نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

glamorous

عضو جدید
بچه هایی که تو انتخابشون مردود شدن و میخوان انتخاب های پایین ترشون براشون بررسی بشه باید کارنامه هاشونو فکس کنن مرکز ازمون ...10 روز بعد نتیجه ررو بشون میگن ....زنگ بزنید روابط عمومی23533355 راهنمایی میکنن..

آگرین

عضو جدید
بچه هایی که تو انتخابشون مردود شدن و میخوان انتخاب های پایین ترشون براشون بررسی بشه باید کارنامه هاشونو فکس کنن مرکز ازمون ...10 روز بعد نتیجه ررو بشون میگن ....زنگ بزنید روابط عمومی23533355 راهنمایی میکنن..

واقعااااااااااااااااااا..چه عالی...
اخودت از مرکز ازمون پرسیدی؟

آگرین

عضو جدید
این واسه کسایی هست که امتحان اسکیس دادن ؟

نمیدونم ولی با توجه به حرفهاش فکر کنم کسایی که اسکیس دادن و قبول نشدن...ولی ایکاش از خود مرکز ازمون پرسین که مطمن باشین ..البته بچه های اینجا هم اطلاعات خیلی خوبی دارن

elham m

عضو جدید
یعنی فقط کسایی که مردود شدن انتخابای بعدیشون بررسی میشه ؟ اونایی که تو انتخاب دوم قبول شدن ولی با تراز کلی که دارن میتونن انتخاب اولشون قبول شن چی؟:(

i n.y

عضو جدید
جند صفحه تاپیک رو خوندم خوشحال شدم اکثرا قبول شدیم یا با اختلاف کم موندین برای تکمیل ظرفیت بهمن.
منم تبریز قبول شده میباشم :w23: همتون موفق باشین بچه ها

بالاخره من یه همکلاسی پیدا کردم اینجااااا :w17:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یکی از بچه ها گفت تو اطلاع رسانی کنم
دوستانی که قصد اعتراض به نحوه پذیرش دانشگاه آزاد رو دارند فردا صبح ساعت 10 جلوی مرکز آزمون باشند چون اگر نفرات زیاد باشه حتما تکمیل ظرفیت میگیرن به خاطر هجمه اعتراضات که به حقم هست
گفتند من اطلاع رسانی کنم به شماها هم بگم که اطلاع رسانی کنید;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مساله اینجاست خیلی ها میخواند انتخابای بالاترشون بررسی شه:D

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها شما چقدر شهریه دادین ؟به ما گفتن علی الحساب 1200000 برا شهریه ثابت و ... مگه قرار نبود اول 600000 بگیرن؟؟؟

mahboooobeh

عضو جدید
اگه بدونین چه بلبشویی بود دانشگاه تهران مرکز کاملا از اینکه قبول نشدین خوشحال میشدین...سه ساعت تمام علافمون کردن بعد میگن مانمیتونیم به مرکز ازمون وصل بشیم بفهمیم قبول شدین یا نه:eek:
تازه زورکی ازمون سفته گرفتن که چی ؟به جای مدرک کارشناسی...تازه تعهدم جدا دادم که سه ماه دیگه این مدرک وامونده میارم اینا چرا نمیفهمن دانشگا کارشناسیمون باید مدرک بده من چیکاره بیدم:confused:
اخرشم شماره دانشجویی ندادن و بعد سه ساعت ما روان کردن به سوی خونه گفتن خیر پیش تا خبرتون کنیم!!
همه اینا به کنار انقد دانشکده اش کوچولو و خفه بود رفتم توش قلبم گرف!!!!صدرحمت به دانشگا خودمون اخه این چه وضعیه دانشگاه ازاد ورداشته یه خونه مسکونی کرده دانشگا!!!تازه وسط این سالناشم یکی ویولن دستش هرکی یه ساز ومزقون دستش بود و دنبال کلاس:biggrin:کلا یه بازار شامی بود دیدنی:surprised:خلاصه رفتم این وضع دیدم پشیمون شدم میخوام بشینم بخونم سراسری قبول شم اخه این چه وضعش تازه اینهمه ام نتایج دیر اعلام کردن باهامون انقدم بد برخورد میکنن...ینی بهتون بگم این مسولین ثبت نام رسما اعصاب نداشتنا با اینک هشت صب اونجا بودم ولی بازم ازکله سحر حوصله نداشتن انگار دارن سرمون منت میذارن ما ثبت نام میکنن!!
اگر قرار این دوسال این وضع باشه فک کنم عمرم تو این دوسال تموم بشه بره پی کارش:biggrin:والا

