كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

arrow

عضو جدید
این لحن حرف زدن زیاد برام ناآشنا نیست. به هر حال از دوستان استقلالی زیاد بیشتر از این انتظار ندارم. فقط یه چیز میگم اون هم اینه که چه ربطی داره که تو سایت فیفا چی نوشته. من میگم بازیکن از کجا پرورش یافته. ما حرفمون اینه که پرسپولیس بازیکن پرورش میده . کاری که به دل شما استقلالیها مونده. مگه فرانک ریبری به یکباره اومده تو بایرن و شد بهترین بازیکن اروپا؟؟؟ هی من دارم میگم آقا بازیکن از یه جایی پرورش یافت و بعد از پرورشش به یه جایی رسیده. حالا چه تو الاهلی باشه چه بایرن مونیخ چه ..... آقا هی تو جواب من میگه تو سایت فیفا این رو نوشته اون رو نوشته. در ضمن این آخرین پست و جواب من بود. شما استتقلالی ها منطق نمی دونید چیه. شماها فقط با امثال خودتون کل کل کنید.
اولا سایت فیفا نه سایت کنفدراسیون فوتبال اسیا afc شما هنوز اینقدر بزرگ نشدین.
علی دایی علی کریمی و امثال اینا را شما پرورش دادین:surprised: جان هر کی رو دوست داری دیگه دروغ نگو یا شاید هم نمیدونی پرورش فوتبالیست یعنی چی؟ علی کریمی توی تیم های پایه نفت تهران و فتح تهران پرورش پیدا کرد و حتی توی تیم بزرگسالان فتح هم بازی کرد. علی دایی هم توی تیم های پایه استقلال اردبیل و بعدش هم توی تیم های بزرگسالان تاکسیرانی و بانک تجارت بازی کرد. پرورش فوتبالیست یعنی ی بازیکن از تیم پایه اون باشگاه رشد کرده باشه مثل اون نسل طلایی پسران ابی ک مجتبی جباری اندرانیک تیموریان وحید طالبلو پیروز قربانی خسرو حیدری امیرحسین صادقی سعید لطفی و امثال اینا بودن ک همگی از ی نسلی ک اون سال استقلال با تیم دومش وارد جام حذفی شد و اینچنین بازیکنای از این تیم رشد کردن.
اینو بودین هیچ تیم ایرانی اکادمی مناسبی مثل لاماسیا نداره ک بازیکن های بزرگ پرورش بده و اینچنین اتفاق ها بصورت نادر تو فوتبال ما رخ میده.
داداش من حرف منطق جواب نداره...
قهرمانی تو اسیا حسرت پرسپولیسیا.

elono

کاربر فعال
ای بابا. اصلا نمیشه با شما استقلالیها از در منطق صحبت کرد .

سوال شما با یه سوال جواب میدم. چرا خود استقلال الان دیگه قهرمان آسیا نمیشه؟؟؟؟ چون همون طور که دوستان گفتن استقلال تو لیگ آسیایی که کل تیم هاش 7 تا بوده قهرمان شده اما حالا چون دیگه خبری از 7 تا تیم نیست و بازیها هم به صورت تورنمنت تو تهران برگزار نمیشه قهرمان نمیشه!!!!

عاقا یه سوال :

اصن حرف خودت درست و قبول ;)
فقط بگو پس شما که این همه مهره و ستاره داشتین چرا نتونستین توی همون لیگ آسیا که بقول خودت همش هم 7 تا تیم بوده قهرمان بشین ؟!!!!!!! قهرمان که هیچ .. فینال هم نرفتین ...!!

از پاسخ روشن و با منطقتون هم پیشاپیش ممنون :gol:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زرشک... مگه مثل شماییم ک نه فیلمش موجوده اصن هیچ چیزش موجود نیس میگین 6تا زدیم... صرفا جهت اطلاع شما سوبله چوبله موجوده:biggrin:

بهللللللللللللله به نکته جالبی توجه کردید ما 6 تا گل زدیم شما بودید فیلمش رو از بین بردید
خوب اما استقلالی که واسه هیچیش سند نداره
میگه 4 تا دربی پشت سر هم رو بردیم در حالی یه دربی این وسط مساوی شده
به ما میگن 4 تایی ها در حالی که دوبار توسط سرورشون 4 تایی شدند
میگن فرهاد مجیدی 4 تا گل زده در حالی که کاظمی میگه یکی از گل ها رو من زدم
اگه تونستی واسه اینها سند بیاری منم واسه 6 تایی ها که تموم بازیکنان پیشکسوت استقلال تاییدش کردند واست میارم
در ضمن دوست عزیز می تونی یه کم مودبانه تر بحث کنی منم می تونم بگم کیسه اما نمیگم چون برای طرفداران تیم حریف احترام قائلم.

