موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

rel!ance

کاربر فعال
سلام
الان بدون کنکور و بر اساس معدل دارن دانشجو میگیرن ولی شهریه اش سه برابر شهریه اونهایی هست که از طریق ازمون وارد شدن!!!!!!!!!
به نظر شما غیرانتفاعی بدون کنکور بهتره یا علمی کاربردی بدون کنکور؟
شهریه علمی کاربردی بدون کنکور هم بالاست انگار

Queen_110

عضو جدید
سلام
الان بدون کنکور و بر اساس معدل دارن دانشجو میگیرن ولی شهریه اش سه برابر شهریه اونهایی هست که از طریق ازمون وارد شدن!!!!!!!!!
به نظر شما غیرانتفاعی بدون کنکور بهتره یا علمی کاربردی بدون کنکور؟
شهریه علمی کاربردی بدون کنکور هم بالاست انگار
تا جایی که میدونم مدرک علمی کاربردیو خیلی جاها قبول ندارن اگه براتون ققط هزینه مهمه پس برید علمی کاربردی

m1113

عضو جدید
کسی میدونه امسال موسسه پاسارگاد پذیرش دانشجو بدون آزمون داره یا نه ؟ در رشته فناوری اطلاعات
اگه پذیرش داره لطفاً سریعتر بگید
ممنون

parisa2013

عضو جدید
سلام
با توجه به نظر شما در مورد این موسسه نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه اینجا در رشته مهندسی نرم افزار قبول شدم
میخواستم بدونم سیستم آموزشی چطوره؟
و از بین دانشگاه ازاد شیراز یا مرودشت یا اینجا کدوم رو انتخاب کنم؟

Queen_110

عضو جدید
سلام
با توجه به نظر شما در مورد این موسسه نمیدونم متاسفانه یا خوشبختانه اینجا در رشته مهندسی نرم افزار قبول شدم
میخواستم بدونم سیستم آموزشی چطوره؟
و از بین دانشگاه ازاد شیراز یا مرودشت یا اینجا کدوم رو انتخاب کنم؟
سلام
تبریک بابت قبولیتون
سیستم آموزشیش بد نیست تمام اساتید ما میگن اینجا چیزایی که با ما کارمیکنن حتی دانشگاه شیراز کار نمی کنن آخه همه اساتید دانشجوی اونجا بودن یا الان دانشجوی دکتری هستن
میگن مهر دانشگاه شیراز میخوره
البته کلا زیر نظر دانشگاه شیراز و تمام موارد انضباطی اونجا بررسی میشه
مرودشت که بنظرم اصلا نرید اما درمورد شیراز نمی دونم

Queen_110

عضو جدید
کسی میدونه امسال موسسه پاسارگاد پذیرش دانشجو بدون آزمون داره یا نه ؟ در رشته فناوری اطلاعات
اگه پذیرش داره لطفاً سریعتر بگید
ممنون
اول اینکه رشته فناوری اطلاعات نیست فناوری اطلاعات و ارتباطات داره
پارسال نداشت اما باید تو سایتشون بزنن سر برنید pasargad-ihe.ac.ir

SASA31

عضو جدید
تا جایی که میدونم مدرک علمی کاربردیو خیلی جاها قبول ندارن اگه براتون ققط هزینه مهمه پس برید علمی کاربردی

متاسفانه در حال حاظر مدرک غیر انتفاعی رو هم قبول ندارن ...
برا استخدام مدارک دانشگاه های دولتی و دانشگاه های آزاد مراکز استان رو قبول دارن ...

farhoode

عضو جدید
چرا دانشکده مجازی شیراز نمرات پاس شده پاسارگاد را قبول نداره
مثلا کسیکه قبلا چند واحد حتی درس عمومی در پاسارگاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته پاس کرده اما انصراف داده دوباره کنکور مجازی قبول شده

rel!ance

کاربر فعال
متاسفانه در حال حاظر مدرک غیر انتفاعی رو هم قبول ندارن ...
برا استخدام مدارک دانشگاه های دولتی و دانشگاه های آزاد مراکز استان رو قبول دارن ...

غیرانتفاعی که از طریق سراسری پذیرش میشه از ازاد پایین تره یعنی؟

farhoode

عضو جدید
سمت بنان خواه در موسسه چیه؟
در مورد مسائل آموزشی اساتید موسسه با کی باید حرف زد؟

antipasargad

عضو جدید
من ورودی 84 هستم،روزی که اومدم پاسارگاد بزرگترین اشتباه کل زندگیمو کردم،رشته برق بودم،درسمم خوب بود،سال 86 خیلی راحت کارشناسی همونجا قبول شدم،سال 88 درسم تموم شد با معدل بالا،فکر میکردم چون درسم خوبه خیلی راحت ازمون استخدامی قبول میشم،شهریور 90 سربازیم تموم شد،همون سال ازمون استخدامی توانیر شیراز ک نمی خواست،بندرعباس شرکت کردم،توی 3000 نفر 6تا میخواستن،قبول شدم،رفتم مصاحبه،تقریبا خوب جواب دادم ولی به مدرکم گیر دادن،رد شدم،بعد از اون تو ازمون مترو شیراز شرکت کردم،قبول شدم،تو،مصاحبه رد،به خاطر مدرک مزخرف،سال 91 ازمون توانیر 1 نفر میخواست،2000 نفر بودیم،بازم قبول شدم،واسه مصاحبه خودکشی کردم،هرچی پرسیدن بلد بودم،اخرش ردم کردن،با این که تو مصاحبه 30 نمره بیشتر گرفتم ولی چون رقیبم دانشگاه شیراز بود اونو گرفتن.این مدرک همیشه همه جا باعث سرافکندگیم شد،اشکمو در اورد،روانی شدم،افسردگی حاد گرفتم.به عنوان یه دوست میگم اگه خودتونو دوست دارین یا دانشگاه درست حسابی برین یا 4 سال عمرتونو تو همچین جاهایی تلف نکنین که بعدش پشیمون بشین

rel!ance

کاربر فعال
حدودا ششصد هفتصد برای 20 واحد
البته برای اونهایی که بدون ازمون رفتن
با ازمون کمتره
شنیدم سیصد هم بوده

farhoode

عضو جدید
وارد پاسارگاد نشید
میرید تو باتلاق
90 درصد مدرسین اونجا فاقد سواد آموزشی هستند
مخصوصا مدرسین ریاضی که اکثرا زن هستند