قربون دهنت.......منم امروز رفتم علاف....میگفتن سایت مرکز ازمون بسته اس(خوب مگه مرض دارین،ثبت نامو مینداختین شنبه)
تازه اینقد خرتوخر......دانشگاهو بقالی کردن(بچه های دیپلمه میومدن،عین هلوووووووووووو رشته انتخاب میکردن و ثبت نام میکردن:surprised:......اونوقت زمان ماااااااااااا.....)
میترسم ارشد بریم,بعد ما ارشد رو هم عین هلوووووووووووو بدون کنکور کنن:razz:
حالا یکی بیاد مامان بابای مارو از راضی کنه من امسال 2باره وا3 دولتی بخونم.......اصلا دلم نیست برم:w05:

kaghazz

اخراجی موقت
قربون دهنت.......منم امروز رفتم علاف....میگفتن سایت مرکز ازمون بسته اس(خوب مگه مرض دارین،ثبت نامو مینداختین شنبه)
تازه اینقد خرتوخر......دانشگاهو بقالی کردن(بچه های دیپلمه میومدن،عین هلوووووووووووو رشته انتخاب میکردن و ثبت نام میکردن:surprised:......اونوقت زمان ماااااااااااا.....)
میترسم ارشد بریم,بعد ما ارشد رو هم عین هلوووووووووووو بدون کنکور کنن:razz:
حالا یکی بیاد مامان بابای مارو از راضی کنه من امسال 2باره وا3 دولتی بخونم.......اصلا دلم نیست برم:w05:
من شخصا ترجیح میدم....بشینم برای سراسری بخونم و قبول نشم......ولی برا آزاد نرم..حتی تهران مرکز....امیدوارم ناراحت نشید.;)
اصلا یکی از افتخاراتم اینکه توی هیچ یک از کنکورای آزاد شرکت نکردم...حتی اینو میتونم وقتی پیر شدم به نوه هام با افتخار بگم........:biggrin:

mahfo

کاربر بیش فعال
دوستان یکی از بچه ها گفت تو اطلاع رسانی کنم
دوستانی که قصد اعتراض به نحوه پذیرش دانشگاه آزاد رو دارند فردا صبح ساعت 10 جلوی مرکز آزمون باشند چون اگر نفرات زیاد باشه حتما تکمیل ظرفیت میگیرن به خاطر هجمه اعتراضات که به حقم هست
گفتند من اطلاع رسانی کنم به شماها هم بگم که اطلاع رسانی کنید;)

خب وقتی هنوز ثبت ناماشون تموم نشده و نمیدونن چند نفر خالی دارن چجوری میخوان تکمیل ظرفیت بگیرن؟

kaghazz

اخراجی موقت
من شخصا ترجیح میدم....بشینم برای سراسری بخونم و قبول نشم......ولی برا آزاد نرم..حتی تهران مرکز....امیدوارم ناراحت نشید.;)
اصلا یکی از افتخاراتم اینکه توی هیچ یک از کنکورای آزاد شرکت نکردم...حتی اینو میتونم وقتی پیر شدم به نوه هام با افتخار بگم........:biggrin:
البته سراسری ها هم زیاد تعریفی نیستند...ولی آزاد دیگه خیلی ضایعه ست بابا

Paradiso100

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز . من امروز رفتم ثبن نام علوم و تحقیقات اما مدرک لغو معافیت تحصیلی رو نداشتم و. البته سیستمشون قطع بود متاسفانه و وایه همین افتاد فردا . اینجوری که بوش میاد تکمیل ظرفیت نداریم . و 19نفر دوم که ورودی بهمن هستن بیستم آذر ماه فکر کنم باید به دانشگاه برن. راستی من خیلی خوشحالم طرح 1 با استاد آزاده شاهچراغی ، یه درس دیگمونم با دکتر سپهری مقدم :) خدایا شکرت نتیجمو گرفتممممممم
واسه همه شمام دعا کردم و میکنم دوستای عزیزم :)

mahfo

کاربر بیش فعال
اهان تازه یچیز دیگه هم ریسس فخیم اموزششون گقتن بگم براتون...اره جونم براتون بگه ما بودیم و این ثبت نام یکهو این اقا وارد شدن که ما نفهمیدیم از کجا اومدن و از صحبت های اولیه شون فاکتور میگیریم و اما صحبت های ثانویه..گفتن ما اعلام کردیم برا کارشناسی 40نفر ظرفیت داریم ولی دانشگا 400 نفر برداشته برای همین ما دوتا گروه کردیم یه گروه مهر یه گروه بهمن میرن سرکلاس ..فرمودند هنوز سایت بازنشده ماببینیم تو ارشد چند نفر گرفتن ولی ممکن تو بعضی گرایشهای ارشد هم این اتفاق براشون بیفته..:eek:برنامه ریزیشون و سیستم الکترونیکشون من کشته:w22:

خوبه 4000 نفر نگرفتن!!!:biggrin:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وقتی هنوز ثبت ناماشون تموم نشده و نمیدونن چند نفر خالی دارن چجوری میخوان تکمیل ظرفیت بگیرن؟
دوست عزیز از اون حرفها بوداا؟ دانشگاه آزاد اندازه نفرات ثبت نامی تکمیل ظرفیت بر میداره این رو منی که آزاد خوندم میدونم نیازی به اطلاعات ثبت نامی ها نیست

sonor

عضو
این مرکز ازمونیا واقعا مارو سر کار گزاشتن خیلیا واسه ثبت نام رفته بودن ثبت نام نکردن به این خاطر که اسم ها هنوز به واحد ها ابلاغ نشده اخه مرض داری وقتی میبینی نمیتونی میگی فردا برین ثبت نام ..............مسخره کردن مارو والا به غرآن

fereshte1111

عضو جدید
اگه بالاغیرتا بخوایم بشینیم بحث بکنیم باید سر سیستم آموزشی ایران حرف بزنیم. اگه نه ک رنگ اساتیدی که تو سراسری دیدم والا به خدا تو ازادم دیدیم.
برین بشینین سر کلاس سختی شو تحمل کنین زودی برین سر کار. حالا اینکه بشینیم ازاد سراسری کنیم که کار به جایی نمیبریم

پ.ن : این تو ایرانه که اسم هارو گنده میکنن به هم جبهه میگیرن از بالا به هم نگا میکنن . اگه نبود که وضع فعلی انصافا این نبود.
من شخصا میخوام سوادمو بالا ببرم و سر کار برم و از دوش خانواده بیام پایین. این چیزا هم واسم دیگه مهم نیست

:smile:

mahdi_ghavidel

عضو جدید
حرف دلمو زدی مرسی واقعا.. یه توصیه ای به تمام دوستانی میکنم که میگن آزاد اله سراسری بله.یه سری مثل اینکه هنوز متوجه این قضیه نیستن که معماری یه رشته ایه که حرف اول رو استعداد طرف میزنه نه دانشگاه. مثل خیلی رشته های دیگه که خلاقیت حرف اول رو میزنه.این روزها استاد ها واقعا تو سراسری و آزاد تفاوتی ندارن حتی بعضی آزاد ها بهتر از سراسری هم هستن نمونشم تو پست های قبلی گفتم میتونین مراجعه کنین.یه توصیه دیگه هم بهتون دارم سعی کنین افتخار دانشگاتون باشین نه دانشگاه افتخار شما باشه چون کسایی که هیچی از خودشون ندارن میخوان از یه چی آویزون باشن تا بهش افتخار کنن . تهران مرکز محیط دانشگاهی خوبی نداره اما یکم به فارغ التحصیلای چند وقت اخیرش دقت کنین ببینین کیا از توش در اومدن که حتی یک نفرم تو این چند مدت از دانشگاه تهران در نیومده متوجه قضیه میشین من نه تهران مرکز ماله بابامه بگم بیاین پول بدین نه هیچی.اگه هم میخواین دوباره سراسری بخونین باشه بخونین از ته دل واستون آرزوی موفقیت میکنم بدون مبالغه میگم دوستای گلم فقط حواستون باشه که اصولا قرار نیست چیزی عادلانه باشه اگه فکر میکنی رتبه دو رقمی بیاری بعد اسکیس گنبد بدن بکشی از کسی گله نکنی.در بازه حرف فرشته هم که میگفت اسم هارو گنده میکنن باور کنین تنها تو ایران نیست که اینطوریه من به استاد داشتم آلمان درس خونده بود میگفت یکی از بهترین معمارای اروپا استادش بوده تو حوزه خودش اما واسه طراحی یک بیمارستان دادن نرمن فاستر طراحی کنه چرا ؟؟بخاط اینکه نرمن فاستر باید بزرگ باشه نه هربا استعدادی (حالا نمیخوام از خانواده های بزرگ اروپا و رابطه معمارای اسم گنده با یهودیهای اروپا صحیت کنم) اما بدونین که اگه می خوای بزرگ بشین فقط خودتونین و خودتون وگرنه الان بزرگترن معمارا باید دانشجوهای هاروارد ام آی تی یا پرت و .. باشن که الان میبینیم نیستن ایناییم که از ای ای لندن در اومدن بخاطر دانشگاشون نیست بخاط استعدادشونه .ایناییم که گفتم بخاطر این نبود که نظرتونو عوض کنم چون واسه من هیچ فرقی نمیکنه . فقط گفتم که در جریان باشن 
اگه بالاغیرتا بخوایم بشینیم بحث بکنیم باید سر سیستم آموزشی ایران حرف بزنیم. اگه نه ک رنگ اساتیدی که تو سراسری دیدم والا به خدا تو ازادم دیدیم. 
برین بشینین سر کلاس سختی شو تحمل کنین زودی برین سر کار. حالا اینکه بشینیم ازاد سراسری کنیم که کار به جایی نمیبریم

