[دانلود] نرم افزار DHI MIKE 2007

Schneider

مدیر بازنشسته
DHI MIKE 2007

About the software

MIKE by DHI software is the result of years of experience and dedicated development. It transforms science into practice and gives you the competitive edge.
MIKE by DHI truly models the world of water - from mountain streams to the ocean and from sewage to drinking water

>> سایت سازنده <<

و

>> لیست لینکهای دانلود فایل نصب <<

کرک را از ضمیمه دریافت کنید

...:: نحوه کرک کردن ::...

فایلهای درون پوشه crack را کپی کنید در:
Program Files\Common Files\DHI\MIKEZero
و درصورت نیاز Overwrite کنید

پسورد:
www.www.iran-eng.ir

پیوست ها

• Crk.rar
    11.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

maryam_a

عضو جدید
مهندس اگه امکانش هس توضیحات بیشتری در مورد این نرم افزار و کاربردش بدید..ممنون.

Mehrdad38

عضو جدید
آشنايي با مايك 21
در کل مدول های این نرم افزار 4 بخش را در بر می گیرد:

1) هیدرولیک محیطی "Environmental Hydraulics"، این بخش نیز هرچیزی را از جابجايى و حرکت طبقات اتمسفرى بصورت افقى تحت تاثیر گرما به صورت نرمال وپراکندگی آلاینده های محافظه کارانه تا کیفت آب شامل واکنش های شیمیایی را شبیه سازی می کند.
2) هیدرولیک ساحلی و اقیانوس شناسی"Coastal Hydraulics & Oceanography"،که شامل مدل سازی هیدرولیک جذرومد،باد،موج های به وجود آمده توسط جریان ها،امواج طوفانی و امواج سیلاب می باشد.
3) امواج"Waves"،این بخش نیز تلاطم امواج دربندرگاه ها،پیش بینی ها،پارامترهای طراحی موج،تغییر شکل های غیر خطی و تکان های کشتی را شامل می شود.که بعنوان ابزاری برای طراحی بندرگاه،سازه های ساحلی،کانال های کشتیرانی وآزمایش اثر امتداد موج شکن های جدید کاربرد دارد.
4) مراحل رسوب بر سواحل"Sediment Processes on Coast"،شامل پژوهش های انتقال رسوب جهت کانال های کشتی رانی،دهانه های بنادر،سواحل،اسکله ها و .... می شود .

برنامه مایک 21 در همه حال; شرایط هیدرودینامیکی،موقعیت جغرافیایی" Geographical Configuration " و اندازه گيرى خصوصيات آب"Bathymetry " ،را بعنوان فاکتور های کنترلی اصلی جهت تعیین هیدرولیک به کار می برد.همچنین پارامتر های کالیبره کردن با پارامتر های تعیین شده یکی می باشد .

من يك موسسه آموزشي را هم ميشناسم كه Mike21 را آموزش ميدهند.
لينك آموزش اين دوره:
http://petrodanesh.ir/index.php?opti...7-54&Itemid=97

ateni

عضو جدید
سلام

نرم افزار مایک سوییم برای شبیه سازی حرکت آب در مسیل های جریان در حوزه های آب ریز طراحی شده و البته ما از اون در شبیه سازی وضعیت جریان در مناطق شهری هم استفاده کردیم.
مثال از کاریرد: شبیه سازی توانایی انتقال رواناب حاصل از باریدن باران در محله شما توسط جوب های موجود تا بفهمیم ایا کوچه ها دچار آبگرفتگی می شوند یا نه و کجای شبکه انتقال باید اصلاح شود.

babak2127

عضو جدید
با سلام
فایلها از سرور رپیدشیر پاک شده اند . اگر امکان داره دوباره آپلودشون کنید.

yahmadi

عضو جدید
من یه مطلبی در مورد این شرکت پردادپترودانش بگم، شاید دونستن اون برای بقیه بد نباشه و مثل من در دام افراد سودجود نیفتند.

من به این موسسه زنگ زدم و در مورد نرم افزار و آموزش اون سوال کردم. گفتند که آموزش نرم افزار را دارند و یک نسخه از نرم افزار را نیز به دانشجوهاشون می دن. گفتم همینطوری هم نرم افزار را بدون شرکت در کلاس نیز می فروشید که گفتند آره دو نمونه
با جزوه و بدون جزوه
بدون جزوه که همون نرم افزار مایک 21 2007 هست که قیمتی در حدود 15 هزار تومن داره و با جزوه 45 هزار تومن
گفتم من جزوه را می خوام و رفتم جزوه را با قیمت 30 هزار تومن ازشون خریدم
بعد که تو خونه دیدم متوجه شدم از جزوه خبری نیس و تنها مطلب آموزشی، یک پاورپوینتی بوده که به صورت pdf در اومده. همراه این پاورپوینت چند تا از منوال های خود مایک و چند تا نیز کتاب دانلودی از اینترنت در مورد هیدرودینامیک
خلاصه زنگ زدیم گفتیم بابا این که جزوه نداره. اینا که جزوه نیستند. به خرجشون نرفت که نرفت.
از ما گفتن سراغ این موسسه نرید.
خود نرم افزار را هم می تونید از لینک زیر به رایگان همراه با کرک دانلود کنید
حتی ورژن های بالاتر را نیز می تونید از خود سایت DHI دانولد کنید.

http://watereng.ir/post/100

simin2120

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
شما فایل اموزشی برای نرم افزار mike 21 دارید؟
ایا این نرم افزار برای پیش بینی امواج دریا هم کاربرد دارد؟

متشکرم.

yahmadi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
شما فایل اموزشی برای نرم افزار mike 21 دارید؟
ایا این نرم افزار برای پیش بینی امواج دریا هم کاربرد دارد؟

متشکرم.

تا جایی که من دیدم فایل آموزشی برای این نرم افزار وجود ندارد و فقط فایل هایی هستند که خود DHI منتشر کرده است.
آره یکی از کاربردهای اصلی این نرم افزار پیش بینی امواج دریا هست.

simin2120

عضو جدید
پس چطوری باید با این نرم افزار کار کرد؟
فایل های سایت DHI کافی نیست. منبع دیگری را نمیشناسید؟

yahmadi

عضو جدید
پس چطوری باید با این نرم افزار کار کرد؟
فایل های سایت DHI کافی نیست. منبع دیگری را نمیشناسید؟

این که فایل های سایت DHI کافی نیستند باهاتون موافقم، حداقل برای شروع که خیلی سخته و کمک چندانی نمی کنند.
ولی بهترین راه اینه که با کمک همون فایل ها چند تا مثال در moduleی که می خواهید کار کنید را تمرین کنید. یعنی از فایل های آماده که برای مناطق مختلف و با هدف های متفاوت آماده شده استفاده کنید و مدل را ران کنید، سپس نتایج را ببینید، با ضرایب بازی کنید تا زیر و بم مدل دستتون بیاد.

hesam697

عضو جدید
با سلام
ببخشید این لینک های دانلود پاک شده ، چیکار باید کرد؟

ammarmeithami

عضو جدید
سلام
من دانشجوی دکتری عمران آب دانشگاه چمران اهواز هستم و این نرم فزار رو تدریس خصوصی میکنم
شماره ام رو میذام اگر کسی علاقه مند بود ودسترسی داشت تماس بگیره تلفنی هم میتونم کمک کنم (بخیل نیستم)
در ضن نرم افزارهای دیگه مثل hec ras - 3d flow- epanet-matlab رو هم درس میدم
09167904230

بالا