[ نصب و حذف برنامه های اتوکد ]► رفع اشکال کرک اتوکد

Ehsan.Ha

متخصص نقشه برداری
کاربر ممتاز
سلام
اگر امکانش هست برای نصب اتوکد 2007 روی ویندوز 8 راهنمایی کنید
انجام نمیشه
مرسی
سلام
دوست من حیف نیست روی ویندوز 8 اتوکد 2014 نصب نکنین؟ تا قانون کپی رایت خبری نیست نصب کنین حالشو ببرین من که AutoCAD Civil3D 2014 رو خریدم 3 هزار تومن!

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من اتوکد2014 رو دانلود کردم الان تو نصبش گیج شدم نیدونم باید از کجا نصبش کنم!!!!!!!!!

میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟

مراحل نصب رو میتونید بیارید یا نه. دقیقا کجای نصب مشکل دارید؟

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام دوستان من اتوکد2014 رو دانلود کردم الان تو نصبش گیج شدم نیدونم باید از کجا نصبش کنم!!!!!!!!!

میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟

با سلام

فایلی که شما دانلود کردید ، احتمالا به صورت image هستش ، برای اینکه بتونید به صورت اتوران فعالش کنید ، اول به یه نرم افزار image خوان مثل virtual clone image نیاز دارید تا فایل رو به صورت اتوران تبدیل کنید و بعد مراحل نصبش مثل بقیه اتوکد ها هستش ، فقط help رو باید جداگانه نصب کنید .

من اینجوری متوجه شدم ، اگر غیر از این هست بفرمایید .

با تشکر

ati3254

کاربر حرفه ای
با سلام

فایلی که شما دانلود کردید ، احتمالا به صورت image هستش ، برای اینکه بتونید به صورت اتوران فعالش کنید ، اول به یه نرم افزار image خوان مثل virtual clone image نیاز دارید تا فایل رو به صورت اتوران تبدیل کنید و بعد مراحل نصبش مثل بقیه اتوکد ها هستش ، فقط help رو باید جداگانه نصب کنید .

من اینجوری متوجه شدم ، اگر غیر از این هست بفرمایید .

با تشکر

دقیقا به همین صورت مرسی از راهنماییتون!......................من با نرم افزارwinmount فایل imageباز کردم اما بازمsetup برای نصبش نداره!...................چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟

مسی..............

آخرین ویرایش:

s-a-l-i-m

عضو جدید
سلام دوستان ، یه مشکل فوری فوری فوری دارم !!
من اتوکدم رو پاک کردم !! الان به دلیل همون مشکلی که میدونین دوباره نمیتونم نصبش کنم !
چیکار کنم که دوباره نصب بشه ؟ میگن یه فایلی رو یه جایی میزاره که نمیذاره نصب کنیم و بهمون میگه قبلا نصب شده !

اخه من از 2007 تا 2014 رو نصب کردم و پاک کردم !! حالا دلایل مختلف داشت ولش کنین .
الان چیکار کنم مثلا دوباره 2009 وصل بشه به جز تغییر ویندوزم !
مرسی

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام دوستان ، یه مشکل فوری فوری فوری دارم !!
من اتوکدم رو پاک کردم !! الان به دلیل همون مشکلی که میدونین دوباره نمیتونم نصبش کنم !
چیکار کنم که دوباره نصب بشه ؟ میگن یه فایلی رو یه جایی میزاره که نمیذاره نصب کنیم و بهمون میگه قبلا نصب شده !

اخه من از 2007 تا 2014 رو نصب کردم و پاک کردم !! حالا دلایل مختلف داشت ولش کنین .
الان چیکار کنم مثلا دوباره 2009 وصل بشه به جز تغییر ویندوزم !
مرسی

با سلام

یک نرم افزار مدیریت نرم افزارهارو نصب بفرمایید و از سیستمتون تمام فایل هایی که با حذف سایر نرم افزارها، بخشیش در سیستم باقی میمونند رو حذف بفرمایید ، بعدش سیستم رو ریستارت کنید و اتوکد رو نصب رو بفرمایید .

نرم افزار CCleaner نرم افازر بسیار کاربردی هست که میتونید به صورت رایگان از اینترنت دانلود کنید .

