مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

arisa textile

عضو جدید
سلام به همه ي دوستان تالار مديريت
مهمون اومده خونتون لطف كنين اگه سوالم تكراري بود به حرمت مهمون بودن دلگير نشين و جواب بدين ممنون ميشم
من ميخوام ارشد مديريت بازرگاني شركت كنم اما چون ليسانسم مديريت نيس منابع و جزوه و كتابهايي كه لازم هست رو نميدونم ميشه منابع رو معرفي كنين و كتابها و مولف ها يا هر چيزي كه لازم هست رو بهم معرفي كنين اگه جزوه چيزي دارين فايلشو در اختيارم بزارين بازهم يه دنيا از همكاريتون ممنون

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
مهمون اومده خونتون لطف كنين اگه سوالم تكراري بود به حرمت مهمون بودن دلگير نشين و جواب بدين ممنون ميشم
من ميخوام ارشد مديريت بازرگاني شركت كنم اما چون ليسانسم مديريت نيس منابع و جزوه و كتابهايي كه لازم هست رو نميدونم ميشه منابع رو معرفي كنين و كتابها و مولف ها يا هر چيزي كه لازم هست رو بهم معرفي كنين اگه جزوه چيزي دارين فايلشو در اختيارم بزارين بازهم يه دنيا از همكاريتون ممنون

سلام خوش اومدین ببخشید من امروز سرم یکم شلوغ بود یادم رفت عزیزم پستای اول اگه نگاه کنید نظرات بچه ها هست حالا من چندتایی براتون میذارم
اینا یه سری از پستای بود که دوستان نظرشون توش گفتن امیدوارم بهتون کمک کنه

اینجام سر بزنید
http://www.sheykhan.com/Page.aspx?ID=32b14198-fe49-4e2d-8244-c24a2be50663&lng=fa

آخرین ویرایش:

arar19551

عضو جدید
ارشد مدیریت صنعتی تهران جنوب بهتره یا تهران مرکزی

ارشد مدیریت صنعتی تهران جنوب بهتره یا تهران مرکزی

سلام تو انتخاب رشته دانشگاه ازاد موندم تو بالا پایین کردنا به خصوص اینکه مدیریت صنعتی تهران مرکز بهتره یا تهرلن جنوب و همچنین علوم تحقیقات ساوه بهتره یا خود ساوه

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار

مرسي ازين همه مهمون نوازي

سلام.
تاپیک زیر رو هم مطالعه بفرمایید.
صندلی داغ علمی با حضور جناب آقای حسام جباریان، رتبه49 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 92

_____
پ.ن: لطفا تا دریافت پاسخ سوالاتتون، کمی صبور باشید:gol:

آخرین ویرایش:

hesam_jabbariyan

عضو جدید
آقا حسام یه کتاب معرفی کرده بودن، واسه انتشارات نگاه دانش
کتاب سبز-سفید، تئوری های مدیریت دکتر جوادین و جلیلیان
کتاب جامعی هستش، من خریدم، خیلی عالیه
همه مطالب رو عالی جمع بندی کرده
سلام حالتون چطوره؟؟؟ خوب خدارو شکر که از کتابی که معرفی کردم راضی بودید. اون کتاب واقعا کتاب عالی ایه. اگه کسی بتونه روش وقت بزاره و با دقت بخونه من بهش قول میدم که به هیچ منبع دیگه ای واسه تئوری مدیریت نیازی نداره. واقعا کامله تنها عیبش صفحات زیادشه که 960 صفحست اما واقعا بگم این کتاب عالیه و حجم زیادی از صفحات ای کتاب فقط تست هستش.

ana_1989

عضو جدید
سلام تو انتخاب رشته دانشگاه ازاد موندم تو بالا پایین کردنا به خصوص اینکه مدیریت صنعتی تهران مرکز بهتره یا تهرلن جنوب و همچنین علوم تحقیقات ساوه بهتره یا خود ساوه
سلام بدون شک تهران جنوب بزنید.
موفق باشید:)

سجاد حبیبی

عضو جدید
آقا حسام یه کتاب معرفی کرده بودن، واسه انتشارات نگاه دانش
کتاب سبز-سفید، تئوری های مدیریت دکتر جوادین و جلیلیان
کتاب جامعی هستش، من خریدم، خیلی عالیه
همه مطالب رو عالی جمع بندی کرده

دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی الان مهر ماهه و دیگه زمانه خوندنه کتابای حجیم و وقت گیر نیست .آقا حسام هم بیشتر تاکیدشون رو کتابه مدرسان شریف بود منم دارم همون مدرسانو میخونم و خدارو شکر کتابه خوبیه وراضیم.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی الان مهر ماهه و دیگه زمانه خوندنه کتابای حجیم و وقت گیر نیست .آقا حسام هم بیشتر تاکیدشون رو کتابه مدرسان شریف بود منم دارم همون مدرسانو میخونم و خدارو شکر کتابه خوبیه وراضیم.

سلام. کتاب مدرسان چند صفحه ست؟

سارا 11

عضو جدید
سلام. کتاب مدرسان چند صفحه ست؟
سلام غزال خانوم کلا تموم کتاب های تک جلدی که تئوری رو جمع کردن حجیم هستند کتاب مدرسان فکر میکنم 680 صفحه باشه البته میگن فونتش هم یه مقدار ریزه البته کلا خیلی صفحاتش هم تسته. کتاب ماهان هم حجمش مثل کتاب مدرسانه با این تفاوت که تستاش خیلی کمن! فقط پایان فصل تست داره. یعنی واسه تست زنیش میگن برید کتاب آزمون کار ماهان تئوری رو بگیرید اون دیگه 500-600 صفحع فقط تسته! کتاب پارسه هم که 2جلد حجیمه!!! البته من خودم دارم از کتاب پرچ میخونم. تست هارو هم میخوام از کتاب مجموعه تست طبقه بندی شده پرچ بزنم.

ss_88

عضو جدید
سلام حالتون چطوره؟؟؟ خوب خدارو شکر که از کتابی که معرفی کردم راضی بودید. اون کتاب واقعا کتاب عالی ایه. اگه کسی بتونه روش وقت بزاره و با دقت بخونه من بهش قول میدم که به هیچ منبع دیگه ای واسه تئوری مدیریت نیازی نداره. واقعا کامله تنها عیبش صفحات زیادشه که 960 صفحست اما واقعا بگم این کتاب عالیه و حجم زیادی از صفحات ای کتاب فقط تست هستش.
ممنون، درسته حجم زیادش یه خاطر تستاست
منم امیدوارم با برنامه ای که دارم این کتاب رو خوب بخونم

درسته حجیمه، اما سلیقه ها متفاوته، من راضیم
کتاب مدرسان شریف هم خوبه، امیدوارم موفق باشید

alborz123

عضو جدید
سلام دوستان

فارغ التحصيل و داوطلب ارشد مديريت صنعتي هستم.متاسفانه نشد كه تابستون درس بخونم واسه همين خيلي استرس دارم
اگه از حالا شروع كنم ميرسم كه روزانه قبول بشم؟
رياضي و زبان رو هم احتمالا وقت نشه بخونم ميخوام روي تئوري و تحقيق و توليد و اقتصاد تمركز كنم
لطفا راهنماييم كنيد:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان

فارغ التحصيل و داوطلب ارشد مديريت صنعتي هستم.متاسفانه نشد كه تابستون درس بخونم واسه همين خيلي استرس دارم
رياضي و زبان رو هم احتمالا وقت نشه بخونم ميخوام روي تئوري و تحقيق و توليد و اقتصاد تمركز كنم
سلام
توکلتون به خدا باشه
بله میرسید اگه وقت بزارید زبان ولی باید بخونید چون درس کلیدی هست ضریب 3 هست
اشالله موفق میشید خواستن توانسته
اگه دوست داشتید میتونید با ما همراه باشید
[h=3]گام به گام تا کنکور [/h]

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام دوستان

سلام.نتیجه دست شما نیست. تلاش و کوشش دست شماست! شما سعی و کوششت رو به کار بگیر. حتما میشه. چرا که نه! کار خوبی می کنید که درسهای محدود رو مطالعه می کنید. اینجوری بهتره. حالا اگه این درسها رو به تسلط کامل رسیدید میشه یه مباحثی از دروس دیگه رو هم خووووند.
فعلا تنها کاری که میشه کرد تمرکز رو درس خوندنه! به هیچ چیز دیگه ای فکر نکنید. نتیجه معلول تلاشه. به علت فکر کنید و نه معلول:gol:

shima1993

عضو جدید
برای کنکور ارشد از کی و از کجا شروع کنم؟

برای کنکور ارشد از کی و از کجا شروع کنم؟

با سلام خدمت دوستان عزیز
ی سوال داشتم...من ترم 5 مدیریت بازرگانی هستمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gifدانشجوی دانشگاه الزهرا.
میخوام واسه ارشد بخونم..اما هیچ اطلاعی در مورد اینکه کی شروع کنم؟کدوم آموزشگاه برم؟چه کتابایی بخونم؟تا رتبه زیر 100 بیارم ندارم..لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید منو راهنمایی کنین...:smile:

shima1993

عضو جدید
میشه اسم کتاب رو بگین؟همین که میگین خیلی خوب بوده (تئوری های مدیریت)

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام به همه دوستای خودم. من تازه از سفر برگشتم دلم واستون خیلی تنگ شده بود. کارا خوب پیش میره؟ خدا کنه همیشه خوب باشه.
شیما خانوم اون کتاب تئوریهای مدیریت مولفش هم آقای سید جوادین و جلیلیان انتشارات نگاه دانش هستش با جلد سبز و سفید. کتاب فوق العاده عالی ایه اما... فکر نمیکنم برای شما که میخواید تازه از این به بعد شروع کنید به دردتون بخوره چون مسلما نمیرسید تمومش کنید. بهتره دنبال یه کتاب خلاصه تر باشید تا بتونید تا کنکور به اکثر مطالبش برسید

setayesh noori

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
ی سوال داشتم...من ترم 5 مدیریت بازرگانی هستمhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gifدانشجوی دانشگاه الزهرا.
میخوام واسه ارشد بخونم..اما هیچ اطلاعی در مورد اینکه کی شروع کنم؟کدوم آموزشگاه برم؟چه کتابایی بخونم؟تا رتبه زیر 100 بیارم ندارم..لطفا اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید منو راهنمایی کنین...:smile:

به نظرم شما فعلأ‌زوده بخوای شروع کنیی و لی میتونی ریاضی و زبان رو در کنار درس های دانشگاهیت شروع کنی بخونی تا اونجایی که میدونم تو رشته مدیریت مدرسان شریف کتابای خوبی داره و از بقیه موسسات کاملتره.

setayesh noori

عضو جدید
سلام دوستان

یه سری مباحث تو ریاضی هست که همیشه ازش سوال میاد قید زبان رو هم نزن متن های سال های پیش رو بخون تا دو سه تا سوالو بتونی جواب بدی ولی زمانه زیادی رو باید به خوندن اختصاص بدی همه چی بستگی به تلاشت داره پس تلاش کن که موفق میشی.

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.....من فارغ التحیصل رشته نرم افزار هستم. امسال می خوام برای مدیریت MBA در کنکور ارشد شرکت کنم. ولی هیچ اطلاع خاصی ندارم و حتی نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟به کتابهای نیاز دارم؟ چه دانشگاههای در سطح کشور این رشته تدریس میشه؟چند ساعت در روز باید براش درس بخونم با توجه به رشته پایه من؟ ممنون میشم در این زمینه من را راهنمایی کنید....با سپاس

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام دوستان خسته نباشید.....من فارغ التحیصل رشته نرم افزار هستم. امسال می خوام برای مدیریت MBA در کنکور ارشد شرکت کنم. ولی هیچ اطلاع خاصی ندارم و حتی نمیدونم باید از کجا شروع کنم؟به کتابهای نیاز دارم؟ چه دانشگاههای در سطح کشور این رشته تدریس میشه؟چند ساعت در روز باید براش درس بخونم با توجه به رشته پایه من؟ ممنون میشم در این زمینه من را راهنمایی کنید....با سپاس
سلام
به تایپکهای زیر مراجعه کنید امیدوارم بهتون کمک کنه

[h=1]تاپیک: آشنايي با رشته تحصيلي MBA[/h]
[h=1]تعريف و اهداف رشته MBA[/h]
[h=1]گرایش های مدیریت اجرایی (MBA)[/h]
[h=3]مشاوره مدیریت اجرایی(هر چیزی که لازمه در مورد مدیریت اجرایی لازمه بدونیم )[/h]

faeze.1

عضو جدید
راهنمایی در رابطه با کنکور mba

راهنمایی در رابطه با کنکور mba

سلام دوستان

من دانشجوی برق هستم و قصد دارم برای ارشد mba بخونم و تازه میخوام شروع کنم . به نظر شما خیلی دیره یا میشه خوند و قبول شد ؟ لطفا راهنماییم کنید چطوری و چه درسایی رو بخونم تو این مدت زمان که بتونم قبول شم :question::question:

shima1993

عضو جدید
یعنی الان دیره واسه خوندن برای کنکور ارشد؟؟؟یک سال و نیم وقت دارماااا :(

setayesh noori

عضو جدید
سلام دوستان

من دانشجوی برق هستم و قصد دارم برای ارشد mba بخونم و تازه میخوام شروع کنم . به نظر شما خیلی دیره یا میشه خوند و قبول شد ؟ لطفا راهنماییم کنید چطوری و چه درسایی رو بخونم تو این مدت زمان که بتونم قبول شم :question::question:

واسه خوندن هیچ موقع دیر نیست فقط باید سریعتر شروع کنی اگه پایه ریاضیت قویه و زبانتم متوسط باشه با روزی 6-7 ساعت میتونی خودتو برسونی و باید بیشترین زمانت رو هم روی ریاضی و جیمت بزاری چون ضریبش 2 هست و اینکه به نظرم بسته آموزشی مدرسان رو حتمأ تهیه کن خیلی کمکت میکنه. موفق باشی:)

mataa

کاربر فعال
سلام
خسته نباشید

دوستان همونطور که مشخصه بنده فارغ تحصیل رشته مهندسی شیمی هستم .
تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل ( ارشد ) رشته مدیریت MBA رو بخونم . به احتمال زیاد پیام نور

می خواستم یه مشورتی با دوستان انجام بدم .
در مورد این رشته .
در مورد سختی این رشته . ( قبولی در آزمون و تحصیل در این رشته )
با توجه به اینکه فارغ تحصیل رشته مهندسی شیمی هستم آیا میتونم MBA رو بگیرم ؟

توی لیست دروس آزمون ، درسی به نام زبان تخصصی MBA دیدم . اگه میشه توضیح مختصری در مورد این درس بدید . چقدر باید زبانمو قوی کنم ؟

ممنون میشم یه توضیح مختصری در مورد این رشته و سوالات من بدید .

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
خسته نباشید

دوستان همونطور که مشخصه بنده فارغ تحصیل رشته مهندسی شیمی هستم .
تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل ( ارشد ) رشته مدیریت MBA رو بخونم . به احتمال زیاد پیام نور

می خواستم یه مشورتی با دوستان انجام بدم .
در مورد این رشته .
در مورد سختی این رشته . ( قبولی در آزمون و تحصیل در این رشته )
با توجه به اینکه فارغ تحصیل رشته مهندسی شیمی هستم آیا میتونم MBA رو بگیرم ؟

توی لیست دروس آزمون ، درسی به نام زبان تخصصی MBA دیدم . اگه میشه توضیح مختصری در مورد این درس بدید . چقدر باید زبانمو قوی کنم ؟

ممنون میشم یه توضیح مختصری در مورد این رشته و سوالات من بدید .

می خواین کنکور ارشد بدین یا از طریق فراگیر پیام نور؟
زبان همه رشته ها 30 تاست. ام بی ای زبانش 100 تاست. اصلا هم تخصصی نیست بلکه زبان عمومی هست شامل همون سه بخش معروف واژگان گرامر و درک مطلب.
اصولا فلسفه ام بی ای اینه که یه دوره مدیریتی برای مهندسی هاست. چرا نتونید بگیرید؟
قبولیش یه کم رقابتی هست البته ظرفیت پیام نور انچنانی نداره. ظرفیت دوره های مجازیش بیتشره و اونها قبولیش خیلی هم سخت نیست:gol:

shima1993

عضو جدید
دروس تئوری های مدیریت؟؟؟

دروس تئوری های مدیریت؟؟؟

سلااااااااممممممممممم
دوستان کسی میدونه تئوری های مدیریت(برای کنکور کارشناسی ارشد مدیریت) دقیقا شامل چه درسایی میشه؟؟؟
لطفا اگه میدونین منو راهنمایی کنین:smile:

بالا