ミ★ミــــ♥ ــ بچه ها بدویین بیایین جشنهههههه...بیایین تو تا بگم چه خبره...!!! ミ★ミــــ♥ ــ

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به همه دوستان عزیزم...خب اومدیم اینجا جمع شدیم
تا یه جشنی برگزار کنیم...
به افتخار بهترین پسر باشگاه
داداش گلم...
اگه گفتین کیو میگم...
.
.
.
.
بله این پسر گل کسی نیس جز...
.
.
.
atrali

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/avatar418455_15.gif

حالا جشن چی هست؟؟؟؟
.
.
.
.

جشن فارغ التحصیلی داداشمههههههه
هورااااااااااااااااااااا

داداشی مبارک باشه...ایشالا جشن قبولی ارشدت...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تبریک... ممنون اینا همه واسه منه:D کمک کنین اینارو ببرم تو تاپیک خودم ... همه چی تموم کردیم هیچی نداریم واسه مهمونا خیلی لطف دارین:D

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک... ممنون اینا همه واسه منه:D کمک کنین اینارو ببرم تو تاپیک خودم ... همه چی تموم کردیم هیچی نداریم واسه مهمونا خیلی لطف دارین:D

قابل شوما رو نداره
بچه ها بدویین بیایین یوسف همه رو خورد:surprised:

:d

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی این تاپیکو زدم که دلم میخواست دوباره به یه بهونه بچه ها بیاین و با هم باشیم...
و اینکه بتونم تو رو شاد کنم... دوست دارم همیشه شاد باشی...و بدونی که همیشه واسه آبجی عزیزی حتی اگه خیلی دور باشی...
همین جا در حضور همه میگم که تو بهترین دوستی هستی که تا حالا داشتم
ازت بابت همه چی ممنونم
برات بهترینارو همیشه از خدا میخوام
ایشالا خودم جشن قبولی ارشدتو بزنم
بعدش دومادیت
بعدش فارغ التحصیلی ارشدت
بعدش بابایی شدنت...
پایدار باشی.:gol:

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام خیلی خیلی زیاد بهتون تبریک میگم :)انشالله شیرینی فارغ التحصیلی و شیرینی عروسیتون;)خیلی خستهههههههههههه نباشید:)

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوشحال شدم.......از صمیم قلبم
بهتون تبریک میگم
انشالله شیرینی قبولی ارشد دانشگاه تهران هر دوتون:)

MisyoMasoud

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیار بسیار خوشحال شدم ..موفق باشید دوست گلم..امیدوارم مراتب برتر و مدارج بالای علم و دانش رو کسب کنید...
همچنین موفقیت روز افزون شما دوست گرامی آرزوی قلبی من است ...
ایشالا شیرینی قبولی ارشد علیرضا جان و شما رو بخوریم مهتاب خانوم.

atrali

کارشناس ارشد مدیریت پروژه
کاربر ممتاز
اول سلام به همه دوستای مهربونم که همتون برام عزیزید و از خدا میخوام همیشه سلامت باشید........بازم منو شرمنده کردید:redface:....بخصوص آبجی گلم سمیه جان که با این که خواهر ندارم ولی اون مثل یه آبجی نداشته برام عزیزه...... خیلی خیلی همه بچه ها(سجی،خاله sam، مسعود،hott،mohandes.anzali،یوسف،corpse bird، و بقیه دوستای گلم ......)به من لطف دارید همتون رو دوست دارم و انشالله به بهترینها که فقط تو باور خداست برسید.....در آخر هم از سمیه عزیز سپاسگذارم و از خدا براش بهترینها رو میخوام چون دلش صاف مثل رود:gol::gol:

و معذرت میخوام دیر متوجه شدم:redface::redface:

آخرین ویرایش:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشی تبریک میگم بهت خوش به حالت دعا کن من هم تا 15 ام فارغ التحصیل شم
دیگه خسته شدمممممممممممممم
ولی برا تو خیلی خسیلی خوش حالم
انشاله تبریک ارشد و عروسی را بهت بگیم :redface:

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام به همه دوستای مهربونم که همتون برام عزیزید و از خدا میخوام همیشه سلامت باشید........بازم منو شرمنده کردید:redface:....بخصوص آبجی گلم سمیه جان که با این که خواهر ندارم ولی اون مثل یه آبجی نداشته برام عزیزه...... خیلی خیلی همه بچه ها(سجی،خاله sam، مسعود،hott،mohandes.anzali،یوسف،corpse bird، و بقیه دوستای گلم ......)به من لطف دارید همتون رو دوست دارم و انشالله به بهترینها که فقط تو باور خداست برسید.....در آخر هم از سمیه عزیز سپاسگذارم و از خدا براش بهترینها رو میخوام چون دلش صاف مثل رود:gol::gol:

و معذرت میخوام دیر متوجه شدم:redface::redface:

ممنونم ازت داداشی:gol:
خودت آقایی:smile:

بالا