سامانه باز نمی شه

F87

عضو جدید
سلام دوستان.
چند روزه که اصلا سامانه باز نمی شه با این که دیروز انتخاب واحد بچه های مواد بوده ولی درهر صورت این سامانه باز نمیشه.می خواستم بدونم کسی دیگه هم این مشکل رو داره:cry:

F87

عضو جدید
نه مثل اینکه کسی نیست که حتی جواب بده ...
کمککککک....

تازه وارد

عضو جدید
سلام

منم همین الان چک کردم مشکلی نبود .... :eek:
یکی از دوستام دیروز با مشکل شما برخورد کرده بود ولی وقتی دید فقط خودش با این سامانه مشکل داره رفت کافی نت و مسئله حل شد نمی دونم اشکال از کجا بود .... :cool:

copperfield

عضو جدید
منم مشکلی ندارم ....شما history و coockie هاتو پاک کن شاید درست بشه...

F87

عضو جدید
ممنون از همتون بعد از چند روز تونستم وارد سامانه بشم.
موفق باشید.

سلام یک آدم عوضی به نام صفرپور مسئول سایت می باشد که خیلی عوضی هست و توانایی اداره کردن این سایت را ندارد ما هم نتونستیم وارد سایت بشیم

amin11042

عضو جدید
سلام
تا دیروز مشکلی نداشتم همین امروز که انتخاب واحده ....با اینترنت 512 دارم میرم با هر مرورگری که بگی ولیییی خاک بر سرشون با این سامانشون:confused::exclaim::wallbash:

amin11042

عضو جدید
فکر کنم دوباره درخت کاجی که روی کابل سرور هست آتیش گرفته
ما که 7 بار انتخاب واحد داشتیم نشد یه بار درست حسابی انتخاب واحد کنیم :biggrin:

F87

عضو جدید
از نظر من تنها راهش کافی نت رفتنه.اونم بعد از چقدر فاتحه خوندن سرش شاید باز بشه.خودتون رو ناراحت نکنید دانشگاه ماست دیگه.
تازه ما برقیا همیشه آخرین گروهی هستیم که انتخاب واحد میکنیم.مجبور میشیم هر کلاسی،با هر استادی که شده بگیریم.

hunny

عضو جدید
خدا به دادمون برسه با این اوضاع کی میتونه انتخاب واحد کنه

تازه وارد

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=13233&stc=1&d=1252835162

گویا دیگه لازم نیست برای باز شدن سامانه ی دانشگاه وقت بذاریم و این طور که از شواهد پیداست سایت هر کس در روز و زمانبندی مربوط به خودش باز میشه حالا دیگه ما چطور از ظرفیت باقیمانده ی کلاسا باخبر بشیم نمی دونم ....:que: :cry: :mad: :exclaim:

البته من طبق مشاهداتم (عکس بالا) گفتم حالا اگر از دوستان کسی خبری داره بیشتر توضیح بده ... :warn:

hunny

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=13233&stc=1&d=1252835162​

گویا دیگه لازم نیست برای باز شدن سامانه ی دانشگاه وقت بذاریم و این طور که از شواهد پیداست سایت هر کس در روز و زمانبندی مربوط به خودش باز میشه حالا دیگه ما چطور از ظرفیت باقیمانده ی کلاسا باخبر بشیم نمی دونم ....:que: :cry: :mad: :exclaim:

البته من طبق مشاهداتم (عکس بالا) گفتم حالا اگر از دوستان کسی خبری داره بیشتر توضیح بده ... :warn:

آره من بعد از 3ساعت منتظر موندن که بیاد بالا الان هم که باز شده ولی پیام میده که(به دلیل کنترل رعایت زمان بندی ثبت نام شما نمیتوانید وارد سیستم جامع وب دانشگاه شوید):cry::exclaim::exclaim::exclaim:

حالا از کجا بفهمیم که شهریمون ثبت شده و بدهی نداریم؟؟؟!!!!:confused::(

F87

عضو جدید
جالبه خیلی خیلی هم جالبه آخه من انتخاب واحد نکردم ولی برام مینویسه بعد از تثبیت نهایی مجاز به انتخاب واحد نمیباشید.

ELEC1387

عضو جدید
سلام دوست عزیز بازم شما من که اصلآ نمی تونم وارد بشم!!!!!!!!!:cry:

ELEC1387

عضو جدید
ERROR: Gateway Timeout

ERROR: Gateway Timeout

دوستان و سروران گرامی کسی می دونه جریان چیه بعد از کلی قسم آیه سامانه وارد یه صفحه با این ارور میشه:ERROR: Gateway Timeout

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز

من امروز از صبح دانشگاه بودم، بعلت حضور بیش از 1000 نفری دانشجویان در سایت و بالا رفتن ترافیک سایت مجبور به بستن سایت برای کسانی که ساعت انتخاب واحدشان نیست شدند، اون دوستی هم که مشکل ثبت نهایی داره، یا برازرش رو عوض کنه، یا کوکی هاش رو پاک کنه، مشکل خاصی نیست، قرار از امشب ساعت 12 تا 6 صبح نیز دوباره فایلها باز بشوند.

copperfield

عضو جدید
مرسی از اطلاع رسانی...این ترم خیلی داغونه...اصلا معلوم نی چه خبره...من که فکر کنم به زور بتونم 10 واحد بگیرم...:D

محمد فرزانه

عضو جدید
من امروز از صبح دانشگاه بودم، بعلت حضور بیش از 1000 نفری دانشجویان در سایت و بالا رفتن ترافیک سایت مجبور به بستن سایت برای کسانی که ساعت انتخاب واحدشان نیست شدند، اون دوستی هم که مشکل ثبت نهایی داره، یا برازرش رو عوض کنه، یا کوکی هاش رو پاک کنه، مشکل خاصی نیست، قرار از امشب ساعت 12 تا 6 صبح نیز دوباره فایلها باز بشوند.
ممنون
مرسی از اطلاع رسانی...این ترم خیلی داغونه...اصلا معلوم نی چه خبره...من که فکر کنم به زور بتونم 10 واحد بگیرم...
ما كه تا يادمون هست همين بوده
5 تجربه تلخ انتخاب واحد
نه براي من بلكه براي مسئولا
و باز هم همون سرور و همون شخص !!!

copperfield

عضو جدید
خوب ما فعلا ترم 3 ایم...ترم 1 که بریدند و دوختند...2 هم تقریبا به اهدافم رسیدم...اما این ترم!!!(خودخواهم ظاهرا)واقعا حالگیری شده...افتضاح ترینم سایت دانشگاه ماست آخه من واسه دوستم که دانشگاه آزاد شیرازه انتخاب واحد کردم...خیلی خوب بود...

در ضمن الانه ساعت 12.40 هست و سایت باز نشده...

از همه کسانی که واسه سایت تلاش میکنن متشکرم...اون از پرداخت الترونیک اینم از انتخاب واحد...

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

منظورم از باز شدن سایت، واسه کسایی بود که امروز انتخاب واحد داشتند، ورودیهای 84 و 85 نه سالهای دیگه!

در ضمن دوستان از بیرون سایت هم میتونند وضعیت درسها رو چک کنید:

امور آموزشی- - - گروههای درسی ارائه شده

البته تعداد افرادی که این درسها رو اخذ کردند رو نشون نمیده، ولی بچه ها می تونند از ساعت و روز درسها با خبر شوند.

تازه وارد

عضو جدید
توجه توجه !!

توجه توجه !!

قابل توجه دانشجويان رشته برق ورودی 85 و ماقبل:

تمدید انتخاب واحد از ساعت 9 صبح روز 23 شهریور ماه تا ساعت 12 انجام خواهد گرفت.

ELEC1387

عضو جدید
کمک کمک!

کمک کمک!

دوستان یکی به من کمک کنه من اصلآ نمی تونم وارد سامانه بشم ! روی گزینه ورود به سیستم کلیک می کنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته! یعنی اون قسمتی که باید نام کاربری و رمز عبورو بدم نمیاد ! فقط هم با سامانه دانشگاه خودمون این مشکلو دارم !

یکی بگه این یعنی چه:" دانشجویان عزیر با توجه به اینکه نرم افزار سیدا نیازمند انتقال نزدیک به 800kb اطلاعات از سرور به کامپیوتر کاربرد در اولین برقراری ارتباط می باشد. لذا استفاده از کافی نت با توجه به جدید بودن سیستمها سبب کندی کار می گردد. بنابراین استفاده از سیستم هایی که حداقل یکبار از آن کامپیوتر برای ورود به سیستم استفاده شده است (مثلا در منزل خود) سرعت بهتر از کافی نت خواهد بود"

IranianWay

عضو جدید
دوستان یکی به من کمک کنه من اصلآ نمی تونم وارد سامانه بشم ! روی گزینه ورود به سیستم کلیک می کنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته! یعنی اون قسمتی که باید نام کاربری و رمز عبورو بدم نمیاد ! فقط هم با سامانه دانشگاه خودمون این مشکلو دارم !

یکی بگه این یعنی چه:" دانشجویان عزیر با توجه به اینکه نرم افزار سیدا نیازمند انتقال نزدیک به 800kb اطلاعات از سرور به کامپیوتر کاربرد در اولین برقراری ارتباط می باشد. لذا استفاده از کافی نت با توجه به جدید بودن سیستمها سبب کندی کار می گردد. بنابراین استفاده از سیستم هایی که حداقل یکبار از آن کامپیوتر برای ورود به سیستم استفاده شده است (مثلا در منزل خود) سرعت بهتر از کافی نت خواهد بود"
شاید از مرورگر باشد.
پیشنهاد می شود از یک مرورگر دیگر همانند فایرفاکس استفاده کنید.:w27:

ELEC1387

عضو جدید
ممنون دوست من ولی همه ی این راه هارو امتحان کردم فقط هم با سایت این دانشگاه ........ مشکل دارم !:eek::cry:

hunny

عضو جدید
دوست عزیز

منظورم از باز شدن سایت، واسه کسایی بود که امروز انتخاب واحد داشتند، ورودیهای 84 و 85 نه سالهای دیگه!

در ضمن دوستان از بیرون سایت هم میتونند وضعیت درسها رو چک کنید:

امور آموزشی- - - گروههای درسی ارائه شده

البته تعداد افرادی که این درسها رو اخذ کردند رو نشون نمیده، ولی بچه ها می تونند از ساعت و روز درسها با خبر شوند.

ولی این وسط یه مشکلی هست اونم اینکه درسایه ارائه شده با درسایی که تو قسمت انتخاب واحد هست یکی نیست!!!!!!مثل درس ساختمان که تو قسمت درسای ارائه شده: دهقان ارائه داده ولی تو قسمت انتخاب واحد نیست!به جاش مبانی ارائه داده البته یه سکشنش.

IranianWay

عضو جدید
قابل توجه کلیه دانشجویان که موفق به انتخاب واحد در وقت مقرر نشده اند

قابل توجه کلیه دانشجویان که موفق به انتخاب واحد در وقت مقرر نشده اند

تاریخ و ساعت جدید انتخاب واحد
1- مهندسی برق کلیه گرایشها ورودی 86 و ماقبل 88/6/24 ساعت 12 شب تا 6 صبح
2- مهندسی مواد کلیه گرایشها ورودی 87 تاریخ 88/6/24 ساعت 4 تا 6 صبح
3- مهندسی عمران کلیه گرایشها ورودی 85 و ماقبل تاریخ 88/6/23 ساعت 14 تا 16
4-کامپیوتر و فن آوری اطلاعات ورودی 85 و ماقبل تاریخ 88/6/23 ساعت 18 تا 20