◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

◀ بيان سوال های تخصصی مهندسی صنایع

• بله ولی زیاد مطرح نیست!

رای: 0 0.0%
  • مربوط نیست ولی میشه درموردش بحث کرد.

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    5

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
SAlam man taze vared in site shodam va ye soal kheili mohem daram mishe mohabat konid javab bedin
man emsal konkor dadam va reshte sanaye tehran jonob ghabol shodam nemidonam beram ya inke ye sal dg bekhonam ba tavajoh b inke tavanaiham balas va mitonam sarasari ghabol sham......raje b in daneshgah etelaat darin?ka30 has k onja bere?az che termi mitonam mashghol b kar sham?age pasokh bedin mamnoon misham

سلام دوست عزیز
یه تبریک بهتون میگم بابت قبولی
در مورد دانشگاه تا اونجایی که من اطلاع دارم از دانشگاه های خیلی خوب هست
در مورد ارشدش که شک راه نمیدم جز بهترین هاست حتی در مقابل بعضی از سراسری ها هم سرتر هستش
ولی در مورد اینکه صنایع چطور هست ؟ و اینکه بهش علاقه دارید سعی کنید حسابی تحقیق کنید
راستی یکی دیگه هم قبول شده بود تو قسمت گفتگوی آزاد تا حدودی کمکش کردم البته نفهمیدم چی شد
بازم سوال داشتی هستم
راستی فارسی تایپ کنید جز قانون سایت هستش!

motie mehr

عضو جدید
کمک کنید ..................

کمک کنید ..................

سلام میگم شما پروژه اماده پریماورا دارید ؟؟؟خیلی فوری اگه دارید به ایمیلم بفرستید مرسی

motie1371@gmail.com

miss kitty

عضو جدید
solver-excel

solver-excel

سلام دوستان...کسی میتونه کمکم کنه یک مساله برنامه ریزی خطی با استفاده از solver در excel 2010 حل کنم؟؟؟؟؟؟:smile::gol::gol::gol:

minerva

عضو جدید
سلام....بچه ها من این ترم پروژه شبیه سازی دارم....علاوه بر این که دوست دارم قوی باشه,می خوام به عنوان پروژه پایانی هم ارائه بدم....چه موضوعی به نظرتون می رسه که زیاد هم سخت نباشه؟؟

linktaz

کاربر بیش فعال
سلام....بچه ها من این ترم پروژه شبیه سازی دارم....علاوه بر این که دوست دارم قوی باشه,می خوام به عنوان پروژه پایانی هم ارائه بدم....چه موضوعی به نظرتون می رسه که زیاد هم سخت نباشه؟؟
سلام
به نظر من شبيه سازي خط توليد يه كارخونه رو بردار.كلي چيزاي ديگه هم ياد ميگيري.

Ki7nG

عضو جدید
سلام. من جدیدا وارد رشته صنایع شده ام و می خواستم از دوستان بپرسم که نرم افزار اصلی این رشته چیه و برای یادگیری اش از چه ترمی شروع کنیم خوبه؟
با تشکر.

sed ali

کاربر ممتاز
سلام. من جدیدا وارد رشته صنایع شده ام و می خواستم از دوستان بپرسم که نرم افزار اصلی این رشته چیه و برای یادگیری اش از چه ترمی شروع کنیم خوبه؟
با تشکر.

سلام خوش اومدید
چرا همه فکر میکنید که صنایع یه نرم افزار داره و ...
نه دوست عزیز صنایع یه اقیانوسه و تو هر حوزه هم نرم افزارهایی به عنوان ابزار استفاده میکنه .
شما هم سعی کنید همه حوزه ها رو مورد مطالعه قرار بدید و تو چندتا حوزه فعالیتتون رو بیشتر کنید .

tooraj10

عضو جدید
سلام به همه صنایعی های عزیز
آقا نمیدونم جای مناسبی پست زدم یا نه ولی یه سوال داشتم:
با اجازتون وما ترم1صنایع هستیم ورودی92:redface:میخواستم ببینم آموزش نرم افزار مربوط به صنایع یا کتاب خاصی هست که از الان به دردم بخوره؟؟البته بیشتر نظرم روی نرم افزار هست!
پیشاپیش مرسی

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه صنایعی های عزیز
آقا نمیدونم جای مناسبی پست زدم یا نه ولی یه سوال داشتم:
با اجازتون وما ترم1صنایع هستیم ورودی92:redface:میخواستم ببینم آموزش نرم افزار مربوط به صنایع یا کتاب خاصی هست که از الان به دردم بخوره؟؟البته بیشتر نظرم روی نرم افزار هست!
پیشاپیش مرسی
فعلا می تونید اکسل رو یاد بگیرید.

بعدا با گذراندن واحدهای درسی ، نرم افزارشم همزمان یاد بگیرید.

tooraj10

عضو جدید
فعلا می تونید اکسل رو یاد بگیرید.

بعدا با گذراندن واحدهای درسی ، نرم افزارشم همزمان یاد بگیرید.
ممنون از شما...
ولی خب اکسل رو که همه یاد دارن و چیز خاصی نیست
منظورم نرم افزار خاصی مثل MSPهست....

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
ممنون از شما...

اکسل ریزه کاری های خیلی زیادی داره و یاد گرفتن حرفه ای اون خیلی هم آسون نیست...
ضمن اینکه خیلی جاه او واسه خیلی کارا از اکسل استفاده میشه...
من پیشنهاد میکنم روی زبان انگلیسی هم وقت بگذارید...

sed ali

کاربر ممتاز

mohsen_522

عضو جدید
سلام
دوستان تو این سوال روش ماکسی مینو باید چه جوری حل کنم؟
همینجوری از سطرو مینیممشو بگیرم بعد ماکسیمم؟

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/2fcf9f2b7412b7f11.jpg
سلام
ببینید شما توی ماکسی مین تاجایی که یادمه محتاطانه عمل می کنید یعنی چی یعنی میخاید بیشترین ضرر رو یعنی min رو کم کنید.یعنی به بیشترین سود توجه ندارید بیشتر میخاید بدترین ضرر مممکن رو کنترل کنید.پس تو هر سط تو جدول کمترین یعنی بیشترین ضرر رو پیدا می کنید. توسطر اول -20 و تو سطر دوم 10 حالا از بین این دو ضرر بیشترین یعنی 10 رو انتخاب می کنید و با این انتخاب بدترین اتفاق ممکن برای تصممیمتون رو کنترل می کنید.چون اگه سطر اول رو انتخاب کنید ممکنه -20 ضرر کنید و خب این خیلی بدتر از 10 هستش!
توی maximax هم دقیقا همینه فقط تو انتخاب نماینده هر سطر بجای بدترین بهترین رو انتخاب میکنین در این شرایط کلا کار ندارین اتفاق بده چیه خوشبینانه دارید میگید اگه اتفاات خوب افتاد و تقاضا زیاد بود حالا من چیکار کنم سودم زیاد بشه
امیدوارم درست گفته باشم و موفق باشید

'nobody'

کاربر بیش فعال
ممنون از شما...

اکسل ریزه کاری های خیلی زیادی داره و یاد گرفتن حرفه ای اون خیلی هم آسون نیست...
ضمن اینکه خیلی جاه او واسه خیلی کارا از اکسل استفاده میشه...
من پیشنهاد میکنم روی زبان انگلیسی هم وقت بگذارید...

آقا مصطفی درست میگه. ریزه کاری که نه! شما مطمئن باشید از اکسل چیز زیادی نمیدونید. جایی خوندم که تو ژاپن کارای کنترل پروژشونو هنوز با اکسل انجام میدن. دیگه تجزیه و تحلیل اقتصادی و کارهای دیگه که با اکسل میشه انجام داد بماند. البته میتونید رو اکسس و ویزیو(visio) هم کار کنید

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام دوستان.
من تو سایت دکتر ایوزیان بودم برای 20 ابان یه همایش رایگان گذاشتن بعد که تو قسمت رزرو که میرم اون پایین نوشته که مبلغ 15هزار تومن باید بدیم و این مشاوره رایگان است و هزینه ثبت نامی شما تنها در روز حضور شما برای مشاوره عودت خواهد شد و این هزینه جهت قطعی نمودن رزرو دریافت شده است.
حالا واقعا باید این مبلغ رو بدیم؟؟؟؟و ایا واقعا پس میدن؟؟؟؟؟ :w20:

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من تو سایت دکتر ایوزیان بودم برای 20 ابان یه همایش رایگان گذاشتن بعد که تو قسمت رزرو که میرم اون پایین نوشته که مبلغ 15هزار تومن باید بدیم و این مشاوره رایگان است و هزینه ثبت نامی شما تنها در روز حضور شما برای مشاوره عودت خواهد شد و این هزینه جهت قطعی نمودن رزرو دریافت شده است.
حالا واقعا باید این مبلغ رو بدیم؟؟؟؟و ایا واقعا پس میدن؟؟؟؟؟ :w20:

سلام دوست عزیز
پول را به حسابتون بعد یه هفته بر میگردونند مطمئن باش - پول هم واریز نکرده باشی از ورودت جلوگیری میشه و این کارو میککند که نظم جلسه بهم نخوره و آمار دقیقی از تعداد افراد شرکت کننده داشته باشند

arl59

عضو جدید
چه افرادي كه در زمينه تحقيق درعمليات جايزه نوبل دريافت كرده اند؟

yaseen

عضو جدید
کسی هست که تو مشهد mis یا تحلیل سیستم کار کنه یا کسی رو بشناسه؟

کسی هست که تو مشهد mis یا تحلیل سیستم کار کنه یا کسی رو بشناسه؟

سلام به همه دوستان عزیز
از دوستان مهندس صنایع مشهد کسی هست که خودش در زمینه mis یا تحلیل سیستم ها کار کنه یا کسی رو بشناسه که در این زمینه ها کار کنه؟
من خیلی به این زمینه علاقه مند هستم اما از اونجا که تجربه ای در این زمینه ندارم میخوام به صورت کار داوطلبانه با کسی که در این زمینه تجربه داره همکاری کنم و تجربه کسب کنم.
ممنون

Sent from my ME173X using Tapatalk now Free

sed ali

کاربر ممتاز
من تحلیل سیستم کار کردم! سیستم داینامیک
چی بلد هستی ؟ چی میدونی؟

yaseen

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من با فرآیند طراحی سیستم های اطلاعاتی تا حدودی آشنا هستم. از لحاظ فنی و برنامه نویسی در سطح نسبتا خوبی هستم. پی اچ پی، اس کیو ال سرور، دلفی، مای اسکیو ال و ... رو کار کردم. با متدهای اجایل در توسعه سیستم های نرم افزاری بخصوص اسکرام آشنایی دارم. با زبان uml و ابزارهای مستندسازی وضعیت سیستم تا حدودی آشنا هستم و یه سری چیزهای دیگه که نمیدونم چقدر میتونه مفید باشه.

Sent from my ME173X using Tapatalk now Free

younoss

عضو جدید
سلام
آقا من دارم واسه ارشد میخوونم . اقتصاد مهندسی اوون فصل نرخ موثر رو هر کاری میکنم نمیتوونم بفهمم. یکی یه جزوه یا کتاب خووب که این فصل رو خووب توضیح داده باشه بهم معرفی کنه. متشکرم

منا آزادی

عضو جدید
سلام من ترم آخر کارشناسی هستم میخوام پروژه بدم لطفا چند تا موضوع خوب بهم پیشنهاد بدین.ممنونم

hamid051

کاربر ممتاز
سلام من ترم آخر کارشناسی هستم میخوام پروژه بدم لطفا چند تا موضوع خوب بهم پیشنهاد بدین.ممنونم

حوزه فعالیتتون دوست دارید کجا باشه - اصولا بچه های صنایع دنبال موضوع نمیگردن دیگه چون اینقدر موضوع برای دنبال کردن هست که نیاز به معرفی خاصی نداره شما میتونید یکی از گرایش های صنایع که برای ارشد ارائه دادن رو دنبال کنید هم منابعش هم اینکه جالب و جدید هست

Candyman

کاربر فعال
با سلام.
برای تحلیل سیستم "تولید" یک شرکت تولیدی چگونه باید عمل کرد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با احترام

sed ali

کاربر ممتاز
با سلام.
برای تحلیل سیستم "تولید" یک شرکت تولیدی چگونه باید عمل کرد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با احترام
تحلیل سیستم خوندید ؟
اول باید موضوع مدل رو مشخص کنید و بعد مشکل رو مدل کنید و بعد حلش کنید !!
راستش خودم به نمونه اش برخورد نکردم .

smahdih

عضو جدید
با سلام.

با احترام

با سلام
بنظرم شرکت تولیدی یا خدماتی زیاد فرقی نمیکنه مهم اینه که شما با روند کار شرکت آشنا بشین. شروع کنید به صحبت با کارشناسان، مدیران، سرپرستان، خط تولید رو از نزدیک ببینید طوری که در نهایت بتونید با یه نگاه جامع از تامین مواد اولیه تا عرضه محصول سناریوی وضع موجود رو با دقت و جامعیت بنویسید.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام من یه سری اطلاعات درباره تاریخچه -کاربردها و قابلیتها و اطلاعات ورژنهای نرم افزار ds میخوام اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم
میگن داخل کتاب مدیریت تولید جلد 3 فارسیجانی هم درباره این نرم افزار توضیح داده میخوام بدونم همینطوره؟
کسی میدونه میشه این کتاب دانلود کرد؟
پیشاپیش ممنون از محبتتون
شادو سلامت و موفق باشید:gol::gol::gol:

پ ن: فکر کردم بهتر باشه اینجا درخواست بدم اگه اشتباه لطفا مدیران زحمت بکشن انتقال بدن :gol:

atefeht

عضو جدید
فوری: سوال در مورد شبکه عصبی

فوری: سوال در مورد شبکه عصبی

سلام به مهندسین
سوال داشتم در مورد شبکه عصبی:
1) اینکه نحوه ی کالیبره کردن داده ها در شبکه عصبی در کدوم قسمت تعریف میشه؟
ما داده های آموزش تعیین میکنیم مثلاً 70 درصد داده ها باشه ولی برای کالیبره کردن از کدوم قسمت باید مشخص کنیم که چند درصد داده ها برای کالیبره کردن باشه؟؟

2) وقتی که تعداد نرون ها رو تعیین میکنیم، وقتی خروجی میگریم کمتر از اون تعداد نرون های ورودی ماست!!!!!!!! به نظرتون اشکال کار کجا میتونه باشه؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

:confused::confused::confused: