گوشی خوب تو رنج 1,200؟؟؟

mn_acer1

عضو جدید
سلام
یکی از دوستام (خیلی مهم) میخواد یه گوشی بگیره تو رنج قیمت 1,200 مثلا اگه یه چیزی باشه که واقعا ارزششو داشته باشه مثلا 1,250 اینا هم شد مورد نداره ارزونتر هم باشه که چه بهتر!
چه گوشی رو پیشنهاد میدین؟

والا من نظرم رو Galaxy S 3 بود تا اینکه یکی از دوستام که s3 داره امشب باهاش صحبت میکردم میگفت زیاد راضی نیست و اینکه صداش پشت تلفن اصلا واضح نمیاد (انگار میکروفونش خوب نیست)

*سیستم عمل اندروید
پر قدرت
گیر نداشته باشه
کیفیت صداش خوب باشه منظورم صداییه که طرف اونور خط میشنوه واضح باشه اکو نشه ...
در کل یه چیز خوب دیگه!!
با تشکر

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
سامسونگ بخواین که همون Galaxy S III و Galaxy S4 Mini می تونید بخرید.
اما تو سونی Xperia ZR می تونید بگیرید. (بی گارانتی= 1.240.000) ضد آب، صفحش ضد خش و ضد خرد شدنه، رزولوشنشمHD. سی پی یوش 4 هسته ای و رم دستگاه 2 گیگه. عکاسی HDR داره. خروجی تلویزیون و...

hosseinassar

مدیر ارشد
سلام
اگه دوربین براتون مهمه xperia tx دوربینش 13 مگه و گوشی خوبیه و حدود 1 میلیونه

mn_acer1

عضو جدید
لطفا نظرتون رو راجع به S3 هم بگین چون این دوستم به S3 علاقه خیلی زیادی داره!!
چه مشکلاتی داره و چه مزایایی و ...!؟

mn_acer1

عضو جدید
دوستان بعد از مقایسه هایی که خودم کردم و درنظر گرفتن شرایط به نظرم Sony Xperia ZR بهترین انتخابه!! از لحاظ اینکه این دوستم از Xperia Z خوشش اومده پس از این هم خوشش میاد!
میخواستم نظر شما رو راجع به این گوشی بدونم!!؟؟
به قول معروف روی کاغذ از همه لحاظ عالیه آیا در واقیعیت هم خوب هست؟

li.j@

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان بعد از مقایسه هایی که خودم کردم و درنظر گرفتن شرایط به نظرم Sony Xperia ZR بهترین انتخابه!! از لحاظ اینکه این دوستم از Xperia Z خوشش اومده پس از این هم خوشش میاد!

http://www.gsmaria.com/fa/Phones/%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C/Xperia_ZR.htm?s=UElEPTM5OTcmUE1vZD1QaG8=

Major Geologist

کاربر ممتاز

سلام
اگه دوربین براتون مهمه xperia tx دوربینش 13 مگه و گوشی خوبیه و حدود 1 میلیونه

ZR دوربینش 13اما S III 8. فیلم برداری جفتشون فول اچ دیه. سی پی یو هر دو 4 هسته ایه. ابعاد صفحه سامسونگ 4.7 اینچه اما سونی 4.55. درسته که صفحات سامسونگ (سوپر آمولد) بهترین صفحه نمایش شناخته شده اما من از آمولد خوشم نمیاد. به نظرم رنگ ها اغراق میشه. سونی مدل ZR از موتور تصویر 2 بهره می بره. برتریه سونیه ضد آب بودنشه. برتریه ساموسونگ اینه که با سیم کارتهای نسل سوم میتونه ارتباط تصویری برقرار کنه اما دوربین دوم سونی واسه نرم افزارهایی مثل اسکایپ و... کاربرد داره. (درواقع واسه چت تصویری نه مکالمه تصویری) البته خب مگه چند نفر سیم کارت نسل سوم دارن و گوشیشون از قابلیت مکالمه تصویری نسل سوم پشتیبانی می کنه!!!!

hiden93

عضو جدید
ZR دوربینش 13اما S III 8. فیلم برداری جفتشون فول اچ دیه. سی پی یو هر دو 4 هسته ایه. ابعاد صفحه سامسونگ 4.7 اینچه اما سونی 4.55. درسته که صفحات سامسونگ (سوپر آمولد) بهترین صفحه نمایش شناخته شده اما من از آمولد خوشم نمیاد. به نظرم رنگ ها اغراق میشه. سونی مدل ZR از موتور تصویر 2 بهره می بره. برتریه سونی ضد آب بودنشه. برتریه ساموسونگ اینه که با سیم کارتهای نسل سوم میتونه ارتباط تصویری برقرار کنه اما دوربین دوم سونی واسه نرم افزارهایی مثل اسکایپ و... کاربرد داره. (درواقع واسه چت تصویری نه مکالمه تصویری) البته خب مگه چند نفر سیم کارت نسل سوم دارن و گوشیشون از قابلیت مکالمه تصویری نسل سوم پشتیبانی می کنه!!!!

sony ZR از همه نظر از گلکسی سر تره اگر دوربین برات مهمه که حتما zr بگیر. سونی 4G هم پشتیبانی میکنه که البته الان 4G تو ایران کاربرد نداره ، سونی اندرویدش 4.1 اما گلکسی 4.0

Major Geologist

کاربر ممتاز
sony ZR از همه نظر از گلکسی سر تره اگر دوربین برات مهمه که حتما zr بگیر. سونی 4G هم پشتیبانی میکنه که البته الان 4G تو ایران کاربرد نداره ، سونی اندرویدش 4.1 اما گلکسی 4.0

S III در حال حاضر 4.2

atefehkhanom

عضو جدید
سلام من میخوام یه گوشی بخرم اما هربار با هرکسی مشورت میکنم به نشر بهم میده میشه به سولای من پاسخ بدین و علت انتخابتونم بگین؟
1-از بین برندهای اپل و اچ تی و سی و سامسونگ و سونی کدوم انتخاب میکنید و علت انتخاب؟
2-تورنج800تا1تومن یه گوشی بهم معرفی کیند؟
3-الان فرصت خوبیه برای خرید؟
4-برای خرید به چه گزینه هایی توجه کنم؟
برای خودم کیفیت دوربین و مدت شارژنگه داشتن(زیاد اس میدم و اهنگ گوش میدم) و اینکه هنگ نکنه خیلی مهمه.
5-گوشی بهتره یا تبلت؟

atefehkhanom

عضو جدید
ده تا پست گذاشتم اما تا حالا دونفر جوابم دادن!
اگه بدونم اپل برندی که بتونه جواب نیازام بده حتما سرمایه میذارم.
دوست عزیزم اگه شما اطلاعاتی دارین و میخوایین در اختیار من و امثال من که درخواست راهنمایی میکنیم بذارین دیگه نیازی به این همه تحقیر نیست.
ممنون که جواب دادین اما لحن تون اصلا در شان یه مهندس نیست

Major Geologist

کاربر ممتاز
ده تا پست گذاشتم اما تا حالا دونفر جوابم دادن!
اگه بدونم اپل برندی که بتونه جواب نیازام بده حتما سرمایه میذارم.
دوست عزیزم اگه شما اطلاعاتی دارین و میخوایین در اختیار من و امثال من که درخواست راهنمایی میکنیم بذارین دیگه نیازی به این همه تحقیر نیست.
ممنون که جواب دادین اما لحن تون اصلا در شان یه مهندس نیست

باشه پس پستمو پاک می کنم.

Major Geologist

کاربر ممتاز
اپل خوبه ولی تو ایران یه کمی اذیت می کنه. راجع بش بیشتر تحقیق کنید، ببینید اگه با دردسرای کلیش+ مشکلات این گوشی با ایران، مشکلی ندارین عالیه. به عنوان مثال بلوتوثش فقط با دستگاه های اپلی مچ مشه و با هیچ دستگاهی غیر از ساخت اپل نمی تونید از طریق بلوتوث ارتباط برقرار کنید. اگه اشتباه نکنم فکر کنم حتی موزیک هم نشه بین خود آیفون ها رد و بدل کرد. یه اذیت دیگه ای که اپل می کنه، برنامه از طریق کابل و بلوتوث نمیشه روش نصب کرد. در حالت پیشفرض باید از گیفت کارت استفاده کنید برای خرید از مارکت فروشگاه اپل، در حال حاضر با نرخ دلار ما، به طور میانگین گیفت کارت های 15 دلاری تو ایران 50 هزار تومان به فروش میرسه. یه راه دگ هم هست، اینکه گوشی رو هک کنید؛ اصطلاحا میگن جیلبریک، که خب اون یه کمی (خیلی کم) از سرعت گوشی کم می کنه. تا اونجایی که خبر دارم برای ios7 جیلبریک نیومده، ولی راه های هست که برنامه و بازی بشه تو گوشی غیر از مارکت اصلی، نصب کرد.
من بیشتر از سونی سر در میارم تا سامسونگ. تو سونی با بودجه ای که ذکر کردین اول SP رو پیشنهاد می کنم بعد TX.
سامسونگ هم فکر کنم زیر 1 میلیون، گلکسی اس 4 مینی از سایر مدل های سامسونگ بهتر باشه.
ولی اپل سیستم عاملش عالیه و باگ خیلی خیلی کمتری نسبت به اندروید داره.
از HTC هم کلا سر در نمیارم ولی همینقدر بگم فعلا سمت ویندوزفون های HTC و نوکیا نرید؛ چون 4 تا دونه برنامه براش پیدا نمی کنید.

آخرین ویرایش:

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
اگر می تونید هزینه رو کمی بالا ببرید SaMSUng Galaxy S4 I9500 بدون گارانتی بگیرید واقعا تا مدتی درگیری برای شما نسبت به گوشی نخواهد گذاشت