زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
به شما ها هم خوش بگذره...
مارجین عزیز/ عسل جون. و مانی عزیز.

چه حالي ميده وقتي آدم واسه يكي عزيز ميشه....فدامدات مصوم جون...

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
اگر از جوالی دلم گذشتی آهسته رد شو ،دلتنگی را با هزار بدبختی خواباندم :gol::gol::gol::gol::gol::gol:دوستای گلم شک نکنید این مدت تو خاطرم بودید :gol::gol::gol::gol::gol::gol: دووو دددددزسمنیابمناینب

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
اگر از حوالی دلم گذشتی آهسته رد شو ،دلتنگی را با هزار بدبختی خواباندم :gol::gol::gol::gol::gol::gol:دوستای گلم شک نکنید این مدت تو خاطرم بودید :gol::gol::gol::gol::gol::gol: جمله به این قشنگی و درستی که تعجب نداره!!!!! وا! هدف ابراز وجودم بود که فک کنم موفففففففق شدم:D:w12:

fati.sh8775

کاربر بیش فعال
نازی گلم ،عزیزکم با تمام وجودم میگم مرسی ک توی این مدت به یادم بودی :w30: محمود منو تو توی تالار هم ورودی هستیم،چرا اینقد کوچولو شدی !!!!!! :surprised: معصومه جان ،شیناختمت :smoke: اسم جدیدت مبارک :w38: مدیر جان ،عرض سلام،قبل از کشتنم واسه بعد ،بام هماهنگ کنید،مرسی ، سعی میکنم باشم:w16:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نازی گلم ،عزیزکم با تمام وجودم میگم مرسی ک توی این مدت به یادم بودی :w30: محمود منو تو توی تالار هم ورودی هستیم،چرا اینقد کوچولو شدی !!!!!! :surprised: معصومه جان ،شیناختمت :smoke: اسم جدیدت مبارک :w38: مدیر جان ،عرض سلام،قبل از کشتنم واسه بعد ،بام هماهنگ کنید،مرسی ، سعی میکنم باشم:w16:
سلام فاطمه جان.. خوش اومدی.. نیستید.. سرت معلومه خیلی شلوغه....
خوبه که بهمون سر زدید...:smile:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها دقت کردید.. هی مینویسن میخوایم زبانمونو برای ارشد قوی کنیم..
مثلا تو این لینک
زبانمونو واسه ارشد چه جوري قوي كنيم!!!
میخواستم بنویسم.. خوب کاری نداره زبونتو بزار.. باشگاه بدنسازی قوی میشه.. گفتم یه اخطار نون و آبدار میگیرم از مدیر.. بیخیال شدم..
عوضش اینجا گذاشتم....:biggrin:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارید.. که من دارم با خودم حرف میزنمو.. هیچ کس انگار نه انگار تو این تالاره..
خوب اینم.. خودش کلی....
خوش بگذره بهتون...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی موقع ها باید شرایطش فراهم بشه

وقتی کلی دغدغه داشته باشی که سر در گم باشی چجوری حلش کنی
خودتم بخوای نمیشه
ای برادر خواهر من.. دغدغه کی نداره.. کی گرفتاری نداره.. ولی خوب.. تا اخر عمرمون نمیتونیم نخندیم...
میشه.. شدنی.. خواست توانستنه.. سخته ولی یمشه

فنا2011

اخراجی موقت
ای برادر خواهر من.. دغدغه کی نداره.. کی گرفتاری نداره.. ولی خوب.. تا اخر عمرمون نمیتونیم نخندیم...
میشه.. شدنی.. خواست توانستنه.. سخته ولی یمشه

خیل سخته ساعت 12 ظهر دفاع کنی اخبار ساعت 14 بگه دیگه ادارات دولتی حق گرفتن امریه سربازی ندارن ..اونم وقتی که تمام فکر و ذهنت و ذوق و شوقت برا زود تموم کردن این بوده و.و.و .و .

چقد سخته

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیل سخته ساعت 12 ظهر دفاع کنی اخبار ساعت 14 بگه دیگه ادارات دولتی حق گرفتن امریه سربازی ندارن ..اونم وقتی که تمام فکر و ذهنت و ذوق و شوقت برا زود تموم کردن این بوده و.و.و .و .

چقد سخته
اره سخته.. ولی دنیا به اخر نرسیده. اینا مشکلات نیست.. مشکلات شما ندیدی.. و ایشالله هم نبینی..
پسر.. یه ذره امید به خودت بده....
اینجوری از دست میری...جدی میگم...
ناامیدی بدترین درده... وقتی ناامید بشی.. خنده.. همه چی باهات قهر میکه .. حالا هرچی بخوای هم.. بخندی نمیتونی.. و مشکل کوچیکت برات بزرگ میشه...
همت خودت کجا رفته.. درسته تو این دور و زمونه همت برابر یه پشتوانه ..است ولی شما یه مردی.. یه چسرجوونی.. که میتونی.. یه استارت.. شروع .. به امید داشتن.. و زندگی رو داشته باشی..
پس بهترین اولین چیز.. امیده.. بعد.. فکرهای مثبته. و بعد.. همت خودته.. خدا درسته میگه.. یه قدم بردار بهت کمک میکنم.. ولی باید ببینه همتتم چقدره..
میتونی.. شروع کن. خنده . وتمام چیزایی که باهات قهر کردن.. برمیگرده.. و امیدوار و پرخنده میشی.
آمین.:smile:

فنا2011

اخراجی موقت
اره سخته.. ولی دنیا به اخر نرسیده. اینا مشکلات نیست.. مشکلات شما ندیدی.. و ایشالله هم نبینی..
پسر.. یه ذره امید به خودت بده....
اینجوری از دست میری...جدی میگم...
ناامیدی بدترین درده... وقتی ناامید بشی.. خنده.. همه چی باهات قهر میکه .. حالا هرچی بخوای هم.. بخندی نمیتونی.. و مشکل کوچیکت برات بزرگ میشه...
همت خودت کجا رفته.. درسته تو این دور و زمونه همت برابر یه پشتوانه ..است ولی شما یه مردی.. یه چسرجوونی.. که میتونی.. یه استارت.. شروع .. به امید داشتن.. و زندگی رو داشته باشی..
پس بهترین اولین چیز.. امیده.. بعد.. فکرهای مثبته. و بعد.. همت خودته.. خدا درسته میگه.. یه قدم بردار بهت کمک میکنم.. ولی باید ببینه همتتم چقدره..
میتونی.. شروع کن. خنده . وتمام چیزایی که باهات قهر کردن.. برمیگرده.. و امیدوار و پرخنده میشی.
آمین.:smile:

انشاالله ...البته من هم آدمی نیستم که تو خونه بشینم که همچی درس بشه ولی بعضی موقع ها جواب تلاشایی که میکنی و نمیبینی یکم سرد میشی، البته مقطعی هستش ..ممنونم از حرفای خوبتون ....استفاده کردم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاالله ...البته من هم آدمی نیستم که تو خونه بشینم که همچی درس بشه ولی بعضی موقع ها جواب تلاشایی که میکنی و نمیبینی یکم سرد میشی، البته مقطعی هستش ..ممنونم از حرفای خوبتون ....استفاده کردم
خواهش میکنم..
درسته. همه چی مقطعیه.. مشکلات باید باشن.. وگرنه زندگی ساخته نمیشه...
این عکس رو هم ببین. یه ذره روح بگیری...
من خودم همیشه.. دلم میگریه.. یا یه مشکلی دارم.. درسته خودمو بیچاره میکنم...
ولی میشینم نقاشی میکشم.. یه مقدار از حس و ناراحتیم کم میشه....نقاشی یعنی هنر روح.....

بالا