گام به گام تا کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
متشششششششششششششششششکر

پس سریعتر برم تحقیق کنم....امیدوارم این بار به نتیجه برسم
هان امیدوارم موفق باشید

خب دوستای گلم گزارش روزانه بدین دیگه
خودم دیشب تئوری از برنامه یکم جلو زدم منتها ریاضی عقبم
504 هم درس چار نصفه خوندم اگه بشه امروز سرکار 4 تمومش میکنم

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام به همگی
م هیچی نخوندم این چند روز
سوسن هم میگه نمیخوام دیگه بخونم !! حالا باهاش صحبت میکنم .
سونیا من کتاب هایده متقی رو دارم . بدک نیست ولی جتما کتاب تستشو بگیر. راضی هستم . هنوز چیز دیگه نخوندم .

هنوز تصمیم نگرفتم . یعنی اجرایی نکردم . و زمان هم داره میگذره .
کم اوردم هیچی نشده !! خب اخرش معلومه دیگه .
هی خودمو از نظر روحی میسازم و هی خالی میشم .
یعنی هر روز چند بار اینطور میشم .

سارا 11

عضو جدید
سلام به همگی
م هیچی نخوندم این چند روز
سوسن هم میگه نمیخوام دیگه بخونم !! حالا باهاش صحبت میکنم .
سونیا من کتاب هایده متقی رو دارم . بدک نیست ولی جتما کتاب تستشو بگیر. راضی هستم . هنوز چیز دیگه نخوندم .

هنوز تصمیم نگرفتم . یعنی اجرایی نکردم . و زمان هم داره میگذره .
کم اوردم هیچی نشده !! خب اخرش معلومه دیگه .
هی خودمو از نظر روحی میسازم و هی خالی میشم .
یعنی هر روز چند بار اینطور میشم .
سلام علی جون خوبی؟؟؟ تو و سوسن که همش حالگیری میکنید. منم دیروز یه مشکل اساسی واسم پیش اومدحتی 1 خط هم هیچ درسیو نخوندم و خییییییلی به خاطرش ناراحتم. اما خوب مشکلم زود حل شد و بجاش امروز خیلی خوب خوندم. علی اون سایتی که حسام معرفی کرد خیلی جالبه من ذو تا همایششو دانلود کردم شبا قبل خواب گوش میدم هم انگیزم بالا میره هم اشکالات فکری و درسیمو میفهمم حالا الان میخوام دوتا دیگه هم دانلود کنم. شبا که گوش میدم حرفاش خوب تو ذهنم میمونه. چندتا پی دی اف هم ازش گرفتم میخونم خیلی جالبه.
علی بخدا این شل کن سفت کن کردنا اصلا جالب نیستا!!

sed ali

کاربر ممتاز
سلام علی جون خوبی؟؟؟ تو و سوسن که همش حالگیری میکنید. منم دیروز یه مشکل اساسی واسم پیش اومدحتی 1 خط هم هیچ درسیو نخوندم و خییییییلی به خاطرش ناراحتم. اما خوب مشکلم زود حل شد و بجاش امروز خیلی خوب خوندم. علی اون سایتی که حسام معرفی کرد خیلی جالبه من ذو تا همایششو دانلود کردم شبا قبل خواب گوش میدم هم انگیزم بالا میره هم اشکالات فکری و درسیمو میفهمم حالا الان میخوام دوتا دیگه هم دانلود کنم. شبا که گوش میدم حرفاش خوب تو ذهنم میمونه. چندتا پی دی اف هم ازش گرفتم میخونم خیلی جالبه.
علی بخدا این شل کن سفت کن کردنا اصلا جالب نیستا!!

سلام سارا
خودمم بدم میاد از این وضع
باشه منم میرم دانلود کنم ببینم چی میشه .

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام علی جون
خوبی دادا؟؟
علی به این بی حوصلگیا نگاه نکن...
منم مثل تو بی حوصله بودم... ولی وقتی میبینم همه دارن میخونن منم دارم میخونم...
هر چند من به ارشد نیاز ندارم و حتی اگه خدا بخواد دارم کار دوم رو شروع میکنم که به امید خدا خیلی هم خوب درآمد داره... اما تا سال 94 لیسانس میشه معادل دیپلم!!!!
پس بشین بخون... من سال دومی که امتحان دادم مثل مرد قبول نشدم. با اینکه پارسال جدی تر شروع کردم. اما بازم ناامید نمیشم. سال دیگه هم ببین همینجا دارم به یکی دیگه امید میدم و همچنان خودم قبول نشدم!:biggrin:

آخرین ویرایش:

suC

عضو جدید
[FONT=&quot]شنیدم پشت سرم یه حرفایی زدین!!!!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]دو روز نبودم ببین چه خبر شده!!!!![/FONT]
[FONT=&quot]بابا واسه همه مشکل پیش میاد دیگه......[/FONT]
[FONT=&quot]خودتون اینجوری نمیشین؟[/FONT]
[FONT=&quot]عرضم به حضورتون تو این مدت یه خورده پژوهش خوندم، تا آخر ثانویه[/FONT]
[FONT=&quot]504 هم درس 7 تموم شد[/FONT]
[FONT=&quot]ریاضی هنوز دنبال جزوه یا کتابم[/FONT]
[FONT=&quot]تئوری برنامه ریزی و خلاقیت خوندم. دیگه طبق کتاب نیست، هر فصلی حال کنم میخونم[/FONT]
[FONT=&quot]مالی دارم فصل 2 تموم میکنم[/FONT]
[FONT=&quot]خرد هم آخرای کششم[/FONT]
[FONT=&quot]بازاریابی زیاد نخوندم، دارم درجا میزنم[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]حالا شما چیکار کردین؟؟؟؟؟؟[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]سارا جون این همایشهارو آدرس پیجشو بزار ماهم دانلود کنیم. تنها تنها تقویت میکنی؟؟؟؟؟؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

سارا 11

عضو جدید
شنیدم پشت سرم یه حرفایی زدین!!!!!!!!
دو روز نبودم ببین چه خبر شده!!!!!
بابا واسه همه مشکل پیش میاد دیگه......
خودتون اینجوری نمیشین؟
عرضم به حضورتون تو این مدت یه خورده پژوهش خوندم، تا آخر ثانویه
504 هم درس 7 تموم شد
ریاضی هنوز دنبال جزوه یا کتابم
تئوری برنامه ریزی و خلاقیت خوندم. دیگه طبق کتاب نیست، هر فصلی حال کنم میخونم
مالی دارم فصل 2 تموم میکنم
خرد هم آخرای کششم
بازاریابی زیاد نخوندم، دارم درجا میزنم

حالا شما چیکار کردین؟؟؟؟؟؟

سارا جون این همایشهارو آدرس پیجشو بزار ماهم دانلود کنیم. تنها تنها تقویت میکنی؟؟؟؟؟؟
سلام سوسن جون خوبی؟ برو تو سایتش http://www.alirezael.ir/ بعد برو تو قسمت فایل های همایش اونجا تا دلت بخواد فایل همایش واسه دانلود هست یکیشو دانلود کن. خوب خدارو شکر که دوباره شروع کردی. داشتم ازت ناامید میشدما:w12:

sed ali

کاربر ممتاز
من شاید نباشم یه مدت
خیلی کمتر بیام سایت
هدفم اینکه بخونم
بخونیدا !! امید من فقط شما ها هستیدا
سوسن ! سارا !! سونیا !! علی رضا !!
بخونید
منم شاید تونستم بخونم
همه تون رو دوست دارم . مواظب خودتون باشید
خداحافظ

suC

عضو جدید
اینجا چه خبره بچه ها؟؟!!
چرا همخ فس شدن!!!!!
االان دارین میخونین وقت ندارین بیاین اینجا سر بزنین؟؟؟!
اگه میخونین که خداروشکر..........

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من شاید نباشم یه مدت
خیلی کمتر بیام سایت
هدفم اینکه بخونم
بخونیدا !! امید من فقط شما ها هستیدا
سوسن ! سارا !! سونیا !! علی رضا !!
بخونید
منم شاید تونستم بخونم
همه تون رو دوست دارم . مواظب خودتون باشید
خداحافظ
سلاااااااااااااااااااام
اشالله هرجا هستی موفق باسی اقا علی
بیا سر بزن
نخوند باشه موهات میکشیما.دی
مراقب خودت باش
اینجا چه خبره بچه ها؟؟!!
چرا همخ فس شدن!!!!!
سلااااااااااااااااااااااام عزیز دل
خوبی؟
من دیشب مالی تستای فصل دو تموم کردم
اقتصادم خوندم یه بحث مونده فصل یکش تموم شه
ولی زبان عمومی دیگه خوابم برد:(
خودت در چه حالی دختر

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
[h=2]اطلاعيه‌ شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ درباره:نحوه ثبت نام‌ و برگزاري آزمون هاي‌ آمادگي (تسلّط)[/h] ۱۳۹۲/۰۲/۲۱ ۱۱:۱۱
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ بنا به‌ رسالت‌ خود مبني‌ بر فراهم‌ نمودن‌ امكانات‌ لازم‌ براي‌ ايجاد آمادگي‌ هر چه‌ بيشتر داوطلبان‌ آزمون هاي‌ مقاطع‌ تحصيلي‌ مختلف‌ و با توجه به‌ نیاز داوطلبان‌ آزمون‌ ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد)؛ اقدام به طراحی، برنامه ریزی و برگزاری آزمون های آمادگي‌ کارشناسی ارشد تحت عنوان آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط، ویژه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) نموده است. آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط مجموعاً در 8 نوبت در سال جاري‌ برگزار مي گردد تا داوطلبان‌ بتوانند با استفاده‌ از اين‌ فرصت‌ ضمن آشنایی با سطح دشواری سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، با بهره گيري‌ از كارنامه‌ نتايج‌ اين‌ آزمون ها تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 93 كه‌ توسط سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در بهمن سال جاری برگزار خواهد شد از موقعیت و وضعیت علمي‌ خود آگاهی یافته و با رفع نقاط ضعف علمی با آمادگي‌ بهتر در آزمون‌ اصلي‌ شركت‌ نمايند. از ویژگی های بارز آزمون­های آمادگی تسلّط اینکه سؤالات‌ امتحاني‌ هم‌ تراز و هم سطح‌ با آزمون‌ اصلی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) به‌ داوطلبان‌ ارائه می گردد و نيز داوطلبان‌ با شيوه‌ برگزاري‌ آزمون‌ آشنايي‌ كامل‌ پيدا می کنند. نحوه برگزاری آزمون های آمادگی کارشناسی ارشد (تسلّط):
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌، آزمون های ‌‌ آمادگي‌ تسلّط را براي‌ دانشجویان و یا فارغ‌ التحصيلان‌ مقطع کارشناسی كه‌ قصد شركت‌ در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد سراسری- آزاد) سال جاری را دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاري‌ هر یک از آزمون های ‌ آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط،كارنامه اي تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسيار مفيد، جامع‌ و كامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهي‌ از وضعيت‌ علمي‌خود در دروس‌ امتحاني‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون کارشناسی ارشد سال قبل؛ با آمادگي بهتري در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 93 حضور يابند.
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
1
1118
مجموعه علوم تربیتی (2)
6
1142
مجموعه مدیریت
11
1264
مجموعه مهندسی عمران
2
1121
مجموعه زبان انگلیسی
7
1148
مجموعه مدیریت اجرایی
12
1267
مجموعه مهندسی مکانیک
3
1126
مجموعه حقوق
8
1203
مجموعه ­شیمی
13
1276
مجموعه فناوری اطلاعات (IT)
4
1133
مجموعه روانشناسی
9
1251
مجموعه مهندسی برق
14
1277
مجموعه مهندسی کامپیوتر
5
1134
حسابداری
10
1257
مهندسی شیمی
15
1352
مجموعه معماری
لازم به­ذکر است ترتیبی اتخاذ شده تا چنانچه داوطلبی در هر یک از آزمون های تسلّط حتی بخواهد در رشته های امتحانی مختلفی شرکت نماید این امر امکان پذیر باشد.
ب‌ ـ تاريخ‌‌ برگزاري‌ آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد):
آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط در 8 نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار مي شود:
آزمون­ها
مراحل
تاریخ برگزاری
مهلت ثبت نام
بودجه بندی منابع درسی
مرحله ای
آزمون مرحله 1 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 19/7/92
سه شنبه 9/7/92
25 درصد اول
آزمون مرحله 2 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 3/8/92
سه شنبه 23/7/92
25 درصد دوم
آزمون مرحله 3 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 17/8/92
سه شنبه 7/8/92
50 درصد اول
آزمون مرحله 4 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 1/9/92
سه شنبه 21/8/92
25 درصد سوم
آزمون مرحله 5 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 15/9/92
سه شنبه 5/9/92
25 درصد چهارم
جامع
آزمون جامع تسلّط نوبت اول
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 6/10/92
سه شنبه 26/9/92
100 % مطالب
آزمون جامع تسلّط نوبت دوم
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 20/10/92
سه شنبه 10/10/92
100 % مطالب
آزمون جامع تسلّط نوبت سوم
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 4/11/92
سه شنبه 24/10/92
100 % مطالب
کارت ورود به جلسه آزمون 3 روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرسwww.sanjeshserv.ir قابل مشاهده و پرینت می باشد.
نحوه‌ ثبت نام:
داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط می توانند از روز دوشنبه مورخ 23/2/92 به بعد با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت به نشاني www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.
به‌ داوطلباني‌ كه‌ قصد ثبت نام‌ و شركت‌ در آزمون‌‌ آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط را دارند به‌ لحاظ فشردگي‌ زمان‌ توصيه‌ مي شود در اولين‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت نام اقدام نموده‌ و ثبت نام‌ را به‌ روزهاي‌ آخر موكول‌ ننمايند.
متقاضی تعداد ثبت نام
هزینه پرداختی با تخفیف در نظر گرفته شده
متقاضی 1 نوبت آزمون
550000 (پانصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 2 نوبت آزمون
1000000 (یک میلیون ریال)
متقاضی 3 نوبت آزمون
1400000 (یک میلیون و چهارصد هزار ریال)
متقاضی 4 نوبت آزمون
1700000 (یک میلیون و هفتصد هزار ریال)
متقاضی 5 نوبت آزمون
1950000 (یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 6 نوبت آزمون
2150000 (دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 7 نوبت آزمون
2300000 (دو میلیون و سیصد هزار ریال)
متقاضی 8 نوبت آزمون
2400000 (دو میلیون و چهارصد هزار ریال)
تذکر مهم: داوطلبانی که در 2 و یا بیش از 2 آزمون ثبت نام می نمایند تنها در صورتی شامل تخفیف های در نظر گرفته شده می گردند که ثبت نام آزمون های مورد نظر خود را بصورت یکجا انجام دهند.
ثبت نام حضوری یا تلفنی:
داوطلبان می توانند مستقیماً با مراجعه حضوری به دفتر شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی (نرسیده به میدان هفت تیر)، خیابان نوری اسفندیاری، پلاک 50، طبقه زیر همکف، تلفن: 88321455 نسبت به ثبت نام در این آزمون ها اقدام نمایند.
توجه:وجه پرداخت شده بابت ثبت نام به هیچ وجه عنوان قابل استرداد نمی باشد، لذا داوطلبان در این خصوص دقت لازم را به عمل آورند.
تخفیف ویژه خرید کتاب­ برای داوطلبان آزمون های تسلّط: داوطلبان آزمون تسلّط می توانند پس از ثبت نام اینترنتی از 30% تخفیف ویژه خرید محصولات و کتاب های کارشناسی ارشد شرکت تعاونی خدمات آموزشی نیز استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه اینترنتی www.sanjeshserv.ir مراجعه نمائید.
قابل‌ توجه‌ کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی:
مسئولان‌ محترم‌ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر كشور مي توانند براي‌ اطلاع‌ از شرايط ثبت نام‌ گروهي‌ دانشجویان خود و استفاده‌ از تسهيلات‌ ويژه‌ با شماره‌ تلفن 66467112-021 تماس حاصل نمايند.
داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با خط ویژه 42966-021 (صدای داوطلب) تماس حاصل نمايند.
آرزوي قلبي و هدف ما موفقيت شما در آزمون سراسري ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی است.
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

سارا 11

عضو جدید
اینجا چه خبره بچه ها؟؟!!
چرا همخ فس شدن!!!!!
سلام عزیزم خوبی؟؟ من دارم میخونم سوسن جون. تصمیم گرفتم چندتا فصل پژوهشم حذف کنم مالی هم بعضی فرمولاشو حذف میکنم.
اما بقیه رو دارم کامل میخونم عزیزم. تو در چه حالی خانومی؟؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلااااااااااااااام به همگی خوبین؟
چه خبرا؟
چخد خوندین هان؟
من تئوری خوندم و زبان504 دیشب باخی چیکال کردین؟
من خیلی استرس دارم
نظرتون درباره ازمون سنجشم بگید دیگه

suC

عضو جدید
سلااااااااااااااام به همگی خوبین؟
چه خبرا؟
چخد خوندین هان؟
من تئوری خوندم و زبان504 دیشب باخی چیکال کردین؟
من خیلی استرس دارم
نظرتون درباره ازمون سنجشم بگید دیگه

سلام سونیا جونم
خوبی؟
ما که مهمون داشتیم درس نخوندم
استرس واسه چی؟
من آزمون شرکت نمیکنم عزیزم
به نظرم سنجش خوبه، شرکت کن دوستم
گویا سارا جون حسابی داره میخونه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
بازم سلام به روی ماه همتون من دیشب بازاریابی فصل چهار تموم کردم تستاشم زدم
باید بازریابی هدفدار بخونم
سوسنم تنبلی نکن فدات
افرین به سارا تصمیمش جدی
میترسم یادم بره نمیدونم که استرس دارم دینه

suC

عضو جدید
بازم سلام به روی ماه همتون من دیشب بازاریابی فصل چهار تموم کردم تستاشم زدم
باید بازریابی هدفدار بخونم
سوسنم تنبلی نکن فدات
افرین به سارا تصمیمش جدی
میترسم یادم بره نمیدونم که استرس دارم دینه

سلام عزیزم. آفرین که داری خوب پیش میری
تنبلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من؟؟؟؟؟؟؟
اصلا فکرشم زشته:)
این همایشهارو دانلود کردم گوش میدم، جو گیر شدم دارم میخونم بابا
حیف نیست رقابت به.این خوبی، رقیبا به این قدری، من جا بمونم!!!!!!!!!!!!!
رتبه خوبه مال خودمه

سجاد حبیبی

عضو جدید
اطلاعيه‌ شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ درباره:نحوه ثبت نام‌ و برگزاري آزمون هاي‌ آمادگي (تسلّط)

۱۳۹۲/۰۲/۲۱ ۱۱:۱۱
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌ بنا به‌ رسالت‌ خود مبني‌ بر فراهم‌ نمودن‌ امكانات‌ لازم‌ براي‌ ايجاد آمادگي‌ هر چه‌ بيشتر داوطلبان‌ آزمون هاي‌ مقاطع‌ تحصيلي‌ مختلف‌ و با توجه به‌ نیاز داوطلبان‌ آزمون‌ ورودی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد)؛ اقدام به طراحی، برنامه ریزی و برگزاری آزمون های آمادگي‌ کارشناسی ارشد تحت عنوان آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط، ویژه‌ داوطلبان‌ آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) نموده است. آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط مجموعاً در 8 نوبت در سال جاري‌ برگزار مي گردد تا داوطلبان‌ بتوانند با استفاده‌ از اين‌ فرصت‌ ضمن آشنایی با سطح دشواری سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، با بهره گيري‌ از كارنامه‌ نتايج‌ اين‌ آزمون ها تا قبل‌ از برگزاري‌ آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 93 كه‌ توسط سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در بهمن سال جاری برگزار خواهد شد از موقعیت و وضعیت علمي‌ خود آگاهی یافته و با رفع نقاط ضعف علمی با آمادگي‌ بهتر در آزمون‌ اصلي‌ شركت‌ نمايند. از ویژگی های بارز آزمون­های آمادگی تسلّط اینکه سؤالات‌ امتحاني‌ هم‌ تراز و هم سطح‌ با آزمون‌ اصلی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) به‌ داوطلبان‌ ارائه می گردد و نيز داوطلبان‌ با شيوه‌ برگزاري‌ آزمون‌ آشنايي‌ كامل‌ پيدا می کنند. نحوه برگزاری آزمون های آمادگی کارشناسی ارشد (تسلّط):
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي‌، آزمون های ‌‌ آمادگي‌ تسلّط را براي‌ دانشجویان و یا فارغ‌ التحصيلان‌ مقطع کارشناسی كه‌ قصد شركت‌ در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد سراسری- آزاد) سال جاری را دارند برگزار خواهد نمود. پس‌ از برگزاري‌ هر یک از آزمون های ‌ آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط،كارنامه اي تحلیلی‌ با اطلاعات‌ بسيار مفيد، جامع‌ و كامل‌ به‌ داوطلبان‌ ارائه‌ خواهد شد تا ضمن‌ آگاهي‌ از وضعيت‌ علمي‌خود در دروس‌ امتحاني‌ مختلف و رتبه معادل در مقایسه با آزمون کارشناسی ارشد سال قبل؛ با آمادگي بهتري در آزمون‌ تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) سال 93 حضور يابند.
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
ردیف
کد رشته
امتحانی
عنوان رشته امتحانی
1
1118
مجموعه علوم تربیتی (2)
6
1142
مجموعه مدیریت
11
1264
مجموعه مهندسی عمران
2
1121
مجموعه زبان انگلیسی
7
1148
مجموعه مدیریت اجرایی
12
1267
مجموعه مهندسی مکانیک
3
1126
مجموعه حقوق
8
1203
مجموعه ­شیمی
13
1276
مجموعه فناوری اطلاعات (IT)
4
1133
مجموعه روانشناسی
9
1251
مجموعه مهندسی برق
14
1277
مجموعه مهندسی کامپیوتر
5
1134
حسابداری
10
1257
مهندسی شیمی
15
1352
مجموعه معماری
لازم به­ذکر است ترتیبی اتخاذ شده تا چنانچه داوطلبی در هر یک از آزمون های تسلّط حتی بخواهد در رشته های امتحانی مختلفی شرکت نماید این امر امکان پذیر باشد.
ب‌ ـ تاريخ‌‌ برگزاري‌ آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد):
آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط در 8 نوبت و در تاریخ های مشروحه ذیل برگزار مي شود:
آزمون­ها
مراحل
تاریخ برگزاری
مهلت ثبت نام
بودجه بندی منابع درسی
مرحله ای
آزمون مرحله 1 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 19/7/92
سه شنبه 9/7/92
25 درصد اول
آزمون مرحله 2 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 3/8/92
سه شنبه 23/7/92
25 درصد دوم
آزمون مرحله 3 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 17/8/92
سه شنبه 7/8/92
50 درصد اول
آزمون مرحله 4 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 1/9/92
