خلاصه ی کتاب هایی در مورد تفکر سیستمی

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
منون از اینکه خلاصشو گذاشتی ! خلاصه کتاب پنجمین فرمان هم هست کسی خواست بهم بگه !!

sed ali

کاربر ممتاز
به نظر من کتابشو بگیرین !!
ارزششو داره !! من که نتونستم این فایلو بخونم ! کتابشو گرفتم یه هفته ای تموم کردم ! فکر کنم 600 صفحه باشه ! ولی خیلی باحاله !
از رمان شیرینتر هست !

اینم این کتاب !!
مشاهده پیوست panjoomin farman.pdf

خدا رو شکر میکنم که بلاخره یه پا پیدا شد باهم در مورد تفکر سیستمی حرف بزنیم ! و بگیم کسی که تفکر سیستمی نداشته باشه واقعا به بن بست میخوره !!

helya.azad

عضو جدید
اينم يه كتاب عالي از جيمز كالينز كه ترجمه فارسيش هنوز نيومده ولي اين خلاصه رو خود نويسنده نوشته و اميدوارم مفيد باشه براتون!(شركت هاي بزرگ چگونه سقوط مي كنند؟)مشاهده پیوست 20110215171846-k (8).pdf

البته كتاب ساختن براي ماندن هم از جيمز كالينزه كه اونم ضميمه ميكنم!

پیوست ها

• sakhtan.pdf
    253 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

k.rostami69

عضو جدید
اينم يه كتاب عالي از جيمز كالينز كه ترجمه فارسيش هنوز نيومده ولي اين خلاصه رو خود نويسنده نوشته و اميدوارم مفيد باشه براتون!(شركت هاي بزرگ چگونه سقوط مي كنند؟)مشاهده پیوست 113819

البته كتاب ساختن براي ماندن هم از جيمز كالينزه كه اونم ضميمه ميكنم!
من کتاب ساختن برای ماندن را خوندم کتاب فوق اعاده خوبیه، در مورد شرکتهای آرمانی و دلیل اینکه چرا یکسری از شرکتها آمدن و آرمانی شدن و یک سری از دور رقابت کنار رفتن هست.این کتاب به همه دوستان پیشنهاد میکنم.

sed ali

کاربر ممتاز
من کتاب ساختن برای ماندن را خوندم کتاب فوق اعاده خوبیه، در مورد شرکتهای آرمانی و دلیل اینکه چرا یکسری از شرکتها آمدن و آرمانی شدن و یک سری از دور رقابت کنار رفتن هست.این کتاب به همه دوستان پیشنهاد میکنم.

خب فایل pdf رو نداری ؟
کتابش مال کدوم انتشاراتی هست ؟

1716

عضو جدید
ساختن برای ماندن را انتشارات فرا دیدم چاپ کرده بهتر از خوب رو که خریدم رو هم این انتشارات چاپ کرده

sed ali

کاربر ممتاز
بنظرم باید اصل کتاب رو گرفت خوند
من شاید از تابستون شروع کردم به خوندن اینطور کتاب ها
تا الان موقعیتشو نداشتم
اگر ادم بتونه با هدف مطالعه کنه خیلی خوبه
دوستان دیگه کتاب پیشنهادی ندارید ؟

بالا