ترس از ابراز علاقه در خواستگاری

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ب هرکس مستقیم بگی دوست دارم مطمئن باش 100 % میزاره میره ........
پسرا خیلی زرنگ تر از این حرفان اگر واقعا دوسش داشتی اول مطمئن شو دوسش داری بعدم غیر مستقیم اونم نه زیاد و تابلو ی جوری ک متوجه بشه و خودتم حرمتتو نگه داشته باشی بهش بفهمون .اگر اون علاقه ای داشته باشه متوجه میشه خودش

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من شاید بخوام در دوران دوستی هم بچه دار هم بشیم کیرو باید ببینیم !!!!!!

ب هرکس مستقیم بگی دوست دارم مطمئن باش 100 % میزاره میره ........
پسرا خیلی زرنگ تر از این حرفان اگر واقعا دوسش داشتی اول مطمئن شو دوسش داری بعدم غیر مستقیم اونم نه زیاد و تابلو ی جوری ک متوجه بشه و خودتم حرمتتو نگه داشته باشی بهش بفهمون .اگر اون علاقه ای داشته باشه متوجه میشه خودش

:surprised:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچها این حرفی رو که میزنم خوب و با دقت بخونین.هممون میدونیم سنمون دیگه از کل کل دختر و پسر گذشته و اگه میگیم دخترا اینجور شدن دلیلش اینه که خودمون ناراحتیم که چرا دخترا اینجور شدن!!!بد شدن دخترا برای ما پسرا درده نه اینکه بخوایم دخترا رو تحقیر کنیم!و برعکس ما پسرا برای شما دخترا!!
من این چند وقت تجربه ی خیلی وحشتناکی رو بدست آوردم.تقریبا میتونم بگم نابود شدم.تنها و بدبین بودم و تنهاتر و بدبین تر هم شدم.
به هیچ وجه به هیچ دختری اعتماد نباید کرد!!!و بر عکس شما دخترا به پسرا!
بهترین حس دنیا اعتماده.میدونم.وقتی احساس کنی طرف مقابلت همونجوری فک میکنه که تو هم فکر میکنی انگار دنیا مال خودته ولی واقعا اینجور نیست!!!هروقت دیدین با یه نفر خیلی وجه تمایز و سازگاری دارین و خیلی باهم خوبین بدونین یا شما دارین فیلم بازی میکنین یا اون!!!
همیشه بدبین باشین و مشکوک ولی توی شک نمونین!!سعی کنین شکتونو به یقین تبدیل کنین.
ابراز علاقه ی هیچ کسی رو جدی نگیرین.تا ته ته ته ته ته ته دل یکی رو ندونین بهش ابراز علاقه نکنین.
برای استارتر میگم.تا مطمئن مطمئن نشدی طرف واقعا دوست داره و همون کسیه که میخوادت واسه همیشه هیچوقت احساستو بیان نکن.تحویلش بگیر که بدونه براش احترام قائلی ولی فقط احترام نه محبت!!!
اگه نظری دارین راجب این حرفام بگین تا من بدونم شما چجور فکر میکنین و باقی حرفامو میذارم برای بعد از اظهار نظر شما!

uve

عضو جدید
به استارتر............به نظر من همه جور مرد داریم ......و اینکه نوع رفتار با هر مردی رو باید خودت تشخیص بدی ..اتفاقا مردا بر خلاف زنها اصن پیچیده نیستن ولی نکته مهم اینه که تو همون مدت آشنایی که میگی سیستمشونو یاد بگیری.......اگه میبینی ظرفیت این حرفو داره بهش بگو و قطعا مطمئن باش که این اعتماد طرف رو بیشتر میکنه و بهش آرامش میده و احساس خوشبختی میکنه. ..اما اگه میبینی ظرفیت نداره یا هنوز وقتش نرسیده به شرطی که از اول یک رفتار متناسبی رو باهش داشتی این کارو نکن..آخه بعضیها از اول کار رو خراب میکنن و بعدش دیگه نمیشه درستش کرد...

راضیه (ت)

عضو جدید
من با حرف وحید موافقم . توی این دنیا اینقدر بی معرفتی و نامردی دیدیم که خداییش اگه بهترین های خدا هم بیان رو زمین باز هم بهشون شک میکنیم.همه فقط دنبال فریب دادن همدیگه هستن !!! آخه چرا ؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با حرف وحید موافقم . توی این دنیا اینقدر بی معرفتی و نامردی دیدیم که خداییش اگه بهترین های خدا هم بیان رو زمین باز هم بهشون شک میکنیم.همه فقط دنبال فریب دادن همدیگه هستن !!! آخه چرا ؟

همه مثل هم نیستند

واسه 1000 بار

uve

عضو جدید
.......................................این همون افراطه ..........افراط در بدبینی......آره همه جور آدم داریم ولی من میگم ....ما باید در خوش بینی و بدبینی هم اعتدال داشته باشیم ..نه خیلی خوش بین و نه خیلی بدبین هر دوش غلطه ...اگه اینجوری بری جلو و رفتار کنی هیچ وقت شکست نمیخوری چون احتیاط شرط عقله...

uve

عضو جدید
درسته ولی همیشه رای با اکثریته !!!!
...................به نظر من این عده اکثریت هم نیستن ....دلیل اینکه فک میکنی اکثریتن اینه که شاید بدی زیاد دیدی و البته حق داری ...ولی ما آدمها همیشه بدیهای بقیه رو خیلی بزرگ میکنیم و خوبیهاشونو کوچک....برا همین اگه بر عکس نیگا کنیم میفهمیم که نه بابا این عده اکثریت نیستن....;)