پ.ن : این تو ایرانه که اسم هارو گنده میکنن به هم جبهه میگیرن از بالا به هم نگا میکنن . اگه نبود که وضع فعلی انصافا این نبود.
من شخصا میخوام سوادمو بالا ببرم و سر کار برم و از دوش خانواده بیام پایین. این چیزا هم واسم دیگه مهم نیست

simson

عضو جدید
یعنی کی باید فکس کنیم؟
به چه شماره ای؟
من فکس کردنم بلد نیستم! از طریق اینترنت نمی شه بفرستیم؟!

تهرنگ

عضو جدید
من امروز سازمان مرکزی بودم. یک سری آدم بیشعور و بی فرهنگ رو آوردن پشت میز نشوندن اونها هم فک میکنن ته مهمن.... یه فرم هایی میدن به عنوان اینکه ثبت اعتراض کنید ولی فرمها هم جواباش پشت یخه... هرچی هم که ازشون میپرسی یا میگن نه یا میگن نمیدونم.. خب برای چی اونجا نشستی آدم مزخرف؟؟؟؟ امروز خیلیا برای اعتراض اومده بودن ولی من فک میکنم باید اعتراضها بیشتر بشه و سنگین تر باشه... چند سال پیش داداشم دانشجو تهران جنوب بود سر مشکل خوابگاه رفته بودن جلوی در سازمان مرکزی 3ساعت نشسته بودن تحصن کرده بودن میگه به منت کردنمون افتاده بودن آخرم کارشون درست شد..........

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

آفرین دیروز با یه استادی کلاس داشتم تو رشت اسمش یادم نیست الان خیلی حرف جالبی زد اسم تک تک اساتید بزرگ رو گفت که تهران درس میدادن از سال 88 به بعد دیپورت شدن گفت دانشگاه های مطرح تهران دیگه فقط اسمشون مونده:smile:

mahfo

کاربر بیش فعال
من امروز سازمان مرکزی بودم. یک سری آدم بیشعور و بی فرهنگ رو آوردن پشت میز نشوندن اونها هم فک میکنن ته مهمن.... یه فرم هایی میدن به عنوان اینکه ثبت اعتراض کنید ولی فرمها هم جواباش پشت یخه... هرچی هم که ازشون میپرسی یا میگن نه یا میگن نمیدونم.. خب برای چی اونجا نشستی آدم مزخرف؟؟؟؟ امروز خیلیا برای اعتراض اومده بودن ولی من فک میکنم باید اعتراضها بیشتر بشه و سنگین تر باشه... چند سال پیش داداشم دانشجو تهران جنوب بود سر مشکل خوابگاه رفته بودن جلوی در سازمان مرکزی 3ساعت نشسته بودن تحصن کرده بودن میگه به منت کردنمون افتاده بودن آخرم کارشون درست شد..........

اینا اگه میخواستن به اعتراض ما گوش بدن که الان وضعه اسکیس این نبود,راجع به تکمیل ظرفیت بهمنم چیزی نگفتن؟

تهرنگ

عضو جدید
اینا اگه میخواستن به اعتراض ما گوش بدن که الان وضعه اسکیس این نبود,راجع به تکمیل ظرفیت بهمنم چیزی نگفتن؟
میگن معلوم نیست، نمیدونیم...... همینو میگم دیگه که هرچی ازشون میپرسی میگن نمیدونیم... دلم میخواست با محکم میزدم تو صورت زنه:neutral:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا