کلوپ آبیدلان.

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااام

خوب بازی کردیم ... خیلی تلاش کردن...... ولی بی فایده بود........ خیـــــــــــــــــــــــــــلی حیف شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایییییییییییییی وایییییییییییییییی دیدی حذف شدیممممممممممممممممم:cry:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
گریه نکن خاله!
دنیا همینه دیگه.......
ی موقع هایی هر چی میدویی ، نمیشه......... قسمت بود دیگه............

آخه قسمتِ چی؟! چرا دفاعمون بهتر نشده بود؟ اصن ب نظرت ما دفاعم داشتیم !!!!! آره بهتر شده بودن ولی یکم بیشتر تلاش می کردن اینجوری نمی شد!!!! بابا حداقل گل نمی خوردن!!!!!!!:wallbash:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاله اشکال نداره اخه چ فابده داره ناراحتیه منو تو

نمی تونم آخه!!!!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایییییییییییییی وایییییییییییییییی دیدی حذف شدیممممممممممممممممم:cry:
هیییییییییییییییییییییییی! دیگه شده دیگه!!!
آخه قسمتِ چی؟! چرا دفاعمون بهتر نشده بود؟ اصن ب نظرت ما دفاعم داشتیم !!!!! آره بهتر شده بودن ولی یکم بیشتر تلاش می کردن اینجوری نمی شد!!!! بابا حداقل گل نمی خوردن!!!!!!!:wallbash:

دفاعمون که خوب بود... بنظر من تو گل اول رحمتی اشتباه کرد... نباید انقد بیرون میومد از دروازه... ولی تو صحنه های دیگه واقعا خوب بود... در کل خوب بودیم.. مهمتر از اون واقعا همه تلاش کردن..... بازی که تموم شد.. صادقی دراز کشیده بود رو زمین.. قفسه سینش چجوری بالا پایین میرفت... انقد دوییده بودن داغون شده بودن همشون!!! دیگه ته زورمون همین بود... اونا خیلی قوی بودن!!

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
دفاعمون که خوب بود... بنظر من تو گل اول رحمتی اشتباه کرد... نباید انقد بیرون میومد از دروازه... ولی تو صحنه های دیگه واقعا خوب بود... در کل خوب بودیم.. مهمتر از اون واقعا همه تلاش کردن..... بازی که تموم شد.. صادقی دراز کشیده بود رو زمین.. قفسه سینش چجوری بالا پایین میرفت... انقد دوییده بودن داغون شده بودن همشون!!! دیگه ته زورمون همین بود... اونا خیلی قوی بودن!!

از اول تا گلی ک خوردیم من دیدم دفاعمون اصن خوب نبود !!!! وقتی شوت میزد یه بازیکن دفاعم جلوش نبود !!!!! اونام ک آره واقعا قوی بودن!!!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

از اول تا گلی ک خوردیم من دیدم دفاعمون اصن خوب نبود !!!! وقتی شوت میزد یه بازیکن دفاعم جلوش نبود !!!!! اونام ک آره واقعا قوی بودن!!!!!!

شاید.... نمیدونم..... البته ما همش تو حمله بودیم.. اونا هم مثل جت تو ضد حمله اضافه میشدن... سرعتشون باورنکردنی بود!

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید.... نمیدونم..... البته ما همش تو حمله بودیم.. اونا هم مثل جت تو ضد حمله اضافه میشدن... سرعتشون باورنکردنی بود!

در عوض ما اصن سرعت نداشتیم !!!!!!! توپو ک می گیرن انقد لفتش میدن تا تقدیمش کنن ب حریف!! پاسای اونا همه دقیق ! ولی ما چی؟؟ ک قراره درست شیم آخه؟
:w06:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

در عوض ما اصن سرعت نداشتیم !!!!!!! توپو ک می گیرن انقد لفتش میدن تا تقدیمش کنن ب حریف!! پاسای اونا همه دقیق ! ولی ما چی؟؟ ک قراره درست شیم آخه؟
:w06:

باز امروز که بهتر بودن... ولی فوتبال ایرانه دیگه... چه توقعی میشه داشت!!! همه چیزمون همینطوره!!!