کلوپ آبیدلان.

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم این بود که 100 هزار تا مرد ، 100 هزار تا زن
منظور دیگه ای هم نداشتم :D

سلام به نرگس و فرزانه و بقیه که از هم اکنون به ما ملحق شدن

خو باوشه قبول:D
بابا من ک خیلی وقته ملحق شدم سلام علیکم کردیم !!!!!!!!!.:biggrin:
سلام ب خاله نرگس و بقیه ی آبیدلان

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک سلام
پول؟من عابر بانک نیستم علی جون

من قرار شده جای تو برم استادیوم ، 40 تومان بریز به کارتم، میخوام جات برم جایگاه بشینم
اگه نمیدی که الی ، فرزانه ، نرگس و آهو هستن ، جای اونا برم :D

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قرار شده جای تو برم استادیوم ، 40 تومان بریز به کارتم، میخوام جات برم جایگاه بشینم
اگه نمیدی که الی ، فرزانه ، نرگس و آهو هستن ، جای اونو برم :D

نمیخاد کسی جای من بره اگه قرار باشه کسی برم کی بهتر از خودم:)

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
http://qudsonline.ir/

[h=3]ستاره باش اگر ستاره می‌خواهی[/h] حمیدرضاعرب: پیش بینی نتیجه بازی امشب که بی‌گمان یکی از مهمترین بازی‌های تاریخ باشگاه استقلال محسوب می‌شود، کاری غیر ممکن است.

نه استقلال را به واسطه شکست دو بر صفر در سئول می‌توان حذف شده دانست و نه شانس آبی‌ها را برای صعود به مرحله بعد قطعی. شرایط پیچیده ای بر فضای این بازی حاکم است.
غیبت جوادنکونام و آندرانیک تیموریان نیز بر ابهامهای این بازی می‌افزاید. آری استقلال در حالی امشب باید دست به اقدامی انتقامی و تلافی جویانه بزند که دو بازیکن مهمش را در اختیار ندارد، اما با این حال خیلی‌ها چشم دوخته‌اند به بازگشت خسرو حیدری و احتمالاً درخشش احمد جمشیدیان که قرار است پس از مدتها در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد.
در شرایطی که این دوبازیکن بزرگ در ترکیب استقلال حضور ندارند، اما بازیکنان استقلال هم بیش از همه چشم به حضور تماشاگران خود دوخته‌اند. در واقع دو طرف چشم امیدشان به دیگری است! تماشاگران به بازیکنان و بازیکنان به تماشاگران.
استقلال پیش از این سه بار توانسته در عرصه مسابقات آسیایی از حذف بگریزد که اگر امشب نیز موفق به این مهم شود، برای چهارمین بار در تاریخ این باشگاه موفق به بازگشتی تاریخی شده است. البته این بازگشت با همه بازگشتهای گذشته متفاوت است؛ زیرا استقلال در صورت پیروزی نهایی مقابل اف سی سئول به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند و احتمالاً آنجا امیرقلعه نویی رخ در رخ مارچلو لیپی، سرمربی تیم گوانگژی چین قرارخواهد گرفت.
این تقابل برای خیلی‌ها رؤیایی است. تصور اینکه لیپی کبیر در فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران بیاید بسیار شیرین می‌نماید، اما آبی‌ها برای تحقق این مهم باید عزمی راسخ داشته باشند و در بازی امشب مقابل تیم سریع و حرفه ای اف سی سئول که دو مهاجم خارجی بسیار آماده در ترکیب اصلی خود دارد، برنامه ریزی دقیقی در راستای کسب پیروزی داشته باشند.
بازی، بازی بزرگی است و این طلب می‌کند که استقلال از لحظه ای که الغمدی سعودی صدای سوت این بازی را به صدا در آورد، برای خود برنامه مشخصی داشته باشد. استقلال چه زود گل بزند و چه دیر موفق به بازکردن دروازه حریف بشود، باید یک هدف را هرگز از یاد نبرد. هدف این است؛ استقلال نباید گلی از حریفش دریافت کند؛ زیرا باز شدن دروازه در 90 دقیقه سبب می‌شود کار آبی‌ها برای جیران مافات بسیار سخت و شاید غیرممکن بشود. در فوتبال جبران هیچ نتیجه ای غیر ممکن نیست، همان طور که لیپی به برد 4 بر یک تیمش در ژاپن مقابل کاشیوار رسیول غره نیست و با صدای بلند اعلام کرده:« تجربه‌ام می‌گوید نباید بازی رفت در خانه حریف را ملاک قرار داد.»
آری همان طور که گوانگژو درخانه کاشیوا رسیول چهار گل به ثمررساند، همان قدر هم احتمال وجود دارد که کاشیوا در خانه گوانگژو گل بزند و به همین میزان هم شانس برای استقلال می‌توان متصور بود تا در بازی برگشت جبران مافات کرده و خونی تازه در رگهای خود به جریان در آورد. بازی امشب بازی ستاره‌هاست. امشب همه بازیکنان استقلال اگر می‌خواهند فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کنند، باید در حد ستاره بدرخشند.
ترکیب احتمالی استقلال
دروازه‌بان: مهدی رحمتی، مدافعان میانی: امیرحسین صادقی و پژمان منتظری، مدافعان کناری: خسروحیدری، هاشم بیک زاده، هافبک ها: جی لوید ساموئل، سیاوش اکبرپور، احمدجمشیدیان، پژمان نوری، مهاجمان: فرهاد مجیدی، محمدقاضی(محمدمهدی نظری)
نکته: در آخرین تمرین استقلال عمران زاده در ترکیب تیم اصلی حضور نداشت!

