کلوپ آبیدلان.

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
یاشه شادی جونم

اورین.....:w24:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز حنیف خیلی خوب بود تو دفاع که اخرشم ی پنالتی داد به اونا..... که دیگه همه امیدوشون از بین رفت... منتظری هم بد نبود.... البته اون صحنه بنظرم همچین پنالتی هم نبودا..... کلا داورش مشکل داش... اونجا نیمه اول بنظر من پنالتی شد... ی جا هم که توپ کامل رفت بیرون اصن داور نفهمید...! کلا داورش گیج بود.... اونجا هم که صادقی اون موبلنده رو زد.. به اون کارت داد بجا صادقی!
تو فهمیدی چرا حیدری رو تعویض کرد؟؟؟!

اینکه 100%!
همین از استقلال رفت سپاهان. همه اینا رو برد سپاهان.. بهعدشم تراکتور.. دوباره الان استقلال.... اصن تیمی که خوب بازیکن نگیره مربیش نمیشه....
فکر کنم دوباره سر جریان مصدومیتش ، نمیدونم والله
پنالتی بود ، اونم بازیکن حرفه ای بود و از فرصت استفاده کرد
اون اوایل بازی هم که جمشیدیان زد ، توپ خورد به اونا رفت بیرون کرنر نگرفت ، من الان دیدیم فکر کردم جمشیدیا خودش زده بیرون چپول بازی دراورده چقدر فحشش دادیما بنده خدا رو

کیروش تغییر ایجاد نکرد درست ولی با همین بازیکنای استقلال تیم ملی کره رو تو زمین خودش برد با اون همه لزیونر که تیم کره داره و همشون دارن تو لیگای معتبر دنیا بازی میکنن به اینمیگن مربی بزرگ اما امیر قلعه نویی چکار کرد؟شما یه کارشناس نمیتونی پیدا کنی که بگه تیم امیر قلعه نویی فنی بازی میکنه تیمایه امیر همش به بازیکتای بزرگ محتاجه تیمی مثل فولاد خوزستانه که فنی بازی میکنه.
انصافا بازی با کره جنوبی تیم ما چیکار کرد؟؟ فقط دفاع میکردیم ، باید قبول کنی خوش شانس بودیم ، البته نه فقط اون بازی ، قبل از اون حتی دور رفت با کره تو تهران کره ای ها برتر بودن ، با کیروش خوش شانس بودیم
تیم کیروش سازمان دفاعیش خوب بود نسبتا ، همینطور که پارسال سازمان دفاعی استقلال خوب بود ، اما با وجود کیروش هم خوب بازی نمیکنیم
قلعه نویی همین دو سال خیلی ضعفها داشته ، منم موافق ضعفهاش هستم ، اما تو ایران برای نیمکت استقلال کی خوبه؟؟

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

انصافا بازی با کره جنوبی تیم ما چیکار کرد؟؟ فقط دفاع میکردیم ، باید قبول کنی خوش شانس بودیم ، البته نه فقط اون بازی ، قبل از اون حتی دور رفت با کره تو تهران کره ای ها برتر بودن ، با کیروش خوش شانس بودیم
تیم کیروش سازمان دفاعیش خوب بود نسبتا ، همینطور که پارسال سازمان دفاعی استقلال خوب بود ، اما با وجود کیروش هم خوب بازی نمیکنیم
قلعه نویی همین دو سال خیلی ضعفها داشته ، منم موافق ضعفهاش هستم ، اما تو ایران برای نیمکت استقلال کی خوبه؟؟
چه میدونم.... دیگه تموم شده....

ولی منم میگم تیم ملی شانسی رفت بالا... خودشونم میدونن... ی گل زدن شانسی.. چسبیدن به دفاع و شانس اوردیم که گل نخوردیم...
باید قبول کنیم سطح فوتبالمون واقعا پایین تر از سطح اسیاس.... چه ملی چه باشگاهی...

sana.68

عضو جدید
فقط میشه گفت ناراحتیم خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی:cry:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون اوایل بازی هم که جمشیدیان زد ، توپ خورد به اونا رفت بیرون کرنر نگرفت ، من الان دیدیم فکر کردم جمشیدیا خودش زده بیرون چپول بازی دراورده چقدر فحشش دادیما بنده خدا رو

هم ما هم آقای قلعه نویی باید ممنون کیروش باشن امیر از کیروش بد میگه ولی خودشم میدونه اگه کیروش تیمو نمیبرد جام جهانی نه اون نه هیچ بازیکن ایرانی با این سطح بازی نمیتونستن قراردادای دو میلیاردی ببندن آقا ما قبول داریم تیم دفاع کنه ولی ببره ما با دفاع بازیکنای خط دفاع استقلال رفتیم جام جهانی کیروش با همبن بازیکنا تیمو برد حالا شانس آوردیم یا نه اینا همش حرفه آیا اگر استقلال میرفت فینال ما میگفتیم شانسی بود؟حالا همین خط دفاع بد ترین خط دفاع تاریخ باشگاه استقلال شده دوتا بازی چارتا گل این ربطی به شانس نداره...

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ببخشید گریه کنیم بازی تکرار میشه و تیممون میبره؟؟؟
مهم اینه که تا این مرحله اومدیم.
ایشالا سالهای بعد.

نخیر هیچ استقلالی به این مرحله قانع نیست ما فقط قهرمانی میخواستیم این لنگیان که حتی حضور در مرحله گروهی افتخاره براشون نه استقلال بزرگ...

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا این مرحله؟؟؟؟؟؟؟؟
بله تا اینجا که اومد بالا.

نخیر هیچ استقلالی به این مرحله قانع نیست ما فقط قهرمانی میخواستیم این لنگیان که حتی حضور در مرحله گروهی افتخاره براشون نه استقلال بزرگ...

به هر حال دیگه این نتیجه شده دیگه.
ایشالا در آینده.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم ما هم آقای قلعه نویی باید ممنون کیروش باشن امیر از کیروش بد میگه ولی خودشم میدونه اگه کیروش تیمو نمیبرد جام جهانی نه اون نه هیچ بازیکن ایرانی با این سطح بازی نمیتونستن قراردادای دو میلیاردی ببندن آقا ما قبول داریم تیم دفاع کنه ولی ببره ما با دفاع بازیکنای خط دفاع استقلال رفتیم جام جهانی کیروش با همبن بازیکنا تیمو برد حالا شانس آوردیم یا نه اینا همش حرفه آیا اگر استقلال میرفت فینال ما میگفتیم شانسی بود؟حالا همین خط دفاع بد ترین خط دفاع تاریخ باشگاه استقلال شده دوتا بازی چارتا گل این ربطی به شانس نداره...

خوب دفاع پارسال استقلال کار کی بود؟؟ کیروش یا قلعه نویی؟؟واسه آخرین بازیهابود که از اون دفاع استفاده کرد ، تو 3 بازی آخر تیم ملی ، اما اون خط دفاعی از اواسط نیم فصل اول محکم شده بود
این جریان گرون شدن بازیکنها و قرارداد یکی دو میلیاردی هم مال یه سال اخیر که نیست ، این آقایون مدعی چند ساله دارن بیشتر از حقشون پول میگیرن
میگن یه بار جستی ملخک ، دو بار جستی ملخک .... یه بار شانسی ببریم ، دو بار شانسی ببریم ... آخرش چی؟؟ چشمهامون رو ببندیم به ضعفها؟؟
حالا میخواد استقلال قلعه نویی باشه یا کیروش تیم ملی ، هم فعلا به قلعه نویی انتقاد واره هم به کیروش
همینطور که مثلا برد استقلال جلوی الهلال تو عربستان با خوش شانسی همراه بود ، صعود تیم ملی هم همینطور بود

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
:D
آهان.
خب گفتم قرار بود ازدواج کنی تو گفتی کی؟؟ من؟؟؟ منم گفتم نه پس محسن؟؟؟ تو دیگه!
افتاد؟؟؟؟

نمیبینی تیممون باخته و قاطی میزنم :|
افتاد :D

نه آجی .. ازدواج نکردیم ;)

تیممون باخته اونوقت به چیا فک میکنید اخه:(

سوال پرسیدن دارم جواب میدم
ناراحت هستیم هنوز ..

استقلال وقتی میبره واقعا شارژ روحی میشم .. و وقتی میبارزه حالم گرفته میشه

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکبیر! :D
اومدم فقط یه تکبیر بگم و برم!
هرچی هم که بگید خودتونید! :|
خو جنبه باخت داشته باشید دیگه
والا با این نوناشون
:w05:

sana.68

عضو جدید

دقیقا. این مرحله نه راضیمون میکنه نه خوشحال !

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:D

نمیبینی تیممون باخته و قاطی میزنم :|
افتاد :D

نه آجی .. ازدواج نکردیم ;)

سوال پرسیدن دارم جواب میدم
ناراحت هستیم هنوز ..

استقلال وقتی میبره واقعا شارژ روحی میشم .. و وقتی میبارزه حالم گرفته میشه

خب تو باید تو این وضع که روحیه ی بچه ها خرابه با خبر ازدواجت و شیرینی همه رو شاد کنی.
اصن به فکر بچه های کلوپ نیستیا...

sana.68

عضو جدید
بله تا اینجا که اومد بالا.

به هر حال دیگه این نتیجه شده دیگه.
ایشالا در آینده.

بله اومد اما هرگز احساس خوبی رو به هواداران القا نکرد چون جز قهرمانی چیزی مارو خوشحال نمیکنه.تا اینجا بالا اومدن واسه استقلال افتخار نیس.