سه شنبه 21/8/92
25 درصد سوم
آزمون مرحله 5 تسلّط
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 15/9/92
سه شنبه 5/9/92
25 درصد چهارم
جامع
آزمون جامع تسلّط نوبت اول
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 6/10/92
سه شنبه 26/9/92
100 % مطالب
آزمون جامع تسلّط نوبت دوم
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 20/10/92
سه شنبه 10/10/92
100 % مطالب
آزمون جامع تسلّط نوبت سوم
بعدازظهر روز جمعه
مورخ 4/11/92
سه شنبه 24/10/92
100 % مطالب
کارت ورود به جلسه آزمون 3 روز قبل از تاریخ برگزاری هر مرحله از آزمون در سایت اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به آدرسwww.sanjeshserv.ir قابل مشاهده و پرینت می باشد.
نحوه‌ ثبت نام:
داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون های آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط می توانند از روز دوشنبه مورخ 23/2/92 به بعد با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و مراجعه به سایت شرکت به نشاني www.sanjeshserv.ir نسبت به ثبت نام اقدام و كد رهگيري دريافت نمايند.
به‌ داوطلباني‌ كه‌ قصد ثبت نام‌ و شركت‌ در آزمون‌‌ آمادگی مرحله ای و جامع تسلّط را دارند به‌ لحاظ فشردگي‌ زمان‌ توصيه‌ مي شود در اولين‌ فرصت‌ نسبت‌ به‌ ثبت نام اقدام نموده‌ و ثبت نام‌ را به‌ روزهاي‌ آخر موكول‌ ننمايند.
متقاضی تعداد ثبت نام
هزینه پرداختی با تخفیف در نظر گرفته شده
متقاضی 1 نوبت آزمون
550000 (پانصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 2 نوبت آزمون
1000000 (یک میلیون ریال)
متقاضی 3 نوبت آزمون
1400000 (یک میلیون و چهارصد هزار ریال)
متقاضی 4 نوبت آزمون
1700000 (یک میلیون و هفتصد هزار ریال)
متقاضی 5 نوبت آزمون
1950000 (یک میلیون و نهصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 6 نوبت آزمون
2150000 (دو میلیون و یکصد و پنجاه هزار ریال)
متقاضی 7 نوبت آزمون
2300000 (دو میلیون و سیصد هزار ریال)
متقاضی 8 نوبت آزمون
2400000 (دو میلیون و چهارصد هزار ریال)
تذکر مهم: داوطلبانی که در 2 و یا بیش از 2 آزمون ثبت نام می نمایند تنها در صورتی شامل تخفیف های در نظر گرفته شده می گردند که ثبت نام آزمون های مورد نظر خود را بصورت یکجا انجام دهند.
ثبت نام حضوری یا تلفنی:
داوطلبان می توانند مستقیماً با مراجعه حضوری به دفتر شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: تهران، خیابان مطهری، خیابان مفتح شمالی (نرسیده به میدان هفت تیر)، خیابان نوری اسفندیاری، پلاک 50، طبقه زیر همکف، تلفن: 88321455 نسبت به ثبت نام در این آزمون ها اقدام نمایند.
توجه:وجه پرداخت شده بابت ثبت نام به هیچ وجه عنوان قابل استرداد نمی باشد، لذا داوطلبان در این خصوص دقت لازم را به عمل آورند.
تخفیف ویژه خرید کتاب­ برای داوطلبان آزمون های تسلّط: داوطلبان آزمون تسلّط می توانند پس از ثبت نام اینترنتی از 30% تخفیف ویژه خرید محصولات و کتاب های کارشناسی ارشد شرکت تعاونی خدمات آموزشی نیز استفاده نمایند. برای اطلاعات بیشتر به فروشگاه اینترنتی www.sanjeshserv.ir مراجعه نمائید.
قابل‌ توجه‌ کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی:
مسئولان‌ محترم‌ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر كشور مي توانند براي‌ اطلاع‌ از شرايط ثبت نام‌ گروهي‌ دانشجویان خود و استفاده‌ از تسهيلات‌ ويژه‌ با شماره‌ تلفن 66467112-021 تماس حاصل نمايند.
داوطلبان براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با خط ویژه 42966-021 (صدای داوطلب) تماس حاصل نمايند.
آرزوي قلبي و هدف ما موفقيت شما در آزمون سراسري ورود به دوره های تحصیلات تکمیلی است.
شركت‌ تعاوني‌ خدمات‌ آموزشي کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

دوسته عزیز ممنون از راهنماییت ولی من شنیدم کنکورهای آزمایشی سنجش رو دانشجوهای دانشگاه طرح میکنن و چون تازه هم شروع به کار کرده جامعه آماری پایینی داره به نظرم عاقلانه نیست آدم همچین ریسکی کنه و این آزمون هارو شرکت کنه بهترین گزینه تو آزمو نهای آزمایشی مدرسان شریفه البته این نظر منه و نظر شمام محترمه و بازم ممنون از راهنماییت دوسته عزیز .

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
دوسته عزیز ممنون از راهنماییت ولی من شنیدم کنکورهای آزمایشی سنجش رو دانشجوهای دانشگاه طرح میکنن و چون تازه هم شروع به کار کرده جامعه آماری پایینی داره به نظرم عاقلانه نیست آدم همچین ریسکی کنه و این آزمون هارو شرکت کنه بهترین گزینه تو آزمو نهای آزمایشی مدرسان شریفه البته این نظر منه و نظر شمام محترمه و بازم ممنون از راهنماییت دوسته عزیز .
سلاام
میرسی از راهنمایهاتون:gol:
بچه موفق باشید
براتون دعا می کنم
;)

میرسی:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام عزیزم. آفرین که داری خوب پیش میری
تنبلی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من؟؟؟؟؟؟؟
اصلا فکرشم زشته:)
این همایشهارو دانلود کردم گوش میدم، جو گیر شدم دارم میخونم بابا
حیف نیست رقابت به.این خوبی، رقیبا به این قدری، من جا بمونم!!!!!!!!!!!!!
رتبه خوبه مال خودمه

کدوم همایشا برای منم بزارین خب

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
سلام به داداشا و آبجیهای گلم
واقعا خسته نباشین...
من یه چند روزی مشغول کار دوم شدم که اگه بگیره خیییییییییلی درآمد و سود خوبی داره... با مشورت یک با تجربه و تحت نظر خودش داریم کار میکنیم.
فقط دعا کنین...همین الان تو دلتون دعا کنینا!!!!
هر کی خواست میتونم خصوصی بهش بگم.
من شاید چند روزی نتونم بخونم... چون بیام خونه خیلی خسته م! میام نت سر میزنم و میخوابم.
ولی سرم خلوت تر شد ادامه میدم.
موفق باشین خیلی زیاد...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به داداشا و آبجیهای گلم
واقعا خسته نباشین...
من یه چند روزی مشغول کار دوم شدم که اگه بگیره خیییییییییلی درآمد و سود خوبی داره... با مشورت یک با تجربه و تحت نظر خودش داریم کار میکنیم.
فقط دعا کنین...همین الان تو دلتون دعا کنینا!!!!
هر کی خواست میتونم خصوصی بهش بگم.
من شاید چند روزی نتونم بخونم... چون بیام خونه خیلی خسته م! میام نت سر میزنم و میخوابم.
ولی سرم خلوت تر شد ادامه میدم.
موفق باشین خیلی زیاد...

سلام الهی اشالله موفق باشی داادش بخد امن دعا کردم هرچی خیره براتون اتفاق بیفته
اگه شد سرکار بخونید دیگه نشدم مهم نیست اول کار بعد درس
موفق و شاد و سلامت باشید

suC

عضو جدید
سلام به همه
کجان این بچه ها که قرار بود ( با هم) درس بخونیم؟
علی که رفیق نیمه راه بود
سارا که انقدر مشغول درسه یادش میره اینجا سر بزنه
من که دنبال کار میگردم و دست پا شکسته میخونم
آقا حسام که قرار بود بهمون روحیه بده فکر کنم خیلی کار داره پیداش نیست
فقط سونیا جون گل همیشه هست
دمت گرم سونیا خانم
تک رقمی شایستته

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام به همه
کجان این بچه ها که قرار بود ( با هم) درس بخونیم؟
علی که رفیق نیمه راه بود
سارا که انقدر مشغول درسه یادش میره اینجا سر بزنه
من که دنبال کار میگردم و دست پا شکسته میخونم
آقا حسام که قرار بود بهمون روحیه بده فکر کنم خیلی کار داره پیداش نیست
فقط سونیا جون گل همیشه هست
دمت گرم سونیا خانم
تک رقمی شایستته

خدا کنه خدا کنه خدا کنه قبول شم تک رقمی پیشکشم
برم همشون بزنم با کتک بیارم نظرت چیه..........دی
.
.
.