زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
دهانم پُر از حرف است... اما حیف...!با دهان پُر نباید سخن گفت...!

پ.ن. خیلی از پیامهای خصوصی قدیمی رو پاک کردم
کاش عجله نمیکردم جواب خوبی برای این همه دو رنگی بود ...............

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدانگهدار..

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
زینب جان شما چرا فکر کردید من ناراحات شدم؟ خدانگهدار.. یعنی من ناراحت شدم؟ لطفا.. دیگه این فلسفه ها رو برای من بکار نبرید.. :razz:چه ربطی داره آخه......

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
زینب جان شما چرا فکر کردید من ناراحات شدم؟ خدانگهدار.. یعنی من ناراحت شدم؟ لطفا.. دیگه این فلسفه ها رو برای من بکار نبرید.. :razz:چه ربطی داره آخه......

سلام

معصومه لطفا یه راه ارتباطی ایجاد کن کمی مزاحمت بشم
ممنون

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدانگهدار یعین ی این نیست که من ناراحتم. بابا به خدا من ناراحت نیستم.. من خوشحالم که دوستان گلی دارم.. که به فکر من هستن. و فکر میکنن من ناراحتم... و میخوان ناراحتی منو کم کنید. ولی اینجوری به خدا ناراحتمیشم.. نکنید.. بچه های من نگنید عزیزان من نکنید.. من خاک پای شماها هستم.. خواهش میکنم.. تو پروفایلم زدم خداحافظ برای همیشه. این به دلیل رفتن من نیست. من بخوام برم.. بدون خداحافظی میرم. اینو چندببار گفتم. و بازم میگم. فعلا باید .. منو تحمل کنید.:D

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
من معذرت می خوام اگه باعث ناراحتی شما شدم ! چشم !حق باشماست :gol:

فنا2011

اخراجی موقت
آخه خیلی وقته نبودم؟؟دلم واسه معصومه و زینب وآگاهدخت و بقیه تنگه خو؟؟:)

دست شما درد نکنه ،این ست نمک مداره اگه گذاشتم دیگه تایپ کنه ..پس برا من تنگ نشده من که امروز اولین نفر جوابتون و دادم باشه ..انگشتا ،دست نگه دارید دیگه تایپ نکنی.....

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه ،این ست نمک مداره اگه گذاشتم دیگه تایپ کنه ..پس برا من تنگ نشده من که امروز اولین نفر جوابتون و دادم باشه ..انگشتا ،دست نگه دارید دیگه تایپ نکنی.....
واسه همه....مرسی که جواب دادی...:redface:جز همه شما هم هستین...من فعلا میرم با اجازتون...

بالا