با تشکر

majidkarimzadeh

عضو جدید
کمک درباره اتوکد

کمک درباره اتوکد

سلام من اتوکد 2007 نصب داشتم روی ویندوز 7 حالا بعد از مدتی پیام autocad application has stopped working میده ویندوزمم 32 بیتی و پایین ارور فوق در قسمت جزییات نوشته های زیر هست Problem Event Name: BEX
Application Name: acad.exe
Application Version: 23.0.54.0
Application Timestamp: 440acd95
Fault Module Name: StackHash_f41a
Fault Module Version: 0.0.0.0
Fault Module Timestamp: 00000000
Exception Offset: b0d97556
Exception Code: c0000005
Exception Data: 00000008
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: f41a
Additional Information 2: f41ae662e0f7bdd9361f97d2ba54a74a
Additional Information 3: 0aeb
Additional Information 4: 0aeb2c24cf92ec0f985faef80850ea1
Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409
If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt
لطفأ زود تر راهنمایی کنید مرسی

farahanimohsen

عضو جدید
سلام دوستان
شرمنده اگه سوالم رو در جای مناسب نمی پرسم!چون پیدا نکردم!:redface:
برای نصب اتوکد 2014 و civil 3D 2014 حداقل سیستم مورد نیاز چیه؟:redface:
منظورم رم و cpU ... هست.ممنون ;):gol:

دوست - قدیمی

عضو جدید
میشه کمکم کنید من تازگی سی دی اتوکد رو خریداری کردم این ارور رو میگیرم!

Autocad.jpg

نرم افزار مذکور در ارور هم نصب کردم ولی بازم همین ارور رو می گیرم!

لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند من خودم رشتم برق هست زیاد متوجه نمیشم این نرم افزار رو.

Thanks

Fathy

متخصص مهندسی سازه و زلزله

مشاهده پیوست 196875

لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند من خودم رشتم برق هست زیاد متوجه نمیشم این نرم افزار رو.

Thanks

همونطوری که تو این پیام خطا هم گفته بایستی .Net 4 یا بالاتر رو قبل نصب اتوکد، نصب کنید.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال

مشاهده پیوست 196875

Thanks

سلام
احتمالاَ ورژن برنامه ای تو سیستم تون با ورژن این اتوکد نمی خوره یا ورزن جدید برنامه Net 4 رو نصب کنید یا به روز رسانی یا همون آپدیت کنید اگه نت تون یه کمی سرعت بالا باشه زیاد زمان نمی بره به راحتی
موفق باشید

دوست - قدیمی

عضو جدید
سلام
احتمالاَ ورژن برنامه ای تو سیستم تون با ورژن این اتوکد نمی خوره یا ورزن جدید برنامه Net 4 رو نصب کنید یا به روز رسانی یا همون آپدیت کنید اگه نت تون یه کمی سرعت بالا باشه زیاد زمان نمی بره به راحتی
موفق باشید

ممنون از هر دوی شما دوستان.

برنامه رو نمی تونم آپدیت کنم چون کرک هست من لایسنش رو پچ می کنم :(

برنامه رو با ورژن بالاتر نصب کردن و از نصب شدنش هم مطمئنم تو گزینه add/remove میاد ولی بازم همین ارور رو میده انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده!!! :surprised: :confused:

ویندوزم سون هست و 32 بیتی و برنامه هم 32 بیتی هست.

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
ممنون از هر دوی شما دوستان.

برنامه رو نمی تونم آپدیت کنم چون کرک هست من لایسنش رو پچ می کنم :(

برنامه رو با ورژن بالاتر نصب کردن و از نصب شدنش هم مطمئنم تو گزینه add/remove میاد ولی بازم همین ارور رو میده انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده!!! :surprised: :confused:

ویندوزم سون هست و 32 بیتی و برنامه هم 32 بیتی هست.

دوست خوبم سلام
ببین از سیستمت از نظر سالم بودن سخت افزاری و نرم افزاری مطمئنی؟؟
چون من یه بار داشتم برنامه کُرِل نصب می کردم همین مشکلات و مشابه اِش رو داشتم بعداً با کلی جستجو فهمیدم سیستم ام شدیداً ویروسی بودم که هیچ برنامه ای رو قبول نمی کرده!!!!!!!
باز من می پرسم ایرادش رو بهت می گم ولی چک کن ازهر نظر

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز

Thanks

پیشنهاد میکنم یه بار ویندوزت رو عوض کنی
1- قبل از شروع نصب حتما اینترنت و آنتی ویروست رو غیر فعال کن
2- user account control رو غیر فعال کن
کافیه UAC رو تایپ کنی و سرچ کنی و لغزنده مشاهده شده رو توو پایینترین حالت never notify قرار بدی
3- برنامه های مکمل ویندوز رو نصب کن
نرم افزارهای پیشنیاز: DirectX وvisul ++C و NET Framework درباره NET Frramework باید همه ویرایشهاشو نصب کنی و به آخریش بسنده نکن
4- قبل از کرک کردن برنامه رو ببند
موفق باشی

mdafra

عضو جدید
بالا نیامدن اوتوکد بعد از کرک

بالا نیامدن اوتوکد بعد از کرک

من اوتوکد 2013 نصب کردم.بعد از اکتیو کردن چند روز ازش استفاده کردم تا اینکه دیگه بالا نیومد ی بار uninstal کردم ودوباره نصب کردم بازم درست نشد لطفا از دوستان هر کس می تونه راهنمایی کنه.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Arsheilman

عضو جدید
[ رفع اشکال ] نصب و حذف برنامه های اتوکد

[ رفع اشکال ] نصب و حذف برنامه های اتوکد

باسلام, قبلا" اتوکد 2013 روی ویندوز 8, 64 بیتی داشتم که بخوبی کار میکرد ولی بعلت بالا نیامدن واز کار افتادن ناگهانی آن، مجبور به آنیستال شده، و حین نصبهای مجدد آن با علامت تیک و در آخر علامت «ممنوع» روی صفحه نصب مواجه شده و عبارت « اتوکد 2013 بروی سیستم شما نصب است» مواجه شدم, بعد از آن اقدا به نصب ورژن پائینتر اتوکد 2011 نمودم که در پایان نصب و قبل از اجرای کیجن , بااجرای آن بعداز 2-3 ثانیه غیر فعال میشود . مجددا" با برنامه your uninstaler نیز آن را پاک نمودم. در ضمن تمام فایلهای رجستری مربوط به اتو دسک و اتوکد را نیز delet نمودم, ولی بعد از نصب مجدد اتوکد 2013, مجددا" همان پیغام قید شده« علامت «ممنوع» روی صفحه نصب مواجه شده و عبارت « اتوکد 2013 بروی سیستم شما نصب است» نمایش داده میشود،لطفا" راهنمایی نمائید . با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

middbox

کاربر بیش فعال
باسلام, قبلا" اتوکد 2013 روی ویندوز 8, 64 بیتی داشتم که بخوبی کار میکرد ولی بعلت بالا نیامدن واز کار افتادن ناگهانی آن، مجبور به آنیستال شده، و حین نصبهای مجدد آن با علامت تیک و در آخر علامت «ممنوع» روی صفحه نصب مواجه شده و عبارت « اتوکد 2013 بروی سیستم شما نصب است» مواجه شدم, بعد از آن اقدا به نصب ورژن پائینتر اتوکد 2011 نمودم که در پایان نصب و قبل از اجرای کیجن , بااجرای آن بعداز 2-3 ثانیه غیر فعال میشود . مجددا" با برنامه your uninstaler نیز آن را پاک نمودم. در ضمن تمام فایلهای رجستری مربوط به اتو دسک و اتوکد را نیز delet نمودم, ولی بعد از نصب مجدد اتوکد 2013, مجددا" همان پیغام قید شده« علامت «ممنوع» روی صفحه نصب مواجه شده و عبارت « اتوکد 2013 بروی سیستم شما نصب است» نمایش داده میشود،لطفا" راهنمایی نمائید . با تشکر

سلام دوست عزیز نمیدونم این صفحه برای کی بوده...
برنامه your unistaler قادر به حذف همه فایلها نیست شما به راحتی میتونید تو درایو ویندوزتون این رو ببینید
برای همین راهی به جز نصب مجدد ویندوز ندارید .

و حتما هم از ویندوز دارای سرویس پک استفاده کنید.

موفق باشید

Harvard_eng

کاربر بیش فعال
وندن

سلام بر شما
در جواب مشکل تون باید بگم احتمالا سیستم تون ویرورسی شده که قادر به نصب برنامه نیست
شاید هم برنامه روی درایو ویندوز آشناست و بعضی از فایل ها موجوده قادر به نصب برنامه نیست
شما فک کنم ویندوزتون رو عوض کنید بهتر باشه البته روی ویندوز 7 هم امتحان کنید ضرری نداره
موفق باشید

shokoufeh94

عضو جدید
سلام من یه cd نصب نرم افزار رو دارم قبلا رو سیستمم نصب کردم ولی حالا وسط نصب اینو میده و نصب نمیشه لطفا کمممممک کنید:( Error1305.Error reading from file:G:\X86\acad\program file \root\sample
activex\extattr\attrib.dwg.verity that the file exists and that you can access it.

reza119

عضو جدید
سلام من یه cd نصب نرم افزار رو دارم قبلا رو سیستمم نصب کردم ولی حالا وسط نصب اینو میده و نصب نمیشه لطفا کمممممک کنید:( Error1305.Error reading from file:G:\X86\acad\program file \root\sample
activex\extattr\attrib.dwg.verity that the file exists and that you can access it.

