ミ★ミــــ♥ ــ بچه ها بدویین بیایین جشنهههههه...بیایین تو تا بگم چه خبره...!!! ミ★ミــــ♥ ــ

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول سلام به همه دوستای مهربونم که همتون برام عزیزید و از خدا میخوام همیشه سلامت باشید........بازم منو شرمنده کردید:redface:....بخصوص آبجی گلم سمیه جان که با این که خواهر ندارم ولی اون مثل یه آبجی نداشته برام عزیزه...... خیلی خیلی همه بچه ها(سجی،خاله sam، مسعود،hott،mohandes.anzali،یوسف،corpse bird، و بقیه دوستای گلم ......)به من لطف دارید همتون رو دوست دارم و انشالله به بهترینها که فقط تو باور خداست برسید.....در آخر هم از سمیه عزیز سپاسگذارم و از خدا براش بهترینها رو میخوام چون دلش صاف مثل رود:gol::gol:

و معذرت میخوام دیر متوجه شدم:redface::redface:

مرسی.انشاالله شماهم همیشه موفق باشین:redface::gol::gol::gol::gol:

mahsa_archi_arch

عضو جدید
بهت تبریک میگم علیرضا جان ... امیدوارم توهمه مراحل زندگی موفق باشی :w23::w30:
بعد از این هم ایشالا خبر قبولی ارشد :w17::w17:
مهتاب جان از تو ممنون بابت جشن قشنگت :gol:

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
بهت تبریک میگم علیرضا جان ... امیدوارم توهمه مراحل زندگی موفق باشی :w23::w30:
بعد از این هم ایشالا خبر قبولی ارشد :w17::w17:
مهتاب جان از تو ممنون بابت جشن قشنگت :gol:

و بعدش دومادیش:دی
خواهش عزیزم...حداقل کاری بود که میتونستم واسه داداشیم انجام بدم
ایشالا شما هم موفق و پایدار باشی
مرسی از حضورت عزیزم
:gol:

neda...

عضو جدید
تبریکات ویژه...امیدواروم تو تمام مراحل زندگی موفق باشید...وااای دو صفحه اول خیلی خیلی خوشمزه بودن....بازم تبریک:w23::w14:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علیرضا جان منم از طرف خودم تبریک میگم البته قبلا هم گفته بودم ایشالا همیشه موفق باشی .....:gol::gol::gol:
مهتاب خانوم من داره حسودیم میشه به علیرضا منم تا چند ماه دیگه فارغ التحصیل میشماااااااااااا .......

_*Bahar*_

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تبریک میگم؛ اول دعای سلامتی براتون؛ ایشالا قبولی ارشد و شغلی که دوسش داشته باشین و توی اون جزء بهترین ها باشین و قبولی دکتری (اگه خواستین کتاب هم بنویسین به فکر بچه هایی که آزمون ارشد دارن هم باشین :d )
و دیگه هر چی که از خدا میخواین اگه به صلاحتون هست، بهشون برسین

shima jo0on

عضو جدید
منم تازه متوجه شدم:redface: ..مبارک بااااشه :w30: ایشالله روز به روز به جایگاههای بالاتر برسین و ما هم شیرینیشو بخوریم:w12: :w17: :w40:

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیرضا جان منم از طرف خودم تبریک میگم البته قبلا هم گفته بودم ایشالا همیشه موفق باشی .....:gol::gol::gol:
مهتاب خانوم من داره حسودیم میشه به علیرضا منم تا چند ماه دیگه فارغ التحصیل میشماااااااااااا .......

حسودی نداره که
هر وقت تموم شدی به خودم بگو واست جشن میگیرم:D
ممنون از حضورت:gol:

بالا