حذف حساب بانکی

akbar159

عضو جدید
با سلام و احترام...

دوستان..من میخوام حساب بانک ملی که دارم رو کامل حذف و باطل کنم....ایا امکانش هست؟

اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنین....

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و احترام...

دوستان..من میخوام حساب بانک ملی که دارم رو کامل حذف و باطل کنم....ایا امکانش هست؟

اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنین....
برید تو همان شعبه ای که افتتاح حساب کردید و از یکی از کارمندان بانک بخواهید که کلا حسابتون رو ببندن.حساب بانکی مسدود یا غیر فعال میشه ولی تو بایگانی بانک ثبت هست و کلا پاک نمیشه.

akbar159

عضو جدید
برید تو همان شعبه ای که افتتاح حساب کردید و از یکی از کارمندان بانک بخواهید که کلا حسابتون رو ببندن.حساب بانکی مسدود یا غیر فعال میشه ولی تو بایگانی بانک ثبت هست و کلا پاک نمیشه.

دقیقا باید همون شعبه که حساب باز کردم برم؟

اگه مسدود نکنم و یکی بخواد پیگیری کنه که این شماره حساب برای کی هست، میتونه اینکار رو انجام بده؟ کارمندان بانک این رو به راحتی در اختیار بقیه میزارن؟

در حالتی که مسدود کنم چطوریه؟

• Like
واکنش ها: ayja

Uchiha Itachi

عضو جدید

اگه مسدود نکنم و یکی بخواد پیگیری کنه که این شماره حساب برای کی هست، میتونه اینکار رو انجام بده؟ کارمندان بانک این رو به راحتی در اختیار بقیه میزارن؟

سلام. من چند تا حساب خودم رو بستم. البته کارمند بانکها معمولا مقداری مقاومت میکردن ولی من اصرار کردم و درخواستم بر روی یک کاغذ بهشون دادم. فکر نمی کنم حساب های بسته شده رو کارمند بانک مشخصات رو به راحتی در اختیار کسی قرار بدن. یعنی اصلاً حوصله داشتن باشن که بررسی کنن! ولی احتمالاً اگر کسی آشنایی داشته باشه و خیلی پیگیر باشه از طریق شماره مشتری می تونه پیگیری کنه که البته به نظرم احتمالش کمه.
اما یک نکته اگر حسابتون جاری هست و قصد دارید چک رو پاس نکنید با یک وکیل مشورت کنید چون فکر می کنم فرد مقابل می تونه ازتون به جرم کلاهبرداری شکایت کنه و کار شما خیلی سخت خواهد شد.

بعضی از دوستان عضو انجمن احتمالاً کارمند بانک هستن، براشون پیغام بزارید شاید راهنمایی موثق تری بهتون کردن.

راستی شما من رو یاد یک دوست میندازید احیاناً شما ج.پ همکلاسی قدیم بنده نیستید؟

آخرین ویرایش:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بله همون بانکی که توش حساب باز کردید.
کارمندان بانک معمولا جواب نمیدن ولی رئیس شعبه میتونه اینکارو بکنه. رمز ورود به حسابها برای کارمندان دارای محدودیت هست ولی در حدی که بخوان ببینن صاحب حساب کی هست بله میتونن اینکارو بکنند. البته در صورت مسدود بودن حساب هم میشه این اطلاعات رو کسب کرد.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستن یا مسدود کردن حساب بانکی دلیل نمیشه که به تعهدات یا ضمانت هایی که کردید نشه اعمال قانون کرد. برای ضمانت و تعهداتی که احتمالا داشته باشید باز یا بسته بودن حساب رفع مسئولیت نمیکنه و تعهدات صاحب حساب در هر حال بقوت خود باقی میمونه و مسئولیت ش هم با خود صاحب حساب هست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرم های افتتاح حسابهائیكه بعلت فوت، بستن حساب، تغییر امضای دارنده حساب، تعیین وكیل و امثالهم، از جریان خارج می شوند بر حسب نوع حساب تفكیك و بطور مرتب زیر كلید مسئولین شعب در محل مطمئن نگاهداری میشوند.

Masoud2668

عضو جدید
سلام
حساب بانکی ببندم ... تمام اطلاعات حساب بانکیم پاک میشه؟