سلام

تمیزی cd را کنترل کرده ای و یا خش را ؟

mehrce

کاربر فعال مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
این x86که زده فکر کنم مربوط میشه به 32 بیتی و 64 بیتی

یه اتوکد باید بگیری که نسخه 32 و 64 بیتی باشه چون ویندوزت یا 32 بیته یا 64 بیت

دوست عزیز x86 در programfiles درایو c مربوط به وقتی است که سیستم 64 بیت است و نرم افزارهایی که 32 بیت هستن رو در آن قسمت نصب میکنه. پس میشه از اینجا فهمید که x86 مربوط به نسخه 32 بیت است.
ولی مشکل دوستمون رو نمیدنم چرا بوجود اومده.

khunkhah

عضو
فورررررررررررررررررررررری .کمک کمک!!!!

فورررررررررررررررررررررری .کمک کمک!!!!

دوستان من ویندوز رو دوباره نصب کردم
بعد از نصب اتوکد تو اکتیو دچار مشکل شد و به کلید فعالسازی گیر میداد
الان صفحه ی لود شدن اتوکد میاد ولی صفحه می ره و حتی صفحه اکتیوم نمیاد
با unistaller پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم باز نمیشه
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza119

عضو جدید
دوستان من ویندوز رو دوباره نصب کردم
بعد از نصب اتوکد تو اکتیو دچار مشکل شد و به کلید فعالسازی گیر میداد
الان صفحه ی لود شدن اتوکد میاد ولی صفحه می ره و حتی صفحه اکتیوم نمیاد
با unistaller پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم باز نمیشه
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتوکد شما چه ورژنی است و ویندوز شما چی است ؟

reza119

عضو جدید
اتوکد2012!قبلا هم ازش رو همین سیستم استفاده می کردم
ویندوز7-64bit

اگرقبلا شما خودت اتوکد و ویندوز را نصب نکرده ای به احتمال زیاد کار نکردن اتوکد شما به این علت است که نرم افزار کمکی ویندوز برای پشتیبانی اتوکد را نصب نکرده ی و اگر قبلا شما تمام نصب هارا انجام داده ای موضوع فرق می کند

*MAHDI

عضو جدید
کار بلد ها بیاین کمک برای نصب نرم افزار اتوکد ارور net 4.0 is not installed

کار بلد ها بیاین کمک برای نصب نرم افزار اتوکد ارور net 4.0 is not installed

سلام به همه من میخوام نرم افزار اتوکد 2012 رو روی سیستمم نصب کنم اما وسط نصب یک اروری میده و نصب متوقف میشه چندین بار هم امتحان کردم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره که مشکل از کجاست راهنماییم کنه دو روز دیگه امتحان دارم و میخوام یکم تمرین کنم با نرم افزار که از شانس ما نصب نمیشه فقط خواهشا سریعتر خیلی برام مهمه عکس هم گرفتم از صفحه هنگام نصب : http://dll.behtoop.com/5G1/Snapshot_2015-01-11_233038.jpg

پیوست ها

• Snapshot_2015-01-11_233038.jpg
    Snapshot_2015-01-11_233038.jpg
    37.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
سلام به همه من میخوام نرم افزار اتوکد 2012 رو روی سیستمم نصب کنم اما وسط نصب یک اروری میده و نصب متوقف میشه چندین بار هم امتحان کردم ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره که مشکل از کجاست راهنماییم کنه دو روز دیگه امتحان دارم و میخوام یکم تمرین کنم با نرم افزار که از شانس ما نصب نمیشه فقط خواهشا سریعتر خیلی برام مهمه عکس هم گرفتم از صفحه هنگام نصب : http://dll.behtoop.com/5G1/Snapshot_2015-01-11_233038.jpg

سلام
نرم افزار net farme work 4 به بالا روی سیستمتون ندارید . اونو نص کنید . حل میشه . تو گوگل بزنید " net frame work 4 " براتون میاره .

با تشکر