دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین

mb619

عضو جدید
دوستانی که تازه تو این دانشگاه قبول شدن بیان اینجا خودشون رو معرفی کنن با هم آشنا بشیم ...

forozan arch

عضو جدید
یعنی به قول دوستم نسل ما بانوهای معماری دانشگاه بین الملل امام خمینی منقرض شد رفت..........
:(
سلام به همگی :D:D:D
من امسال قبول شدم - به لطف خدا جونم - اونم تو شرایطی که اصلا تصورشم نمی کردم !!! خیلی برام دور از انتظار و شیرین بود
کی گفته منقرض شده عزیزم !؟ پ من چیم ؟

a2.pakzad

عضو جدید
سلام دوستان .از بچه های مکانیک کسی اینجا هست؟ کسی میدونه مکانیک شبانه بین اللملل تا چه رتبه ای میگیره؟

missysanaz

عضو جدید
سلام به همه
چندتا سوال داشتم
من میخوام این دانشگاه رو انتخاب کنم
اما شنیدم شهریه داره!!اونم به یورو!!!!
درسته؟؟

mb619

عضو جدید
اگه از توابع خارجی باشید و بورس نباشید باید شهریه پرداخت کنید

ebrahim137330

عضو جدید
سلام
من 2 ترم هست که در دانشگاه یزد درس میخونم و میخوام مهمون دانشگاه قزوین شم
ولی انتخاب واحد برای ما 12 شهریور هست که من کربلا هستم و نمیتونم درسهای تخصصی مثل مقاومت مصالح رو بگیرم
چکار کنم
بیام؟

elmira mousavi

عضو جدید
سلام
من از بچه های ورودی 92 هستم
میخواستم راج ب استادای فیزیک دانشگاه بپرسم.ترم بعد با کی وردارم؟
اصن کادر برق دانشگاه چطوره؟

arghavanii

عضو جدید
استاد که زیاده ولی صبر کن ببین با چه استادایی ارائه میشه!!! بعدم اینکه معمولا هر گروهی با یکی دو استاد (بسته به تعداد ورودی ها) ارائه می کنه، بهتره با گروه خودت برداری چون استادا که میبینن همه کلاس مثلا برقن بیشتر رو مباحثی مانور می دن که به درد برقیا بخوره ولی خوب اگه دوس داری با بچه های رشته های دیگه آشنا بشی می تونی با گروه های دیگه برداری، ولی قبل انتخاب واحد باید بری از گروه خودت و گروه فیزیک و گروهی که می خوای باهاش درس برداری نامه بگیری که خودش پروسه ایه!البته نگفتی فیزیک 1 یا 2؟ یه استاد فیزیک هست به اسم عفت،استاد خوبیه ولی سختگیره، موفق باشی ;)

elmira mousavi

عضو جدید
خب همون! مسئله اینجاس که استاد فیزیک یکم عفته! سر کلاس همش خوابم!
پس فیزیک 2 رو میتونم با بچه های بقیه رشته ها وردارم (البته با یه پروسه ای!)!

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چند تا سوال در مورد دانشگاه امام خمینی داشتم
1- کسانی که از طریق کنکور به صورت روزانه قبول می شند که نباید شهریه پرداخت کنند؟
2- هزینه شهریه نوبت دوم چقدره؟

nortt

عضو جدید
سلام بروبکس!!!!!!!!!!
من ارشد مهندسی مواد گرایش سرامیک شبانه قبول شدم.
یکم توضیح بیشتر می خوام که چه جوریه ارزششو داره برم؟
خودم که دو دلم...

jojo69pmz

عضو جدید
منم بینولم.داغونه ک:w06:.بدم میاد اردانشگامون. ایشالا فارغ تحصیل میشم تیر.راحت میشم;):w11:

Amirhossein313

عضو جدید
بیخود ترین دانشگاهیه که تا بهحال دیدم.شبانه که تو دفترچه نداره ولی معلوم نیست چجوری میگیره؟ خیلی از رشته های مهندسی رو نداره از جمله مهندسی صنایع و...

Sent from my LG-P768 using Tapatalk

javad205

عضو جدید
با سلام
سطح دانشگاه برا ارشد در مقایسه با شاهرود سمنان تو تبدبل انرژي چطوره؟
کار میشه پیدا کرد تو اون حوالی؟

a.rahmani?

عضو جدید
به حرمت شبکه های اجتماعی همچون ت ل گ ر ا م دیگه کسی سراغی نمیگیره از این تاپیکا . موفق و موید باشید. یاعلی من ورودی این دانشگاهم