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

داداش فردا من جایی هستم که از ورزشگاه هم جوش بدتره.تو خوبه اونجا همه ابی هستن
من باید سرکار بین 1عده لنگی بازی رو ببینم.
منم که کلا حین بازی زبونم دست خودم نیست شانس بیاریم دعوا نشه..:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبیدلان گل ما رفتیم به امید برد استقلال من که چشم آب نمی خوره...........خخخخخخخخ
شوخی کردم..........ولی توکل به خدا............تا همین جاشم باعث افتخاره تا چشم لنگیا دربیاد بشماارررررررررررررررر...........خخخخخ
شب همگی حوش
یاعلی

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]حال و روز زندی و همسرش پس از مصدومیت+عکس[/h] فریدون زندی ظاهرا درد را پشت سر گذاشته. تصاویر نشان می دهد که او با روحیه است و امیدوار به بازگشت به میادین.
فریدون زندی هافبک چپ پا سابق استقلال که مچ پایش دچار شکستگی شده بود دیروز تحت عمل جراحی قرار گرفت. به احتمال فراوان این بازیکن تا 8 ماه دیگر نتواند پا به توپ شود و الاهلی را در ادامه رقابت هایی که در پیش رو دارد همراهی کند.
این مصدومیت سومین مصدومیتی است که زندی را چند ماه از میادین دور می کند و به همین خاطر وی از این اتفاق ناراحت است. جزئیات بیشتر را در زير بخوانید:
* تزریق مرفین در زمین به هافبک سابق استقلال
درد پای فریدون زندی آنقدر زیاد بود که در زمین به خود می پیچید و به همین خاطر پزشکان برای حل این مشکل و کم کردن درد پای زندی به او مرفین تزریق کردند و تا این ملی پوش سابق توان همراهی تیم پزشکی را داشته باشد.
* تماس های مکرر همسر زندی با پدر و مادرش
پس از انتقال زندی به بیمارستان، همسر وی با پدر و مادر این بازیکن تماس گرفت و آنها را از وضعیت پسرشان باخبر کردند.
گفتنی است، همسر فریدون دیروز چند بار با خانواده زندی تماس گرفت و با مادر او صحبت کرد چون مادر و پدر زندی در آلمان به سر می برند به همین دلیل اطلاعات کافی نداشتند.
* جدایی چند ساعته برای زندی
به خاطر شکستگی شدید،‌ پای هافبک الاهلی دیروز چند ساعت تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه عمل وی موفقیت آمیز بود البته وی فعلاً باید استراحت کند و پزشکان برای کم کردن درد پای او به او آرام بخش می دهند.
گفتنی است، فریدون در بیمارستان بستری است و تا چند روز دیگر هم باید آنجا بماند تا وضعیتش لحظه به لحظه مورد بررسی قرار گیرد.
* پزشک زندی: فریدون در بدترین شرایط 8 ماه دیگر می رسد
پزشک معالج زندی گفت: «خوشبخانه عمل این بازیکن با موفقیت انجام شده و وی تا سه ماه باید طول درمان خود را بگذراند و بعد شروع به کارهای درمانی نظیر آب درمانی و فیزیوتراپی کند. البته در هر ماه باید از پای وی عکس بگیریم و نحوه جوش خوردن استخوان مچ پای زندی را ببینیم.»
وی افزود: «احتیاجی به خداحافظی زندی نیست او می تواند با روحیه ای که دارد خیلی زود آمادگی خود را به دست آورد. البته در بدترین شرایط و اگر پای زندی جوش نخورد طول درمانش 8 ماه است و بعد از سپری کردن زمان می تواند تمرینات خود را آغاز کند.»

