سوالات و مشکلات آیفون/آیپد/آیپاد در این تاپیک

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
برنامه ی install0us با حذف سایت apptrackr کارایی خودشو به کل از دست داد دوست من.
Vshare هست میتونید ازش استفاده کنید

Arman 512™

عضو جدید
سلام دوستان
کسی با برنامه ی Installous مشکلی نداره؟
من installous 5 رو داشتم که تا اجراش میکردم ارور میداد که تاریخش گذشته و یه گزینه ی Quite میومد برام بعد پاک کردم اون رو و installous 4 رو نصب کردم شاید فرجی بشه ولی نشد. وقتی اجرا میکنم و چیزی رو سرچ میکنم API UNAVALABLE رو میاره.
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
برنامه ای مثل همین هست برای دانلود؟
ممنون

همونطوری ک گفتن installous فعلا از دسترس خارج شده ولی نرم افزار های زیادی هستن ک کار installous رو میکنن.

از جمله نرم افزار ایرانی سیبچه، iPaStoreT، App Cake و ...

mamad_tanha_2006

عضو جدید
سوال

سوال

سلام به همه دوستان گرامی
من 3gs دارم الان ورژنش 5.0.1 هست . دوس دارم خودم ورژنشو ببرم رو 6 . میشه لطفا راهنماییم کنین دقیقا باید چیکار کنم ؟
اینم مشخصاتش :
IMG_0450.jpg
دوس دارم خودم یاد بگیرم . درضمن الان رو گوشیم از دو اکانت دیگه برنامه پولی خرید شده و رو گوشیم نصبه . با اکانت خودم هم چند برنامه رایگان دانلود و نصب کردم . همه اینا پاک میشه ؟ یه سری برنامه بصورت سورس ipa با لبتابم دانلود کردم . چه راهی داره بدون حذف برنامه های نصب شده ، این برنامه ها رو سینک کنم ؟(آخرین سینک برنامه های گوشیم رو لبتاب یکی دیگه بوده )
ممنون میشم اگه جواب بدین . :cry::cry::cry::cry:

Arman 512™

عضو جدید
دوست عزیز اگه اطلاعات کافی نداری چرا میخوای خودت دست به کار شی ؟؟
البته علاقت و تحسین میکنم ... آموزش های زیادی هست. آموزش آپگرید های مختلف بسته به دیوایس شما.
در رابطه با بحث نرم افزار هم باید بگم که برنامه هایی که الان رو دیوایست هست اگه قبلا سینک نشده باشه پاک میشن. شما باید فایل های ipa را با نرم افزار iFunBox نصب کنی.
آموزش تصویری نصب فایل های ipa در iDevice ها با ifunbox

mamad_tanha_2006

عضو جدید
دوست عزیز اگه اطلاعات کافی نداری چرا میخوای خودت دست به کار شی ؟؟البته علاقت و تحسین میکنم ... آموزش های زیادی هست. آموزش آپگرید های مختلف بسته به دیوایس شما.در رابطه با بحث نرم افزار هم باید بگم که برنامه هایی که الان رو دیوایست هست اگه قبلا سینک نشده باشه پاک میشن. شما باید فایل های ipa را با نرم افزار iFunBox نصب کنی.آموزش تصویری نصب فایل های ipa در iDevice ها با ifunbox
خب علاقه دارم یاد بگیرم چیکار کنم؟ناسلامتی قراره چندماه دیگه مهندس بشیم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و با تشکر از پست خوبت رفتم ((آموزش آپگرید های مختلف وابسته به دیوایس شما)) رو کلی خوندم آخر فهمیدم باید چیکار کنم. مرسی بابت راهنمایی، یه سایت خیلی خوب پیدا کردم پشتیبانی تخصصی اپل ؛ میترسم مدیریت بگه تبلیغه وگه نه اسمشو میاوردم . کلی چیز توش یاد گرفتم تازه یه روشی یاد داد که میتونی Itunes Gift Card رایگان هم بگیری ، خلاصه کلی چیز بدرد بخور پیدا کردم . تازه تو سایدیا هم دیشب داشتم میچرخیدم شانسی یه جایی پیدا کردم درمورد آپدیت ورژن و جیلبریک آخرین نسخه یعنی 6.1.2 کامل توضیح داده بود .

HaMiD.TcI

مدیر تالار

iPhone

Design by Apple in California Assembled in China

Arman 512™

عضو جدید
خب علاقه دارم یاد بگیرم چیکار کنم؟ناسلامتی قراره چندماه دیگه مهندس بشیم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!و با تشکر از پست خوبت رفتم ((آموزش آپگرید های مختلف وابسته به دیوایس شما)) رو کلی خوندم آخر فهمیدم باید چیکار کنم. مرسی بابت راهنمایی، یه سایت خیلی خوب پیدا کردم پشتیبانی تخصصی اپل ؛ میترسم مدیریت بگه تبلیغه وگه نه اسمشو میاوردم . کلی چیز توش یاد گرفتم تازه یه روشی یاد داد که میتونی Itunes Gift Card رایگان هم بگیری ، خلاصه کلی چیز بدرد بخور پیدا کردم . تازه تو سایدیا هم دیشب داشتم میچرخیدم شانسی یه جایی پیدا کردم درمورد آپدیت ورژن و جیلبریک آخرین نسخه یعنی 6.1.2 کامل توضیح داده بود .

آموزش های مختلفی تو اینترنت هست ...
اینکه Gift card iTunes داشته باشی بدون پول که کار شقی نیست !

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
چند روزه iTunes گوشيمو نميشناسه:surprised:
هركاري كردم نشد ( دوباره از اول نصبش كردم ، usb رو عوض كردم ، پورت رو عوض كردم ...)
فكر هم نميكنم مشكل از آيفون باشه چون آيپد هم وصل كرديم همين مشكلو داشت :|
كسي نميدونه چيكار ميشه كرد؟:(

HaMiD.TcI

مدیر تالار
برای اینکه ایفون به ایتونز شناخته بشه باید IMEI توی سایت اپل ثبت بشه تا معلم شه ایفون لوک یا آنلوکه. که سایت ایتونز هم هر چند وقت یه بار این مشکلا واسش پیش میاد

سعید65

عضو جدید
سلام
من هفته پیش یه آیفون 4 برام از امریکا برام رسیده و ظاهرا LOCK هستش و باید UNLOCK بشه.
بیرون پرسیدم گفتن حدود 100هزارتومن هزینشه!:cry:میخوام بدونم خودمم میتونم آنلاکش کنم و فقط بدم بیرون سیمکارتم رو کوچیک کنن و بهش بندازن تا قابل استفاده بشه و هزینه اضافی هم ندم؟:smile:
من تاحالا آیفون نداشتم ولی گوشی ها قبلیه خودمو خودم اصطلاحا فلش میکردم و فیرم ویرهاشونو آپدیت میکردم، واسه همین 1مقدار تو اینچیزا واردم ;) اگه کسی بتونه راهنماییم کنه زود یاد میگیرم!:)
ورژن آیفون 4 من 5.1.1 هست و Carrier اون توی امریکا SPRINT 12.0

ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه آیا میتونم خودم گوشیم رو Unlock کنم یا نه؟:smile:

سعید65

عضو جدید
1 مطلب دیگه !
الان توی این سایت http://iphone.pandaapp.com/jailbreak/ دیدم که UNLOCK های ورژن های مختلف IOS رو گذاشته ولی متاسفانه ورژن 5.1.1 فقط Jailbreak داره و Unlock براش نیومده !!
یعنی مال من که 5.1.1 هست هیچ راهی واسه Unlock کردنش نیست؟!! :eek:
نمیشه مثلا ورژنش رو از 5.1.1 به 5.0.1 تغییر داد و بعد Unlock کرد؟! :surprised:

سعید65

عضو جدید
متاسفانه همین الان متوجه شدم که آیفون4 من اصلا سیمکارت نمیخوره و در واقع اسلات سیمکارت نداره و فقط با اپراتور
SPRINT توی اروپا و امریکا کار میکنه !
پس عملا به درد من که یه گوشی واسه خودم میخواستم و گفتم برام بیارن نمیخوره !!
کسی میدونه همچین چیزی رو تو ایران کسی ازم میخره یا نه؟
چون متاسفانه 185$ براش پول دادم بدون اینکه بدونم تو ایران نمیشه ازش استفاده کرد! اونیم که برام از امریکا سفارش داده و آورده هم به این نکته توجه نکرده متاسفانه!!

ممنون !

آخرین ویرایش:

Arman 512™

عضو جدید
آقا سعید حالا که دیگه حکم آجر داره واست، یه جیمیت بخر و سیم کارت رو بنداز رو Gmait بعد با بلوتوث Share کن رو دیوایست.
نمایندگی این شرکت تو ایران http://www.skyroam.ir هستش.
شما به این سایت سر بزن./

سعید65

عضو جدید
آقا سعید حالا که دیگه حکم آجر داره واست، یه جیمیت بخر و سیم کارت رو بنداز رو Gmait بعد با بلوتوث Share کن رو دیوایست.
نمایندگی این شرکت تو ایران http://www.skyroam.ir هستش.
شما به این سایت سر بزن./

آره واقعا الان دیگه آجره اونم چه آجری !!!:D
آجر 600 هزار تومنی ! :D
اون Gmate هم که گفتی رفتم دیدم، ولی زیاد فایده نداره ! هم حدود 300 تومن هزینش خیلی بالاس هم اینکه واقعا دردسره هی باید همرات باشه و شارژ باشه و اینحرفا!
قرار شد بفرستمش 2باره امریکا همونجا تو EBAY بفروشنش برام یه 4S سیم کارت خور!!!:D بخرن بفرستن برام :smile:
یه همچیـــــن فامیلایی داریم ما :D;)

Arman 512™

عضو جدید
آره واقعا الان دیگه آجره اونم چه آجری !!!:D
آجر 600 هزار تومنی ! :D
اون Gmate هم که گفتی رفتم دیدم، ولی زیاد فایده نداره ! هم حدود 300 تومن هزینش خیلی بالاس هم اینکه واقعا دردسره هی باید همرات باشه و شارژ باشه و اینحرفا!
قرار شد بفرستمش 2باره امریکا همونجا تو EBAY بفروشنش برام یه 4S سیم کارت خور!!!:D بخرن بفرستن برام :smile:
یه همچیـــــن فامیلایی داریم ما :D;)

کار درستی میکنی ...
استفاده از Gmate اکثرا مال کسایی هست که میخوان آیپاد تاپ رو سیم کارت خور کنن یا آیپد وای فای رو ...
بفروشیش به صرفه تره ./

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

من تا حالا نیازی به delivery report نداشتم رو گوشیم، ولی الان شدید احتیاج دارم :دی
قبلاً دیده بودم که بعضیا از سیدیا نصب کردن و بعداً گوشیشون داغون شده :| بعضیا هم نصب کردن و راحت باهاش کار میکنن
میخواستم ببینم عایا شما اینو نصب کردین؟ از کدوم سورس بگیرم که مطمئن باشه؟
و اسم کاملش چیه؟ (انگار چندتا هستن)

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام

من تا حالا نیازی به delivery report نداشتم رو گوشیم، ولی الان شدید احتیاج دارم :دی
قبلاً دیده بودم که بعضیا از سیدیا نصب کردن و بعداً گوشیشون داغون شده :| بعضیا هم نصب کردن و راحت باهاش کار میکنن
میخواستم ببینم عایا شما اینو نصب کردین؟ از کدوم سورس بگیرم که مطمئن باشه؟
و اسم کاملش چیه؟ (انگار چندتا هستن)

رو کدوم نسخه iOS هستید؟! اگر ۵ باشید احتمال اینکه بدون مشکل کار کنه هست. ولی ۶ نه.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
این pdfهایی که روی ibooks دارم رو عایا میتوانم روی pc بریزم؟:question: یا باید یه بار دیگه همه رو دانلود کنم:wallbash:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام
این pdfهایی که روی ibooks دارم رو عایا میتوانم روی pc بریزم؟:question: یا باید یه بار دیگه همه رو دانلود کنم:wallbash:

وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید ، از طریق نرم افزار iTunes میتونید این فایلها رو بردارید از درون گوشی :)

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید ، از طریق نرم افزار iTunes میتونید این فایلها رو بردارید از درون گوشی :)

ما را چی فرض کردی برادر؟ :|

ibooks توی لیست apps نمیاد :|

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
ما را چی فرض کردی برادر؟ :|

ibooks توی لیست apps نمیاد :|

شما گوشی رو متصل کنید ، برید همونجایی که در iTunes نرم افرار نصب میکنید (تب Apps ) در قسمت پایین لیست نرم افزارهایی که امکان رد و بدل کردن فایل دارند رو نشون میده. iBooks هم میشه!

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شما گوشی رو متصل کنید ، برید همونجایی که در iTunes نرم افرار نصب میکنید (تب Apps ) در قسمت پایین لیست نرم افزارهایی که امکان رد و بدل کردن فایل دارند رو نشون میده. iBooks هم میشه!

میگم نمیشه، میگید میشه؟ :|

بفرمایید اینم عکسش:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
۱. چیزی که شما عکس دادید Apps Library هست ، و باید یک دور Transfer Purchases انجام بدید تا iBooks بهش افزوده بشه.

۲. بعد در قسمت «پایین» این کادر ، یک کادر دیگه هست. لطفا دقت کنید (بخصوص اگر Adobe Reader و ... هم دارید باید باشه) که میتونید اونجا فایلهای مورد نظر رو بردارید.

بالا