aliiagh

عضو جدید
اولا سایت فیفا نه سایت کنفدراسیون فوتبال اسیا afc شما هنوز اینقدر بزرگ نشدین.
علی دایی علی کریمی و امثال اینا را شما پرورش دادین:surprised: جان هر کی رو دوست داری دیگه دروغ نگو یا شاید هم نمیدونی پرورش فوتبالیست یعنی چی؟ علی کریمی توی تیم های پایه نفت تهران و فتح تهران پرورش پیدا کرد و حتی توی تیم بزرگسالان فتح هم بازی کرد. علی دایی هم توی تیم های پایه استقلال اردبیل و بعدش هم توی تیم های بزرگسالان تاکسیرانی و بانک تجارت بازی کرد. پرورش فوتبالیست یعنی ی بازیکن از تیم پایه اون باشگاه رشد کرده باشه مثل اون نسل طلایی پسران ابی ک مجتبی جباری اندرانیک تیموریان وحید طالبلو پیروز قربانی خسرو حیدری امیرحسین صادقی سعید لطفی و امثال اینا بودن ک همگی از ی نسلی ک اون سال استقلال با تیم دومش وارد جام حذفی شد و اینچنین بازیکنای از این تیم رشد کردن.
اینو بودین هیچ تیم ایرانی اکادمی مناسبی مثل لاماسیا نداره ک بازیکن های بزرگ پرورش بده و اینچنین اتفاق ها بصورت نادر تو فوتبال ما رخ میده.
داداش من حرف منطق جواب نداره...
قهرمانی تو اسیا حسرت پرسپولیسیا.

دیگه داری شورشو در میاری با ایران نظرات مسخرت. تیموریان و جباری توی استقلال چهره شدن؟؟؟؟!!!!! یا توی ابومسلم زیر نظر اکبر میثاقیان؟؟؟؟؟ استقلال مال این حرفا نیست که بازیکن پرورش بده. اینقدر عقده ای شدین که فرهاد مجیدی تون که به هیچ جا نرسیده رو دارین میزارین رو سر و میگردین. وای به روزی که بازیکن ترانسفر کنید اروپا. حرمت کلمه رو واسه چی از بین می بری. پسران طلایی!!!!!!! کدوم یکی از اینها توی لیگ ایران یه چیزی شدن که بهشون میگی پسران طلایی؟؟؟ البته عیبتون رو نمی گیرم. به هر حال عقده ای شدید و بازیکن شاخ ندارید دارین همین آت و آشغال ها رو به عنوان پسران طلایی معرفی می کنید. شما اگه علی کریمی و دایی رو داشتید دیگه چی کار میکردید.

با یکی که منطقی باشه حالا طرف چه استقلالی باشه چه پرسپولیسی میشه بحث کرد ولی با تو یکی اصلا بحث به جایی نمیرسه. خوش باش واسه خودت و بباف. پسران طلایی !!!! ، فرهاد ماوراء نیمکت نشینی!!!!،

راستی چه خبر از پشت پرده تیمتون؟؟؟؟ جدیدا دلالای آقای قلعه نوعی با بازیکنای تیم های حریف تماس برقرار نکردن؟؟؟؟؟ ( ابراهین توره ، میثم بائو ، نیکبخت ، بازیکن گسترش تبریز و ........ )

aliiagh

عضو جدید
بهللللللللللللله به نکته جالبی توجه کردید ما 6 تا گل زدیم شما بودید فیلمش رو از بین بردید
خوب اما استقلالی که واسه هیچیش سند نداره
میگه 4 تا دربی پشت سر هم رو بردیم در حالی یه دربی این وسط مساوی شده
به ما میگن 4 تایی ها در حالی که دوبار توسط سرورشون 4 تایی شدند
میگن فرهاد مجیدی 4 تا گل زده در حالی که کاظمی میگه یکی از گل ها رو من زدم
اگه تونستی واسه اینها سند بیاری منم واسه 6 تایی ها که تموم بازیکنان پیشکسوت استقلال تاییدش کردند واست میارم
در ضمن دوست عزیز می تونی یه کم مودبانه تر بحث کنی منم می تونم بگم کیسه اما نمیگم چون برای طرفداران تیم حریف احترام قائلم.

آفرین به شما بابت برخورد خوبتون. از شما طرفداران پرسپولیس توقع دارم همین نوع برخورد مودبانه را حفظ بفرمایید. به هر حال پرسپولیس و هوادارهاش باید فرق هایی با بقیه داشته باشن.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شعار تماشاگران کره ای:
조선말한한국어/조선말한국말한어/조어
ترجمه:
.
.
.
.
.
.
.هر کی که آبی بپوشه قرمز سوراخش میکنه

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
سنتون نمی رسه عزیزم و گرنه پرسپولیس دو بار سوم شده اشکال نداره ناراحتی اما حرفی که نمیدونی خواهشا نزنید.

سن خود شما میرسه که در موردش حرف میزنین ؟؟؟ گذشته ها گذشته تارخ رو واسه ما تعریف نکنین .

بالا