* مادر زندی: من و همسرم شوکه شديم
مادر فريدون زندی گفت: «ما به صورت زنده در حال دیدن بازی فریدون بودیم که آن اتفاق برای او افتاد و حسابی شوکه شدیم البته همسر پسرم بعد از انتقالش به بیمارستان با ما تماس گرفت و گفت چه اتفاقی افتاده و پای فریدون شکسته است.»
وی افزود: «همسرم پرویز بعد از مطلع شدن از وضعیت فریدون خیلی ناراحت است و در حال حاضر توان صحبت ندارد.»
* هافبک ملی پوش الاهلی تا فردا ممنوع الملاقات است
فریدون زندی تا روز آینده ممنوع الملاقات است چون داروی بیهوشی به او زده اند دائماً در خواب و بیداری است به همین خاطر پزشکان اجازه صحبت به همسر و مادر او نداده اند که ارتباط تلفنی برقرار کند و باید تا فردا ظهر صبر کنند و بعد از آن آنها می توانند با فریدون تلفنی حرف بزنند.
* سفر خانواده زندی به قطر
با توجه به مصدومیت زندی خانواده او قصد دارند از آلمان به قطر سفر کنند تا در این روزها با حضور در کنارش آرامش روحی و روانی به او بدهند. البته چند ماه گذشته کوروش زندی برادر فریدون به قطر رفته بود و بعید است در این سفر مادر و پدر خود را همراهی کند.
* ساموئل پیگیر وضعیت هم تیمی سابق
جی لوید ساموئل هافبک ترینداد و توباگویی استقلال که رفاقت صمیمی با زندی دارد وقتی در مراسم عروسی وی هم شرکت کرده بود با شنیدن خبر مصدومیت زندی حسابی ناراحت شده است.
ساموئل پیگیر وضعیت فریدون است تا بتواند اطلاعات دقیقی از وضعیت او بدست آورد البته ساموئل چند بار با زندی تماس گرفته و با همسر او تلفنی صحبت کرده است.
* عیادت قطری ها از زندی
بازیکنان الاهلی قطر که از مصدومیت هم تیمی خود ناراحت شده بودند برای پیگیری آخرین وضعیت فریدون به بیمارستان رفتند و با او ملاقات کردند البته آنها به دلیل بیهوشی این بازیکن نتوانستند با وی زیاد حرف بزنند.

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

آره واقعا رفتین جای من حسابی جیغ بزنین!!!!!!
خوش ب حالتون میرین اونجا داد و بیداد میکنین تخلیه میشین !!!!!
من یکم صدام ک میره بالا مامانم میاد تلویزیونو خاموش می کنه!!!!!!:)

ب امید برد فردا
شبتون خوش آبیدلا

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه جای من برین پولشم خودتون بدین .:d

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره واقعا رفتین جای من حسابی جیغ بزنین!!!!!!
خوش ب حالتون میرین اونجا داد و بیداد میکنین تخلیه میشین !!!!!
من یکم صدام ک میره بالا مامانم میاد تلویزیونو خاموش می کنه!!!!!!:)

ب امید برد فردا
شبتون خوش آبیدلا

ب سلامت
شبت خوش:gol:

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آبیدلان گل ما رفتیم به امید برد استقلال من که چشم آب نمی خوره...........خخخخخخخخ
شوخی کردم..........ولی توکل به خدا............تا همین جاشم باعث افتخاره تا چشم لنگیا دربیاد بشماارررررررررررررررر...........خخخخخ
شب همگی حوش
یاعلی

موفق باشی
به امید برد و رفتن به فینال