خوشبخت ترین مرد دنیا اونیه...

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشبخت ترین مرد دنیا اونیه که داره تو جاده شمال رانندگی میکنه و زنش رو صندلی کناری واسش میوه پوست میکنه.

اگه ازدواج کنم از شروط ضمن عقدمه

به شرطی که تهش به اینجا ختم نشه ها

عمه ی جکی جانه؟

جاده

عضو جدید
بابا ادعا کی میره این همه رررررررررررررررررررررررررررررررراه رو شرطم میزاری بشین تا بیاد برات میوه پوست بگییییییییییییییییییییییییییییییره بلند نشیا منتظر باش اومدش:biggrin::biggrin:

Ebrahim n

عضو جدید
مردی که زن داشته باشه وخوشبخت هم باشه افسانس............یه مرد یا زن داره یا خوشبخته..............

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا ادعا کی میره این همه رررررررررررررررررررررررررررررررراه رو شرطم میزاری بشین تا بیاد برات میوه پوست بگییییییییییییییییییییییییییییییره بلند نشیا منتظر باش اومدش:biggrin::biggrin:

اومد؟نیومد که...اهههههههههه:biggrin:

جاده

عضو جدید
نکنه انتظار داشتی بیاد ادعااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا میاد ولی تو خیالاتت اینم بد نیستا :biggrin: آخه تو ماشینت کجا بود ادعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا فقط برا خودت شرط بزار مثل دختر بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا از اینکه حقیقتو گفتم ناراحت نشششششششششششششششیا:biggrin:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والا
من با پدرمون که بیرون میریم همیشه یه عالمه خوراکی و میوه همراهم هست خودم میخورم دهن اونم میذارم

فنا2011

اخراجی موقت
خوشبخت ترین مرد دنیا اونیه که داره تو جاده شمال رانندگی میکنه و زنش رو صندلی کناری واسش میوه پوست میکنه.

اگه ازدواج کنم از شروط ضمن عقدمه

به شرطی که تهش به اینجا ختم نشه ها

عمه ی جکی جانه؟

خدا به خیر بگذرونه عکس دومی رو ...ولی خوشم می یاد اینقد کم توقع هستن آقایون باور کنید تقصیر خودتونه چون کم توقعید همه چی به سرتون هم در میارن ......باید گردن خورد کرد مث من ..خوبی به این قشر نیومده