*** آشنایی و گفتگوی بچه های کامپیوتر....***

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
سلام بچه ها چرا کسی نیست؟! پوسیدیم :| .

اه .

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
خوبم..
چرا ناراحتی؟

یه افسردگی خیلی بد اومده سراغم. بهتره بهش بگم جنون. هرکاری میکنم اونجور که میخوام راضیم نمیکنه.

الان امضامو ببین ، همشون تقریبا تعطیل شدن.

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه افسردگی خیلی بد اومده سراغم. بهتره بهش بگم جنون. هرکاری میکنم اونجور که میخوام راضیم نمیکنه.

الان امضامو ببین ، همشون تقریبا تعطیل شدن.
عب نداره...
خوب خودت تایپیکارو بیار بالا
ناراحت نباش

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
عب نداره...
خوب خودت تایپیکارو بیار بالا
ناراحت نباش

وقتی راضی نمیشم از این کارا.
خیلیا میگن مربوط به سن و ساله ولی به نظرم این افراد شعر میسرایند!
کلی تناقض توی زندگی هست که من روزانه با همشون سر و کله میزنم.
اصلا دنیا برام قابل درک نیست. نظام خاصی نداره انگار :(

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی راضی نمیشم از این کارا.
خیلیا میگن مربوط به سن و ساله ولی به نظرم این افراد شعر میسرایند!
کلی تناقض توی زندگی هست که من روزانه با همشون سر و کله میزنم.
اصلا دنیا برام قابل درک نیست. نظام خاصی نداره انگار :(
نیدونم والا..
چی بگم...
زیادی سخت میگیری

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
نیدونم والا..
چی بگم...
زیادی سخت میگیری

زیادی سخت میگیرم چون ذاتا مبارزه طلب هستم. با همه چیز میجنگم. ولی این رو یادت باشه (به عنوان یه داداش کوچیکتر :D ) کهاولین کسی که انسان باهاش وارد جنگ میشه خودشه !

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیادی سخت میگیرم چون ذاتا مبارزه طلب هستم. با همه چیز میجنگم. ولی این رو یادت باشه (به عنوان یه داداش کوچیکتر :D ) کهاولین کسی که انسان باهاش وارد جنگ میشه خودشه !
یادم میمونه داداش کوشولو...
ایشالا که موفق باشی..
من دیه باید برم :(
شب بخیر

من دارم میرم جنگ..:D
سیلام ...
با کی؟:surprised:
من دیه باید برم ببخشید:(
بای

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
تا حالا به این فکر کردید چرا وقتی یه فعال حقوق بشر ، جلوی سازمان ملل یه گلوله تو سر خودش خالی میکنه میشه قهرمان ؟!

ولی وقتی کسی که میدونه بود و نبودش فرقی نداره این کار رو میکنه ازش به بدی یاد میشه؟!

تا حالا فکر کردید چرا یه انقلابی وقتی دستگیر میشه سیانور میخوره و تا سالها به عنوان قهرمان ملی شناخته میشه؟!
ولی وقتی کسی که میدونه بود و نبودش فرقی نداره این کار رو میکنه ازش به بدی یاد میشه؟!

این یک نمونه تناقض که بهش رسیدم :| .

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
من الان حوصله شوخی با خودمم ندارم. چه برسه شماها :| .

من این ودیعه به دست زمانه می‌سپرم
زمانه زرگر و نقاد هوشیاری بود
سیاه کرد مس و روی را به کورهٔ وقت
نگاه داشت ، به هرجا زر عیاری بود

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا به این فکر کردید چرا وقتی یه فعال حقوق بشر ، جلوی سازمان ملل یه گلوله تو سر خودش خالی میکنه میشه قهرمان ؟!

تا حالا فکر کردید چرا یه انقلابی وقتی دستگیر میشه سیانور میخوره و تا سالها به عنوان قهرمان ملی شناخته میشه؟!

این یک نمونه تناقض که بهش رسیدم :| .
میشه بیشتر توضیح بدی...:confused:

نه باو شوخی کرد تو جدی نگی ،
مگه بلدی مسخر بازی در بیاری
:D
بیا بریم جنگ اصاب ندارم :confused:

شوخی نکردا...
منم اصاب مصابم تعطیله..
:D

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
حوصله شعر و شاعری و فیزیک و ریاضی و ... هم ندارم.

یک کلام : حتی حوصله خودمم ندارم :(

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B1%D9%88%D9%86_%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B2

این شخص ، بین روشنفکر نماهای ما الان یک قهرمانه. البته واقعا قهرمان بود. یک هکر ، فعال حقوق بشر ، کسی که در ۱۶ سالگی کاندید هیئت مدیره ویکیپدیا بود. در سن ۲۶ سالگی خودکشی کرد. الان اگر انقدر اسم و رسم دار نبود ، به نظرتون کسی چیزی راجع بهش میگفت؟!

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B1%D9%88%D9%86_%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B2

این شخص ، بین روشنفکر نماهای ما الان یک قهرمانه. البته واقعا قهرمان بود. یک هکر ، فعال حقوق بشر ، کسی که در ۱۶ سالگی کاندید هیئت مدیره ویکیپدیا بود. در سن ۲۶ سالگی خودکشی کرد. الان اگر انقدر اسم و رسم دار نبود ، به نظرتون کسی چیزی راجع بهش میگفت؟!

رسم دنیاس ، اینو نمیشه بهم زد ، تا بوده همین بوده و تا هست چنین هس ، به این چیزا بخوای فکر کنی 2 روزه دیوونه میشی ، انقد از این موردا و مسایل هس که فکر بهش جز اثر منفی گذاشتن رو روح روان نداره و هیچ کاری هم از دست کسی بر نمیاد

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
رسم دنیاس ، تا بوده همین بوده ، همینه که هست ، این نیز بگذرد ، یه روز خوب میاد :|

واقعا تا کی دلمونو با این چرندیات خوش کنیم؟!