انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ، لطفا به عملکرد مدیر مهندسی برق با آیدی ice man رسیدگی کنین . انگار ایشون قوانین تالار رو نخوندن. فونت نوشته های منو دستکاری کرده و کوچیک کرده !!!! کجای قوانین نوشته از فونت بزرگ استفاده نکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من مشکل بینایی دارم و با فونت درشت مینویسم !!!!!
اینم لینک کامنت
تالار برای همه کاربرن هست.
پست با سایز نامناسب تنها باعث به همریختگی و ایجاد صفحات زیادی در تالار می شه که برای کاربران با سرعت پاینن ایجاد مشکل می کنه.
در صورت تمایل به بزرگتر دیدن کلمات می تونید از گزینه زوم استفاده کنید. تنها کافیه دکمه کنترل و + را با هم نگه دارید تا اندازه فونت به میزان بینایی شما نزدیک بشه.
مثلما به این نحو هم دیدن پست های دیگران برای شما راحت تر می شه و هم دیگران بخاطر پست های با فونت غیر معقول و پرحجم به زحمت نمی یوفتن.
اینجا یک مکان عمومی هست.
اگر قرار بود همه تابلو های شهر را هم هر کس با توجه به قدرت دید خودش تنظیم کنه دیگه نور علی نور می شه!

موفق باشید

پس چرا کسی جوابگو نیست ؟؟؟؟ من منتظرم !!! این کاربر داره از اختیاراتش سواستفاده میکنه!! تمام کامنت های منتقدانه برعلیه خودش رو هم سریع پاک میکنه!! اینکه یه فرد بخودش اجازه میده فونت نوشته های دیگران رو عوض کنه یعنی اینکه شدیدا دچار جوزدگی شده و فکر میکنه میتونه هر کاری انجام بده. لطفا جواب منو بدین. این فرد باید در تاپیک مربوطه از من عذرخواهی کنه و همچنین فونت نوشته های منو به حالت اول برگردونه!
یهتره از توهین خودداری کنید
خطای دید اخطار نداره ولی مسلما خطای برخوردی جریمه سنگینی داره اون هم برای کسی که وقت خودش را بی هیچ انتظاری صرف اصلاح کارهای دیگران می کنه.
پست نامناسب در تالار پاک می شه و مدیر موظف به اصلاح کردن تک به تک پست ها نیست.ایشون لطف کردن که اصلاح کردن با توجه به گزارش هایی که از پست های شما در سایر تالارها هم شده بهتره شیوه نوشتاریتون را اصلاح کنید.

یا حق

ile

عضو جدید
تالار برای همه کاربرن هست.
پست با سایز نامناسب تنها باعث به همریختگی و ایجاد صفحات زیادی در تالار می شه که برای کاربران با سرعت پاینن ایجاد مشکل می کنه.
در صورت تمایل به بزرگتر دیدن کلمات می تونید از گزینه زوم استفاده کنید. تنها کافیه دکمه کنترل و + را با هم نگه دارید تا اندازه فونت به میزان بینایی شما نزدیک بشه.
مثلما به این نحو هم دیدن پست های دیگران برای شما راحت تر می شه و هم دیگران بخاطر پست های با فونت غیر معقول و پرحجم به زحمت نمی یوفتن.
اینجا یک مکان عمومی هست.
اگر قرار بود همه تابلو های شهر را هم هر کس با توجه به قدرت دید خودش تنظیم کنه دیگه نور علی نور می شه!

موفق باشید

یهتره از توهین خودداری کنید
خطای دید اخطار نداره ولی مسلما خطای برخوردی جریمه سنگینی داره اون هم برای کسی که وقت خودش را بی هیچ انتظاری صرف اصلاح کارهای دیگران می کنه.
پست نامناسب در تالار پاک می شه و مدیر موظف به اصلاح کردن تک به تک پست ها نیست.ایشون لطف کردن که اصلاح کردن با توجه به گزارش هایی که از پست های شما در سایر تالارها هم شده بهتره شیوه نوشتاریتون را اصلاح کنید.

یا حق

خوب انگار اینایی که تالارهای برق رو میچرخونن افراد شدیدا افراطی هستن... و پشت همو خوب میگیرن... دوست عزیز اون فونتی که من زدم با اون فونتی که اون کاربر اصلاح کرده فقط یک سایز فرق داره که هیچ تاثیری در سرعت سایت و اینا نداره ...
دستکاری پست های دیگران بدون هیچ دلیل قانع کننده ای کاری بسیار ناشایست و بی احترامی مطلق بحساب میاد. لطفا بجای این کارا ، به اون کاربر تذکر بدین تا در حد اختیارات خودش عمل کنه و به قوانین تالار احترام بذاره
من همچنان منتظرم فونت نوشته های منو به حالت اول برگردونه....

DDDIQ

مدیر ارشد

خوب انگار اینایی که تالارهای برق رو میچرخونن
افراد شدیدا افراطی هستن... و پشت همو خوب میگیرن... دوست عزیز اون فونتی که من زدم با اون فونتی که اون کاربر اصلاح کرده فقط یک سایز فرق داره که هیچ تاثیری در سرعت سایت و اینا نداره ...
دستکاری پست های دیگران بدون هیچ دلیل قانع کننده ای کاری بس
یار ناشایست و بی احترامی مطلق بحساب میاد. لطفا بجای این کارا ، به اون کاربر تذکر بدین تا در حد اختیارات خودش عمل کنه و به قوانین تالار احترام بذاره

سلام دوست گرامی ابتدا اگر این مساله باعث سوتفاهم و ناراحتی برای شما شد بنده عذرخواهی میکنم؛
ولی لطفا به منظور انتقاد حدود احترام رو رعایت بفرمائید و از لحن و کلمات مناسب استفاده کنید , سپاسگزارم

در رابطه با مساله ای که مطرح کردین پست های مورد اشاره شما روبررسی کردم , که البته 1 پست نبوده و 2 پست متوالی ارسال کردین و در پست دیگر که حذف شده چند سطری با همین فونت ( فونت 6) کلمات کلیدی رو که به عنوان تگ اضافه کردین ؛
توجه بفرمائید به این مساله که شما پست رو به عنوان پست ابتدایی مطرح کردین , و همانطور که در نقل قول گرفته شده در پایین مشخص هست اگر هر کدام از اعضا در ادامه این تاپیک از پست شما نقل قول بگیرید برای اعلام حضور , تصور بفرمائید شکل کلی صفحات به چه صورت در خواهد آمد و نظم کلی صفحات به هم خواهد خورد و شکل نامنظمی ایجاد خواهد شد ؛

با مقایسه ای بین پست شما و نقل قول گرفته شده مشخص هست که در محتوای کلی پست شما هیچگونه دخل و تصرفی صورت نگرفته و حتی شکلک ها و رنگ پست شما به همان شکل ابتدایی می باشد و با امانت داری در محتوای کلی فونت شماره 6 به فونت شماره 3 به جهت حفظ نظم کلی تغییر پیدا کرده ؛ اگر در مکانی پلیس راهنمایی رانندگی حضور داشته باشه و میتواند به تشخیص خودش بر اساس قوانین کلی راهنمایی رانندگی برای حفظ نظم از اختیارات خودش استفاده کرده و نظم کلی رو حفظ کنه ؛
به صورت کلی تا زمانی که محتوای کلی پست اعضا حفظ شده و با امانتداری رسیدگی لازم برای حفظ نظم صورت گرفته از حدود اختیارات مدیریتی خارج نشده و بلکه برای حفظ حقوق کلی اعضا و بالاتر بردن کیفیت استفاده اعضا لازم هست انجام بگیره ( البته که اگر قسمتی نیز بر خلاف قوانین بود میتوان برای حذف نکردن کلی پست , با اطلاع به کاربر آن قسمت را ویرایش کرد )

قانون شماره 2) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال پيام در تالار ها از کلمات مناسب استفاده نمایند.....

قانون شماره 15) لطفا در زمان مطرح كردن مطلبی در تالارها ، به مسایل و قوانین احترام بگزارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جدا خودداری فرمایید.

سپاسگزارم از توجه شما
شادکام و تندرست باشید

آخرین ویرایش:

ile

عضو جدید

سلام دوست گرامی ابتدا اگر این مساله باعث سوتفاهم و ناراحتی برای شما شد بنده عذرخواهی میکنم؛
ولی لطفا به منظور انتقاد حدود احترام رو رعایت بفرمائید و از لحن و کلمات مناسب استفاده کنید , سپاسگزارم

در رابطه با مساله ای که مطرح کردین پست های مورد اشاره شما روبررسی کردم , که البته 1 پست نبوده و 2 پست متوالی ارسال کردین و در پست دیگر که حذف شده چند سطری با همین فونت ( فونت 6) کلمات کلیدی رو که به عنوان تگ اضافه کردین ؛
توجه بفرمائید به این مساله که شما پست رو به عنوان پست ابتدایی مطرح کردین , و همانطور که در نقل قول گرفته شده در پایین مشخص هست اگر هر کدام از اعضا در ادامه این تاپیک از پست شما نقل قول بگیرید برای اعلام حضور , تصور بفرمائید شکل کلی صفحات به چه صورت در خواهد آمد و نظم کلی صفحات به هم خواهد خورد و شکل نامنظمی ایجاد خواهد شد ؛

با مقایسه ای بین پست شما و نقل قول گرفته شده مشخص هست که در محتوای کلی پست شما هیچگونه دخل و تصرفی صورت نگرفته و حتی شکلک ها و رنگ پست شما به همان شکل ابتدایی می باشد و با امانت داری در محتوای کلی فونت شماره 6 به فونت شماره 3 به جهت حفظ نظم کلی تغییر پیدا کرده ؛ اگر در مکانی پلیس راهنمایی رانندگی حضور داشته باشه و میتواند به تشخیص خودش بر اساس قوانین کلی راهنمایی رانندگی برای حفظ نظم از اختیارات خودش استفاده کرده و نظم کلی رو حفظ کنه ؛
به صورت کلی تا زمانی که محتوای کلی پست اعضا حفظ شده و با امانتداری رسیدگی لازم برای حفظ نظم صورت گرفته از حدود اختیارات مدیریتی خارج نشده و بلکه برای حفظ حقوق کلی اعضا و بالاتر بردن کیفیت استفاده اعضا لازم هست انجام بگیره ( البته که اگر قسمتی نیز بر خلاف قوانین بود میتوان برای حذف نکردن کلی پست , با اطلاع به کاربر آن قسمت را ویرایش کرد )

سپاسگزارم از توجه شما
شادکام و تندرست باشید
دوست عزیز سلام ، نمیدونم اون تیکه ای که من نوشتم رو با چه لحنی میخونی ولی من قصد بی احترامی ندارم !!! شاید متن، لحن رو منتقل نمیکنه و باعث سوتفاهم میشه !! من دوباره میگم زمانیکه یک فرد بیشتر از حدود قانونیش عمل میکنه یعنی اینکه داره افراطی عمل میکنه .
لطفا به قضیه ای که واسه من پیش اومده از دید یک کاربر ساده نگاه کنین، لطفا از دید یه مدیر نگاه نکنین. وقتی میام میبینم یه مدیری فونت نوشته های منو بدون هیچ توجیه قانونی دستکاری کرده، احساس شدیدا بدی بهم دست میده! این عمل برای من یک حرکت دیکتاتورگونه تلقی میشه! من خارج از قوانین عمل نکردم و این فونت ها استاندارد هستن وگرنه طراح فروم این فونت ها رو ابداع نمیکرد.
من این قضیه رو جدی گرفتم چون فرد قانون مداری هستم و قبل از ثبت نام در سایت قوانین رو خوندم. من هیچ تفاوتی بین اینجا و دنیای واقعی نمیبینم. از شما مدیران انتظار دارم یطرفه به قاضی نرید و از دید کاربرهای عادی به قضیه نگاه کنید. رفتارهای دیکتاتورگونه برای جامعه ما و حتی بچه های ما خوب نیست. خدای نکرده فردا تو جامعه با یک رفتار دیکتاتور گونه روبرو میشید و حس ناخوشایند شما رو داغون میکنه.شاید اونجا درک کنید حرفام رو...
در مثال راهنمایی رانندگی که فرمودین، در قوانین وجود داره که دستور افسر نسبت به همه ی علایم ارجحیت داره ولی آیا در قوانین این فروم اومده که مدیرها میتونن سلیقه ای و با صلاحدید خودشون رفتار کنن ؟؟؟؟ چون چنین بندی در قوانین وجود نداره، هیچ مدیری اجازه نداره خارج از اون 18 قانون رفتار کنه. قانون انعطاف پذیر نیست که گاهی کدخدا منشی برخورد کنیم! باید با دید کامپیوتری 0،1 بهش نگا کنیم! یا یه چیزی قانونه و یا قانون نیست، چیزی مابین اینا وجود نداره!
اجازه بدین یه مثال بزنم، شاید براتون پیش اومده که با یه فرد روستایی روبرو بشین که بخاطر کاری اومده شهر و شدیدا بوی نامطبوعی میده که بخاطر نوع شغلشه و یا ظاهر و لباس ها و کفش های بسیار نامناسبی داره که با زیبایی و کیفیت جامعه جور نیست!! این فرد درواقع داره کیفیت جامعه رو میاره پایین ولی با توجه به اینکه در این مورد هیچ قانونی نداریم، آیا کسی میتونه به اون فرد روستایی جسارت کنه ؟؟ با اینکه آراسته بودن و خوش بو بودن اون فرد واسه جامعه خوبه ولی از طرف دیگه هیچکس حق نداره بهش ایراد بگیره.چون چنین قانونی وجود نداره...
من دوباره پیشنهاد و تقاضا دارم، نه بخاطر من، بخاطر حرمت قانون و ترویج قانون مداری ، به اون کاربر تذکر بدین تا فونت ها رو به حالت اول برگردونه و همچنین از این ببعد متوجه باشه که اجازه نداره بیش از حد اختیاراتش عمل کنه، حتی زمانی که چیزی برطبق سلیقه ی خودش نیست.چون قانون سلیقه ای نیست...

DDDIQ

مدیر ارشد
دوست عزیز سلام ، نمیدونم اون تیکه ای که من نوشتم رو با چه لحنی میخونی ولی من قصد بی احترامی ندارم !!! شاید متن، لحن رو منتقل نمیکنه و باعث سوتفاهم میشه !! من دوباره میگم زمانیکه یک فرد بیشتر از حدود قانونیش عمل میکنه یعنی اینکه داره افراطی عمل میکنه .
لطفا به قضیه ای که واسه من پیش اومده از دید یک کاربر ساده نگاه کنین، لطفا از دید یه مدیر نگاه نکنین. وقتی میام میبینم یه مدیری فونت نوشته های منو بدون هیچ توجیه قانونی دستکاری کرده، احساس شدیدا بدی بهم دست میده! این عمل برای من یک حرکت دیکتاتورگونه تلقی میشه! من خارج از قوانین عمل نکردم و این فونت ها استاندارد هستن وگرنه طراح فروم این فونت ها رو ابداع نمیکرد.
من این قضیه رو جدی گرفتم چون فرد قانون مداری هستم و قبل از ثبت نام در سایت قوانین رو خوندم. من هیچ تفاوتی بین اینجا و دنیای واقعی نمیبینم. از شما مدیران انتظار دارم یطرفه به قاضی نرید و از دید کاربرهای عادی به قضیه نگاه کنید. رفتارهای دیکتاتورگونه برای جامعه ما و حتی بچه های ما خوب نیست. خدای نکرده فردا تو جامعه با یک رفتار دیکتاتور گونه روبرو میشید و حس ناخوشایند شما رو داغون میکنه.شاید اونجا درک کنید حرفام رو...
در مثال راهنمایی رانندگی که فرمودین، در قوانین وجود داره که دستور افسر نسبت به همه ی علایم ارجحیت داره ولی آیا در قوانین این فروم اومده که مدیرها میتونن سلیقه ای و با صلاحدید خودشون رفتار کنن ؟؟؟؟ چون چنین بندی در قوانین وجود نداره، هیچ مدیری اجازه نداره خارج از اون 18 قانون رفتار کنه. قانون انعطاف پذیر نیست که گاهی کدخدا منشی برخورد کنیم! باید با دید کامپیوتری 0،1 بهش نگا کنیم! یا یه چیزی قانونه و یا قانون نیست، چیزی مابین اینا وجود نداره!
اجازه بدین یه مثال بزنم، شاید براتون پیش اومده که با یه فرد روستایی روبرو بشین که بخاطر کاری اومده شهر و شدیدا بوی نامطبوعی میده که بخاطر نوع شغلشه و یا ظاهر و لباس ها و کفش های بسیار نامناسبی داره که با زیبایی و کیفیت جامعه جور نیست!! این فرد درواقع داره کیفیت جامعه رو میاره پایین ولی با توجه به اینکه در این مورد هیچ قانونی نداریم، آیا کسی میتونه به اون فرد روستایی جسارت کنه ؟؟ با اینکه آراسته بودن و خوش بو بودن اون فرد واسه جامعه خوبه ولی از طرف دیگه هیچکس حق نداره بهش ایراد بگیره.چون چنین قانونی وجود نداره...
من دوباره پیشنهاد و تقاضا دارم، نه بخاطر من، بخاطر حرمت قانون و ترویج قانون مداری ، به اون کاربر تذکر بدین تا فونت ها رو به حالت اول برگردونه و همچنین از این ببعد متوجه باشه که اجازه نداره بیش از حد اختیاراتش عمل کنه، حتی زمانی که چیزی برطبق سلیقه ی خودش نیست.چون قانون سلیقه ای نیست...

با سلام دوباره
جناب مهندس همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم که به خاطر سوتفاهم پیش آمده عذرخواهی میکنم و اینکه عرض بنده هم کلی تر بود و خب استفاده از بعضی از کلمات در صحبت ها میتواند به نوعی باعث دور شدن صحبت از منظور اصلی وخدای نکرده ناراحتی وتوهین به شخص دیگری گردد ؛ ممنونم از توجه شما

دوست خوبم مطمئنا بنده همیشه از ابتدای فعالیتم در باشگاه تفاوتی بین خودم و دیگر اعضا و حتی دوستان تازه واردتر به فروم قائل نبودم و همیشه خودم رو یکی از اعضا باشگاه میدونستم که برای کمک به دیگر اعضا امکانات و ابزاری در اختیارش گذشته شده , و مطمئنن عرائضم رو از دیدگاه مدیریتی خدمتتون عرض نکردم و شاید دوستان قدیمی ترم با این مساله در عملکرد بنده بیشتر آشنا باشند ...!

جناب مهندس کمی قیاس مع الفارق هست و با صحبت ما فاصله داره و مطمئنن همگی اعضا اینجا تحصیلکرده و محترم هستند و هم اینکه تمام انسان ها قابل احترام هستند و چنین مقایسه ای چندان صحیح به نظر نمیاد؛ بگذارید با مثال ملموس تر و مرتبط تر با موضوع به عنوان عضوی از قشر تحصیلکرده و آشنا با فعالیت های علمی عرض کنم ؛
بله درسته در تنظیمات ویبولتین ممکن هست خیلی از امکانات پیش بینی شده باشد همانطور که در آفیس و نرم افزار word فونت 12 در کنار فونت 72 ذکر شده !
ولی آیا مثلا برای نوشتن پایان نامه و یا یک مقاله این اختیار داده شده که کل متن از حداکثر فونت استفاده بشه !؟ خیر ! و فرمتی برای آن در نظر گرفته شده ! که متن با یک فرمت و فونت استاندارد نوشته بشه و برای متمایز ومشخص کردن عناوین و سر تیتر ها و ... از متن اصلی این تفاوت فونت نسبت به فونت متن در نظر گرفته بشه !

الان هم این مساله به دلیل اینکه اصل و مبنا فروم بر فعالیت گروهی گذاشته شده و یک متن نگارش شده ممکنه به تکرار نقل قول گرفته بشه باید یک سری اصول نانوشته ولی آشنا برای قشر تحصیلکرده و آشنا با اصول نگارش مقاله و پایان نامه و ... همین مساله مد نظر هست و باید به آن توجه بشه و قرار گرفتن حداکثر فونت در تنظیمات به دلیل همین استفاده بر طبق اصول نگارش و برای تمایز عنوانهای متن و.... پیش بینی شده ؛
و آیا استفاده از گزینه حداکثر فونت که برای متمایز کردن عناوین و... در نظر گرفته شده برای کل متن ارسال شده استفاده بشه به نوعی نمیتواند تعبیر به افراط در استفاده از اختیارات پیش بینی شده برای نگارش اصولی متن باشد ؟

ممنونم از توجه شما , تندرست باشید

آخرین ویرایش:

ile

عضو جدید

با سلام دوباره
جناب مهندس همانطور که در پست قبلی هم عرض کردم که به خاطر سوتفاهم پیش آمده عذرخواهی میکنم و اینکه عرض بنده هم کلی تر بود و خب استفاده از بعضی از کلمات در صحبت ها میتواند به نوعی باعث دور شدن صحبت از منظور اصلی وخدای نکرده ناراحتی وتوهین به شخص دیگری گردد ؛ ممنونم از توجه شما

دوست خوبم کمی قیاس مع الفارق هست و با صحبت ما فاصله داره و مطمئنن همگی اعضا اینجا تحصیلکرده و محترم هستند و هم اینکه تمام انسان ها قابل احترام هستند و چنین مقایسه ای چندان صحیح به نظر نمیاد؛ بگذارید با مثال ملموس تر و مرتبط تر با موضوع به عنوان عضوی از قشر تحصیلکرده و آشنا با فعالیت های علمی عرض کنم ؛
بله درسته در تنظیمات ویبولتین ممکن هست خیلی از امکانات پیش بینی شده باشد همانطور که در آفیس و نرم افزار word فونت 12 در کنار فونت 72 ذکر شده !
ولی آیا مثلا برای نوشتن پایان نامه و یا یک مقاله این اختیار داده شده که کل متن از حداکثر فونت استفاده بشه !؟ خیر ! و فرمتی برای آن در نظر گرفته شده ! که متن با یک فرمت و فونت استاندارد نوشته بشه و برای متمایز ومشخص کردن عناوین و سر تیتر ها و ... از متن اصلی این تفاوت فونت نسبت به فونت متن در نظر گرفته بشه !

الان هم این مساله به دلیل اینکه اصل و مبنا فروم بر فعالیت گروهی گذاشته شده و یک متن نگارش شده ممکنه به تکرار نقل قول گرفته بشه باید یک سری اصول نانوشته ولی آشنا برای قشر تحصیلکرده و آشنا با اصول نگارش مقاله و پایان نامه و ... همین مساله مد نظر هست و باید به آن توجه بشه و قرار گرفتن حداکثر فونت در تنظیمات به دلیل همین استفاده بر طبق اصول نگارش و برای تمایز عنوانهای متن و.... پیش بینی شده ؛
و آیا استفاده از گزینه حداکثر فونت که برای متمایز کردن عناوین و... در نظر گرفته شده برای کل متن ارسال شده استفاده بشه به نوعی نمیتواند تعبیر به افراط در استفاده از اختیارات پیش بینی شده برای نگارش اصولی متن باشد ؟

ممنونم از توجه شما , تندرست باشید
دوست گرامی مثالی که شما میارید اتفافا جزو مسائلی هست که قوانین سخت و دقیقی براش نوشته شده. شما اگر کوچکترین اشتباهی در فونت و سایزهای پایانامه و مقاله انجام بدین، مطمئنا ریجکت خواهد شد. چه بسا اگر این قوانین نبودن، دانشجویان با فونت ها و سایزهای مختلف و رنگی پایانامه و مقاله مینوشتن !! چون هرکسی یک سلیقه ی شخصی داره.
ولی در این فروم و فروم های مشابه هیچ قانونی برای نحوه نگارش وجود ندارد و افراد اجازه دارند با سلیقه خودشون رنگ و سایز و فونت انتخاب کنند و بسیاری از افراد از انتخاب آزادانه لذت میبرند. ضمنا اختلاف سایز فونت بنده و فونتی که اون کاربر اصلاحش کرده در حد اختلاف 12 تا 72 نیست که مثال زدید !! اتفاقا اختلاف چندانی ندارن و کاملا مشخصه به مذاق این فرد خوش نیومده و با سلیقه شخصی خودش و خارج از اختیاراتش اقدام به اصلاح کرده...
من دوباره پیشنهاد میکنم، به احترام آزادی افراد و سلیقه های مختلف ، این فرد فونت رو به حالت اولیه برگردونه و هیچوقت از اختیاراتش پا فراتر نذاره... باور کنین واسه هممون خوبه این اتفاق...

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خوب انگار اینایی که تالارهای برق رو میچرخونن افراد شدیدا افراطی هستن... و پشت همو خوب میگیرن... دوست عزیز اون فونتی که من زدم با اون فونتی که اون کاربر اصلاح کرده فقط یک سایز فرق داره که هیچ تاثیری در سرعت سایت و اینا نداره ...
دستکاری پست های دیگران بدون هیچ دلیل قانع کننده ای کاری بسیار ناشایست و بی احترامی مطلق بحساب میاد. لطفا بجای این کارا ، به اون کاربر تذکر بدین تا در حد اختیارات خودش عمل کنه و به قوانین تالار احترام بذاره

1) کسی که خواب هست را می شه بیدار کرد ولی کسی را که خودش به خواب زده خیر

برای برطرف کردن حس قانونمندی شما این هم قانون

قانون 22 تالار برق:

ارسال پست با فونت برزگتر از 3 یعنی 3 و بالاتر که شامل 6 هم می شود خلاف قوانین تالار برق بوده و مطابق با قانون ارسال پست نامربوط به تاپیک و بر هم زدن نظم تالار مستحق اخطار خواهد بود.

این پست من آخرین پاسخ با شماست و در صورت هر گونه تخلف حتی در صورت اصلاح توسط همکاران شخصا برخورد خواهم کرد.

پ.ن : در هیچ قانون مدنی نوشته نشده که با طناب مفت کسی خودش را نمی تونه دار بزنه پس چرا کسی خودش را با طناب مفت دار نمی زنه؟

موق باشید !

ile

عضو جدید
1) کسی که خواب هست را می شه بیدار کرد ولی کسی را که خودش به خواب زده خیر

برای برطرف کردن حس قانونمندی شما این هم قانون

قانون 22 تالار برق:

ارسال پست با فونت برزگتر از 3 یعنی 3 و بالاتر که شامل 6 هم می شود خلاف قوانین تالار برق بوده و مطابق با قانون ارسال پست نامربوط به تاپیک و بر هم زدن نظم تالار مستحق اخطار خواهد بود.

این پست من آخرین پاسخ با شماست و در صورت هر گونه تخلف حتی در صورت اصلاح توسط همکاران شخصا برخورد خواهم کرد.

پ.ن : در هیچ قانون مدنی نوشته نشده که با طناب مفت کسی خودش را نمی تونه دار بزنه پس چرا کسی خودش را با طناب مفت دار نمی زنه؟

موق باشید !

آفرین! آفرین! حالا شد. خیلی خوشحالم کردی.ای کاش از اولش با دید یک کاربر عادی به قضیه نگاه میکردین! این قضیه از دید یک مدیر طوریکه هیچ حقی واسه من قایل نیست ولی زمانیکه میبینم براحتی مطالبم دستکاری میشه بدون اینکه قانونی رو نقض کنم یا مزاحمتی ایجاد کنم، حس ناامنی میکنم و حس میکنم هرلحظه امکان داره تحریف بشم.اینو بخاطر این گفتم که دیدم تمام تشکرهای زده شده، همشون مدیر هستن ...
فقط یه خواهشی داشتم، لطف کن به تمام مدیرهای برق تذکر بده،
از این ببعد دیگه هیچوقت خارج از قوانین و اختیارات خودشون عمل نکنن و به حریم شخصی افراد بصورت غیرقانونی وارد نشن. چون ارزش مطالبی که هر انسانی اینجا میفرسته اینقدر بالاست که وقتی کسی خواست دستکاریش کنه باید تن و بدنش به لرزه بیفته، نه اینکه براحتی با سلیقه ی خودش تغییرات ایجاد کنه.وگرنه من بازهم اینجا درخدمتتون هستم و مطمئن باش تا آخر زندگیم با اینجور موارد برخورد میکنم و هیچوقت خسته نمیشم.متاسفانه یا خوشبختانه من برای این جور مسایل اعصاب فولادی دارم و زمانیکه هیچ قانونی رو زیر پا نذاشتم، اجازه نمیدم کسی وارد حیطه ی شخصی من بشه و تا الان به هیچ کس باج ندادم.از نظر من اون جملاتی که قرمز کردم ربطی به موضوع نداشت و نشون دهنده ی اینه که طرز فکر ما خیلی باهم فرق داره...

پ.ن : توجه کنید همین پست رو با سایز 3 فرستادم !
;)

آخرین ویرایش:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
آفرین! آفرین! حالا شد. خیلی خوشحالم کردی.ای کاش از اولش با دید یک کاربر عادی به قضیه نگاه میکردین! این قضیه از دید یک مدیر طوریکه هیچ حقی واسه من قایل نیست ولی زمانیکه میبینم براحتی مطالبم دستکاری میشه بدون اینکه قانونی رو نقض کنم یا مزاحمتی ایجاد کنم، حس ناامنی میکنم و حس میکنم هرلحظه امکان داره تحریف بشم.اینو بخاطر این گفتم که دیدم تمام تشکرهای زده شده، همشون مدیر هستن ...
فقط یه خواهشی داشتم، لطف کن به تمام مدیرهای برق تذکر بده،
از این ببعد دیگه هیچوقت خارج از قوانین و اختیارات خودشون عمل نکنن و به حریم شخصی افراد بصورت غیرقانونی وارد نشن. چون ارزش مطالبی که هر انسانی اینجا میفرسته اینقدر بالاست که وقتی کسی خواست دستکاریش کنه باید تن و بدنش به لرزه بیفته، نه اینکه براحتی با سلیقه ی خودش تغییرات ایجاد کنه.وگرنه من بازهم اینجا درخدمتتون هستم و مطمئن باش تا آخر زندگیم با اینجور موارد برخورد میکنم و هیچوقت خسته نمیشم.متاسفانه یا خوشبختانه من برای این جور مسایل اعصاب فولادی دارم و زمانیکه هیچ قانونی رو زیر پا نذاشتم، اجازه نمیدم کسی وارد حیطه ی شخصی من بشه و تا الان به هیچ کس باج ندادم.از نظر من اون جملاتی که قرمز کردم ربطی به موضوع نداشت و نشون دهنده ی اینه که طرز فکر ما خیلی باهم فرق داره...

پ.ن : توجه کنید همین پست رو با سایز 3 فرستادم !
;)

شما پاسختون رو از طرف مدیریت محترم تالار برق و فنی مهندسی دریافت کردید

در نهایت ما رضایت جمع رو در نظر میگیریم
مشکل کوچیک و ساده ی شما با دو تا کلید حل میشه
ولی اکثریت کاربران و همچنین مدیریت تالار ( نه تنها برق تمام تالارها) با این موضوع مشکل دارن
هدف حفظ نظم و ترتیب تاپیک ها و تالارها برای استفاده ی راحت تر کاربران هست
و تمام زحمات و اقدامات مدیران مخصوصا در تالارهای فنی مهندسی هم در همین راستا انجام میشه
اینجا ویرایش توسط مدیر به منظور حفظ نظم تاپیک و اجرای قوانین تخلف محسوب نمیشه . اگر مطلبی از شما کم یا زیاد شد میتونید اعتراض کنید.

بیشتر ازین نیازی به ادامه ی بحث در اینجا نمی بینم.
برای مذاکرات بیشتر به پیام خصوصی یا دفتر خود تالار مراجعه کنید.
ضمنا به یاد داشته باشید همیشه اول باید به خود تالار و مدیر مربوطه مراجعه کنید.

موفق باشید

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
برخورد

برخورد

سلام
تو این 2 3سالی که عضو باشگاهم همه چیز خوب بوده. دستتون درد نکنه خوب مدیریت میکنین. ولی چیزی که جدیدا آزارمون میده مخصوصا قدیمی تر ها نه من که خودمم مدت زیادی نیس اینجام، کاربرای جدیدی که اصلا اسم ندارن یا نام کاربریشون مشخص کننده این نیست که اینها اصلا آدمن!! میان توی هر تالار و تاپیکی فعالیت میکنن و فک میکنن خیلی در هر مورد بلدن و راحت به بقیه توهین میکنن. به من توهینی نشده ولی وقتی میبینم چجوری به یه مهندس یا دوست یا کلا کسی که معلومه اطلاعاتش خوبه و میتونه به بقیه کمک کنه، وقتی با این چنین افرادی روبرو میشه دیگه روحیه پاسخ دادن به چیزی که بلده رو نداره. من 1ساعت پیش سوال پرسیدم ولی پاسخمو بصورت کامنت و پیام خصوصی دریافت کردم چراکه یکی اسپمره و فقط به بقیه توهین میکنه. کسی که ظرف مدت کوتاهی میبینیم بش از 1000 پست گذاشته و انقدر بیکاره فک نمیکنم گزینه مناسبی باشه که فعالیت خودشو ادامه بده
امیدوارم مدیران عزیز با محدود کردن نام های کاربری و برخورد بهتر بتونن از این موارد جلوگیری کنن

SuPpOrTeR

عضو جدید
درخواست !

درخواست !

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سروران گرامی !

لطف کنید برای تاپیک ها ویژگی به روز کننده خودکار رو اضافه کنید که دیگه کاربر برای مشاهده پست های جدید نیازی به رفرش کردن صفحه نداشته باشه !

زمانش هم معمولا 15 ثانیه تعیین میکنن !

خیلی در کمتر مصرف شدت ترافیک اینترنت کاربران کمک میکنه !

ممنون . . .

:gol:

Terminator-3

عضو جدید
سلام. لطفا در قسمت زیر آواتار در بخش رشته ها ، رشته الکترونیک هم قرار بدید. تا اونایی که الکترونیک هستن، مجبور نباشن رشته اشون رون رو مهندسی برق بنویسن.ممنون

ضمنا اونایی که دیپلم یا کاردانی هستن چطور میتونن خودشونو مهندس بدونن؟ کلمه ی مهندس رو هم بردارید خوب میشه. مثلا جلوی رشته فقط نوشته شده باشه: برق. یا مثلا الکترونیک

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مدیر سایت
خواهشا یه سر تا تالار صنایع بیاین !!
مشکل مدیریتی داریم . ایمان خیلی وقته عملا از گود خارج شده . بنظرم باید یه مدیر جدید انتخاب بشه.
از شما هم میخوام که از رای بچه ها حمایت کنید.
درسته ایمان از دوستای خوبمون هست ولی شما در انتخابش فقط از رای خودتون استفاده کردید ماجرای انتخابش واقعا دل خیلیا رو به درد اورد. خواهشا دیگه این اشتباه رو تکرار نکنید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...یر-تالار-مهندسی-صنایع-!?p=6862044#post6862044

amiralisahragard

عضو جدید
درود مدیر محترم
خوب شما تالارو اضافه کنین ما فعالیتامونو شروع کنیم دیگه

منم به عنوان عضو جدید باشگاه موافقم.نمیدونم چرا به رشته مهندسی شهرسازی کمتر بها میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا دلیل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Setayesh

مدیر تالار
مدیران عزیز پس کی تالار جدای شهرسازی راه میفته؟لطفا کمک کنین که ما مهندسای شهرساز هم جایی تو باشگاه داشته باشیم

منم به عنوان عضو جدید باشگاه موافقم.نمیدونم چرا به رشته مهندسی شهرسازی کمتر بها میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا دلیل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهندسی شهرسازی خیلی وقته اضافه شده:

مهندسی شهرسازی

hamid_3469

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام . اقا این چه وضعشه ٬ یه سری مدیر گذاشتید واسه تاپیک کنکور تحصیلات تکمیلی برق یکی از یکی نالایق تر ٬ اخه این یعنی چی !! کاری جز بستن تاپیک بلد نیستن ٬ خب اگه نمیتونن عوضشون کنید . چرا باید به خاطر یه سری ادم بازار یاب تاپیک برنامه ریزی ۹۳ بسته بشه . ماها همش که به رفع اشکال درسی که نیاز نداریم ٬ تا زمان کنکور حداقل با گذاشتن یه سری از اخبار کنکور باید خودمونو در کورس نگه داریم و در جریان ازمون باشیم ( با توجه به اینکه از چند وقت دیگه ازمونایه ازمایشی موسساتم شروع میشن ) . من خودم صبح یه خبر از خبرگزاری ایرنا مربوط به زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکور ۹۳ به ناچار در تاپیک مدیریت گذاشتم الان نگاه میکنم نیستش ٬ خب حذف تاپیک یه جور توهینه ٬ چرا مدیران با این رفتارا کاری میکنند که افراد با سواد و با تجربه دیگه سراغ تاپیک نیان و ما نتونیم از تجربشون استفاده کنیم و انگیزه ای براشون باقی نمونه که به تاپیک سر بزنن.

خواهش میکنم اصلاحات انجام بدین .
با تشکر

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام

ضمن خسته نباشید به تیم مدیریتی باشگـاهِ مهندسان و تشـــکر از زحماتِ همه ی مدیران پرتلاش و دلسوز!:gol:

دو تا پیشنهاد داشتم که اگه اجرا بشه خیلی خوبِ

یکی در رابطه با پست ها و تاپیک هایی که تغییر پیدا میکنن(منظورم ادغام و انتقال و حذف و..)و هر گونه تغییر دیگه ,

ای کاش زمانی که مدیرِ یه تالار و یا مدیر سایت پست و یا تاپیکی رو تغییر میده

به صورت خودکــار با پیغام خصوصی به کاربر پیغام داده میشد که مثلا این تاپیک شما به این دلیل تغییر پیدا کرده

بعضی تاپیک هایی که محتوای خوبی دارن , ادغام و یا حذف میشه, به این دلیل که کاربر تازه وارد که این پست رو ایجاد میکنه اطلاع نداره تکراری هست ,

و یا اینکه جای مناسب نذاشته , کاش به این کاربران اطلاع داده میشد

چون در تالار کشاورزی یه سری پست ها حذف و ادغام و حتی انتقال پیدا میکنن و کاربران تازه وارد تا چند روز دنبال تاپیک های خودشون و حتی دلیلش هستن

و برای جستجو و همین طور دلیل تغییر در تاپیک مورد نظر خودشون به کاربران فعال و مدیران تالار کشــاورزی مراجعه میکنن

اگه این سیستم به صورت خودکــار توسط ربات سایت انجام بشه کمک بزرگی میکنه

و یه پشنهاد دیگه اینکه: همونطوری که میشه پیام های خصوصی رو هم به صورت Popup به لیست دوستان ارسال کرد

برای پیام بازدیدکنندگان هم اگه به این صورت بود خیلی عالی میشد!

باز هم ممنون:gol:

یه مدتی نبودم نمیدونم به کجا رسیده این درخواستتون
ولی با هر دو پیشنهاد موافقم

:gol:

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب

عجب

با سلام...
من نمیدونم این پست من کجاش نامربوط بوده..این تاپیک نظر سنجیه،منم هم نظر سنجی شرکت کردم هم مثل سایر اعضا نظرمو پست دادم..جالبه!!!
:surprised:
اخطار واسه پست نامربوط!!احیانا باید توی شکار لحظه ها بذارمش؟:D
Untitled.jpg

pesare Ab

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...
من نمیدونم این پست من کجاش نامربوط بوده..این تاپیک نظر سنجیه،منم هم نظر سنجی شرکت کردم هم مثل سایر اعضا نظرمو پست دادم..جالبه!!!
مشاهده پیوست 173093

منم همچین اعتراضی دارم.
لطفاً رسیدگی کنین.

eltegha

عضو جدید
با سلام...
مشاهده پیوست 173093

من هم همچین اعتراض و سوالی دارم پستِ :"اپیدمی شدن خواندن برای کارشناسی ارشد!بچه های شصت و پنجی تا هفتاد و یکی!!با ظرفیت جالب" چه مشکلی داشته که حذفش کردن؟؟به نظر من مدیریت این سایت در جهت بی احترامی داره حرکت میکنه.و حتی پاسخ گو هم نیست چون من این اعتراض رو چند روز پیش برای مدیر سایت ارسال کردم،عذرخواهی که هیچ حتی جوابی ندادن.
سوء مدیریت برای این سایت که مرجع محسوب می شه فاجعه است.

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام
یه جا یه آپشنی دیدم جالب بود اگه شما اعمال کنین خوبه
برای ارسال تاپیک جدید کنار عنوان یه آپشن داشت جستجوی تاپیک تکراری
وقتی اونو میزدیم تاپیکای مشابه عنوان مارو می اورد، اینجوری خیلی خوبه لازم نیست 10 صفحه بگردیم ببینم تکراریه یا نه
یا یکی نبینه بعد به کلی ادم لینک بده بعد بیاد ببینه حذف شده
ممنونم
361616_767609cr01f1pr57.gif

gap_3021

عضو جدید
کم و کسری

کم و کسری

می گم کاش توی رشته ها رشته های هنری هم بود ،خیلی سایت جامع تر و بهتر می شد.

Setayesh

مدیر تالار
سلام یه جا یه آپشنی دیدم جالب بود اگه شما اعمال کنین خوبه برای ارسال تاپیک جدید کنار عنوان یه آپشن داشت جستجوی تاپیک تکراری وقتی اونو میزدیم تاپیکای مشابه عنوان مارو می اورد، اینجوری خیلی خوبه لازم نیست 10 صفحه بگردیم ببینم تکراریه یا نه یا یکی نبینه بعد به کلی ادم لینک بده بعد بیاد ببینه حذف شده ممنونممشاهده پیوست 173420

سلام
خب همین کارو میتونید از طریق گزینه ی جستجوی تالار انجام بدید
عنوان تاپیک رو که سرچ کنید تاپیک ها با عنوان مشابه رو براتون میاره.

یه قسمت دیگه هم هست منتها بعد اینکه تاپیک رو ایجاد کردید:
پایین صفحه تاپیک نوشته تاپیک های مشابه
در اینصورت اگر تاپیکی مشابه دیدید که قبلا ایجاد شده میتونید پستو ویرایش کنید تا مدیر پاکش کنه و دیگه تبلیغ نکنید.
البته این قسمت تاپیک هایی که عناوین مشترک دارن رو نمایش میده و ممکنه به لحاظ محتوا یکسان نباشه.
بهترین راه همون جستجو هست.

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
خب همین کارو میتونید از طریق گزینه ی جستجوی تالار انجام بدید
عنوان تاپیک رو که سرچ کنید تاپیک ها با عنوان مشابه رو براتون میاره.

یه قسمت دیگه هم هست منتها بعد اینکه تاپیک رو ایجاد کردید:
پایین صفحه تاپیک نوشته تاپیک های مشابه
در اینصورت اگر تاپیکی مشابه دیدید که قبلا ایجاد شده میتونید پستو ویرایش کنید تا مدیر پاکش کنه و دیگه تبلیغ نکنید.
البته این قسمت تاپیک هایی که عناوین مشترک دارن رو نمایش میده و ممکنه به لحاظ محتوا یکسان نباشه.
بهترین راه همون جستجو هست.

سلام به همه...

گزینه جست و جو انگار ایراد داره....پیدا نمیکنه،یا اکثرن صفحه هات اولش ماله خیلی گذشته اس....

فک نکنم به دردسرش بی ارزه که برای زدن یه تاپیک،بشینیم کلی جست و جو ، نگاه کنیم.....

سپاس:gol::gol::gol::gol:

Setayesh

مدیر تالار

سلام به همه...

گزینه جست و جو انگار ایراد داره....پیدا نمیکنه،یا اکثرن صفحه هات اولش ماله خیلی گذشته اس....

فک نکنم به دردسرش بی ارزه که برای زدن یه تاپیک،بشینیم کلی جست و جو ، نگاه کنیم.....

سپاس:gol::gol::gol::gol:

این موردی که ایشون هم گفتن فرقی با جستجو نداره
اون هم یه سری اسم تاپیک با عناوین مشابه میاره
داخل تاپیک رو که نشون نمیده.
اگر مال خیلی گذشته هست بخاطر اینکه از اخر به اول تنظیم شده.

دیگه اینکه به دردسرش می ارزه یا نه، بستگی به میزان اهمیتی که کاربر به نظم تالار و رعایت قوانین میده، داره.
متاسفانه امکان اضافه کردن این گزینه وجود نداره.
پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

rezaei.sp

عضو جدید
با سلام و عرض احترام .
چرا تاریخ های ارسال تاپیک به میلادی می باشد و به فارسی نیست ؟
آیا امکان ندارد که فضای باشگاه مجازی با موقعیت کنونی خودمون تطابق داشته باشه ؟ یعنی تاریخ ها هم به شمسی بیان بشوند ؟
با تشکر

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از پیشنهادتون :gol:
این کار اگه بشه خیلی خوبه اما تعداد تاپیک ها زیاده و اطلاع دادنش کار زمانبر و خسته کننده ای هست

گذاشتن عکس تو امضا باعث میشه سرعت لود شدن صفحه ها کمتر بشه و چون تعداد کاربران فعال هم زیاده باعث میشه سرعت سایت کمتر بشه

سلام حسین جان .......در قبال پیشنهاد دوستی که فرمودن ادامه مطلب میدهم .......ببینید من فکر نمیکنم ایشون هم انتظار کار اپراتوری از شما داشته باشن ...فکر میکنم همه واقفند که این انجن یک انجمن چند کاربره ده ها کاربره یا صدها کاربره نیست ......بلکه خیلی بیش از اینهاست ...........بلکه من اعتقاد دارم یک ربات این کار رو انجام بده ........بعد مدتی که شما یا سایر مدیران چندین تاپیک رو تائید کردن یک ربات این مسئله رو به کاربران در خصوصی اطلاع بده ........البته نمیدونم دقیقا امکان همچین برنامه نویسی هست یا نه ......ولی ما مگه رباط خبر یا ربات اخطار نداریم ..به نظرم میشه همچین افزونه ای داشت

البته من همچنان رو حرف ابتدایی ابتدایی خودم هم هستما!......این بود که به نظر من تالارهای عمومی از جمله گفتگوی آزاد به مراتب بیشتر از تالارهای علمی به این سیستم تائید تاپیک و حتی تائید پست! نیاز دارن .........

در تالارهای علمی به احتمال زیاد فقط یک تازه وارد اشتباه کند و تاپیک رو جای اشتباه بزنه که به طبع میشه برای اون محدودیت ایجاد کرد نه حتی کسانی که بارها تو تالارهای علمی تاپیک زدن .......توجه شود برخی مطالب نیازمند چند پست هستن .......یک کاربر میاد مطالبشو از چندجای مختلف جمع آوری میکنه تا یک مطلب مقاله شکل مفید در بیاد و به نظرم خیلی سخت میشه در یک پست اون رو فقط قرار داد ........

با این حال میدانم که نظر منو قبول ندارین ........منظورم نظر دوم است ......لااقل خانم شهناز عملا گفتن که قبول ندارن!
در قبال نظر اول هم خب امیدوارم جواب قانع کننده ای بشنوم .......چون میبینیم که رباتها در حال استفاده اند .....از جمله مثلا اینکه در انجمنی تا شما 5 پست نزنی پستهات نیاز به تائید داره ولی بعدش با خیال راحت امکان این مسئله هست

موفق و موید باشید (گل!)

آخرین ویرایش:

rezascorpy

عضو جدید
با سلام
دوستان عزیزی که انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با مدیریت باشگاه دارند اینجا مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های جداگانه بپرهیزند.
انتقاد و پیشنهاد در مورد تالارهای تخصصی معمولا داخل همون تالار و توسط مدیر مربوط رسیدگی میشه، پس لطفا اینجا پیشنهادات و انتقادات کلی رو مطرح کنید.
با تشکر
سلام .ممنون از اینکه باعث میشید(( فکر )) کنیم.تالاری یا رشته ای راجب جامعه شناسی هیچ چیزی به چشم نمی خوره.تقابلات فکری درعلم جامعه هست که مبنای پیشرفت و شکوفایی جامعه میشه .

بالا