شيمي فيزيك پليمرها

835536032

عضو جدید
ميخوايم تو اين تاپيك در حوزه شيمي فيزيك پليمرها بحث كنيم.از همه علاقه مندان خواهش ميكنم توگسترش اين تاژيك كمك كنند تا بتونيم اطلاعاتمان را به اشتراك بگذاريم.موضوعات مختلف ،معرفي كتاب ها ،منابع درسي،و سوالات آزمونها و..يا هر مطلب ديگه اي ميتونه مفيد باشه.براي شروع من كتاب شيمي فيزيك پليمره9ا نوشته ناصر محمدي را شروع كردم.اين كتاب عملا از كتاب اسپرلينگ ترجمه شده.خيلي اتز وقتها ،به نظر من،كتاب گنگ ميزنه مطلب از دستش ميره.كتاب شيمي فيزيك ژليمرها ،انتشارات علوي ام بد نيست.اين كتاب برا خوندن ارشد خوبه.چون تست هاي كنكور م داره.خود كتاب اسپرلينگم هست كه البته خودنشون سخته

moslem_kave

عضو جدید
منم موافقم .کتاب ناصر محمدی یهو از بحث دور میشه ولی به هر حال خیلی مفیده. کتاب علوی هم بسیار خوبه واسه یه کمکی کنار کتاب ناصر محمدی

monomer

عضو جدید
سلام دوستان
منم موافقم چون این ترم باید این درسو با کتاب دکتر ناصری پاس کنم
متن کتاب روونه اما یهو خیلی از بحث دور میشه و ناقصِ
من توحل مساله ش خیلی مشکل دارم،بنطرتون برای رفع این مشکل چ کنم؟!

alireza902

عضو جدید
کتاب دکتر محمدی رو اگه سر کلاسش نباشی سخته فهمیدن یه سری مطالبش ، کامل توضیح نداده

ولی به نظر من کتابش کامله ، میشه گفت همه چیو گفته

shahrzads

عضو جدید
سلام منم این ترم باید کتاب دکتر محمدی رو پاس کنم اما تو حل مسائلش خیلی مشکل دارم حل مسائلش وجود داره.اگه حلشو کسی داره ممنون میشم برام بفرسته هفته ی بعد امتحان دارم

adaryabaz

عضو جدید
سلام دوستان پلیمریست اسپرلينگ را چه انتشاراتیی ترجمه کرده؟به نظر من دکتر محمدی کتابش رو بر منابع این کتاب نوشته .

m.shimist

عضو جدید
سلام دوستان. میشه یه کتاب معرفی کنید راجع به : آزمایشگاه شیمی فیزیک پلیمر
اگه میشه خیلی سریع لطفا. مرسی مهندسای گل

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار

jungle bird

عضو جدید
ترجمه ی کتاب شیمی فیزیک اسپرلینگ رو دانشگاه صنعتی سهند منتشر کرده
ترجمه ی دکتر فرهنگ عباسی و دکتر مصطفی رضایی هست اگر اشتباه نکنم

salarmoradi