لباس ملي

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح پاييزه

nino

مدیر بازنشسته
سلام ... خوب حالا این لباس های ملی کار کی هست ؟ از کجا اومده ؟ بابا اینارم بپوشن خانوما بازم گشت ارشاد گیر خواهد داد !

من كه اصلا نه خوشم اومد نه جرائت دارم همچين لباسايي رو بپوشم . هم گشت ارشاد ميگره هم خيلي جلب توجه ميكنه flashing

راستي مرسي مصطفي جان كه بالاخره اسمت رو گفتي ;)

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد ها اينها طراحهاي لباس ملي در فشن كه خود فرهنگ و ارشاد راه انداخته به نمايش در آمده
و هر كدام از لباس با تاييده نظام مي‌باشد
راستي اين لباس ها شناسنامه دارن
سايت فرهنگ و ارشاد اسلامي بخش مبارزه با تهاجم و تعرض در فرهنگ

nino

مدیر بازنشسته
ببخشيد ها اينها طراحهاي لباس ملي در فشن كه خود فرهنگ و ارشاد راه انداخته به نمايش در آمده

ولي به نظر من اينا همش فورماليتس . اين لباسا رو فقط ميشه براي مهموني پوشيد تو خيابان كه نميشه پوشيد مخصوصا اون جيغاشو :surprised:

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه ميگم اينها يه طرح رو اجرا كردن حالا توش موندن كه چه جوري بايد سر و ته شو هم بيارن

طرح لباس ملي براي حمايت از طراحان داخلي بود ولي به نظر من اين راهش نبود

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
حالا ببینیم چه شود !

حالا ببینیم چه شود !

خوب باشه تسلیم . وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی این لباسها رو معرفی کرده من دیگه حرفی نمیزنم . از الان بیا خانومی رو پیدا کنیم که این لباسهای جینگول و بپوشه :) همین الانش مشکی و اینا میپوشند دخترا ( حالا کاری به فرعیاتش ندارم ) به چشم دیدم که گیر میدند . تو 7 تیر یا ولیعصر . اینها که دیگه مرد میخواد پوشیدنش ( نه از اون مردها )
ولی بازم دستت درد نکنه . این عکس ها رو دیدم یاده مجله بوردا افتادم که هنوزم که هنوزه پاش بیفته دست خانومای قدیمی دست به دست میچرخه !

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خواهش !

خواهش !

من كه اصلا نه خوشم اومد نه جرائت دارم همچين لباسايي رو بپوشم . هم گشت ارشاد ميگره هم خيلي جلب توجه ميكنه flashing

راستي مرسي مصطفي جان كه بالاخره اسمت رو گفتي ;)

قربون شما برم ولی صبح بخیر . طرفای سال 42 بود من اسمم و گذاشتم این زیر . همون زمان من و آقای پست مدرن که چند روزیه فقدانشون احساس میشه .

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
لباس ملی؛ روسری

لباس ملی؛ روسری

دفعه قبل كه داد بچه ها در اومد اين دفعه چي ميشه