سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

انتها

عضو جدید
مراحل را شروع کنید و به صفحه ی زیر که رسیدید، مشخصات خود را یادداشت و جنسیت خود را وارد کنید. در این مرحله باید کد +۱ ایالت متحده را وارد کنید.
مشاهده پیوست 172970

حالا روی کد +۱ ایالت متحده کلیک راست و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.
مشاهده پیوست 172973

چون بیشتر از دو عکس نمیشه بذارم بقیه رو تو پست بعدی میگذارم.
ممنون از اموزش خوب من کلیک راست کردم ولی مطلب تو عکسو نیاورد

nafis...

مدیر بازنشسته
نفیس فک کنم میدونم مشکل کجاست اما دقیق نمیتونم بگم چکار کنه:redface:
مشکل از فیلترینگ نیست رو قسمت more information کلیک کنه یه گزینه هست!
میگه با فیلتر شکن هم کار نمیکنم که بخوام دستکاری کرده باشم
این گزینه که میفرمایید کجا هست؟!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه با فیلتر شکن هم کار نمیکنم که بخوام دستکاری کرده باشم
این گزینه که میفرمایید کجا هست؟!

چه با ادب :smile:

منم یه بار هیچ کدوم از وبلاگ‌های بلاگفا رو نمی‌تونستم باز کنم ولی با فیلتـرشکن می‌شد. شمام تست کنید ببینید میشه؟
با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید (اگه تا حالا نکردید)

nafis...

مدیر بازنشسته
چه با ادب :smile:

منم یه بار هیچ کدوم از وبلاگ‌های بلاگفا رو نمی‌تونستم باز کنم ولی با فیلتـرشکن می‌شد. شمام تست کنید ببینید میشه؟
با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید (اگه تا حالا نکردید)
از دست شماها:D
------------------------
خب بنده هم عرض کردم که با مرورگرهای دیگه و سیستم دیگه و با فیلتر شکن هم امتحان کردن
بازم میگم این قسمت قرمز رنگو برام اطلاعاتشو بفرسته که چی میگه

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان...چند وقته من به یه سایت که کلیپهای قشنگی میذاره سر میزنم.یه سوال اگه بخوانم کلیپها دانلود کنم آیا نرم افزاری وجود داره که این کار رو قبل از دیدن و زمان گذاشتم و استفاده کردن از اینترنتم برام بتونه دانلود؟؟؟؟البته زمان اینترنتم صرف دانلود بشه ولی صرف دیدن بصورن آنلاین نمیخوام بشه.......تو خود وب سایت گزینه دانلود وجود نداره.
با سپاس فراوان;)

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام دوستان...چند وقته من به یه سایت که کلیپهای قشنگی میذاره سر میزنم.یه سوال اگه بخوانم کلیپها دانلود کنم آیا نرم افزاری وجود داره که این کار رو قبل از دیدن و زمان گذاشتم و استفاده کردن از اینترنتم برام بتونه دانلود؟؟؟؟البته زمان اینترنتم صرف دانلود بشه ولی صرف دیدن بصورن آنلاین نمیخوام بشه.......تو خود وب سایت گزینه دانلود وجود نداره.
با سپاس فراوان;)
سلام
اگر از دانلود منیجر استفاده کرده باشید هنگام پخش آنلاین کادری جهت دانلود ظاهر میشه !
اون کادر رو OK کنید و پخش آنلاین رو متوقف کنید !

