نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Nasim_Feiz_A

عضو جدید
دانشگاه کرمانشاه تازه قراره بعد از 19م ثبت نام کنه! تکمیل هم داره میاد ! :confused: لیست کلاساشونو گرفتم. نوشته ظرفیت پایان نامه این ترم 200 نفر :eek:

lilibit2

عضو جدید
احتمالاً تا یمدت دیگه دوباره ارشد پیوسته بگیرن که دیگه دستشون بازه که هر ترمی 100 نفر بپذیرن:razz:

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها یه سوال:
فقط تو کارنامه کسانی که علوم تحقیقات قبول شدن زدن ورودی بهمن یا بره تهران مرکز اینام زده؟

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بچه ها میشه از واحد دانشگاهی که ثبت نام میکنید بپرسید در صورت ثبت نام میشه تکمیل ظرفیت بهمن (اگه بزنن ) شرکت کرد یا نه ؟؟
چون مرکز ازمون یکبار گفت میشه ولی از آموزش پرسیدم گفت نمیشه ..
مرسی

fanus_hf

عضو جدید
چرا اینجا هیچ کی جواب من نمیده؟؟؟ :(

نه صبا جان ،باید حتما حضوری بری با مدارک کامل،تا مدارکتو نبری که نمیتونی ثبت نام کنی،میتونی بری تو سایت واحد قبولیت یا بهشون زنگ بزنی جزئیات ثبت نام رو بپرسی

آخرین ویرایش:

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها من از مرکز آزمون راجع به تکمیل ظرفیت پرسیدم این جوابو دادن:
تکمیل ظرفیت رشته هایی گروه هنر که ازمون عملی داشتند ، بهمن ماه اطلاع رسانی میشود.

erfan4877

عضو جدید
دانشگاه کرمانشاه تازه قراره بعد از 19م ثبت نام کنه! تکمیل هم داره میاد ! :confused: لیست کلاساشونو گرفتم. نوشته ظرفیت پایان نامه این ترم 200 نفر :eek:

شما خودتون قبول شدید؟. من که انتخاب اولم کرمانشاه بود . و همون اول مردود شد. فکر نکنم واسه من امیدی باشه که تمیل ظرفیت داشته باشه

erfan4877

عضو جدید
بچه ها پارسال خیلی خیلی قبول شدن راحت بود. دوست من در تکمیل ظرفیت دوم ثبت نام کرد . و دانشگاه پردیس کردستان قبول شد. ولی امسال با این دو مرحله ای کردن این آزممون نمیدوم چه طور میشه؟؟؟؟؟؟

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسایی که رفتن ثبت نام میشه بگین مهلت ثبت نام تا کی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاشار معمار

عضو جدید
سلام وتبریک به همه قبول شدگان رتبه 1 تکنولوژی جلفا شدم و میخوام نرم وبرای کنکور سراسری بخونم اخه تقریبا از تیرماه شروع کردم .........به نظرتون تصمیم درستی گرفتم؟

m_uniquee

عضو جدید
سلام وتبریک به همه قبول شدگان رتبه 1 تکنولوژی جلفا شدم و میخوام نرم وبرای کنکور سراسری بخونم اخه تقریبا از تیرماه شروع کردم .........به نظرتون تصمیم درستی گرفتم؟

سلام تبریک میگم من تکنولوژی دامغان قبول شدم نمیخوام برم .میگن گرایش تکنولوژی بدرد نمیخوره بنظرت تصمیم درستی گرفتم؟

fanus_hf

عضو جدید
بچه ها اونایی که میرن ثبت نام میشه بپرسین مهلت ثبت نام تا کی هست ؟ من زنجان قبول شدم . هنوز پول شهریه رو نتونستم جور کنم

sonor

عضو
من رفتم ثبته نام کردم باید 11500000 اول بریزس بقیه رو میتونی تا امتهانات بریزس

arch 1 teh

عضو جدید
سلام دوستان من یه نامه زدم دیروز،الا اینجور ج دادن،نمیدونم حالا باید چی کار کنم،میشه راهنمایی کنید
[FONT=&quot]

با سلام خدمت همه اعضای محترم دانشگاه آزاد من با تراز 6000مجاز به مرحله اول شدم در انتخاب اولم دانشگاه آزاد شیراز ولی در مرحله دوم ترازم با اسکیس شده 5700 و دانشگاه قبول نشدم در صورتی که گزینه بعدی من علوم تحقیقات فارس با 5300دانشجو گرفته ولی من نتونستم دانشجو بشم خواهشا یه پیگیری یا تکمیل واسه مهر یا بهمن بذارید ممنونم

[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]سیستم پرسش و پاسخ[/FONT]
[FONT=&quot]
پیام روابط عمومی : 1392/07/13

لطفا درخواست خود را مبنی بر جابه جایی رشته قبولی با اولویت پایین تر و بررسی انتخاب بعد انتخاب دعوت به ازمون عملی به ادرس مرکز ازمون ( تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 با کد پستی 1945961167 ارسال کنید چند روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید / درخواست شما بررسی میشود اما ارسال درخواست به معنای قبولی درخواست شما نمی باشد ، بررسی میشود

تکمیل ظرفیت رشته هایی گروه هنر که ازمون عملی داشتند ، بهمن ماه اطلاع رسانی میشود/ [/FONT]

shhg

عضو جدید
بچه ها کسی دماوند قبول نشده؟؟؟من ثبت نام کردم ولی هنوز نه ازم پول گرفتن نه واحد دادن

fereshte1111

عضو جدید
سلام دوستان من یه نامه زدم دیروز،الا اینجور ج دادن،نمیدونم حالا باید چی کار کنم،میشه راهنمایی کنید

با سلام خدمت همه اعضای محترم دانشگاه آزاد من با تراز 6000مجاز به مرحله اول شدم در انتخاب اولم دانشگاه آزاد شیراز ولی در مرحله دوم ترازم با اسکیس شده 5700 و دانشگاه قبول نشدم در صورتی که گزینه بعدی من علوم تحقیقات فارس با 5300دانشجو گرفته ولی من نتونستم دانشجو بشم خواهشا یه پیگیری یا تکمیل واسه مهر یا بهمن بذارید ممنونم

سیستم پرسش و پاسخ

لطفا درخواست خود را مبنی بر جابه جایی رشته قبولی با اولویت پایین تر و بررسی انتخاب بعد انتخاب دعوت به ازمون عملی به ادرس مرکز ازمون ( تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 با کد پستی 1945961167 ارسال کنید چند روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید / درخواست شما بررسی میشود اما ارسال درخواست به معنای قبولی درخواست شما نمی باشد ، بررسی میشود

تکمیل ظرفیت رشته هایی گروه هنر که ازمون عملی داشتند ، بهمن ماه اطلاع رسانی میشود/

دوستم همین کاری که بهت میگن رو انجام بده. یه نامه تایپ کن داخلش درخواستتو بنویس پرینت بگیر ، به این ادرسی که میگن به صورت پیشتاز پست کن که 2 روزه برسه فورا. طبق همین چیزی هم ک گفتن باید به شماره دبیرخونه چند روز بعد زنگ بزنی که نتیجه نامتو بهت بگن. همین

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های کسی میدونه معادل سازی دورس تو آزاد چطوریه؟واحد هایی که تو غیرانتفاعی گذرونده میشه تو ازاد معدل سازی میشه آیا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا