كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
جدا پرسپولیسی ها از خوشحالی توی پوست خود نمیگنجند هااااااااا .. :surprised:

ببخشید ما قبل از کره به هیچ تیم خوبی نخوردیم ؟!! (دوتا پست قبلتر از من غریبه توضیح داد برین ببخونین)

تا ديروز ميگفتن ما كره رو زديم و تيم ملی رو برديم جام جهانی
كل يوم خدای توهمند
چهار تا از تيم كره ای خوردن بلكه كمی از توهم بيان بيرون

الان هم میگیم
اگر دقت میکردی میدید سه تا بازیکن که همه کاره کره ایی ها بود اصلا کره ایی نبودند و سطحشون از آسیا خیلی بالاتر بود
(تیم ملی که 7 الی 8 تا بازیکن فیکسش استقلالی بوده لابد پرسپولیس تمام تیم رو تشکیل میداده ما اشتباه میکردیم:surprised:)

==========
تیمی که رویاش اومدن توی دور مقدماتی آسیا هست و هر سه الی چهار سال بزور راهش میدن نباید در مورد تیمی که تا نیمه نهایی رفته اینطور اظهارنظر بکنن
پس قرمزا هیــــس ..
;)

قرمزا فقط در مورد بازی داخلی اجازه کل کل دارین
توی آسیا تا بوده هیچ بودین

راستی پارسال که هیچ .. امسال هم که راهتون نمیدن آسیاااااااااااااا .. لااقل تلاش کنین شاید سال بعدش راتون بدن :D
برین با اون توپ نارنجی لیگ بازیکنین و ده تا ده تا گل بزنین به تیمای کشکی ببینیم فرجی میشه یبار هم شما رو راه بدیم آسیا :D

Ratin.

عضو جدید
واقعا اوج خوشحالی طرفداران پرسپولیس رو با عدم صعود استقلال به فینال قهرمانان آسیا داریم میبینیم ، تو کامنتاشون ، تو روزنامه هاشون ، ... یا اصلا همینجا
جالبه که حضور استقلال تا همینجای آسیا رو هم صرفا شانسی میدون
سال پیش تیم پرسپولیس تو گروهی بود که فقط یه تیم مطرح داشت (الهلال) و اسم گروه رو هم گروه مرگ گذاشتن و صعودشون به عنوان تیم دوم رو به رخ ما میکشیدن ، در حالی که امسال استقلال از گروهی به عنوان صدرنشین بالا اومد که با العین اماران که تیم صاحب نامی تو آسیاست و الهلال عربستان همگروه بود و قرعه مناسبش تو مرحله دوم بخاطر همین صدرنشینی بود
اما دور سوم که استقلال به بوریرام تایلند خورد ، همین تیم تایلند تو گروهی بود که تیمهایی از ژاپن و چین هم حضور داشتن ، اگه مثلا اون تیم وگالتای ژاپن میومد بالا چون صرفا اسم ژاپن پشتش بود کسی این حرف رو نمیزد که شانسی اومده بالا ، یا همین بوریرام تو مرحله یک هشتم تیم بنیاد کار ازبکستان رو حذف کرد که اگه بنیاد کار میومد ، صرفا چون اسمش آشنا تر بود کسی باز نمیگفت حریف استقلال آسونه
دیروزم تیم با وجود تمام ضعفهاش و اشتباهات فردی تو خط دفاع که چند تا موقعیت خوب به اف سی سئول داد ، تمام تلاششو کرد و موقعیتهای زیادی هم داشت و بازی دو تیم جذاب و زیبا بود که تماشگرای پرسپولیس رو هم از دیدن یه بازی زیبا خوشحال تر کرد ( چون همراه با صعود استقلال نبود ) ،و اینکه یه بازی زیبای فوتبال رو دارن نگاه میکنن، اما همین بازی دیروز نشون داد استقلال حداقلش شایستگی حضور تا اینجای جام قهرمانان آسیا رو داشته ، همین تیم کره ای احتمالا تمام تیمهای لیگ برتر ایران رو هم حذف میکرد

داداش من به نظرم ما پرسپولیسی ها حق داشتند خوشحال باشند چون بازی قبل که تیم تایلندی رو حذف کردید سریع استقلالی ها اومدن تو شبکه های اجتماعی به مسخره کرده پرسپولیسی ها در حالی که خیلی از پرسپولیسی ها از استقلال حمایت کرده بودند همین امروز که روزنامه استقلال به جای اینکه از دلایل حذف تیمشون بزنه اومده نوشته سومی تو آسیا حسرت ....
پس به ما حق بدید از باخت استقلال خوشحال باشیم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من به نظرم ما پرسپولیسی ها حق داشتند خوشحال باشند چون بازی قبل که تیم تایلندی رو حذف کردید سریع استقلالی ها اومدن تو شبکه های اجتماعی به مسخره کرده پرسپولیسی ها در حالی که خیلی از پرسپولیسی ها از استقلال حمایت کرده بودند همین امروز که روزنامه استقلال به جای اینکه از دلایل حذف تیمشون بزنه اومده نوشته سومی تو آسیا حسرت ....

منم بهتون حق میدم خوشحال باشید ، به هر حال ما رقیبتونیم
البته دوست عزیز حتی وقتی استقلال به بوریرام خورد ، یا حتی قبل تر که نه بر اساس قرعه کشی که بخاطر جدول گروهی ما به الشباب خوردیم خیلی از پرسپولیسیا شروع کردن به تیکه انداختن
حتی تیتر روزنامه پیروزی رو هم یادمه که مربی حریف استقلال ( بوریرام ) مدرک مربی گری نداره
البته ما حذف شدیم و این حرفها دیگه مهم نیست

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

دوست عزیز من که شخصا مشکلی ندارم با قرمزا (باور کن بیشتر دوستای صمیمیم هم قرمز هستند و براشون جون هم میدن)

من اون رو نمیدونم که بعد از بازی تایلندی آبی ها چیکار کردن
ولی اینو به وضوح دیدم که هر تیمی که ما بردیم یه ربطش دادن به اینکه تیمه کشکی بوده یا شانسی بردیم یا داوری بوده
یعنی تیمی که پرافتخارترین تیم ایران (و یکی از آسیا هست) یه بازی نتونسته با قدرت خودش ببره !!!! :surprised:
خب واقعا بنظرم این حرفا خیلی مسخرس

:gol:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
واقعا اوج خوشحالی طرفداران پرسپولیس رو با عدم صعود استقلال به فینال قهرمانان آسیا داریم میبینیم ، تو کامنتاشون ، تو روزنامه هاشون ، ... یا اصلا همینجا
جالبه که حضور استقلال تا همینجای آسیا رو هم صرفا شانسی میدون
سال پیش تیم پرسپولیس تو گروهی بود که فقط یه تیم مطرح داشت (الهلال) و اسم گروه رو هم گروه مرگ گذاشتن و صعودشون به عنوان تیم دوم رو به رخ ما میکشیدن ، در حالی که امسال استقلال از گروهی به عنوان صدرنشین بالا اومد که با العین اماران که تیم صاحب نامی تو آسیاست و الهلال عربستان همگروه بود و قرعه مناسبش تو مرحله دوم بخاطر همین صدرنشینی بود
اما دور سوم که استقلال به بوریرام تایلند خورد ، همین تیم تایلند تو گروهی بود که تیمهایی از ژاپن و چین هم حضور داشتن ، اگه مثلا اون تیم وگالتای ژاپن میومد بالا چون صرفا اسم ژاپن پشتش بود کسی این حرف رو نمیزد که شانسی اومده بالا ، یا همین بوریرام تو مرحله یک هشتم تیم بنیاد کار ازبکستان رو حذف کرد که اگه بنیاد کار میومد ، صرفا چون اسمش آشنا تر بود کسی باز نمیگفت حریف استقلال آسونه
دیروزم تیم با وجود تمام ضعفهاش و اشتباهات فردی تو خط دفاع که چند تا موقعیت خوب به اف سی سئول داد ، تمام تلاششو کرد و موقعیتهای زیادی هم داشت و بازی دو تیم جذاب و زیبا بود که تماشگرای پرسپولیس رو هم از دیدن یه بازی زیبا خوشحال تر کرد ( چون همراه با صعود استقلال نبود ) ،و اینکه یه بازی زیبای فوتبال رو دارن نگاه میکنن، اما همین بازی دیروز نشون داد استقلال حداقلش شایستگی حضور تا اینجای جام قهرمانان آسیا رو داشته ، همین تیم کره ای احتمالا تمام تیمهای لیگ برتر ایران رو هم حذف میکرد
جالبه سال های قبل که استقلال تو همون مرحله گروهی حذف می شد هواداراش چیزی نمی گفتن ولی این فصل که صعود کرده بودن تو ورزشگاه،تو روزنامه تون،دنیای مجازی و...
همش علیه پرسپولیس کری می خوندن و برا پرسپولیس خط و نشون میکشیدن
انتظار دارید ما ناراحت باشیم؟
همین الآن حذف شدین روزنامه تون ببین چه تیتری زده
به خدا خنده داره ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه سال های قبل که استقلال تو همون مرحله گروهی حذف می شد هواداراش چیزی نمی گفتن ولی این فصل که صعود کرده بودن تو ورزشگاه،تو روزنامه تون،دنیای مجازی و...
همش علیه پرسپولیس کری می خوندن و برا پرسپولیس خط و نشون میکشیدن
انتظار دارید ما ناراحت باشیم؟
همین الآن حذف شدین روزنامه تون ببین چه تیتری زده
به خدا خنده داره ...
حذف تو مرحله گروهی برای پرسپولیسم اتفاق افتاده ، صعود و حذف تو دور دوم هم برای هر دو تیم اتفاق افتاده
کری خونی رو که از مدتها قبل روزنامه پیروزی شروع کرده و روز نیست که درباره استقلال تیتر نزنه ، حتی وقتی خبری نیست ، روزنامه استقلال هم به اشتباه افتاد تو مسیر روزنامه پیروزی، تیترهای هر دو خنده داره
در ضمن من با کل کل مشکلی ندارم ، همین حالا پرسپولیسیا چون چند رده بالاتر از ما هستن دارن برامون خط نشون میکشن ، خوب اینا طبیعیه
الانم گفتم بهتون حق میدم به عنوان رقیب ما از حذفمون خوشحال باشید

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حذف تو مرحله گروهی برای پرسپولیسم اتفاق افتاده ، صعود و حذف تو دور دوم هم برای هر دو تیم اتفاق افتاده
کری خونی رو که از مدتها قبل روزنامه پیروزی شروع کرده و روز نیست که درباره استقلال تیتر نزنه ، حتی وقتی خبری نیست ، روزنامه استقلال هم به اشتباه افتاد تو مسیر روزنامه پیروزی، تیترهای هر دو خنده داره
در ضمن من با کل کل مشکلی ندارم الانم گفتم بهتون حق میدم به عنوان رقیب ما از حذفمون خوشحال باشید
حالا اینکه کی شروع کرده که ما نمیتونیم بگیم .

ولی چیزی که من مطمئنم اینه که دوره های قبل حداقل تو آسیا از باخت همدیگه خوشحال نمیشدیم.

ولی این دوره نظر من اینه که استقلالی ها وقتی صعود کردن و پرسپولیس هم تو آسیا نبود استفاده کردن هرچی دوست داشتن گفتن.

البته تو همین دوره که استقلال صعود کرد خود من و چندتا از بچه های همین جا تو تاپیک کل کل بو د(فکر کنم) که به استقلالی ها تبریک گفتیم و خوشحال بودیم .

ولی وقتی آدم تیتر روزنامه استقلال رو می بینه،شعار هواداری استقلال رو می شنوه و حرف بعضی از دوستان رو اینجا می بینه یه سوال براش پیش مباد

اینکه چرا باید از باخت استقلال ناراحت باشه وقتی اونا فکر میکنن فقط تیم استقلال که داره تو آسیا بازی میکنه و دیدشون فراتر از اون نیست.

آقای قلعه نویی میگه استقلال باید به دید ملی بهش نگاه بشه ولی سردبیر روزنامه استقلال شعور این رو نداره که این بازی آسیایی هست و پرسپولیس و استقلال فرق نداره.

یا اون لیدر تو ورزشگاه یا یه عده تو همین باشگاه چرا اینقد سطحی به این قضیه نگاه میکنن؟

استقلال دوبار قهرمان شده مبارکش باشه بیا به فکر سومیش نه کری خوندن برای ما

اینکه تو دربی سه تا ستاره میزنی رو لباس یعنی چی؟چرا تو بازی های دیگه اون لباسو نپوشیدن؟

کاش هوادارای استقلال و بازیکناشون هم به دید ملی به این بازی نگاه می کردن تا ما هم الآن ناراحت باشیم نه خوشحال.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا اینکه کی شروع کرده که ما نمیتونیم بگیم .
ولی چیزی که من مطمئنم اینه که دوره های قبل حداقل تو آسیا از باخت همدیگه خوشحال نمیشدیم.
ولی این دوره نظر من اینه که استقلالی ها وقتی صعود کردن و پرسپولیس هم تو آسیا نبود استفاده کردن هرچی دوست داشتن گفتن.
البته تو همین دوره که استقلال صعود کرد خود من و چندتا از بچه های همین جا تو تاپیک کل کل بو د(فکر کنم) که به استقلالی ها تبریک گفتیم و خوشحال بودیم .
ولی وقتی آدم تیتر روزنامه استقلال رو می بینه،شعار هواداری استقلال رو می شنوه و حرف بعضی از دوستان رو اینجا می بینه یه سوال براش پیش مباد
اینکه چرا باید از باخت استقلال ناراحت باشه وقتی اونا فکر میکنن فقط تیم استقلال که داره تو آسیا بازی میکنه و دیدشون فراتر از اون نیست.
آقای قلعه نویی میگه استقلال باید به دید ملی بهش نگاه بشه ولی سردبیر روزنامه استقلال شعور این رو نداره که این بازی آسیایی هست و پرسپولیس و استقلال فرق نداره.
یا اون لیدر تو ورزشگاه یا یه عده تو همین باشگاه چرا اینقد سطحی به این قضیه نگاه میکنن؟
استقلال دوبار قهرمان شده مبارکش باشه بیا به فکر سومیش نه کری خوندن برای ما
اینکه تو دربی سه تا ستاره میزنی رو لباس یعنی چی؟چرا تو بازی های دیگه اون لباسو نپوشیدن؟
کاش هوادارای استقلال و بازیکناشون هم به دید ملی به این بازی نگاه می کردن تا ما هم الآن ناراحت باشیم نه خوشحال.

این جریان که اول استقلالیا تیکه انداختن که ما الان تو آسیاییمو اینا ، یا اول پرسپولیسیا تیکه اندختن که شانسی شانسی دارید میرید بالا ، مثل اینه که بگیم اول مرغ بود یا تخم مرغ
هم اون بوده و هم این ، هم تیکه از استقلالیا هم تیکه از پرسپولیسیا ، نمیشه گفت کدوم زودتر شروع کردن
اما در مورد روزنامه ها جدا از مدتها قبل پیروزی تیترهاش بوی کل کل میده که استقلال جوان هم تو همون راه قدم گذاشت ، من هیچ کدومشون قبول ندارم البته ، این تیترها هم مشکلی رو حل نمیکنه

arrow

عضو جدید
خواهشا خودتون گول نزنین... همون طور ک هیچ رئالی از برد بارسا و برعکس همونطور ک هیچ لیورپولی از بر منچستر و برعکس هیچ هیچ ارسنالی از برد چلسی و برعکس هیچ پرس پولی سی از برد استقلال و هیچ استقلالی از برد پرسپولی خوشحال نمیشه.

javad-68

عضو جدید
خواهشا خودتون گول نزنین... همون طور ک هیچ رئالی از برد بارسا و برعکس همونطور ک هیچ لیورپولی از بر منچستر و برعکس هیچ هیچ ارسنالی از برد چلسی و برعکس هیچ پرس پولی سی از برد استقلال و هیچ استقلالی از برد پرسپولی خوشحال نمیشه.
دقیقا دوست عزیز حق باشماست
اما تعصب بزارید کنار این که میگن استقلال راحت اومد بالا تیمای جلوش چیزی نبودن مگه گروه استقلال همون گروهی نبود که کارشناسای فوتبال بهش گفتن گروه مرگ؟استقلال تواین گروه سرگروه اومد بالا
درسته که استقلال باخت اما مردونه باخت، باغیرت همشون بازی کردن وآفرین به این هوادار که خودتون پایان بازی وعکس العملشونودیدید من نمیگم استقلال خوب پرسپولیس بد واقعا اگرم پرسپولیس بود براش دعا میکردم ،اما فوتبال ما بضاعت تیمای ما همینه ما نمیتونیم خودمونو باتیمای مث گونجا که خودتون مربی وبازیکناشو بهتر میشناسیت مقایسه کنیم ،اما روی هم رفته استقلال خوب بود

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
4 دهه در حسرت شکست تیم های کره ای و ژاپنی​

فصل 2013 لیگ قهرمانان آسیا در حالی برای استقلال پایان یافت که آبی پوشان باز هم موفق به شکست تیمی از دو قدرت برتر فوتبال آسیا نشدند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین تیم استقلال تهران که دو بار در سال های 1970 و 1990 بدون حضور تیم های کره ای و ژاپنی قهرمان آسیا شده است، در 42 سال اخیر هیچگاه موفق به شکست تیم های باشگاهی از کره جنوبی و ژاپن نشده است. استقلالی ها در این مدت و طی مسابقات مختلف باشگاهی آسیا 4 بار با تیم های کره جنوبی و 2 بار با تیم های ژاپنی روبرو شده اند که 5 شکست و یک تساوی بدست آورده اند.

فوتبال ایران در عرصه باشگاهی و طی چهار دهه اخیر فقط 2 برد مقابل کره جنوبی داشته است که شامل پیروزی پرسپولیس مقابل سوون سامسونگ و برد ذوب آهن مقابل پوهانگ است.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

arrow

عضو جدید
4 دهه در حسرت شکست تیم های کره ای و ژاپنی​

فصل 2013 لیگ قهرمانان آسیا در حالی برای استقلال پایان یافت که آبی پوشان باز هم موفق به شکست تیمی از دو قدرت برتر فوتبال آسیا نشدند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین تیم استقلال تهران که دو بار در سال های 1970 و 1990 بدون حضور تیم های کره ای و ژاپنی قهرمان آسیا شده است، در 42 سال اخیر هیچگاه موفق به شکست تیم های باشگاهی از کره جنوبی و ژاپن نشده است. استقلالی ها در این مدت و طی مسابقات مختلف باشگاهی آسیا 4 بار با تیم های کره جنوبی و 2 بار با تیم های ژاپنی روبرو شده اند که 5 شکست و یک تساوی بدست آورده اند.

فوتبال ایران در عرصه باشگاهی و طی چهار دهه اخیر فقط 2 برد مقابل کره جنوبی داشته است که شامل پیروزی پرسپولیس مقابل سوون سامسونگ و برد ذوب آهن مقابل پوهانگ است.
استقلال در مجموع شش بار در اسیا مقابل تیم های کره جنوبی قرار گرفت ک حاصل اون 2برد 1تساوی 3شکست بود. همچنین پرسپولی هم سه بار مقابل تیم های کره جتوبی در اسیا بازی کرد ک حاصل اون 1برد و 2 باخت بود. داداش من ملت رو جیگر فرض نکن خواهشا از این به بعد اطلاعات رو کامل بده در ضمن اگه استقلال تیم های ژاپنی رو تا حالا نبرد پرسپولی هم در چهار بازی مقابل نماینده ژاپن 1 تساوی و 3باخت در کارنامش ثبت شده.
من موندم این مطلب رو کدوم لنگی نوشته... دقیقا چهل سال حساب شده:biggrin:
منبع: خبر گذاری لنگ سوراخ کن

آخرین ویرایش:

arrow

عضو جدید
این خودت میفهمی یعنی چی؟؟؟؟برااستقلال پشت دروازه را گزاشتی برا پرسپولیس روبرو جایگاه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!منظورت چیه ؟؟

داداش ما دیگه عادت کردم به این چیزا از لنگیا
قهرمانی تو اسیا حسرت پرسپولیسیا

mehrdad50

عضو جدید
داشتن یک مرد سال تو آسیا حسرت کیاست؟
خوردن 3 گل از تیم 10 نفره هنر کیاست؟
رفتن به دسته سه افتخار کیاست؟
نفرستادن لیست به آسیا شاهکار کیاست؟

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حذف شدن تو نیمه نهایی آسیا حسرت کیاست؟
سوبله چوبلبه کردن حریف حسرت کیاست؟
بعد چند سال رنگ صدر جدولو دیدن حسرت کیلست؟
مثل استقلال سرور بودن حسرت کیاست؟
رفتن به جام باشگاها حسرت کیاست؟
داشتن یکی مثل آقا فرهاد حسرت کیاست؟
رتبه دو رقمی تو جهان حسرت کیاست؟
بازم بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arrow

عضو جدید
ایا میدانید! پرسپولی در لیگ اسیا در سال 67 از محمدان بنگلادش ک سرمربیش ناصر خان حجازی بود باخت.
ادم بره بمیره بهتر تا از بنگلادش ببازه:biggrin:

بالا