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهندسین عزیزببینیدیه مشکل فنی دارم که هرکاری کردم درست نشد!!ابدیت و.....مشکلمpc،لپ تاپم این مشکلونداره فقط برایpcاینقداذیت میکنه میدونیدمشکلش چیه؟؟؟

it_solver

عضو جدید
ممنون از اموزش خوب من کلیک راست کردم ولی مطلب تو عکسو نیاورد

یعنی وقتی کلیک راست میکنید گزینه Inspect Element رو نمیبینید؟؟؟ یا اینکه میزنید صفحه باز نمیشه؟
روالش همینه شاید مرورگرتون متفاوت بوده با موزیلا و گوگل کروم امتحان کنید ببینید چطوری میشه؟

meysam_ak

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها...
من 2،3 ماه پیش بعد از اینکه باتری لپ تاپم تموم شد رفتم و 130000 تومن ناقابل! دادمو و باتریش رو عوض کردم! بعد از یکی دو روز دیدم روی 34 درصد دیدم شارژ باتری گیر میکنه و دیگه شارژ نمیشه بردم پیش طرف چون گارانتی داشت برام عوض کرد....دومین باتریو هم داشتم بعد 1 هفته تقریبا این دفعه یهو که شارژ لو شده بود خاموش شد دیگه باتری قابلیت شارژش رو از دست داده بود و دوباره بردم پس دادم یکی دیگه گرفتم!ولی حالا مشکلم اینه که:
باتری راحت شارژ میشه و کار میکنه ولی یهویی وسط کار وقتی تو شارژ نیست لپ تاپ گاها بطور ناگهانی خاموش میشه!و خوب مشخصه که عمق فاجعه در این جور مواقع چقدر زیاده!یعنی داری با لپ تاپت کار میکنی(تایپ،وبگردی،کار با نرم افزار طراحی و ....) یهو بزنه خاموش شه و گند بزنه به همه چی!!!
دیگه واقعا حالمو بد کرده این وضعیت! نمیدونم علتش چیه؟؟!واسه همین همیشه وقتی کار دارم سعی میکنم به برق وصل باشه لپ تاپ!!
کسی میدونه دلیلش چیه و یا از چی میتونه باشه؟!

پ.ن1: مدل لپ تاپ Asus N53SV.
پ.ن2:گارانتی هم 2 ماهه بود و تموم شد رفت پی کارش.
بروبچز کامپیوتر یکی نبود جواب ما رو بده؟؟
نبود؟!نبود؟؟
دوستان هم اینک نیازمند یاری سبزتان هستم.
مرسی:gol:

انتها

عضو جدید
یعنی وقتی کلیک راست میکنید گزینه Inspect Element رو نمیبینید؟؟؟ یا اینکه میزنید صفحه باز نمیشه؟
روالش همینه شاید مرورگرتون متفاوت بوده با موزیلا و گوگل کروم امتحان کنید ببینید چطوری میشه؟

ممنونم .وختی کلیک راست میزنم اسم کشورارو میاره حتما امتحان میکنم.ولی الان با کروم رفتم اورد اما صد تا جای خای داره ومن بخشیشو کلیک کردم کلا رفت چه پیچیده شده :redface:

آخرین ویرایش:

Mosafer-1

عضو جدید
پسورد رو عوض کنید و بعد رنج ای پی هایی که وارد ایمیل تون شدند رو چک کنید !

احتمال هک نمیدم ! همون سرکاریه ..

پسورد رو عوض کردم بازم تو اسپم با اسم های متفاوت وایمیل های متفاوت با مضمون اینکه برام ایمیل میفرستید معرفی کنید میاد ایمیلشم
@aol.com
هست یعنی چی؟شاید از سایتاییه که عضو شدم نه؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
پسورد رو عوض کردم بازم تو اسپم با اسم های متفاوت وایمیل های متفاوت با مضمون اینکه برام ایمیل میفرستید معرفی کنید میاد ایمیلشم
@aol.com
از اون کسی که ایمیل رو براتون فرستاده بخوایید ازش اسکرین شات بگیره براتون بفرسته !

قضیه بدون شک سرکاری هست که میخوان اطلاعات شما رو بگیرن !

الکی خودتون رو معرفی کنید یا آدرس ها رو درون لیست سیاه بزارید !

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به مهندسین عزیزببینیدیه مشکل فنی دارم که هرکاری کردم درست نشد!!ابدیت و.....مشکلمpc،لپ تاپم این مشکلونداره فقط برایpcاینقداذیت میکنه میدونیدمشکلش چیه؟؟؟

سلام. از تب tools گزينه options رو بزنين. وارد تب advanced بشيد. تب network رو انتخاب كنيد. از قسمت connections گزينه setting رو انتخاب كنيد. دكمه راديويي رو روي حالت اول يا سوم قرار بدين.

سلام
من یه فایل زیپ پس وردشو تایپ میکنم یه اروری میده. اینم عکس
http://p30up.ir/images/hi5ht7kj6cyzjunvpy4.jpg
بعد پوشه رو باز میکنم میبینم فیلمه توش نیست فقط یه عکس هست در صورتی که حجم فایل زیپ 50مگ بود

سلام. با نرم افزار winrar باز كنيد. گزينه اي به نام repair وجود داره. اون رو بزنين و يك مسير براي سيو فايل بهش بدين. در مسيري كه معرفي كردين يك فايل ساخته ميشه با پيشوند fixed. اون رو اجرا كنيد ببينين بازم مشكل دارين يا خير

اصلا باشگاه با فیلتر شکن باز نمیشه.
با مرورگرای دیگه امتحان کرده؟

باشگاه چه با فیلترشكن چه بي فیلترشكن باز ميشه.

نفيس خانم فقط سايت باشگاه رو باز نميكنه؟ بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد كه مربوط به سرويس دهنده اينترنت هست.
بحث پروكسي رو هم كه الان گفتم چك كنيد ببينين تاثير داره يا خير

nafis...

مدیر بازنشسته
باشگاه چه با فیلترشكن چه بي فیلترشكن باز ميشه.
نفيس خانم فقط سايت باشگاه رو باز نميكنه؟ بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد كه مربوط به سرويس دهنده اينترنت هست.
بحث پروكسي رو هم كه الان گفتم چك كنيد ببينين تاثير داره يا خير
سلام جناب مهندس
بله فقط سایت باشگاه باز نمیشه
مربوط به یک روز دوروز نیست:| تقریبا دوماه که باشگاه براشون باز نمیشه
دیشب فایروال کامپیوتر رو هم غیرفعال کردن نشد
با مروگرهای دیگه هم امتحان کردن نمیشه:|

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام جناب مهندس
بله فقط سایت باشگاه باز نمیشه
مربوط به یک روز دوروز نیست:| تقریبا دوماه که باشگاه براشون باز نمیشه
دیشب فایروال کامپیوتر رو هم غیرفعال کردن نشد
با مروگرهای دیگه هم امتحان کردن نمیشه:|

سلام از بندست خانم مدير

تنظيمات local area connection رو چك كنين تنظيمات در حالت obtain باشه.
اگر امكانش هست با همون سيستم از يك محل ديگه كانكت بشن. ببينين بازم همين مشكل هست؟

Mosafer-1

عضو جدید
از اون کسی که ایمیل رو براتون فرستاده بخوایید ازش اسکرین شات بگیره براتون بفرسته !

قضیه بدون شک سرکاری هست که میخوان اطلاعات شما رو بگیرن !

الکی خودتون رو معرفی کنید یا آدرس ها رو درون لیست سیاه بزارید !

منظورتون از ادرسو تو لیست سیاه بگذارید چیه؟
اگه اینجوریه وتهدیدی نیست جواب نمیدم عجب دوره زمونه ای شده ها

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام ب بچه های گل باشگاه خودمون ک تو همه چی تکه:thumbsup2:
ی کمک میخوام تا جمعه صبح وقت دارم خیلی دوستون دارم و بیشتر دوستون خواهم داشت اگه کمکم کنید!:w02:
کلی پیش دوستام تعریفتونو کردم ضایعم نکنین:w40:
دوستم ی ورد میخواد واسه پروژه شیوه درمورد تکنولوزی برتر کامپیوتر:w10:
ی مطلب جدید درم ورد کامپیوتر میخواد :w11:
خودشم عضوه ولی بمن گفته تو بیشتر آشنایی کمکت میکنن منووووووووووووووووووضایع کنین!:w04:
:gol::gol::gol::gol::gol:
:love:

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
@aol.com

با سلام
دوست عزیز
سایت AOL.com یک سایتی شبیه به یاهو است که در آن از جستجو گرفته تا سرویس ایمیل و عکس و ویدئو و خبر و ... وجود دارد . تقریبا مانند یاهو است .
شما هم می توانید در این سایت اکانت داشته باشید . فقط به خاطر کوچکتر بودن شرکت آن ، کمتر شنیده شده و قدرت کمتری نسبت به یاهو دارد .
مشکل شما هم مانند خیلی از کلاهبرداری های اینترنتی با یک اعتبار جعلی است که نیازی به پیگیری ندارد و فقط ایمیل های اینچنینی را مستقیما Report as Spam کنید . چندان به فکر پاسخ دادن به چنین ایمیل هایی نباشید .
با تشکر - سیستم 32

it_solver

عضو جدید
ممنونم .وختی کلیک راست میزنم اسم کشورارو میاره حتما امتحان میکنم.ولی الان با کروم رفتم اورد اما صد تا جای خای داره ومن بخشیشو کلیک کردم کلا رفت چه پیچیده شده :redface:

یه بار دیگه به عکس نگاه کنید دقیقا اون نوشته ها رو پیدا کنید (همیشه یکسان هستند) و سپس فقط اون اعدادی که گفته شده رو تغییر بدهید.

sft

عضو جدید
سلام

تو ویندوز 8 هر بار فلاشمو میزنم خودش اتوران فایل رو باز میکنه.......(قبل از اینکه ویروس یابی بشه!!)..چیکار کنم تا خودش خودکار فایل فلاشو باز نکنه!!؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: iQl

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

تو ویندوز 8 هر بار فلاشمو میزنم خودش اتوران فایل رو باز میکنه.......(قبل از اینکه ویروس یابی بشه!!)..چیکار کنم تا خودش خودکار فایل فلاشو باز نکنه!!؟؟؟؟

وارد کنترل پنل شید بعد از باز شدن کنترل پنل بر روی AutoPlay کلیک کنید...
در صفحه باز شده تیک گزینه ‘Use AutoPlay for all media and devices’ را بر دارید و تنظیمات را ذخیره کنید.
تو قسمت های پایینی هم میتونید خصوصی سازش کنید!

• Like
واکنش ها: sft

sft

عضو جدید
وارد کنترل پنل شید بعد از باز شدن کنترل پنل بر روی AutoPlay کلیک کنید...
در صفحه باز شده تیک گزینه ‘Use AutoPlay for all media and devices’ را بر دارید و تنظیمات را ذخیره کنید.
تو قسمت های پایینی هم میتونید خصوصی سازش کنید!

حالا ک شما لطف کردین جواب منو دادین من ی سوال دیگه هم دارم::D

من ویندوز 7ام رو بعد از خرید لپ تاپ خودشون برام نصب کردن!..حالا الان مشکل پیدا کرده که ویندوز ارجینال نبوده و سمت چپ ی پیغام میده که windows is not genuineحالا چاره چی هست؟؟باید از اول نصبش کنم؟؟

SuPpOrTeR

عضو جدید
حالا ک شما لطف کردین جواب منو دادین من ی سوال دیگه هم دارم::D

من ویندوز 7ام رو بعد از خرید لپ تاپ خودشون برام نصب کردن!..حالا الان مشکل پیدا کرده که ویندوز ارجینال نبوده و سمت چپ ی پیغام میده که windows is not genuineحالا چاره چی هست؟؟باید از اول نصبش کنم؟؟
با WINDOWS LOADER ویندوز رو اکتیو کنید !

pari54

عضو جدید
با سلام
من میخواستم case رو به لپ تاپم به وصلم ولی هرکاری میکنم نمیتونم تصویر رو ببینم(به عنوان پروژکتور معرفی می کنم)با سیم VGA!!!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه طوری راه بندازم؟؟؟

بالا