تاپیک مخصوص نمونه کارهای شما

architectureee

عضو جدید
این کار برای مسابقه کلبه رویایی مجید آنلاین انجام شد...متاسفانه به مسابقه نرسید ولی اینقد کار لذت بخشی بود که تمومش کردم:heart:
3DMax
Fryrender
PS
لازم به ذکر هست از فتوشاپ فقط برای دادن افکت استفاده شده و رندرها خروجی خود فرای هستن

بسیار عالی
فقط این فرای رندر که گفتی چیه داستانش ؟ پلاگینه ؟ تو جیب جا میشه ؟

arch1375

عضو جدید
سلام دوست عزیز ! میشه یه کم از نورهایی که تو صحنه استفاده کردی واسمون توضیح بدی !!؟یه خواهشی دارم میشه این صحنه (فایل مکسش با نور پردازی و متریال) واسه من تازه کار بذاری تا روش کار حرفه ای هایی مثل شما دستم بیاد؟؟؟ خیلی ازت ممنون میشم.

این کار نورپردازی خوبی نداره اینو الان میگم که از چند تا استاد نظر خواهی کردم

چند تا مشکل بزرگ داره

1-چراغ های زیر سقفی به تعداد زیاده و مناسب فضای داخلی نیست
2-هالوژن ها هم تعدادش زیاده

ولی در کل پشت پنجره ها رو از Vray lightاستفاده کردم چراغ ها رو هم فکر کنم از vray lightبود خوب یادم نیست
در ضمن این فایل از سیستم حذف شده شما میتونید برای بهتر شدن کاراتون از arch interior و arch exteriorاستفاده کنین

آخرین ویرایش:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
من خیلی وارد نیستم که بخوام نظر بدم
فقط به نظرم برای یک روز آفتابی که داخل فضا دو تا چراغ هم روشنه, یه کمی فضا تاریکه!
یه ذره روشن می شد خیلی عالی بود:smile:
به نظر من متریال دهی تون خیلی خوبه ولی کاغذ دیواری رو اگه سایزشو کوچک می کردین شاید قشنگ تر می شد
البته اینها سلبقه ای است;)
در کل به نظرم کارتون خوب شده

maryam... .. .

عضو جدید
دوست عزیز ، من معماری داخلی نخوندم که بتونم نظر کارشناسانه ای بهت بدم ، ولی همین چیزایی که به نظرم میرسه میگم... .. .
رنگ کفسازی و کاغذ دیواری قرمز سفید، پشت مبل، ترکیب خیلی خوبی نشده .
به نظرم اگه دارین از رنگ قرمز توی دیوار فضاتون استفاده میکنید ، بهتر رد این رنگ در جایی از فضا هرچند کوچیک ، دیده بشه. اون دیوار کمی بی هویته ... .
از طرح تابلو خیلی خوشم نیومد ، البته این کاملا سلیقه ای ، شاید بقیه اتفاقا دوستش داشته باشن... :D
در کل چیدمان فضا خوبه ولی رنگ و طرح ها با هم همخوانی خوبی نداره... .. . به نظر من ، میتونه خیلی بهتر بشه... .. .

متوجه رابطه بین عکس پاکت سیگار و عکس فضای طراحی شده نشدم... فقط کفسازی ، مبل و میز توی عکس پاکت سیگار ، همون میزو مبل و کفسازیه عکس دیگس... و طرح روی پاکت سیگار منو یاد تابلوی روی دیوار قرمز میاندازه... .. .
در کل کارتون بد نیست.... .. . به تلاشتون ادامه بدین ، حتما موفق میشید... .. . :redface: :thumbsup2:

shiva_adibi

عضو جدید
از نظر معماری داخلی بحث نمیکنم از نظر تکنیک تری دی کف خیلی زیاد صیقلی شده از حالت طبیعی خارج شده نور فضا کمه اتصال سقف با دیوار مناسب نیست قفسه کتابها غیره طبیعی و در کل کار به نظر کارتونی باشه مثل انیمیشن شده تا واقعیت بیشتر روی متریال و نور کار کن

Amude

عضو جدید
دوست عزیز ، من معماری داخلی نخوندم که بتونم نظر کارشناسانه ای بهت بدم ، ولی همین چیزایی که به نظرم میرسه میگم... .. .
رنگ کفسازی و کاغذ دیواری قرمز سفید، پشت مبل، ترکیب خیلی خوبی نشده .
به نظرم اگه دارین از رنگ قرمز توی دیوار فضاتون استفاده میکنید ، بهتر رد این رنگ در جایی از فضا هرچند کوچیک ، دیده بشه. اون دیوار کمی بی هویته ... .
از طرح تابلو خیلی خوشم نیومد ، البته این کاملا سلیقه ای ، شاید بقیه اتفاقا دوستش داشته باشن... :D
در کل چیدمان فضا خوبه ولی رنگ و طرح ها با هم همخوانی خوبی نداره... .. . به نظر من ، میتونه خیلی بهتر بشه... .. .

متوجه رابطه بین عکس پاکت سیگار و عکس فضای طراحی شده نشدم... فقط کفسازی ، مبل و میز توی عکس پاکت سیگار ، همون میزو مبل و کفسازیه عکس دیگس... و طرح روی پاکت سیگار منو یاد تابلوی روی دیوار قرمز میاندازه... .. .
در کل کارتون بد نیست.... .. . به تلاشتون ادامه بدین ، حتما موفق میشید... .. . :redface: :thumbsup2:

ممنون از اینکه وقت گذاشتین وکارمو مورد نقد قرار دادید.
ممنون میشم در مورد رنگ بندی فضا و کلا تناسبات در طذاحی داخلی راهنماییم کنید ویا کتابی مقاله ای .... معرفی کنید.
متشکر

Amude

عضو جدید
از نظر معماری داخلی بحث نمیکنم از نظر تکنیک تری دی کف خیلی زیاد صیقلی شده از حالت طبیعی خارج شده نور فضا کمه اتصال سقف با دیوار مناسب نیست قفسه کتابها غیره طبیعی و در کل کار به نظر کارتونی باشه مثل انیمیشن شده تا واقعیت بیشتر روی متریال و نور کار کن
ممنون از اینکه وقت گذاشتین دوست عزیز
تنظیمات رفلکت کف که استفاده کردم ،بیشتر کارهای حرفه ای وآموزهشا نیز از همین تنشیمات استفاده کردن .به نظرت اگه یک مقدار بامپشو زیاد کنم بهتر نمیشه؟
برای اتصال سقف با دیوار از گچبری و یا کلا از سقف کاذب استفاده کنم؟

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
طراحی اسلاید، جلد و پوستر

wvc

عضو جدید
سلام دوستان اینها کارهای سه بعدی منه در نرم افزار اتوکد
دوست دارم نظرتون دربارش بشنوم

رندرهایی از مسجد محلمون در شهر خرمشهر

arch1375

عضو جدید
اولین مشکلت نحوه قرار گیری دوربینه اینقدر لنز دوربینو باز کردی که از حالت طبیعی بیرون رفته معمولا لنز دوربینو رو 45 تا 55 تنظیم کنی خول در میاد از نظر طراحی هم استادان دیگه بهتر میتونن نظر بدن

jentle man

عضو جدید
slm khobe be ghir az dorbin bazi jahash mesl lcd mesl un alminium meshkia sefid konid behtare be rang panel lcd bezar un cheragh balasaghf una tosh nor bezar

amini_farhang

عضو جدید
نمای خارجی - فرهنگ امینی

نمای خارجی - فرهنگ امینی

نظراتتون فراموش نشه؟

پیوست ها

• 4copy.jpg
    4copy.jpg
    49.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 6-copy.jpg
    6-copy.jpg
    62.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

iiiiman

عضو جدید
Re: نمونه کارهای:concreteman

منتظر نظرات شما
خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم نقاط ضعف کار رو بهم تذکر بدید

طراحی : آرشیکد
رندر : آرتلانتیس
زمان رندر: سه دقیقه و بانزده ثانیه
مشاهده پیوست 173418

یه چیزیم که یادم رفت نور هالوژناست.
میتونه خیلی بهتر از اون باشه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
فایل اصلاح شد
خواهش میکنم نقاط ضعفش رو بهم بگین
مشاهده پیوست 173561
سلام خیلی خوب شده.نمیشه رو متریال بیشتر کار کرد؟منظورم اینه که دیگه این بیشترن توان آرتلانتیسه؟بعد یه سوال آرتلانتیس کار میکنی؟
از بیرون هم متریال آوردی تو آرتلانتیس؟

concreteman

عضو جدید
سلام خیلی خوب شده.نمیشه رو متریال بیشتر کار کرد؟منظورم اینه که دیگه این بیشترن توان آرتلانتیسه؟بعد یه سوال آرتلانتیس کار میکنی؟
از بیرون هم متریال آوردی تو آرتلانتیس؟

ممنون که وقت گذاشتی.
چرا میشه روی متریال بیشتر کار کرد اما زمان رندر بالا میره رندر فایل اول سه دقیقه طول کشید اما رندر فایل اصلاح شده 11 دقیقه. اگه بخوام با بالاترین کیفیت متریال کار کنم زمان رندر به حدود 30 تا 50 دقیقه میرسه که من حوصله ندارم. و فکر میکنم برای مشتری هم تاثیری نداره. نکته ی دیگه هم اینه که بالاتر بردن کیفیت کار بستگی به دید طراح داره مثلا من خودم متوجه ایرادات کار اولیه نشده بودم وگر نه رفع ایراد و طبیعی تر کردن کار سخت نیست.

یعنی اگر شما حاضر باشید با دقت ریز ایرادات رو برام بنویسید بعد از چند بار تغییر کار رو تا کیفیت عکس بالا میشه برد. اما من خیلی وقتها خودم متوجه کار نمیشم.

- بله من با آرتلانتیس کار میکنم و متریال هم خودم به آرتلانتیس اضافه کردم.

concreteman

عضو جدید
سلام دوستان خوشحال میشم
منتظر نظراتتون هستم دوستان.

مشاهده پیوست 168629مشاهده پیوست 168630

کلیت فضا یه کم تاریکه.
کف با این رفککت خیلی قشنگه اما غیر واقعیه.
به نظر میرسه روی گلهای لوستر هم فراموش کردی کار کنی من که تشخیص ندادم متریالش چیه.
اما در مجموع کار کاملا حرفه اییه