین باره فکر کنم چنین شرطی گذاشتن :surprised:

بله این تو دفترچه اینگونه ذکر شده:

نكته 1: پذيرش دانشجو در هر يك از كدرشته محل هاي فوق از ميان خواهران و برادران (بصورت رقابتي) و به تعداد 15
نفر صورت خواهد گرفت.

دوست عزیز اولین بار نیست دوره قبل هم ذکر شده بود که هر کد رشته محل 20 نفر ولی...

به این نکته توجه کنید:

در دوره قبل هر دانشگاه (مثلا تهران): (20نفر پژوهش محور بهمن)( 20نفر اموزش محور بهمن)( 20 نفر پژوهش محور مهر)( 20 نفر اموزش محور مهر)مجموع:80 نفر

در این دوره هر دانشگاه (مثلا تهران): (15نفر پژوهش محور بهمن)( 15نفر اموزش محور بهمن)مجموع:30 نفر

پس ببینید این دوره چقدر ظرفیت کم شده و شانس قبولی خیییلی کمتر شده...
کاش یه اصلاحیه بزنن و پذیرش مهر هم بگیرن این دوره

darkwater

عضو جدید
1904 و 1905 چی هستن ؟! دفترچه که من دانلود کردم 4تا تهران داره :D تو گرایش ها هم زده داخلی..جریان چیه فقط داخلی داره ؟!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
1904 و 1905 چی هستن ؟! دفترچه که من دانلود کردم 4تا تهران داره :D تو گرایش ها هم زده داخلی..جریان چیه فقط داخلی داره ؟!

کد رشته محل هستند!!
دوست عزیز شما احتمالا رفتی دوره قبل رو دانلود کردی که 4 تا تهران داشته این دوره 2تا تهران داره.(مهندسی معماری)همین!

باید دفترچه( دوره سیزدهم )رو دانلود کنی...

darkwater

عضو جدید
کد رشته محل هستند!!
دوست عزیز شما احتمالا رفتی دوره قبل رو دانلود کردی که 4 تا تهران داشته این دوره 2تا تهران داره.(مهندسی معماری)همین!

باید دفترچه( دوره سیزدهم )رو دانلود کنی...
مرسی متشکر خطای دید بود حل شد !! فقط داخلی داره؟؟ صفحه 73 جلو معماری فقط معماری داخلی هست

faeze1366

عضو جدید
پس عجب شانسی داریم ما فقط 30 نفر بقیه رشته ها خیلی بیشتره به جای این که سال به سال ظرفیت افزایش بدن کم می کنن :cry: اون از آزاد که امسال تکمیل ظرفیت نداشت اینم از این .................فکر کنم بیخیال شیم بهتره با همون کارشناسی سر کنیم :biggrin:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما میدونید دقیقا هزینه دانشگاه که با سراسری وارد شدی دقیقا چقدره؟ شهریه ثابت ومتغیر...

شهريه ثابت 542000
شهريه متغير 10 واحد گرفتم كه 1واحدش عمليه شده 640000
همين حدود
البته ترم بعد كه طرح دارم بيشتر ميشه ها اين ترم 1 هست

faeze1366

عضو جدید
بحث سر اینه که امسال پیام نور واسه ارشد معماری فقط 30 نفر میگیره در صورتی که پارسال دوست من که رتبش 100 شده ام قبول شده یعنی پارسال تا 120 هم گرفتن پارسال ازاد هم تکمیل ظرفیت تو دو نوبت فکر کنم معماری گرفتن
بحث سر چيه؟؟؟به منم بگين

ری را

عضو جدید
reza_memar
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user-offline.png

ببخشید شما سووالات پایان ترم سال 91-92 را دارید؟
منم دارم برای فراگیر می خونم . فکر کنم سووالات کمک کند
شما کلاس هم می روید؟

mahshidsa

عضو جدید
reza_memar

شما کلاس هم می روید؟
دوهفته مونده به امتحانو حسابی بخون واقعا جواب میده

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
reza_memar

شما کلاس هم می روید؟

سوالات پایان ترم با سوالات کنکور طبق بررسی های من کاملا متفاوته...پس پیشنهاد میکنم سوالات کنکور رو مطالعه کنی

نه کلاس نمیرم.خودم از پسش بر میام.چون از 2 ماه پیش شروع کردم...مثل خیلیا تازه بفکرش نیستم.اونم این منابع که سنگینه ونا مفهوم.

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه پذیرش واسه مهر هم بود عالی بود.اونوقت شانس قبولی 2برابر میشد.ولی الان چنان رقابت سخت شده که به بندر و عسلویه هم راضی هستیم...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوهفته مونده به امتحانو حسابی بخون واقعا جواب میده

موافقم
خوندن این کتاب ها الان واقعا از ذهن میپره.بعضی از این کتابا که اصلا نمیفهمی چی میگه ...چه برسه که تو ذهن بمونه..
ولی الان مرور کنین...
منم تو مرور هستم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان کسی هم هست دانشجوی نیمسال اخر کارشناسی باشه بخواد کنکور بده؟؟

ری را

عضو جدید
چقدر خوب ،که بلدی .
می شه بی زحمت منم راهنمایی کنی چطوری بخونم ، حتما قبول شم . من دلم می خواد حتما برم تهران . چند ساعت در روز بخونم ؟ چطوری مطالعه کنم ؟ و هر راهنمایی دیگر ...
منم یکی ، دوهفته شروع کردم . از اونجایی که سراسری قبول نشد، تصمیم گرفتم فراگیر شرکت کنم . اما هنوز دلم می خواد ،بخونم .

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقدر خوب ،که بلدی .
می شه بی زحمت منم راهنمایی کنی چطوری بخونم ، حتما قبول شم . من دلم می خواد حتما برم تهران . چند ساعت در روز بخونم ؟ چطوری مطالعه کنم ؟ و هر راهنمایی دیگر ...
منم یکی ، دوهفته شروع کردم . از اونجایی که سراسری قبول نشد، تصمیم گرفتم فراگیر شرکت کنم . اما هنوز دلم می خواد ،بخونم .

ایدی منو ادد کن تا راهنماییت کنم.
alprr

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

کسی هم ثبت نام کرده تا امروز؟؟

اولویت ها کجا زدین؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
چقدر خوب ،که بلدی .

4تا منبع داره
روش تحقيق عيني فر
سير انديشه ها مهدوي نژاد
حكمت هنر ربيعي
نظريه طراحي جهانبخش

غير از سير انديشه ها بقيشون فلسفي هستن و نامفهوم
نظر منو ميخاي با هم شروع كن به خوندن
دفترچه كه تازه اومده من نميدونم امتحانش كي هست ولي روزي 8 ساعت مطالع كن هر درسي دو ساعت
فرداش قبل از اينكه هر درس رو بخوني بيا درس روز قبل رو يه مرور كن بعد درس جديد رو بخون
فايده ي اين كار چند چيزه
اول مرور منظم
دوم همشونو داري با هم پيش ميبري پس خوف نميكني كه اين يادم رفت اون يادم رفت
در هر روز ميرسي 5 6 صفحه از هر كتابو بخوني چون مخصوصا دور اول كه داري سعي ميكني چي چي گفته خيلي طول ميكشه و همين كم خوندن باعث ميشه روز بعد برسي به مرور و خوندن مبحث جديد
اين روش پيشنهادي رو من رو خودم تست كردم ج ميده
حالا شمام ميخاي امتحان كن
راستي استراحت به خودتونو فراموش نكنين

راستي بين اين 4 تا كتاب روش تحقيق ونظريه طراحي سنگين تره بياين مثلا روش تحقيق و سير انديشه رو صبح بخونين
اون دوتا رو بعد از ظهر
استراحت دادن به مغز رو فراموش نكنين
به تفريح و استراحتتون هم برسيد

ری را

عضو جدید
take off

خیلی خیلی ممنونم.
خود شما هم این کتاب ها را خواندید ؟؟
خیلی استرس دارم ، می ترسمقبول نشم
از راهنماییتان متشکرم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
4تا منبع داره
روش تحقيق عيني فر
سير انديشه ها مهدوي نژاد
حكمت هنر ربيعي
نظريه طراحي جهانبخش

غير از سير انديشه ها بقيشون فلسفي هستن و نامفهوم
نظر منو ميخاي با هم شروع كن به خوندن
دفترچه كه تازه اومده من نميدونم امتحانش كي هست ولي روزي 8 ساعت مطالع كن هر درسي دو ساعت
فرداش قبل از اينكه هر درس رو بخوني بيا درس روز قبل رو يه مرور كن بعد درس جديد رو بخون
فايده ي اين كار چند چيزه
اول مرور منظم
دوم همشونو داري با هم پيش ميبري پس خوف نميكني كه اين يادم رفت اون يادم رفت
در هر روز ميرسي 5 6 صفحه از هر كتابو بخوني چون مخصوصا دور اول كه داري سعي ميكني چي چي گفته خيلي طول ميكشه و همين كم خوندن باعث ميشه روز بعد برسي به مرور و خوندن مبحث جديد
اين روش پيشنهادي رو من رو خودم تست كردم ج ميده
حالا شمام ميخاي امتحان كن
راستي استراحت به خودتونو فراموش نكنين

راستي بين اين 4 تا كتاب روش تحقيق ونظريه طراحي سنگين تره بياين مثلا روش تحقيق و سير انديشه رو صبح بخونين
اون دوتا رو بعد از ظهر
استراحت دادن به مغز رو فراموش نكنين
به تفريح و استراحتتون هم برسيد

این هم واسه خودش یه روشیه!!!
ولی...
ولی این روش واسه هر کسی سازگار نیست.شاید واسه شما جواب داده اونم تو یه برهه زمانی خاص.

الان توجه کنید 2 ماه مونده تا کنکور با این 4 تا کتاب سنگین و نامفهوم. به نظر من اگه این شیوه بخوای بگیری الان شاید جواب نده.

اخه اگه هر روز بخواد 4تا کتاب رو بخونه:
1-امکان داره گیج بشه یا نفهمه یا اینکه قاطی کنه چون اینا کتابایی نیستن که راحتی با یه بار خوندن بشه درک کرد چه برسه دیگه اینجوری یه روز 4 تا کتاب!!

2-با خوندن هر روز 4 تا کتاب اصلا نمیتونه هر کدوم رو به خوبی پیش ببره و یه روند کند و لاک پشتی رو دنبال میکنه و این باعث میشه که از لحاظ انگیزشی پایین بیاد و در نتیجه استرس و اضطراب بیاد.

سیر اندیشه ها فکر نکنم کسی مشکل داشته باشه چون روان توضیح داده و قابل درک و خوب تو ذهن میره.(من کامل خوندمش)

روش تحقیق یکم سخته و سنگین و نا مفهوم. من موندم چرا این کتاب باید خود خوان باشه در صورتی که نیاز به کلاس داره واستاد که توضیح بده.به هر حال باید چند بار بخونی تا درک کنی(کامل خوندمش)

حکمت هنرهای اسلامی یه کتاب سنگین و کاملا فلسفی و... خییییلی هم وقت میگیره تا تمامش کنی ,نامفهوم و فلسفیه.(کامل خوندمش)

نظریه طراحی اینجور که فهمیدم مثل روش تحقیق هست.اینم سنگینه و یکم سخت.من تازه شروع کردم اینو...

دوستان اون کتابایی که کامل خوندم اگه سوالی داشتن بپرسن تا جواب بدم...

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما نام افراد با کتاب هایشان را هم حفظ کردی ؟؟؟
من تازه تصمیم گرفته بودم هم اینو بخونم هم تکنولوژی ، پس گویا نمیشه. :(

کدوم کتاب ؟؟!
--------------------
چی رو بخونی با تکنولوژی؟؟!
تکنولوژی؟!!!

ری را

عضو جدید
[کدوم کتاب ؟؟!
--------------------
تکنولوژی؟!!!

کتاب روش تحقیق ، تو خود کتاب مثال می زنه می گه فلان نویسنده فلان کتاب رانوشت باید بخونم ؟

کتاب های پیام نور را با تکنولوژی معماری را همزمان شروع کنم بخونم ، سراسری هم شرکت کنم
گویا این پیام نور اینقدر سخته که نمی تونم کنارش چیز دیگه بخونم :(
می ترسم پیامنورم قبول نشم :(:cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
[کدوم کتاب ؟؟!
--------------------
تکنولوژی؟!!!

کتاب روش تحقیق ، تو خود کتاب مثال می زنه می گه فلان نویسنده فلان کتاب رانوشت باید بخونم ؟

کتاب های پیام نور را با تکنولوژی معماری را همزمان شروع کنم بخونم ، سراسری هم شرکت کنم
گویا این پیام نور اینقدر سخته که نمی تونم کنارش چیز دیگه بخونم :(
می ترسم پیامنورم قبول نشم :(:cry:

نه نیاز نیست.تو هیچ کدوم از کنکور های گذشته هم نیومده. این کتاب رو باید فهمید کجاها خوند و کجاها نه.

نه بابا راحت همین کنکور قبولی...اگه تهران نشه جاهای دیگه صد درصد قبولی

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از این سایت جزوه طراحی گرفتم خوب بود،چند روز پیش هم یه ایمیل برام اومد که جزوه پیام نور هم داره،کسایی که میخوان میتونن بخرن.http://tarhepardis.mihanblog.com/

بچه ها کسی بابت جزوه یا چیزی شبیه این پول نده و گول این چیزا رو نخورید.همین وبلاگی که میگید من رفتم به مدیرش گفتم گفت 100هزار بده تا جزوه بدم.هنوز ایمیلش موجوده.تازه جزوه فقط دو درس رو داشت میگفت 100هزار...!!!!

دوستان عزیز و رقبای گلم در کنکور , خودتون بشینید حسابی بخونید که بهترین جزوه همین 4 تا کتاب هست...

ری را

عضو جدید
ممنون ، مرسی
آخه جاهای دیگه خیلی دور برام
شما می دونید ، حداقل نمره قبولی در تهران چندست ؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
take off

خیلی خیلی ممنونم.
خود شما هم این کتاب ها را خواندید ؟؟
خیلی استرس دارم ، می ترسمقبول نشم
از راهنماییتان متشکرم

دارم ميخونم
يكمي درگيري دارم كه هنوز به نظم نرسيدم ولي نم نم دارم ميخونم

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
این هم واسه خودش یه روشیه!!!
ولی...
ولی این روش واسه هر کسی سازگار نیست.شاید واسه شما جواب داده اونم تو یه برهه زمانی خاص.

الان توجه کنید 2 ماه مونده تا کنکور با این 4 تا کتاب سنگین و نامفهوم. به نظر من اگه این شیوه بخوای بگیری الان شاید جواب نده.

اخه اگه هر روز بخواد 4تا کتاب رو بخونه:
1-امکان داره گیج بشه یا نفهمه یا اینکه قاطی کنه چون اینا کتابایی نیستن که راحتی با یه بار خوندن بشه درک کرد چه برسه دیگه اینجوری یه روز 4 تا کتاب!!

2-با خوندن هر روز 4 تا کتاب اصلا نمیتونه هر کدوم رو به خوبی پیش ببره و یه روند کند و لاک پشتی رو دنبال میکنه و این باعث میشه که از لحاظ انگیزشی پایین بیاد و در نتیجه استرس و اضطراب بیاد.

سیر اندیشه ها فکر نکنم کسی مشکل داشته باشه چون روان توضیح داده و قابل درک و خوب تو ذهن میره.(من کامل خوندمش)

روش تحقیق یکم سخته و سنگین و نا مفهوم. من موندم چرا این کتاب باید خود خوان باشه در صورتی که نیاز به کلاس داره واستاد که توضیح بده.به هر حال باید چند بار بخونی تا درک کنی(کامل خوندمش)

حکمت هنرهای اسلامی یه کتاب سنگین و کاملا فلسفی و... خییییلی هم وقت میگیره تا تمامش کنی ,نامفهوم و فلسفیه.(کامل خوندمش)

نظریه طراحی اینجور که فهمیدم مثل روش تحقیق هست.اینم سنگینه و یکم سخت.من تازه شروع کردم اینو...

دوستان اون کتابایی که کامل خوندم اگه سوالی داشتن بپرسن تا جواب بدم...

شايد حق با شما باشه
مزيتي كه اين روش داره عدم خستگي و مرور چندين باره ي يك مطلب هست
درسته كه كتابا يكم سنگينه اما خيليم گندش نكنيم ديگه ميخونيم اسون ميشه
بعدم كه خيالت راحت هيچ استايد نمياد سر كلاس روش تحقيق يا هر چيز ديگه رو درس بده چون خودشونم اين منبع پيشنهادي رو قبول ندارن
احتمال زياد تا دو سال اينده روش تحقيق عيني فر جاشو بده يه يه كتاب ديگه
استاد خوشنويسم گفتن من واسه حكمت هنر جزوه خودمو دارم اما چون پي ان يو مشخص كرده مجبورين اينو بخونين
البته به نظرم حكمت هنر سخت نيس
به نظرم سخت تر از همش نظريه و روشهاي طراحيه
حالا بهتره به جاي بحث سر سخت و اسوني بخونيمش ببينم كدومتون ترم بهمن ميشين همكلاسي

pinkbig

عضو جدید
سلام ببخشید کسی فایل دانلود این 4 تا کتاب شو داره؟میخواستم ببینم چطوره کتابش ،از عهدم برمیاد که بخونم؟! نمیخواستم بیخودی هزینه کنم!

بالا