◀ درخواست مقاله، کتاب مهندسی صنایع

baran.clever

عضو جدید
3-فرايند مديريت استراتژيك بازاريابي
چکیده:
يكي از مباحث مهم در زمينه م ديريت، فرآيند مديريت استراتژيك مي باشد. هدف كلي اين مقاله تحقق كامل سود بالقوه در هر رابطه و همچنين پاسخ به نيازها و خواسته هاي مشتريان از طريق برنامه ريزي استراتژيك بازاريابي مي باشد. مدل هاي برنامه ريزي استراتژيك بازاريابي، نقش بازاريابي در طراحي و اجراي استراتژي ها و رسيدن به مزيت رقابتي از اهداف جزئي اين مقاله مي باشد. اهميت فرآيند برنامه ريزي در فضاي رقابتي امروز ما را بر آن مي دارد تا با نگاهي دقيق تر به اين موضوع بنگريم.
4-كارايي فناوري اطلاعات بر مديريت استراتژيك در زنجيره تامين
چکیده:
پيشرفت هاي گوناگون در توانمندي هاي فناوري اطلاعات، چهره صنعت را نسبت به دهه گذشته به سرعت متحول ساخته است. پذيرش فناوري اطلاعات و اجراي كارآمد آن مي تواند همكاري بين اعضا زنجيره تامين را از طريق انتقال و توزيع سريع اطلاعات دقيق و بكارگيري سيستم هاي اطلاعاتي بهبود بخشد و باعث افزايش كارآيي زنجيره تامين گردد. اگر اين برنامه ها بدرستي تدوين شود، به انتخاب استراتژي هايي منجر مي شود كه در صورت اجراي صحيح و به موقع، تعالي و بي نيازي سازمان را به ارمغان مي آورد. اين مقاله به مروري بر مفاهيم فناوري اطلاعات، مديريت استراتژيك و زنجيره تامين و نقش مديريت در آن پرداخته. چالش ها و موانع موجود در اين زنجيره، استراتژي هاي بهبود آن و كاربردهاي فناوري اطلاعات را مطرح نموده و ابزارهايي كه بوسيله اين فناوري در زنجيره تامين به خدمت گرفته مي شوند تا سبب ساز يك مزيت رقابتي در زنجيره تامين شوند را مورد بررسي قرار داده. در ادامه جايگاه فناوري اطلاعات را در برنامه ريزي استراتژيك مديريت زنجيره تامين مشخص و ويژگي ها آن ارائه گرديد.
5-كارآفريني استراتژيك:ارائه مدلي براي مديريت اثر بخش چالش ها
چکیده:
درمقاله حاضر با هدف معرفي كارافريني استراتژيك و نقش و اهميت آن درخلق مزيت رقابتي و ثروت ضمن مروري استنادي اما مختصربر ادبيات موضوعي مربوط به كارافريني استراتژيك و موضوعات مرتبط با آنها به چالشهاي كارافريني استراتژيك پرداخته و مدلي براي مديريت اثربخش آنها ارايه ميشود درمدل پيشنهادي برمبناي مطالعات صورت گرفته شش مولفه به عنوان چالشهاي كارافريني استراتژيك درنظر گرفته شده است اين چالشها عبارتنداز: چالشهاي برنامه ريزي فرهنگي ساختاري ارتباطي منابع انساني و مديريتي دراين تحقيق با تجزيه و تحليل هريك ازاين چالشها راهكارهايي براي مديريت اثربخش آنها ارايه ميشود زيرا با مديريت اثربخش آنهاست كه مي توان كارافريني استراتژيك را بصورت هدفمند محق قنمود.

alballo2007

عضو جدید
نیازمند ساینس دایرکتpassword

نیازمند ساینس دایرکتpassword

سلام به همه مهندسای عزیز
من به پسورد سایت ساینس دایرکت نیاز دارم خواهشا اگه کسی داره ممنون میشم به ایمیلم بفرسته

مرسیییییییییییییییییی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hasan_engineer

عضو جدید

moshooleh

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

چند تا مقاله در زمینه شبیه سازی خط تولید (هر نوع خط تولیدی که باشه) هم فارسی و هم لاتین میخاستم.عزیزان کمکم کنید.....:(

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
ببینید اینها بدردتون میخوره...

پیوست ها

• Desktop.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 0

mohamad422261

عضو جدید
درخواست ژورنال های مهندسی صنایع

درخواست ژورنال های مهندسی صنایع

با سلام،راستش دنبال چندتا ژورنال مربوط به رشته مهندسی صنایع بودم که مقالات انگلیسی رو با هزینه کم و زمان کوتاه به چاپ رساند و معتبر باشند،بخدا ممنون میشم کمک کنید :(

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام،راستش دنبال چندتا ژورنال مربوط به رشته مهندسی صنایع بودم که مقالات انگلیسی رو با هزینه کم و زمان کوتاه به چاپ رساند و معتبر باشند،بخدا ممنون میشم کمک کنید :(

من که توی جمعه بازار کتاب پیدا نکردم چرا یک مطلب انتخاب نمیکنی بعد از شرکت های مدیریتی مقدمه اش رو دانلود کنی بقیشو خودتون دنبالش بگردی

.reza

عضو جدید
یافتن مقالات ISI

یافتن مقالات ISI

سلام. آیا در داخل این سایت امکان دسترسی به مقالات ISI وجود داره؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

sisi77

عضو جدید
کتاب های مهندسی صنایع

کتاب های مهندسی صنایع

با سلام
کسی میتونه چندتا کتاب کاربردی خوب به من معرفی کنه؟ در هر زمینه ای باشه فرقی نمیکنه فقط میخوام مطالعمو بالا ببرم اطلاعاتم زیاد شه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام
کسی میتونه چندتا کتاب کاربردی خوب به من معرفی کنه؟ در هر زمینه ای باشه فرقی نمیکنه فقط میخوام مطالعمو بالا ببرم اطلاعاتم زیاد شه

پنجمین فرمان نویسنده : پیترسنگه ( در مور تفکر سیستمی هست )
تولید ناب هم جالبه خودم هنوز نخوندم .

leynaz

عضو جدید
پیدا کردن مقالات انگلیسی در زمینه مهندسی صنایع با استفاده از الگوریتم ژنتیک

پیدا کردن مقالات انگلیسی در زمینه مهندسی صنایع با استفاده از الگوریتم ژنتیک

میشه سایت یا ... معرفی بفرمایید که بشه توش مقاله ای پیدا کرد که در زمینه الگوریتم ژنتیک صنایع کار کرده باشه و ترجبحا رایگان یا حداقل راحت بشه گرفتش؟؟؟؟اگه همچی مقاله ای رو دارید یا سایتش رو میشناسید لطفا کمکم کنید.البته انگلیسی باشه.پروژه ی درسی هستش.خواستید برای همه بذارید اگه نه این ایمیل منhamda.saf5@gmail.com

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب داخل ساینر دایرکت این موضوعات رو سرچ کنید و اگر دسترسی برای دانلودش نداشتید می تونید لینک اون مقاله رو به سایت زیر بدید و بلافاصله دانلودش کنید :

freepapers.ir

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام مجدد :)
اشتباه تاپیک زدید تالار مقالات فقط برای اعضا دیده میشه لینکش اینجاست من براتون مقاله رو در خواست دادم ادرسشو میذارم که جواب دادن بتونیدمقاله رو بگیرید فقط بعد این خواستید مقاله درخواست چه فارسی چه لاتین بدهید قوانینشو بخونیدو طبق اون درخواستتونو بهید طبق قوانینش درخواست بدید

اینم لینک تاپیک مقاله تون که درخواست دادم

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/497481-درخواست-مقاله-از-civilica?p=6889744#post6889744

قوانین
http://www.www.www.iran-eng.ir/announcement.php?f=368

موفق باشید

آخرین ویرایش:

hoseini_58

عضو جدید
اگه منظورتون کتاب های مهندسی صنایعه : 1- تفکر ناب 2- فراسوی مهندسی مجدد فرایندها -مایکل همر 3- دوره عمر سازمان -آیزاک آدیزس -ترجمه دکتر سیروس 4- استراتژی- تالیف دکتر سیروس انتشارات امیر کبیر

@sogoli@

عضو جدید
مقاله در مورد مهندسی ارزش

مقاله در مورد مهندسی ارزش

سلام...
من تازه عضو این سایت شدم.به 7 مقاله تو زمینه مهندسی ارزش نیاز دارم.
زمان زیادی ندارم.
ممنون میشم بتونید کمکم کنید.

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
.
.
.

سلام!!

خوش آمدید به باشگاه و تالار مهندسی صنایع!

،

مهندسي ارزش، بعنوان بحثي جديد در مديريت پروژه از تكنيكهاي بسيار قدرتمند مساله ، كاهش هزينه ها و بهبود كيفيت و عملكرد و محصولات رسته هاي مختلف صنعت، خدمات و عمران مي باشد ...

در هر حال چندین فایل برای دانلود میزارم واستون :

مهندسی ارزش در پروژه های عمرانی
IPMC02_067_1066499_4c3db.pdf

بهبود بی تردید ( آموزش کاربردی مهندسی ارزش ... )

و تاپیک های زیر رو هم مطالعه کنید ... :

مهندسی ارزش چیست؟

کاربرد مهندسی ارزش در مدیریت ریسک پروژه

[h=1]چگونگی اجرای عملی مهندسی ارزش در کارخانه[/h]

مهندسی ارزش (Value Engineering)

ان شالله به زودی همه ی تاپیک های بالا ادقام میشن ...

فعلا!;)

farshad72

عضو جدید
درخواست مقاله شبیه سازی

درخواست مقاله شبیه سازی

لطفا یکی دوتا مقاله شبیه سازی برام بزارین ممنون میشم
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

mr.behzadi

عضو جدید
درخواست کتاب ارشد صنایع مدیریت سیستم

درخواست کتاب ارشد صنایع مدیریت سیستم

سلام دوستان عزیز
بچه ها اگه کسی فایل کتاب "مدیریت عملیات" دکتر اوحدی انتشارات پارسه رو داره ممنون میشم ارسال کنه..

azadehsadeghi

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام اگه میشه مقاله درموردتحقیق درعملیات وتولیدبرام بزارین ممنون میشم

بالا