منابع پیشنهادی برای کنکور کارشناسی ارشد مکانیک

سلام دوستان به نظر شما می ارزه آدم دینامیک و کنار بذاره ؟؟؟؟؟؟ یعنی تستای دینامیک اینقدر سخته؟؟؟؟؟؟؟
اگه لطف کنید بگید واسه کنترل چه کتابی خوبه ممنون میشم

سلام دوستان به نظر شما می ارزه آدم دینامیک و کنار بذاره ؟؟؟؟؟؟ یعنی تستای دینامیک اینقدر سخته؟؟؟؟؟؟؟
اگه لطف کنید بگید واسه کنترل چه کتابی خوبه ممنون میشم
آیا کسی هست که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال پرسیدما مثلا :( :( :(

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا کسی هست که جواب منو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ سوال پرسیدما مثلا :( :( :(
آره ارزش داره به شرطی که دینامیک ماشین و دو درس دیگه رو محکم تر بخونی

بچه ها کنترل پروران چطوره؟؟؟؟ میگن آریاز برادرانی دیگه جواب نمیده....درسته؟

protonboy

عضو
من کتابای چاپ 89 و 0 رو دارم
کتاب جدید استاتیک و مقاومت نایی، سیالات خداکرمی به جز تست جدید زیاد عوض شدن؟

masoud1783

عضو جدید
[FONT=&quot]فروش جزوات دست نویس پارسه مهندسی مکانیک[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]این جزوات دست نویس مربوط به کلاس های حضوری پارسه رشته مهندسی مکانیک برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد می باشد .این جزوات دست نویس شامل درس،حل تمرین ،نکات مهم و کلیدی کنکوری و حل تست های کنکور به روش های مختلف توسط اساتید برجسته است.این جزوات یکی از منابع مهم برای آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک می باشد و کسانی که به هر دلیل قادر به شرکت در کلاس های کنکور نیستند می توانند با هزینه به مراتب کمتر از کلاس های کنکور به این نکات ارزشمند دسترسی پیدا کنند و از داوطلبان دیکر عقب نمانند.[/FONT]

[FONT=&quot]1- [/FONT][FONT=&quot]مکانیک سیالات 1و2 دکتر صادقی[/FONT]
[FONT=&quot]2- انتقال حرارت 1و2 دکتر کوثری [/FONT]
[FONT=&quot]3- استاتیک دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]4- مقاومت مصالح 1و2 دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]5- طراحی اجزا 1و2 دکتر نائی[/FONT]
[FONT=&quot]6- دینامیک دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]7- ارتعاشات دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]8- دینامیک ماشین دکتر تیموری[/FONT]
[FONT=&quot]9- کنترل اتوماتیک مهندس صفرآبادی[/FONT]
[FONT=&quot]10- ریاضی 1 دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]11- ریاضی 2 دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]12- معادلات دیفرانسیل دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]13- ریاضی مهندسی دکتر معتقدی[/FONT]
[FONT=&quot]14- زبان تخصصی مهندسی مکانیک دکتر قاضی مرادی[/FONT]

[FONT=&quot]به همراه این مجموعه تست های ارشد مهندسی مکانیک با پاسخنامه سال های 88.89.90.91.92 به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد شد.[/FONT]
[FONT=&quot]برای تهیه جزوات توسط ایمیل یا شماره ذکر شده تماس بگیرید[/FONT]​
[FONT=&quot]09337235873[/FONT]​

hsdanesh

عضو جدید
لطفا دوستان باتجربه جواب بدن ممنون.
دینامیک - ارتعاشات - طراحی اجزا - ریاضی مهندسی >>> به نظرتون مدرسان شریف بخرم؟ هم از نظر درس و هم از نظر قیمت خیلی خوبه.

safari.engineer

عضو جدید
لطفا دوستان باتجربه جواب بدن ممنون.
دینامیک - ارتعاشات - طراحی اجزا - ریاضی مهندسی >>> به نظرتون مدرسان شریف بخرم؟ هم از نظر درس و هم از نظر قیمت خیلی خوبه.

واسه دینامیک که کتاب کنکوری خوب تو بازار پیدا نمیشه و تنها راهش به نظر من کتاب مرجع هستش البته من کتاب راهیان رو گرفتم و چیزی که من از این کتاب دستگیرم شد اینه که بیشتر برای دوره کردن و حل تست کتاب خوبیه. ارتعاشات هم کتاب راهیان بد نیست. واسه طراحی اجزاء بهترین کتاب راهیان هستش البته حتما" جزوه شریعت پناهی رو هم یه نگاهی بنداز. کلا" من پیشنهاد می کنم واسه طراحی اجزاء بیشتر روی فصل های که تو سالهای اخیر ازش سوال اومده تمرکز کنی. واسه ریاضی مهندسی هم کتاب مهندس کریمی انتشارات نصیر حرف نداره

babakv

عضو جدید
واسه دینامیک که کتاب کنکوری خوب تو بازار پیدا نمیشه و تنها راهش به نظر من کتاب مرجع هستش البته من کتاب راهیان رو گرفتم و چیزی که من از این کتاب دستگیرم شد اینه که بیشتر برای دوره کردن و حل تست کتاب خوبیه. ارتعاشات هم کتاب راهیان بد نیست. واسه طراحی اجزاء بهترین کتاب راهیان هستش البته حتما" جزوه شریعت پناهی رو هم یه نگاهی بنداز. کلا" من پیشنهاد می کنم واسه طراحی اجزاء بیشتر روی فصل های که تو سالهای اخیر ازش سوال اومده تمرکز کنی. واسه ریاضی مهندسی هم کتاب مهندس کریمی انتشارات نصیر حرف نداره
ریاضی مهندسی کریمی 2 جلده؟
کدوم جلدشو باید گرفت؟

hsdanesh

عضو جدید
ریاضی مهندسی کریمی 2 جلده؟
کدوم جلدشو باید گرفت؟

متاسفانه من هم امروز متوجه شدم که ایشون درس رو تو یه جلد آوردن و تست ها رو هم تو جلد دیگه. هر کدوم از جلدها هم 24500 تومنه.
من واسه ریاضی مهندسی پارسه و مدرسان شریف رو میخونم.

babakv

عضو جدید
متاسفانه من هم امروز متوجه شدم که ایشون درس رو تو یه جلد آوردن و تست ها رو هم تو جلد دیگه. هر کدوم از جلدها هم 24500 تومنه.
من واسه ریاضی مهندسی پارسه و مدرسان شریف رو میخونم.

آره خیلی گرونه
فک کنم منم نخرم:(
یک تشکر بزن بی زحمت ببینیم 201 شیم چی میشه:biggrin:

hsdanesh

عضو جدید
بعضی از کتابای نصیر خوبه، مثلا ارتعاشات و سیالاتش خوبه ولی ریاضی مهندسی داره میره رو فاز سوء استفاده از شهرت!

mech94

عضو جدید
سلام

تو شهر کوچیک ما کتابفروشی خوبی برای خرید کتاب کنکور وجود نداره. چطور میتونم کتابهای راهیان ارشد را تهیه کنم؟

ممنون از راهنماییتون

fayyazjahani

عضو جدید
سلام

تو شهر کوچیک ما کتابفروشی خوبی برای خرید کتاب کنکور وجود نداره. چطور میتونم کتابهای راهیان ارشد را تهیه کنم؟

ممنون از راهنماییتون

کتابفروشی های اینترنتی که تو ایران ریخته من خودم یه کتاب میخواستم هیجا نداشت رفتم از خود سایت کتابفروشی دانشگاه تهران خریدم . خیلیم عالی

بابا این کتاب طراجی اجزا راهیان چرا اینقدر غلط داره کتاب من واسه سال نوده بعد اون ویرایش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BaBak.Turk

اخراجی موقت
جدای هر مسئله ای چند تا نکته رو بگم .
مثلا من سیالات و ترمو به بهزاد خدا کرم (راهیان ارشد) ایمان آوردم! ولی بقیه دروسش افتضاحه... انتقال رو خوب نتونسته توضیح بده..
من معادلات رو با گاج می خونم خوبه به شررطی که مثال هاشو همشو حل کنی.
ریاضی مهندسی کریمی خوبه تنها حسن اش اینه که خوب توضیح داده .
ریاضی آقاسی یا پارسه.
انتقال دارم از رو جزوه می خونم ..
استاتیک و مقاومت فقط فقط فقط نائی.

erfan8870

عضو جدید
نظر دوستان راجع به این مراجع چیه؟

بعد از کلی تحقیق به این نتایج رسیدم:

y.jpg

استاتیک راهیان
مقاومت مصالح پورن
طراحی اجزای راهیان

سیالات راهیان