كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

arrow

عضو جدید
تو هم ادم نون به نرخ روز خوری هستی ...
منچستر یه تیم پر طرفداره ... مثه پرسپولیس ...
یه تیم با بازیکنان ملی و بزرگ ... مثه پرسپولیس ...
پرتماشاگرترین بازی لیگ ایران که هفته اخر لیگ پنجم بین استقلال و برق برگزار شد با صد و ده هزار نفر تماشاگر که سی هزار نفر پشت درهای بسته موندن

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ کم آوردی کم آوردی کم آوردی لنگی

من با شما حرف زدم؟؟؟
در ضمن کل کل کردن با توهین کردن فرق میکنه ...
اینجا باشگاه مهندسان ...
و فک میکنم این واسه شما هضمش سخت باشه ...
البته زیاد نباید از استقلالیا انتظار داشت ...
موفق باشید ../.

arrow

عضو جدید
داداش محمد گاهی وقت ها نباید جواب ادم های بی منطق رو داد... ادم های ک هیچی از فوتبال سر در نمیارن;)

arrow

عضو جدید
چند سال پیش هم عربستان رفت جام جهانی ... 8 تا از آلمان خورد ...
حالا افتخار کنه یا حقارت ؟
استقلال رو با عربستان مقایسه میکنی... عربستان قهرمانی تو اون مسابقات را داره... نه نداره... ولی برزیل داره میتونی استقلال را با برزیل مقایسه کنی

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با شما حرف زدم؟؟؟
در ضمن کل کل کردن با توهین کردن فرق میکنه ...
اینجا باشگاه مهندسان ...
و فک میکنم این واسه شما هضمش سخت باشه ...
البته زیاد نباید از استقلالیا انتظار داشت ...
موفق باشید ../.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش محمد گاهی وقت ها نباید جواب ادم های بی منطق رو داد... ادم های ک هیچی از فوتبال سر در نمیارن;)

نه که نمیدم ؟
حوصله کل کل رو ندارم
اصلا لنگی جماعت ارزششو نداره که بخوام باهاشون کل کل کنم که قربونت:cool:

arrow

عضو جدید
نه که نمیدم ؟
حوصله کل کل رو ندارم
اصلا لنگی جماعت ارزششو نداره که بخوام باهاشون کل کل کنم که قربونت:cool:
میدونی چیه بخدا اگه ادم کمی منطقی فکر کنه خیلی خوبه... میگن شما ابروی ایران رو بردین... میگم چرا میگن رفتین چهارتا خوردی.
به مولا اگه کسی بازی را دیده باشه چنین چیزی رو نمیگه استقلال خیلی از سئول سرتر بود. بعدشم رفتن تو جمع چها تیم اسیا کار کوچیکیه.
میگن شما قرعه خوبی نصیبتون شد... نمیگن که در گروه مرگ به عنوان تیم اول امدیم بالا.
و....

عسل کوچولو

عضو جدید
کلا لنگیا هر چی بخوان می گن بعد که کم می یارن می گم توهین کردین
تقصیر ما استقلالیاست که خودمونو با اینا یکی می کنیم می یایم باهاشون حرف می زنیم ما کجا اونا کجا تیمی که پرافتخار ترین تیمی که تو کل ادوار لیگ برتر از نظر امیتازی
تیمی که 2 ستاره کجا تیمی که رده ششم رو فقط داره کجا

عسل کوچولو

عضو جدید
میدونی چیه بخدا اگه ادم کمی منطقی فکر کنه خیلی خوبه... میگن شما ابروی ایران رو بردین... میگم چرا میگن رفتین چهارتا خوردی.
به مولا اگه کسی بازی را دیده باشه چنین چیزی رو نمیگه استقلال خیلی از سئول سرتر بود. بعدشم رفتن تو جمع چها تیم اسیا کار کوچیکیه.
میگن شما قرعه خوبی نصیبتون شد... نمیگن که در گروه مرگ به عنوان تیم اول امدیم بالا.
و....

arrow جان اینا از حسودیشونه اینا به اینکه با صبا مساوی می کنن افتخار می کنن چه برسه اگه بیاین تو گروهی اسیا دیگه بدتر از اون بیاین تو 4 تیم

arrow

عضو جدید
کلا لنگیا هر چی بخوان می گن بعد که کم می یارن می گم توهین کردین
تقصیر ما استقلالیاست که خودمونو با اینا یکی می کنیم می یایم باهاشون حرف می زنیم ما کجا اونا کجا تیمی که پرافتخار ترین تیمی که تو کل ادوار لیگ برتر از نظر امیتازی
تیمی که 2 ستاره کجا تیمی که رده ششم رو فقط داره کجا
دقیقا اون خط اول به نکته جالبی اشاره کردی.
به خدا ادم میمونه که تیمی ک تو اسیا فینالشو ندیده داره میگه ک سرتر از تیمی که دو بار قهرمان شده هستم. لنگیا اصن نباید در مورد اسیا صحبت کنن.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2][/h][h=2]حجازی: بادمجان دور قابچین‌ها می‌گویند استقلال در آسیا موفق بود/ 4 گل از سئول خوردند 14 گل نخوردند[/h]آتیلا حجازی مربی سابق استقلال معتقد است که بعضی‌ها می‌خواهند حضور استقلال در جمع 4 تیم برتر آسیا را یک اتفاق موفقیت آمیز توصیف کرده و حتی آن را با قهرمانی این تیم در آسیا مقایسه کنند. به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از عدم راهیابی استقلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهارنظرهای مختلفی در خصوص عملکرد این تیم مطرح شد. حجازی در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این سوال که آیا از نظر شما حضور استقلال در جمع 4 تیم برتر آسیا نتیجه موفقیت‌آمیزی است گفت:« من نمی‌دانم بعضی از آقایان چگونه رویشان می‌شود مصاحبه می‌کنند و از موفقیت استقلال حرف می‌زنند. آقایان طوری حرف می‌زنند که استقلال حتما قهرمان شده و ما خبر نداریم. شما فراموش نکنید که تیمی مثل سپاهان و همچنین ذوب آهن به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده‌اند ولی اینطور حرف نزدند. خیلی عجیب است که این آقایان از موفقیت استقلال صحبت می‌کنند.»
حجازی در قسمت دیگری از حرف‌هایش افزود:« استقلال در این رقابت‌ها با قرعه بسیار خوبی مواجه شد. این تیم در مرحله حذفی ابتدا با الشباب امارات بازی کرد که تیم بسیار ضعیفی بود، تیمی که مطمئنا جزو تیم‌های درجه سه آسیا محسوب می‌شد. بعد از عبور از این تیم، استقلال با بوریرام بازی کرد که سابقه روشنی در آسیا ندارد و این بازی هم برای استقلال سخت نبود. این تیم فقط دو حریف پرقدرت داشت که یکی الهلال عربستان و دیگری اف سی سئول کره جنوبی بود که به هر دو تیم باخت. استقلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت 4 گل از تیم کره‌ای خورد و 14 گل نخورد.»
حجازی افزود:«من معتقدم بعضی‌ها که بادمجان دور قابچین هستند می‌خواهند از موفقیت استقلال حرف بزنند در حالی که همه مردم دیدند در مجموع بازی رفت و برگشت کدام تیم برتر بود. واقعا چرا آقایان مردم را احمق فرض می‌کنند و می‌گویند استقلال مقابل تیم کره‌ای مستحق برد بود. همه دیدند کدام تیم برتر بود و این عوام‌فریبی‌ها به هیچ عنوان قشنگ نیست. الان یک بقال یا یک میوه‌فروش هم به خوبی فوتبال می‌فهمد و بهتر است ما با واقعیت‌ها کنار بیایم.»
حجازی در پاسخ به این سوال که اگر مربی بهتری روی نیمکت استقلال بود آیا این تیم به فینال صعود می‌کرد گفت:« نمی‌توان گفت که استقلال با مربی خارجی به فینال می‌رفت و هیچ تضمینی در این زمینه وجود ندارد. شما می‌بینید که کارلوس کروش هیچ تغییر یا تنوع تاکتیکی در تیم ملی ایران به وجود نیاورد چون فوتبال ما مشکلات خاص خودش را دارد و همه دیدند که ما در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی چگونه بازی کردیم. فوتبال ما همین است و حتی مربی بزرگ خارجی هم نمی‌تواند تاثیر خاصی داشته باشد. ما وقتی یک استادیوم استاندارد نداریم اصلا نباید از فوتبال حرف بزنیم.»
حجازی با اشاره به نایب قهرمانی آسیا با مربیگری پدرش افزود:« استقلال آن سال نایب قهرمان شد ولی خیلی‌ها گریه می‌کردند و ناراحت بودند که چرا این تیم قهرمان نشده است. حالا که استقلال حتی به فینال هم راه پیدا نکرده است نمی‌دانم چرا بعضی‌ها بی‌جهت خوشحالی می‌کنند و آن را یک موفقیت بزرگ می‌دانند. مطمئنا این مسائل نشان می‌دهد که داستان‌هایی وجود دارد و من دوست ندارم زیاد آن را باز کنم.»
اینم بازیکن سابق خودتون شماره ش 125 اگه دوست داشتید حتما بهش زنگ بزنید:biggrin:

aliiagh

عضو جدید
دوستان استقلالی لطفا یه نگاه به ادبیاتی که بکار می برید بندازید بعد راجع به اینکه کی ارزششو داره باهاش حرف بزنی یا نزنی قضاوت کنید. به هر حال شخصیت هر نفر تو حرف زدنش مشخص میشه نه تو من من کردن هاش.

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
دوست عزیز این که من یه خورده تند رفتم حق با شماست. آخه هیچ فک نمی کردم یکی مثل خودم ( که شما باشید ) به تورم بخوره. آخه اگه پست های قبلی من رو خونده باشی با چند تا از طرفدارای استقلال ما اومدیم بحث کنیم هی ما هر چی از در احترام وارد شدیم دوستان شما از اون یکی در وارد می شدن و این هم اولین پست من بود که با یه چنین لحنی اومدم. آخه فک کردم قرار نیست پست بنده رو شما بخونید و قراره همون دوستان استقلالی سابق بخونن. این لحن هم بخاطر این بود که دیگه خونم اساسی جوش اومده بود بابت دوستان شما بخاطر بی احترامی هاشون. وگرنه اگه پست های بنده رو کامل بخونی شاید قضاوت بهتری کنی و با خوندن یه پست برچسب بدزبانی به کسی نچسپونی.

زود قضاوت نکنیم.......................

ببینید دوست عزیز در صورتی که اونها هم بد صحبت کرده باشن شما بد صحبت نکن ... لازم به جواب دادن نیست مثلا من در قبال اون صحبت های شما چی کار کردم اومدم از کریمی و دایی و باقری بد گفتم ... نه ... من خودم هر روز این به این تاپیک یه سر می زنم ..تا حالا صد بار خواستم جواب بدم ولی این کار رو نکردم ... طرفدارای شما منطق عجیبی دارند .. مثلا ما می گیم اومدیم بالا تو آسیا طرفداری شما میگن 6تایی ها .. تو لیگ میام بالا بازم می گن 6 تایی ها .. حاشیه درست می کنند میگین 6 تایی .. از بازی ها می گیم بازم 6 تایی ...
بعضی وقتها فکر می کنم اگر این 6 تا گل نبود طرفدارای شما چیکار می کردند ... خب به نظرتون اعصاب خوردی نداره ... وقتی فرضا من میام و می گم از فلان تیم باختم یا بردم . بهتره درباره مسایل فنی و .. تیم صحبت شه نه فوری بگن 6 تایی ها .. اگگه هم کسی حرفی واسه گفتن نداره خب نگه .. حتما که لازم نیست نظر داد و گفت 6 تایی ها ...

ببینید اینجا یه دنیای مجازی هست و کسی رو در رو کسی رو نمی بینه پس بهتره با درست کردن شخصیت خودمون رو نگه داریم (نه فقط به هم تیمی های شما بلکه به استقلالی ها هم می گم) اگر شما این صحبت های بالا رو نمی کردید من به هیچ وجه دیگه با شما صحبت نمی کردم چون فکر می کردم شما یه آدم بددهن هستید که هر چی از دهنتون می یاد می گید ...
خوشحالم که گفتید و اقلا دیدم عوض شد و این سوء تفاهم رفع شد.
متوجه اید چقدر صحبت یک نفر می تونه تاثیر داشته باشه .... شما همیشه طور صحبت کنید که اگر یه نفر هم واسه اولین بار اومد نگه نگاه طرفداری فلان تیم .. نه واسه تیم شما به هم تیمی های خودم استقلالی ها هم عرض می کنم ... اصلا لازم نیست خشونت نشون بدید .. با تشکر.

در ضمن لطفا یه نگاه هم به تاپیک طرفدارای تیمتون هم بندازید لطفا .................
بله خب همه جور آدم پیدا میشه ...
فقط همون صحبت های بالا رو توصیه می کنم ... واسم هم فرقی نداره .. به همه تیم ها ....
ورزش اساسش رفاقته نه رقابت .. این شعر رو از دیستان به ما یاد دادن ...

خانم محترم اینجا بهتره از این حرفا نزنید یکی دو صفحه قبل رو بخون ببین دوستاتون چطوری از خجالت پرسپولیس و پرسپولیسیا دراومدن .. البته برای من مهم نیست و بنظرم هر کسی با هر حرفی شخصیت خودش رو نشون میده و مهم اینه که خودم شبیه اونا نشم .. چند صفحه قبل هم من یه پست فوتبالی ارسال کردم که دیدم تو جواب طرف مقابل هر چی لایق خودش و شخصیتشه نوشته .. یکی که جنبه ش پایینه و نمیتونه درست حرف بزنه فکر میکنه به ما بگه لنگی دیگه روی بچه های رو کم کرده و کسی حریفش نیست ..نمیدونه که فقط داره شعورش رو نشون میده ..
شما که اینو دیدی بد نبود اونا رو هم ببینی ..درمورد اینکه کی آماده تره هم آمار نشون میده کاملا :D .. حالا زیاد مهم نیست و منم نمیخوام از کریمی تعریف تمجید بیخود کنم ...

ببین دوست عزیزم .. من در صحبت های بالا گفتم همه چیز رو و نظرم ... من نمی تونم به همه استقلالی ها بگم نیایید و .. و همچنین شما هم به تمام پرس ها نمی تونید بگید ...
دقیقا نظر منم همینه ...
نمی دونم به شتانس برمی گرده هر وقت من اومدم این تاپیک از ناسزاهای هم تیمی های شما شنیدم ....
چقد جالب که چند مدتها پیش یکی از دوستان داشت می گفت من از فوتبال خوشم نمی یاد چیه که این قدر این به اون میگه لنگی و اونم میگه کیسه و ...(آدم میاد به دوستش این حرفا رو می زنه؟) منم گفتم هیچ وقت یاد ندارم به دوستانم همچین القابی رو گفته باشم .. حد این فوتبال فقط خنده و سربه سر گذاشتن دوستان پرسی ام هست .. فقط همین ...
ببینید دید یک انسان بی طرفدار چی هست از ما فوتبالی ها ... واسه همینه که می گم در صحبت کردن کمال دقت رو کند ...

فعلا که خودتون پنچر شدید و آبروی فوتبال ایرانو توآسیا بردین !
4 تا از کره ... رفتو برگشت !!!!

ببخشید حتما در آینده وقتی انشالله صد سال یا 120 سال دیگه اومدید آسیا شما 6 تا بزنید تا یاد و خاطره 6 تایی های ما هم زنده بشه ....

برای شما که تو کف ما هستین داره ...
نبود جباری میخاس به هر شرایطی خودشو به پرسپولیس اول فصل بندازه ... که شکر خدا سردار باهوش بود و از نقشه شومتون خبر داشت !

عاقا بیا برو ... خدا روزیتو جای دیگه بده ... این حرفا کدومه .... جباری فقط سر لج و لج بازی این طور سرش اومد ...

:D
هه ...
شما اول برید آبروریزی که راه انداختینو جمع کنید بعد بیایید اینجا ...
با تشکــر ../.

فکر نمی کنم تا اون مرحله رفتن ما آبروریزی محسوب شده باشه .... برد و باخت طبیعت فوتباله ...
آبروریزی کلمه درستی نیست ...

که شما دو سه روز پیش ثابت کردید ندارید ... لیاقت !
فقط یه سهمیه از ایران رو سوختید !
اونم چی ..با حقارت تمام در مقابل کره .

نه نه ... ببینید ما باختیم ولی گزارش آخر خبرنگار رو اگه مشاهده کرده باشید همه طرفدارا بعد از بازی هم موندند و استقلال رو تشویق کردند .. این نماد یه طرفدار واقعیه و گفتن دستشون هم درد نکنه تا اینجا اومدن ....
مثلا نرفتند کل اتوبوسای شرکت واحد رو حزغاله کنند ....

arrow

عضو جدید
به نظر من تمام مشکلات از اونجایی شروع میشه ک افرادی ک اصن چیزی از فوتبال نمیدونن میان اینجا نظر میدن.
دوست خوبمون دانشجوی کامپیوتر به نکته جالبی اشاره کرد مثلا یکی میاد میگه تو اسیا ما رفتیم تو چهار تا اون یکی میاد میگه 6 تایی.

aliiagh

عضو جدید
به نظر من تمام مشکلات از اونجایی شروع میشه ک افرادی ک اصن چیزی از فوتبال نمیدونن میان اینجا نظر میدن.
دوست خوبمون دانشجوی کامپیوتر به نکته جالبی اشاره کرد مثلا یکی میاد میگه تو اسیا ما رفتیم تو چهار تا اون یکی میاد میگه 6 تایی.

بعععععععععله. ولی خوبه یاد بگیریم دیگه مشکلات رو کشدارش نکنیم که بعضی ها متاسفانه توی پست هاشون دقیقا همین کار رو کردند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم بازیکن سابق خودتون شماره ش 125 اگه دوست داشتید حتما بهش زنگ بزنید:biggrin:

اصغر آقای عزیز چه خوب بود یه نگاهی هم به نظرات محمد مایلی کهن تو این یکی دو روزه بندازی
بخصوص اونجایی که گفته و اشاره کرده وقتی کسی ادعا میکنه که فلان داور به ما فلان پیشنهاد رو داده لابد سابقه قبلی داشتن که باهاشون تماس گرفته
و اینکه همین محمد مایلی کهن گفته پرسپولیس علی اصغری بازی میکنه
فقط نظرات بعضی از استقلالیا بر ضد خودشون صادقه؟؟
------------------------
یا جایی چند نفر (و نه همه استقلالیا) نظرشون این بوده که بوریرام قوی تر بوده از اف سی سئول ، نظرات اونا دیده میشه و نسبت داده میشه به همه استقلالیا اما نظرات اکثرشون که اشاره کردن اف سی سئول قوی تر بوده اصلا به حساب نمیاد
مشکل اینجا بوده که پرسپولیسیا فقط تیم ملی 98 رو میبینن و سالهاست دارن بهش اشاره میکنن و ... اما تا استقلالیا گفتن این تیم ملی فعلیم استقلالی بیشتر داشته بهشون بر خورده

arrow

عضو جدید
من موندم لنگی ها به چه چیزشون مینازن؟
11 بازیکن استقلالی سابقه حضور در جام جهانی را دارن در صورتی لنگی ها 10 بازیکنشون سابقه حضور در جام جهانی را دارن.
بازیم سرورتون استقلال بالاتره.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیزم .. من در صحبت های بالا گفتم همه چیز رو و نظرم ... من نمی تونم به همه استقلالی ها بگم نیایید و .. و همچنین شما هم به تمام پرس ها نمی تونید بگید ...
دقیقا نظر منم همینه ...
نمی دونم به شتانس برمی گرده هر وقت من اومدم این تاپیک از ناسزاهای هم تیمی های شما شنیدم ....
چقد جالب که چند مدتها پیش یکی از دوستان داشت می گفت من از فوتبال خوشم نمی یاد چیه که این قدر این به اون میگه لنگی و اونم میگه کیسه و ...(آدم میاد به دوستش این حرفا رو می زنه؟) منم گفتم هیچ وقت یاد ندارم به دوستانم همچین القابی رو گفته باشم .. حد این فوتبال فقط خنده و سربه سر گذاشتن دوستان پرسی ام هست .. فقط همین ...
ببینید دید یک انسان بی طرفدار چی هست از ما فوتبالی ها ... واسه همینه که می گم در صحبت کردن کمال دقت رو کند ...
الان چی ؟ صفحه قبل رو بخون بازم ناسزای هم تیمی های ماست ؟؟ مشکل اینه که شما نمیخواید ببینید متاسفانه ..
حالا زیاد مهم نیست گفتم که من هم به اینایی که میان شخصیتشون رو نشون میدن اهمیت نمیدم حالا طرف میخواد هزار بار اینجا بنویسه لنگی یا بگه میسوزین و غیره .. و بنظرم این مشکل خودشه که اینقد از پرسپولیس عصبانیه..یا اینکه جوابی نداره بده بد و بیراه میگه و برای من اهمیتی نداره ..
منم اینجا دوستای خوب طرفدار اس دارم (چون شما به تیم ما میگی پرس من هم مقابل به مثل میکنم :D) و برای دوستای اسی خودم حداقل اینقد احترام قائل هستم که پای پستایی که توهین باشه به تیمشون رو تشکر نزنم .. بقیه هم میتونن هرچقد خواستن اینجا فحش بدن چیزی از ما کم نمیشه شاید خودشون یکم آروم شدن .. خوشحالم که با وجود اینکه چند ساله تیممون خوب نبوده هنوزم اینقد خار تو چشم دشمناش هست که عصبانیشون کنه و از شدت ناراحتی بد وبیراه بگن

یا جایی چند نفر (و نه همه استقلالیا) نظرشون این بوده که بوریرام قوی تر بوده از اف سی سئول ، نظرات اونا دیده میشه و نسبت داده میشه به همه استقلالیا اما نظرات اکثرشون که اشاره کردن اف سی سئول قوی تر بوده اصلا به حساب نمیاد
مشکل اینجا بوده که پرسپولیسیا فقط تیم ملی 98 رو میبینن و سالهاست دارن بهش اشاره میکنن و ... اما تا استقلالیا گفتن این تیم ملی فعلیم استقلالی بیشتر داشته بهشون بر خورده
اینجا دیگه باید از منطقت استفاده کنی خو .. اصلا تیم بود اون بوریرام خدایی هر کی بازی رو دیده باشه میفهمه سطحشون در چه حد بود بازیکناشون خودشون خودشونو مصدوم میکردن بعد یه عده میگن بوری بهتر از سئول بود !!!!! حتما چون اس از بوریرام برد و از سئول 4 تا خورد بوریرام بهتر بود !!
بعد ببین تفاوت اون تیم 98 و تیم الان زمین تا اسمونه .. الان تیم ملی برا بردن لبنان جشن ملی میگیره ببین استقلالیا چه بلایی سر تیم ملیمون اوردن :D ..تازه همینا هم به لطف مصدوم شدن پولادی و اشکان دعوت شدن به تیم ملی و نه بر اساس شایستگی خودشون..

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
شما که پیش تیم بنگلادشی داغون شدین
می دونم واستون خیلی سخت که بین 4 تیم باشین شما ارزوتون این که بیاین تو اسیا تو همون مرحله گروهی حذف بشین
باختن از تیم بنگلادشی شرف داره به باختن به تولی پرس تو استادیوم آزادی .. همون که نشانه پاکیزگی بود !!
البته بگذریم از افتخارآفرینیای برون مرزیتون مثل باخت 4 به یک به نوف باخور ازبکستان ..
دو تا تیم درجه 3 آسیا رو حذف کردین و بعدش 4 تا خوردین .. والا ما بودیم دیگه دربارش حرف نمیزدیم شجاعت شما زیاده که میای اینجا با افتخار از 4تایی که خوردین حرف میزنی .. البته شاید تجربه س دیگه عادی شدی .. نوف باخور و اینا :دی

arrow

عضو جدید
الان چی ؟ صفحه قبل رو بخون بازم ناسزای هم تیمی های ماست ؟؟ مشکل اینه که شما نمیخواید ببینید متاسفانه ..
حالا زیاد مهم نیست گفتم که من هم به اینایی که میان شخصیتشون رو نشون میدن اهمیت نمیدم حالا طرف میخواد هزار بار اینجا بنویسه لنگی یا بگه میسوزین و غیره .. و بنظرم این مشکل خودشه که اینقد از پرسپولیس عصبانیه..یا اینکه جوابی نداره بده بد و بیراه میگه و برای من اهمیتی نداره ..
منم اینجا دوستای خوب طرفدار اس دارم (چون شما به تیم ما میگی پرس من هم مقابل به مثل میکنم :D) و برای دوستای اسی خودم حداقل اینقد احترام قائل هستم که پای پستایی که توهین باشه به تیمشون رو تشکر نزنم .. بقیه هم میتونن هرچقد خواستن اینجا فحش بدن چیزی از ما کم نمیشه شاید خودشون یکم آروم شدن .. خوشحالم که با وجود اینکه چند ساله تیممون خوب نبوده هنوزم اینقد خار تو چشم دشمناش هست که عصبانیشون کنه و از شدت ناراحتی بد وبیراه بگن

اینجا دیگه باید از منطقت استفاده کنی خو .. اصلا تیم بود اون بوریرام خدایی هر کی بازی رو دیده باشه میفهمه سطحشون در چه حد بود بازیکناشون خودشون خودشونو مصدوم میکردن بعد یه عده میگن بوری بهتر از سئول بود !!!!! حتما چون اس از بوریرام برد و از سئول 4 تا خورد بوریرام بهتر بود !!
بعد ببین تفاوت اون تیم 98 و تیم الان زمین تا اسمونه .. الان تیم ملی برا بردن لبنان جشن ملی میگیره ببین استقلالیا چه بلایی سر تیم ملیمون اوردن :D ..تازه همینا هم به لطف مصدوم شدن پولادی و اشکان دعوت شدن به تیم ملی و نه بر اساس شایستگی خودشون..
تو نباید ناراحت بشی که کسی بهت میگه لنگی این نماد باشگاهتونو که مدیرعاملتون هم با افتخار اعلام کردش:w15:
داداش من شما اصن افتخاراتتون در حد ما نیس ک اعصبانی بشیم... بخدا ادم های ک اطلاعات نداره میان این جا حرف های میزنن که ادم شاخ در میاره.

arrow

عضو جدید
باختن از تیم بنگلادشی شرف داره به باختن به تولی پرس تو استادیوم آزادی .. همون که نشانه پاکیزگی بود !!
البته بگذریم از افتخارآفرینیای برون مرزیتون مثل باخت 4 به یک به نوف باخور ازبکستان ..
دو تا تیم درجه 3 آسیا رو حذف کردین و بعدش 4 تا خوردین .. والا ما بودیم دیگه دربارش حرف نمیزدیم شجاعت شما زیاده که میای اینجا با افتخار از 4تایی که خوردین حرف میزنی .. البته شاید تجربه س دیگه عادی شدی .. نوف باخور و اینا :دی
باز لنگی ها دارن حرف های غیر منطقی میزنن.
1.فوتبال بنگلادش رو داری با فوتبال ازبکستان قیاس میکنی
2.استقلال بازی برگشت این تیم رو با نتیجه 3 بر 0 شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد
3.استقلال در گروه مرگ لیگ اسیا اول شد... نمیدونم چطور تو این تیم ها را تیم های درجه سه اسیا حساب میکنی
4.شما فعلا جای ما نیستی پس صحبت نکن.منظور حضور در چهار تیم برتر اسیاست. منظورم دوتا ستاره روی سینه ماست. هر وقت رفتین فینال اسیا بیا در مورد لیگ اسیا نظر بده.

عسل کوچولو

عضو جدید
تو نباید ناراحت بشی که کسی بهت میگه لنگی این نماد باشگاهتونو که مدیرعاملتون هم با افتخار اعلام کردش:w15:
داداش من شما اصن افتخاراتتون در حد ما نیس ک اعصبانی بشیم... بخدا ادم های ک اطلاعات نداره میان این جا حرف های میزنن که ادم شاخ در میاره.

با شما موافقم arrow جان

arrow

عضو جدید
تنها قهرمانی علی دایی در لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی به دست آمد که همه آن را به خاطر دارند، او در حالی در زمین شلوغ انقلاب در کرج ناگهان از فوتبال برای همیشه خداحافظی کرد که موج بلند این خبر، "خبر پایان بازیگری بهترین گلزن تاریخ فوتبال ایران" روی همه حقایق سایه انداخت، حقایقی که البته فوتبال همواره آنها را زیر بال‌های خود پنهان می‌کند.
اما ماجرا چه بود؟ چند روز پیش فیروز کریمی سرمربی استقلال اهواز در برنامه ورزش از نگاه دو قهرمانی سایپا را در لیگ تبریک گفته بود او که در آن برنامه کنار علی دایی نشسته بود با اشاره‌ای به بازی دو روز پیش مقابل مس کرمان در یک هفته مانده به پایان لیگ گفت که پذیرفته است تیمش دیگر قهرمان لیگ نخواهد شد.
فیروز در آ ن روز به طور عجیبی آرام بود؛ چه، مدیران استقلال اهواز گفته بودند مسابقه‌ای که تمام شده، تمام شده و دیگر نمی‌شود به گذشته برگشت پس کریمی بی‌خیال آنچه در بازی تعیین کننده این تیم رخ داده بود. کنار دایی نشست و قهرمانی را به او تبریک گفت .
آن روزها ، در بحبوحه قهرمانی سایپا در لیگ و جوی که علیه صمد مرفاوی وجود داشت، اتفاق بسیار مهمی افتاد که قهرمان لیگ در آن تغییر کرد ."قهرمان" البته در جبهه‌ای دیگر به بازی( مقابل استقلال) مشغول بود اما امدادهای غیبی و امواج‌های مثبت در تهران - اهواز به دادش رسید. این ، تصمیم تعیین‌کننده داور بازی مس و استقلال اهواز در اهوازبود. یک تصمیم فراموش شده که آن وقتها واکنش جامعه فوتبال به آن در حد خطای داوری و نه بیشتر بود ؛ بی حرفی از رشوه و فساد .

قهرمانی سایپا کار بزرگی بود که بعد از پیروزی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی و برد در بازی آخر مقابل مس کرمان در کرج اتفاق افتاد، بعد از همین مسابقه آخری بود که علی دایی برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد و به عنوان سرمربی تمام وقت کار خود را آغاز کرد.

شاید گذر زمان این صحنه را از ذهن شما برده باشد اما در لحظات آخر بازی استقلال – مس بود که ضربه سر علی مولایی مهاجم مس روی تیر دروازه نشست و به بیرون آمد. اما بابک داوری (اسم را نگاه کنید!) کمک خداداد افشاریان ضربه را داخل تشخیص داد و افشاریان هم با اتخاذ عجیبترین تصمیم عمر داوری‌اش وسط زمین را نشان داد تا بازیکنان مس در آغوش هم قرار بگیرند و استقلال اهواز قهرمانی را از دست بدهد. بله ، این فوتبال است اگر چه بعدها گفتند بابک داوری بچه محله علی دایی در اردبیل هست و به او علاقه داشته اما هیچ وقت اثبات نشد که چرا این خطای فاحش قهرمانی را از فیروز کریمی و تیم خوب استقلال اهواز گرفت؟ تیمی که شاید آن قهرمانی تاثیر عجیب و غریبی در سرنوشتش می‌گذاشت. تیمی درخشان و شایسته که دو سال بعد در کوران اتفاقات سیاسی و اجتماعی نزول کرد و از دست رفت ... در حالی که قهرمانی و آسیایی شدن آنها را به شرایط دیگری می‌برد.
نکته مهم ، و جالب در آن اوقات ، محبوبیت سایپا بود تیمی که با استفاده از غیبت پرسپولیس در کورس ، و با توجه با بازگشت دایی ، تیم مورد علاقه ورزشی نویسها و پرسپولیسی ها شد و بنابراین قهرمانی اش گرامی داشته شد ، در حالیکه قهرمان واقعی در غم خود مدفون می شد.
خب، مرور این داستان قدیمی فقط برای این بود از خاطر نبریم خطاهای داوری تنها علیه ما رخ نداده است. حتی گاهی این خطاها آنقدر بزرگ و مشهود بوده که ما را به مهمترین افتخار دوران مربیگری‌مان رسانده است. البته شکی نیست که دایی در آن خطا دخالتی نداشته اما وقتش رسیده از خودمان سوال کنیم آیا مدیران استقلال اهواز نمی‌توانستند در آن روز خاص آسمان را به زمین بدوزند یا جنجالی مشابه علی دایی را به راه بیاندارند؟
یادمان باشد تازه آن روز نه هفته دوازدهم لیگ که بعدتر از این حرف‌ها بود، در اوج رقابت یک هفته مانده به آخر لیگ و سوتی که سرنوشت یک شهر و علاقمندانش را تغییر داد. راستی چرا نه فیروز کریمی و نه مدیران استقلال اهواز در آن روز کسی را متهم نکردند؟
راستی چه کسی از علی شفیعی‌زاده خبر دارد؟ اگر او داستانی مشابه علی دایی اما مقابل او داشته باشد چطور؟ آن وقت چطور؟
منبع: لنگ سوراخ کن

GAME_OVER

کاربر ممتاز

فتل هم گفت کلاه قرمزی از استقلال جذابتره..جباری هم گفت استقلال مسخره س..بگذریم از اون همه حرفی که روشن میزنه .. منظور رویانیان کاملا چیز دیگه ای بود بهرحال بهتر از جک تریدی و آمپول و دوپینگه که..
اطلاعات ؟؟؟ خیلی منم منم میکنی فکر کردی بیای اینجا چارتا حرف مثل بچه های زیر 13 سال بزنی خیلی بزرگ میشی
باز لنگی ها دارن حرف های غیر منطقی میزنن.
1.فوتبال بنگلادش رو داری با فوتبال ازبکستان قیاس میکنی
2.استقلال بازی برگشت این تیم رو با نتیجه 3 بر 0 شکست داد و به مرحله بعد صعود کرد
3.استقلال در گروه مرگ لیگ اسیا اول شد... نمیدونم چطور تو این تیم ها را تیم های درجه سه اسیا حساب میکنی
4.شما فعلا جای ما نیستی پس صحبت نکن.منظور حضور در چهار تیم برتر اسیاست. منظورم دوتا ستاره روی سینه ماست. هر وقت رفتین فینال اسیا بیا در مورد لیگ اسیا نظر بده.
اره یادم رفت لیگ ازبکستان جز بهترین لیگای دنیاست .. !!
درجه 3 الشباب و بوریرام رو منظورم بود که از نظر شماها در حد بایرن و بارسلونا هستن ..!!
بله کاملا مشخصه حرص نمیخوری :biggrin:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
خیلی جالبه یه اتفاقی افتاده و پرسپولیس مدارکی داره که فکر میکنه میتونه دست یه عده ادم فاسد رو رو کنه و دایی و رویانیان کاری کردن که این قضیه به مقامات قضایی کشیده بشه و امروز هم رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفته خیلی از این رشوه بگیرها رو شناسایی هم کردیم .. هممون هم میدونیم دلالی و رشوه گرفتن و فساد تو فوتبال ما هست .. حالا من نمیدونم چرا یه عده ناراحتن از اینکه این افراد شناسایی بشن و نمیخوان قضایا برملا میشه .. خیلیا هم هنوز هیچی نشده از قهرمانی حمایت میکنن و میگن نباید کسی دستشو رو کنه .. مطمئنم حتی یه هوادار پرسپولیس هم پیدا نمیشه که ناراحت بشه که دست اینا رو بشه خوبه حداقل مطمئنیم که خطایی تو کار باشگاه نبوده و ترسی هم نداریم از برملا شدن چیزی..

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز

..

خب شما هم همون صفحات رو بخون .... اوج نوشته های دوستان استقلالی بنده چیزی مثل لنگی و ... این چیزا بود ولی دوستان شما که می یان و می نویسند
لیاقت نداشتید برسید فینال ، آبروریزی کردید و حقارت و.... اینها رو هم خوندید .. اقلا اینایی اش که خودم نقل قول گرفتم ... به نظرتون ما باید چی بگیم ...
آره من قبول دارم این دوستمون خیلی زیادی شلوغ می کنند ولی فکر نمی کنم این که ما لیاقت داریم یا هر چیز دیگری رو باید یک پرسپولیسی نظر بده و بگه ... همین ...
اقلا کسی که یکی دو دوره اومده باشه بالا و سطح این بازی ها رو دنبال کرده باشه باید نظر بده ... نه هم تیمی های شما ...
باشه اصلا شما بگو ا من به دلیل اینکه طولانی بود ننوشتم پرسپولیس و یکم جدیدا عادت کردم مخفف بگم و ابتدای اسم ها رو ... (ببخشید:D)
دوست خوبم میشه بگی دقیقا چند ساله ؟:D (ناراحت نشی هاااااااااااااا فقط یه کل کل هستش با شما .. فکر نمی کنم بعد از اون قهرمانی که با قطبی داشتید دیگه چیزی باشه (البته از لحاظ کیفیت بازی عرض می کنم ... اون زمان به عنوان یک استقلالی بگم واقعا قابل تحسین بودید ولی الان چی !! خصوصا لیگ امسال ... نمی گم ما هم خیلی سطح بالا بودیم و این چیزا ولی از تیم شما
سرتر هستیم مطمئنا" ، البته همین الان جدول لیگ رو نشون ندید چون ما به دلیل بازی در آسیا ذهنمون در گیر بود و 3 بازی هم عقب بودیم.))

دوست خوبم یه بار گفتم ایشالله بعد 120 سال اگه به همون مقامم رسیدید و با همین تیم رودررو شدید اون موقع درباره اش حرف بزنید ...
خوبه واسه ما تجربه اس و واسه شما چی؟(شما تا حالا همچین جایی نرفته تیمتون که بدونید چقدر خوشحالی داره .. )

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه یه اتفاقی افتاده و پرسپولیس مدارکی داره که فکر میکنه میتونه دست یه عده ادم فاسد رو رو کنه و دایی و رویانیان کاری کردن که این قضیه به مقامات قضایی کشیده بشه و امروز هم رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفته خیلی از این رشوه بگیرها رو شناسایی هم کردیم .. هممون هم میدونیم دلالی و رشوه گرفتن و فساد تو فوتبال ما هست .. حالا من نمیدونم چرا یه عده ناراحتن از اینکه این افراد شناسایی بشن و نمیخوان قضایا برملا میشه .. خیلیا هم هنوز هیچی نشده از قهرمانی حمایت میکنن و میگن نباید کسی دستشو رو کنه .. مطمئنم حتی یه هوادار پرسپولیس هم پیدا نمیشه که ناراحت بشه که دست اینا رو بشه خوبه حداقل مطمئنیم که خطایی تو کار باشگاه نبوده و ترسی هم نداریم از برملا شدن چیزی..

بعدا کی باید رشوه گیری های نماینده های مجلس رو بررسی و شناسایی کنند ؟؟ :D

arrow

عضو جدید
فتل هم گفت کلاه قرمزی از استقلال جذابتره..جباری هم گفت استقلال مسخره س..بگذریم از اون همه حرفی که روشن میزنه .. منظور رویانیان کاملا چیز دیگه ای بود بهرحال بهتر از جک تریدی و آمپول و دوپینگه که..
اطلاعات ؟؟؟ خیلی منم منم میکنی فکر کردی بیای اینجا چارتا حرف مثل بچه های زیر 13 سال بزنی خیلی بزرگ میشی

اره یادم رفت لیگ ازبکستان جز بهترین لیگای دنیاست .. !!
درجه 3 الشباب و بوریرام رو منظورم بود که از نظر شماها در حد بایرن و بارسلونا هستن ..!!
بله کاملا مشخصه حرص نمیخوری :biggrin:
منم منم نکردم ولی مطمئنم از خیلی های که اینجا دارن کل میندازن بیشتر فوتبال رو میفهمم. ادعایی ندارم ولی اینقدر فوتبال تو سطح بالا بازی کردم ک فرق ی ادم فوتبالی با غیر فوتبالی رو بدونم. تا حالا هم به شخصیت کسی توهین نکردم ولی دوستان لنگی به شخصیت دیگران توهین میکنن. ما هم بلدیم توهین کنیم.
من که نگفتم لیگ ازبکستان بهترین لیگ دنیاست مطمئنن از لیگ بنگلادش بهتر.
چرا نیمه پر لیوان رو نمیبینی و نیمه خالی لیوان رو میبینی... استقلال بخاطر اینکه تو گروهش اول شد با تیم دوم اون گروه که الشباب بود خورد. زحمت کشید توی گروه مرگ اول شد. بعدشم همین تیم های که شما میگی بازیکن میلیون دلاری داشتن. چرا پرسپولی نمیتونه بیاد این مراحل؟ چرا پرسپولی را لیگ اسیا شرکت نمیدن؟ چرا چند ساله صدر جدول رو ندیدین؟
فقط میتونم بگم متاسفم برای کسای که به شخصیت دیگران توهین میکنن

بالا