گپ ويژه همه مهندسان مكانيك باشگاه-همه بيان

marzieh.g

عضو جدید
سلام بر همه دوستان مکانیکی.............میخواستم بگم منم فوق لیسانس تبدیل انرژی هستم ......یه چند جا هم تدریس کردم و یه سابقه مختصر کار .....................خرده هوشی دارم...فک کنم سر سوزن ذوق هم داشته باشم.............http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_smile.gifاگه کمکی خواستین شاید بتونم کمکتون کنمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/biggrin.gif

من به تدریس علاقه دارم.
امسال برای ارشد خوندم. درسای جامداتیو خیلی مسلطم. چطوری میتونم شروع کنم؟

M.ARIABOY

عضو جدید
من اگه تهرانو این جور جاها بودم که الان مدیر کارخونه بودم

یه جای خیلی دور

اما تو رو خدا نگین که کلا کار دیگه برای من وجود نداره

البته نهایتش اینه محل زندگیم رو عوض میکنم
مهندس شیما الان چرا انقد ناراحتی؟؟
تاسیسات شغلش تضمینه، فقط بگو بینم میخوای دقیقا تو کدوم قسمتش کار کنی؟
جمعیت شهرتون چقده؟ برای شهرمن14000 تاست،میبینی چقد کمه؟؟
نظام مهندسی میخوای بری یا شغل آزاد؟ اینا مهمه
ولی نگران نباش،همونطور که تو تاپیک مهندس گفتم ،تاسیساتی بیکار نمیمونه

scorched

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.1سوال داشتم اگه دوستان بتونن کمک کنن ممنون میشم:من دانشجوی ترم2 کارشناسی ناپیوسته تاسیسات حرارتی برودتی هستم وترم اخر باید پروژه داشته باشم ...از الان میخوام دنبال یک موضوع ناب وعالی باشم...دوست دارم موضوعی رو انتخاب کنم که کلی جای کار وبحث داشته باشه وحتی در صورت ادامه تحصیل (احتمالا برا ارشد تبدیل انرژی) بازم بتونم روش کار کنم..موضوع مهیج وعالیی باشه...اگه دوستان بتونن برای انتخاب موضوع راهنمایی کمک کنن ممنون میشم.باتشکربسیار.

زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست
هر كسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست
خرم آن نغمه كه مردم بسپارند بياد

درود به همه مهندسان مكانيكي كه در عرصه صنعت اين مرز و بوم تلاش ميكنن.

static.sanat

عضو جدید
سلام
زاویه پیچ رگلاتور با پیچ شیر بصورت 90ْ میباشد به همین علت مهره رگلاتور را چپ گرد میباشد تا در زمان باز و بستن ،گشتاوری که توسط اچار به مهره رگلاتور و به شیر وارد میگردد در جهت معکوس پیچ شیر بوده تا سبب بازشدن شیر نشود.پیچ کاربراتور هم یه وقت دیگه توضیح میدم

lotusmehr

عضو جدید
سلام دوستان مهندس.من دانشجوي ترم 7 مكانيك گيلان گرايش سيالات هستم.تجربه چنداني تاحالا درمورد كار ندارم اما بهترين تجربم حضورم به عنوان كاراموز توشركت فرآوري ساخت كه توليدكننده كمك فنر هستش وبه جرات ميتونم بگم يكي از بهترين مجوعه ها توكشورهست.اين مدت كاراموزي خيلي خيلي مفيد وپربار بود از چندحيث ومهمترينش شركت تو يه دوره كلاس آموزشي تحت عنوان ديناميك خودرو توسط دكتر انصاري در شركت بود كه با لطف دوستان من هم تونستم حضور داشته باشم.
درحال حاضر در حال آمادگي واسه كنكور ارشد هستم.از دوستان ممنون ميشم اگر تو اين زمينه راهنماييم كننن

منتظر راهنمايياتون هستم:smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

lotusmehr

عضو جدید
سلام مهندس غزاله.ممنون ميشم اگه درمورد چطور خوندن درمورد ارشد راهنماييم كنين:smile:

uve

عضو جدید
من به تدریس علاقه دارم.
امسال برای ارشد خوندم. درسای جامداتیو خیلی مسلطم. چطوری میتونم شروع کنم؟
..........به نظر من هر چی منبع دارین اعم از جزوه ،کتاب و یا هر چیز دیگه راجع به هر درس دارین رو اول به طور کامل مطالعه کنین.بعد به طور مرتب مرور کنین...و در هر مرحله خلاصه نویسی کنین واسه خودتون....و بعد نکات تستی رو یاد بگیرین و مسلط شین و در مرحله آخر تست بزنین و آزمون های مختلف شرکت کنین...البته اول از همه به یک برنامه ریزی منظم نیاز دارین.....موفق باشین..

.

uve

عضو جدید
سلام دوستان مهندس.من دانشجوي ترم 7 مكانيك گيلان گرايش سيالات هستم.تجربه چنداني تاحالا درمورد كار ندارم اما بهترين تجربم حضورم به عنوان كاراموز توشركت فرآوري ساخت كه توليدكننده كمك فنر هستش وبه جرات ميتونم بگم يكي از بهترين مجوعه ها توكشورهست.اين مدت كاراموزي خيلي خيلي مفيد وپربار بود از چندحيث ومهمترينش شركت تو يه دوره كلاس آموزشي تحت عنوان ديناميك خودرو توسط دكتر انصاري در شركت بود كه با لطف دوستان من هم تونستم حضور داشته باشم.
درحال حاضر در حال آمادگي واسه كنكور ارشد هستم.از دوستان ممنون ميشم اگر تو اين زمينه راهنماييم كننن
ايميلم:niloofar.mehrkian@gmail.com
منتظر راهنمايياتون هستم:smile:
.......................به شما هم همون توصیه های قبلی رو میکنم:به نظر من هر چی منبع دارین اعم از جزوه ،کتاب و یا هر چیز دیگه راجع به هر درس دارین رو اول به طور کامل مطالعه کنین.بعد به طور مرتب مرور کنین...و در هر مرحله خلاصه نویسی کنین واسه خودتون....و بعد نکات تستی رو یاد بگیرین و مسلط شین و در مرحله آخر تست بزنین و آزمون های مختلف شرکت کنین...البته اول از همه به یک برنامه ریزی منظم نیاز دارین.....موفق باشین..

شرکت محبان

عضو جدید
ای اونایی که مهندسای مکانیک رو دوست دارین
اینو بدونین مهندسای مکانیک با ذوق هم شمارو دوست دارن

milad.a.1391

عضو جدید
milad.a.1391

milad.a.1391

هوالقیوم. سلام به تموم دوستان مهندسم ،من میلاد م مهندس مکانیک سیالات خوشحال میشم باهمه شما عزیزان آشنا شم وبا شما تبادل نظر داشته باشم،من پارسال فارغ التحصیل شدم وامسال دانشگاه تهران ارشد تبدیل انرژی قبول شدم وازهمه تقاضای کمک دارم ،ضما من سابقه کاری ندارم ولی در چند پروژه کوچک نظردادم. انشا الله موفق باشد.روزتان مبارک.$

m.r.n

عضو جدید
منم این روز به همه مهندسین حال و آینده مکانیک تبریک و آرزوی موفقیت برای همشون می کنم:D

maghsodlo

عضو جدید
همیشه سعی کن به جای اینکه جای دیگری رادر زندگی بگیری ،جای خودت را در زندگی پیدا کنی
"" چارلی چاپلین"

scorched

عضو جدید
کنوکتور
سلام به همه ی دوستان.درمورد کنوکتورها یه تحقیق هرچند کوتاه ولی غنی و پربار میخواستم.ممنون از لطفتون.​

xieon

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/505758-حل-مسئله-انتقال-حرارت-هولمن
kasi mitone to halesh bem komak kone khahesh mikonam

hamed samandi

عضو جدید
میخواستم ازتون درخواست کنم که من رو در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه فوق لیسانس راهنمایی کنید.
علاقه مندم که در زمینه سیستم های هیدرولیکی در صنایع نفت کار کنم ولی هیچ گونه سر رشته ای در این زمینه ندارم و نمیدونم که درچه زمینه هایی ازصنایع نفت از سیستم های هیدولیکی و پنیوماتیکی استفاده میکنند.
لطف میکنید اگر بتونید در این زمینه راهنماییم کنید و یا استادی رو بهم پیشنهاد کنید.

amirali-mech

عضو جدید
سلامی به گرمی نان و تنور به همه ی مهندسان مکانیک ایران زمین.

:smile:زنده باد مکانیک.............

ahmad farahani

عضو جدید
احمد فراهانـــــی

احمد فراهانـــــی

سلام دوستان عزيز....من احمد فراهانی هستم.مهندس مکانيک سيالات. یه شرکت پيمانکاری تو زمينه کليه کارهای تاسيسات صنعتی و خانگی دارم.ظمنا" تجربه پروژه خارج از کشور هم در سطح گسترده دارم...کسی اگه دوست داشت همکاری کنيم ايميل بده...ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام به همه دوستان:
کسی در زمینه شبیه ساری عددی به کد نویسی با fortran یا matlab نیازی داشته باشه من در خدمتم.
روش های عددی
1. FDM
2. FVM
3. LBM
4. تمامی پروژهای عددی پذیرفته می شود.

حیدری هستم خوشحال میشم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

agharezajan

عضو جدید
منم غزاله هستم. توي زمينه طراحي و ساخت و آزمون لوازم خانگي توي ي شركت معتبر و بزرگ كار ميكنم. طراح و ناظر سازمان نظاممهندسي ساختمان هم هستم. دانشجوي سال اول ارشد تبديل انرژي هم هستم :)
ghazaleh_eng82@yahoo.com
خوشحال ميشم باهم تبادل اطلاعات كنيم:)

سلام
من دانشجوي ترم 8 سيالات(تبديل انر‍ژي)هستم.پروژه كارشناسيم در مورد thermoacoustic heat engine هستش،ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي رو در اين زمينه به من بده

mansour71

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
کسی مقاله ای یا مطلبی در مورد جریان آدیاباتیک و غیر آدیاباتیک و همچنین جریان لزج و غیر لزج اگه داره بزاره نیاز مبرم دارم ؟؟:):razz:

یوسفی نسب

عضو جدید
سلام من یوسفی هستم و دارای مدرک لیسانس تاسیسات هستم و تازه با این سایت آشنا شدم امیدوارم من را هم در استفاده از این سایت رارهنمای کنید

بالا